Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Huhh, én már nem vagyok képes/hajlandó ezeknek a fejét tovább nézni, néztem 5-10-16 évig, amíg hatással voltak a mindennapjaimra, elég volt annyi.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
Pedig biztos jó lenne látni ahogy kapják MP-től, de feltételezem röhögve, pökhendin, felháborodva néznek maguk elé, amire már nem vagyik a testem s lelkem 😊
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Ez egy kis poltikai csapda, amibe beleléptek valamiért.Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Nomac
Matthew99
1 hónapja
www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
1 hónapja
nagyon klassz magyaros gonzo stilusu videokat csináltak anno olyan bebaszós live stilusban , bírnám ha az újmagyar nemzeti pátosz idején is nyomatnák újra ezeketSzerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Ki ez a TBG?
Jughead
peterk2005 udvari bolond
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Nomac

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Nagyon jó látni, ahogy kapják az ívet ezek a férgek és látszik rajtuk, hogy semmi megbánás nincs bennük! Nagoyn remélem, hogy mindegyik a börtönben fog megrohadni.
Nomac
De azért Rogán próbált valamit odaszúrni, biztos pár csíkót felszívott mielőtt bement a terembe.
1 hónapja
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀
1 hónapja
tudom nehéz megérteni, ezér mostatntól minden ijen - hujj defaszaötlet alá be fogom vágni ezt a cikkettelex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvanyEz mondjuk nem feltétlenül stikli. A fazon minőségi tudós és az alapítványa jól szervezett és rengeteg diákot támogat. Ezeket egyszerűen jó alaposan ellenőrizni kell. Ha rendesen dolgoznak, akkor az ellenőrzés se fogja őket zavarni. Ha nem, akkor az ki fog derülni és akkor fel lehet bontani a deal-t.
eskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
Beki
peterk2005 udvari bolond
ezt rakjátok a húdefaszaötletekmellé, aztán lehet mérlegelni...
24.hu/belfold/2026/03/24/kormany-egeszsegugy-korhaz-toleralhato-adossag/
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Esetleg nem tud valaki belsős infót, hogy ez a kis pöcs hogy reagált az ellene beindult hajtóvadászatra az ELTE-n? Vajon, mi folyhat most az oktatók és a vezetőség között?444.hu/2026/05/15/tobb-oktato-is-nekiment-mraz-agostonnak-az-elte-n
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvanyEz mondjuk nem feltétlenül stikli. A fazon minőségi tudós és az alapítványa jól szervezett és rengeteg diákot támogat. Ezeket egyszerűen jó alaposan ellenőrizni kell. Ha rendesen dolgoznak, akkor az ellenőrzés se fogja őket zavarni. Ha nem, akkor az ki fog derülni és akkor fel lehet bontani a deal-t.
eskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
Beki


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
telex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvanyeskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
1 hónapja
hvg.hu/itthon/20260514_kulonleges-jogrend-vege-haborus-veszelyhelyzet-orban-kormany-rendelet#mp6g8k26mpxcdfehhg

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Minden szavával:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
KözelTamás Báspár Giklós.+1Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Ki ez a TBG?
Jughead
peterk2005 udvari bolond
Dagobert bácsi
somoskovig
Tamás Bence Gáspár

1 hónapja
Tamás Báspár Giklós.+1Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Ki ez a TBG?
Jughead
peterk2005 udvari bolond
Dagobert bácsi
1 hónapja
Dagobert bácsi
333
+1Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Ki ez a TBG?
Jughead
peterk2005 udvari bolond
1 hónapja
egyébként az van, hogy én kinézem mp politikai tehetségéből és acélból kalapált tökeiből a következőt:Felesleges lenne. Jogilag nem megfogható, a politikai támadást meg simán el tudja hárítani azzal a pár odabökött mondattal is.
ha sokáig ütik ezt a témát, megszavaztatja maga ellen a mentelmi jogának a felfüggesztését és simán bíróság elé áll, ha tudnak ezzel odáig menni. ebben az esetben pedig az lenne neki a lottó ötös, ha el is ítélnék és kapna valami jelképes letöltendőt. mert így teljesen bebizonyítaná, hogy lmp és amint letelne a közügyektől való eltiltása is, 80%+-szal nyerné a tisza a második ciklusára készülő listavezető mp-vel az ogy választásokat
fake.id


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Holnap ismét Karmelita: meglepetés és bejelentés. Reggel pedig jön a videó a mai átadás-átvételről – írta ki csütörtök este a Facebookra Magyar Péter. Hozzátette: a videóban „megnézhetitek a korábban oly bátor maffiózókat, kicsit másképp…”

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Hat, lehet h TBG tenyleg csak azert kerdezte h kerdezzen, bar Rogan se veletlenul hozta fel a temat, terelesnek jo.Nekem ez az érvelés rendben van, de most zártál ki az elszámoltatásból minden állami cégvezetőt az elmúlt 16 évből, aki ilyen szerződéseket alàírt. És ezek szerint, tulajdonképpen OV, Rogán meg néhány miniszter/államtitkár a bűnös, akik ezt lebizniszelték. Plusz akkor bonyolódik az ügy, mert milyen túlárazott szerződés az amit alá kellett írni, mert “Rogán azt mondta” “keretszerződés volt rá”Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
MC12
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Jughead
Őszentsége Sobri Jóska
MC12
Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.
TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
MC12
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.
Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”
Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
Lúdas Solymi
és mi az ami a cégvezető saját biznisze volt? És ahol mindkettő volt? MP érvelése a “parancsra tettem” megfelelője, amit a fentebbi személyek alatti vezetői szintek gyorsan magukévá fognak tenni amikor nyilatkozni kell, hiszen ha MP-nek lehetett mondani, akkor nekik is lehet.
Ezért nemigazán értem, minek bolygatta TBG a témàt.
MC12
Es igen, ha MP ezzel ervelt magat vedve, akkor valoban, sok embert kizar a korbol.
Bar ugye ettol fuggetlenul azokat meg lehet fogni hogyha maguknak csorogtattak vissza lovet vagy volt mas stiklijuk.
Illetve ha ez nem, akkor lehet ez is egy jelzes felejuk h nyugodtan dobjatok fel azt akit kell, mert ti vedve lesztek.
Legalabbis ebben az ugyben.
1 hónapja
Nekem ez az érvelés rendben van, de most zártál ki az elszámoltatásból minden állami cégvezetőt az elmúlt 16 évből, aki ilyen szerződéseket alàírt. És ezek szerint, tulajdonképpen OV, Rogán meg néhány miniszter/államtitkár a bűnös, akik ezt lebizniszelték. Plusz akkor bonyolódik az ügy, mert milyen túlárazott szerződés az amit alá kellett írni, mert “Rogán azt mondta” “keretszerződés volt rá”Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
MC12
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Jughead
Őszentsége Sobri Jóska
MC12
Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.
TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
MC12
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.
Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”
Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
Lúdas Solymi
és mi az ami a cégvezető saját biznisze volt? És ahol mindkettő volt? MP érvelése a “parancsra tettem” megfelelője, amit a fentebbi személyek alatti vezetői szintek gyorsan magukévá fognak tenni amikor nyilatkozni kell, hiszen ha MP-nek lehetett mondani, akkor nekik is lehet.
Ezért nemigazán értem, minek bolygatta TBG a témàt.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
egyébként az van, hogy én kinézem mp politikai tehetségéből és acélból kalapált tökeiből a következőt:ha sokáig ütik ezt a témát, megszavaztatja maga ellen a mentelmi jogának a felfüggesztését és simán bíróság elé áll, ha tudnak ezzel odáig menni. ebben az esetben pedig az lenne neki a lottó ötös, ha el is ítélnék és kapna valami jelképes letöltendőt. mert így teljesen bebizonyítaná, hogy lmp és amint letelne a közügyektől való eltiltása is, 80%+-szal nyerné a tisza a második ciklusára készülő listavezető mp-vel az ogy választásokat
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
MC12
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Jughead
Őszentsége Sobri Jóska
MC12
Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.
TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
MC12
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.
Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”
Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
1 hónapja
Csak a csaj távozik, a fickó marad. Gondolom amíg kapta az extra apanázst tudta fizetni a csajt, de a yt bevételből már nem.Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.De amúgy ezt nem értem. Nem jön ingyenpénz, de gondolom a felszerelés az övék, a yt-ból csak jön pénz, nem?
www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
Nomac
NB2


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.Ki ez a TBG?
Jughead


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)

