Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
 www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/

Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
Huhh, én már nem vagyok képes/hajlandó ezeknek a fejét tovább nézni, néztem 5-10-16 évig, amíg hatással voltak a mindennapjaimra, elég volt annyi.
Pedig biztos jó lenne látni ahogy kapják MP-től, de feltételezem röhögve, pökhendin, felháborodva néznek maguk elé, amire már nem vagyik a testem s lelkem 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀
Nomac
Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Matthew99
Ez egy kis poltikai csapda, amibe beleléptek valamiért.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947
 www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/

Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?
peterk2005 udvari bolond
nagyon klassz magyaros gonzo stilusu videokat csináltak anno olyan bebaszós live stilusban , bírnám ha az újmagyar nemzeti pátosz idején is nyomatnák újra ezeket

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀
Nomac
Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀
Nomac
Nagyon jó látni, ahogy kapják az ívet ezek a férgek és látszik rajtuk, hogy semmi megbánás nincs bennük! Nagoyn remélem, hogy mindegyik a börtönben fog megrohadni.
De azért Rogán próbált valamit odaszúrni, biztos pár csíkót felszívott mielőtt bement a terembe.
1 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/697977995_4505132423139470_6020109143063366463_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=UXb5fAwXtQ0Q7kNvwEAPLUm&_nc_oc=AdqA9L_8p9dtol-fCxrkW1u8UpaGDFz98e7UeTQCHL7T8UbaVXCtvMsWa4oTQVSBkoc&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=L1WGQrS89D1jbohyUhh3fw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9PlFYtmGFNQA30w8Xx5YhPEgp78rylfuDKEPnaCo8GFg&oe=6A412BEA
10 Mio. Aufrufe · 299.691 Reaktionen | Nézd meg és add tovább! Így zajlott a kormányzati átadás-átvétel, és így kullogott el a fejét vesztett maffia. | Péter Magyar
Nézd meg és add tovább! Így zajlott a kormányzati átadás-átvétel, és így kullogott el a fejét vesztett maffia.


Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀

1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 547 — balazs.t85@gmail.com
Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
 telex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvany
eskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
Beki
Ez mondjuk nem feltétlenül stikli. A fazon minőségi tudós és az alapítványa jól szervezett és rengeteg diákot támogat. Ezeket egyszerűen jó alaposan ellenőrizni kell. Ha rendesen dolgoznak, akkor az ellenőrzés se fogja őket zavarni. Ha nem, akkor az ki fog derülni és akkor fel lehet bontani a deal-t.
peterk2005 udvari bolond
tudom nehéz megérteni, ezér mostatntól minden ijen - hujj defaszaötlet alá be fogom vágni ezt a cikket
ezt rakjátok a húdefaszaötletekmellé, aztán lehet mérlegelni...
 24.hu/belfold/2026/03/24/kormany-egeszsegugy-korhaz-toleralhato-adossag/

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947
Esetleg nem tud valaki belsős infót, hogy ez a kis pöcs hogy reagált az ellene beindult hajtóvadászatra az ELTE-n? Vajon, mi folyhat most az oktatók és a vezetőség között?

 444.hu/2026/05/15/tobb-oktato-is-nekiment-mraz-agostonnak-az-elte-n
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
 telex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvany
eskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
Beki
Ez mondjuk nem feltétlenül stikli. A fazon minőségi tudós és az alapítványa jól szervezett és rengeteg diákot támogat. Ezeket egyszerűen jó alaposan ellenőrizni kell. Ha rendesen dolgoznak, akkor az ellenőrzés se fogja őket zavarni. Ha nem, akkor az ki fog derülni és akkor fel lehet bontani a deal-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
 telex.hu/belfold/2026/05/15/hanko-balazs-krausz-ferenc-allami-tamogatas-alapitvany
eskü ez a fasztarisznya Hankó lassan Tóni elé kerül nálam a listán, akit minél előbb börtönbe kellene vágni
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 hvg.hu/itthon/20260514_kulonleges-jogrend-vege-haborus-veszelyhelyzet-orban-kormany-rendelet#mp6g8k26mpxcdfehhg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Minden szavával:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/700224247_27041120832170765_126208526938792943_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx600x507&ctp=s600x507&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=-LzOFVcE9-sQ7kNvwEvoovv&_nc_oc=Adoy68LbuneLFJen-OEor6H68leP8EqaoA65Ng9Qo0YN7tDoyoTyhuSA1X_1C5_OmAA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=IFthM_gi5_-y5J7luKYavA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8zHdlYU6kn3OU3XU047ttvViIlcMte0t_tuTOoq6xuEw&oe=6A410F2D
Csalami V. Csaba
Kedves fideszes Barátaim, Ismerőseim! Jól látom, hogy Ti máris számonkértek??!! Mit, kin és milyen alapon??? Hol voltatok ezzel a bősz számonkéréssel az elmúlt 16 évben??? Az elmúlt egy-két napban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?
peterk2005 udvari bolond
+1
Dagobert bácsi
Tamás Báspár Giklós.
somoskovig
Közel

Tamás Bence Gáspár

1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?
peterk2005 udvari bolond
+1
Dagobert bácsi
Tamás Báspár Giklós.

1 hónapja
Dagobert bácsi 333
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?
peterk2005 udvari bolond
+1
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
egyébként az van, hogy én kinézem mp politikai tehetségéből és acélból kalapált tökeiből a következőt:
ha sokáig ütik ezt a témát, megszavaztatja maga ellen a mentelmi jogának a felfüggesztését és simán bíróság elé áll, ha tudnak ezzel odáig menni. ebben az esetben pedig az lenne neki a lottó ötös, ha el is ítélnék és kapna valami jelképes letöltendőt. mert így teljesen bebizonyítaná, hogy lmp és amint letelne a közügyektől való eltiltása is, 80%+-szal nyerné a tisza a második ciklusára készülő listavezető mp-vel az ogy választásokat
fake.id
Felesleges lenne. Jogilag nem megfogható, a politikai támadást meg simán el tudja hárítani azzal a pár odabökött mondattal is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap ismét Karmelita: meglepetés és bejelentés. Reggel pedig jön a videó a mai átadás-átvételről – írta ki csütörtök este a Facebookra Magyar Péter. Hozzátette: a videóban „megnézhetitek a korábban oly bátor maffiózókat, kicsit másképp…”


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?
MC12
A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?

Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.

TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.
MC12
Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.

Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”

Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
Lúdas Solymi
Nekem ez az érvelés rendben van, de most zártál ki az elszámoltatásból minden állami cégvezetőt az elmúlt 16 évből, aki ilyen szerződéseket alàírt. És ezek szerint, tulajdonképpen OV, Rogán meg néhány miniszter/államtitkár a bűnös, akik ezt lebizniszelték. Plusz akkor bonyolódik az ügy, mert milyen túlárazott szerződés az amit alá kellett írni, mert “Rogán azt mondta” “keretszerződés volt rá”
és mi az ami a cégvezető saját biznisze volt? És ahol mindkettő volt? MP érvelése a “parancsra tettem” megfelelője, amit a fentebbi személyek alatti vezetői szintek gyorsan magukévá fognak tenni amikor nyilatkozni kell, hiszen ha MP-nek lehetett mondani, akkor nekik is lehet.

Ezért nemigazán értem, minek bolygatta TBG a témàt.
MC12
Hat, lehet h TBG tenyleg csak azert kerdezte h kerdezzen, bar Rogan se veletlenul hozta fel a temat, terelesnek jo.

Es igen, ha MP ezzel ervelt magat vedve, akkor valoban, sok embert kizar a korbol.
Bar ugye ettol fuggetlenul azokat meg lehet fogni hogyha maguknak csorogtattak vissza lovet vagy volt mas stiklijuk.

Illetve ha ez nem, akkor lehet ez is egy jelzes felejuk h nyugodtan dobjatok fel azt akit kell, mert ti vedve lesztek.
Legalabbis ebben az ugyben.
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?
MC12
A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?

Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.

TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.
MC12
Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.

Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”

Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
Lúdas Solymi
Nekem ez az érvelés rendben van, de most zártál ki az elszámoltatásból minden állami cégvezetőt az elmúlt 16 évből, aki ilyen szerződéseket alàírt. És ezek szerint, tulajdonképpen OV, Rogán meg néhány miniszter/államtitkár a bűnös, akik ezt lebizniszelték. Plusz akkor bonyolódik az ügy, mert milyen túlárazott szerződés az amit alá kellett írni, mert “Rogán azt mondta” “keretszerződés volt rá”
és mi az ami a cégvezető saját biznisze volt? És ahol mindkettő volt? MP érvelése a “parancsra tettem” megfelelője, amit a fentebbi személyek alatti vezetői szintek gyorsan magukévá fognak tenni amikor nyilatkozni kell, hiszen ha MP-nek lehetett mondani, akkor nekik is lehet.

Ezért nemigazán értem, minek bolygatta TBG a témàt.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
egyébként az van, hogy én kinézem mp politikai tehetségéből és acélból kalapált tökeiből a következőt:
ha sokáig ütik ezt a témát, megszavaztatja maga ellen a mentelmi jogának a felfüggesztését és simán bíróság elé áll, ha tudnak ezzel odáig menni. ebben az esetben pedig az lenne neki a lottó ötös, ha el is ítélnék és kapna valami jelképes letöltendőt. mert így teljesen bebizonyítaná, hogy lmp és amint letelne a közügyektől való eltiltása is, 80%+-szal nyerné a tisza a második ciklusára készülő listavezető mp-vel az ogy választásokat

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?
MC12
A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?

Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.

TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.
MC12
Jo kerdes, de nem valoszinu h lesz folytatasa, mert a Partizanos interju ota tobben is feljelentettek MP-t es mindegyik eljarast megszuntette az ugyeszseg.
Bar, most megint feljelentette Buday Gyula.

Inkabb ez a megszolalas lehet lenyeges:
„Ott nem az az állami cégvezető követ el bűncselekményt, aki aláírja, vagy lehív abból valamit, hanem az, aki ezt kialkudja, odaadja a saját strómanjának több százmilliárd forint értékben, és utána engedi, hogy túlárazottan tegyen dolgokat.”

Lehet arra akarnak ramenni h ez most mennyire takarozas, jogilag mennyire helytallo es h az elszamoltatas szintjen ez mit jelenthet.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.

 www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
Nomac
De amúgy ezt nem értem. Nem jön ingyenpénz, de gondolom a felszerelés az övék, a yt-ból csak jön pénz, nem?
NB2
Csak a csaj távozik, a fickó marad. Gondolom amíg kapta az extra apanázst tudta fizetni a csajt, de a yt bevételből már nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)