Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
"Helló, szia, szevasz..." 😀

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
Belegondoltam, hogy mi lenne most az országgal, ha MP megkapja pár éve amit szeretett volna és nem sértődik meg😆
1 hónapja
Nameg eszméletlenül jól rezonál a "néplélekkel", de legalábbis jó előadó, mert jókor szúr be olyan idézeteket és szavakat, amik aztán jól idézhetőek lesznek és memevé válnak.Nem erre gondoltam. Konkrétan el fogja venni 2006-t. Mert ugye az sem lett igazán feldolgozva. A Fidesznek megfelelő volt, hogy mindenki azt képzel bele, amit gondol.Kordonbontás.már elő is vette, legyurcsányozta a főleltárost, aztán mondta, h csereszabatos 😀 😀 politikai érzéke az rohadt jó, meg kell hagyni 😀 remélem Ruff-ot hagyják majd dolgozni, akkor nagy baj nem lehet
Tégláról téglára veszi el a Fidesz minden terét. Megsemmisíti a pozitív visszacsatolás minden lehetséges horgony emlékét.
Elő fogja venni Gyurcsányt is
Gyurma Pappa
Pep71
Magyar Péter első politikai megnyilvánulása a Ne Féljetek! Alapítvány (vagy egyesület, minden is volt), még 2006-ban!
Szóval ha keresitek a 3x szavazót, akkor azt ott kell keresni, hogy Magyar Péter az egyik legjobb politikai érzékkel megáldott politikusa a magyar rendszerváltásnak. Volt még egy ilyen ember, és most újra csak remélni tudom, hogy az új ember nem fogja eljátszani annak a lehetőségét, hogy államférfi legyen, és cseréli be valami Fejér megyei birtokra a leendő köztéri szobrait.
Gyurma Pappa
1 hónapja
Basszus időpontot akarok foglalni, hogy megnézzem a Karmelitát de nem hozza fel a dátum választót 😀 Tuti ki fog akadni a honlap 😀
1 hónapja
VanillaSky
1 696
Amúgy, MP tönkreteszi a gazdaságot. Annyi liveot és contentet csinál, hogy egyszerűen nem tudok a munkára koncentrálni. 😀
dugo93
Akkor már ketten vagytok.
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Ott van Szabó Bence, lehetett látni
1 hónapja
Annyit tennék hozzá, hogy Ferivel szemben sem tudott semmi sem elévülni a mentelmi jog okán.Nem erre gondoltam. Konkrétan el fogja venni 2006-t. Mert ugye az sem lett igazán feldolgozva. A Fidesznek megfelelő volt, hogy mindenki azt képzel bele, amit gondol.Kordonbontás.már elő is vette, legyurcsányozta a főleltárost, aztán mondta, h csereszabatos 😀 😀 politikai érzéke az rohadt jó, meg kell hagyni 😀 remélem Ruff-ot hagyják majd dolgozni, akkor nagy baj nem lehet
Tégláról téglára veszi el a Fidesz minden terét. Megsemmisíti a pozitív visszacsatolás minden lehetséges horgony emlékét.
Elő fogja venni Gyurcsányt is
Gyurma Pappa
Pep71
Magyar Péter első politikai megnyilvánulása a Ne Féljetek! Alapítvány (vagy egyesület, minden is volt), még 2006-ban!
Szóval ha keresitek a 3x szavazót, akkor azt ott kell keresni, hogy Magyar Péter az egyik legjobb politikai érzékkel megáldott politikusa a magyar rendszerváltásnak. Volt még egy ilyen ember, és most újra csak remélni tudom, hogy az új ember nem fogja eljátszani annak a lehetőségét, hogy államférfi legyen, és cseréli be valami Fejér megyei birtokra a leendő köztéri szobrait.
Gyurma Pappa
1 hónapja
Nem erre gondoltam. Konkrétan el fogja venni 2006-t. Mert ugye az sem lett igazán feldolgozva. A Fidesznek megfelelő volt, hogy mindenki azt képzel bele, amit gondol.Kordonbontás.már elő is vette, legyurcsányozta a főleltárost, aztán mondta, h csereszabatos 😀 😀 politikai érzéke az rohadt jó, meg kell hagyni 😀 remélem Ruff-ot hagyják majd dolgozni, akkor nagy baj nem lehet
Tégláról téglára veszi el a Fidesz minden terét. Megsemmisíti a pozitív visszacsatolás minden lehetséges horgony emlékét.
Elő fogja venni Gyurcsányt is
Gyurma Pappa
Pep71
Magyar Péter első politikai megnyilvánulása a Ne Féljetek! Alapítvány (vagy egyesület, minden is volt), még 2006-ban!
Szóval ha keresitek a 3x szavazót, akkor azt ott kell keresni, hogy Magyar Péter az egyik legjobb politikai érzékkel megáldott politikusa a magyar rendszerváltásnak. Volt még egy ilyen ember, és most újra csak remélni tudom, hogy az új ember nem fogja eljátszani annak a lehetőségét, hogy államférfi legyen, és cseréli be valami Fejér megyei birtokra a leendő köztéri szobrait.

1 hónapja
Kordonbontás.már elő is vette, legyurcsányozta a főleltárost, aztán mondta, h csereszabatos 😀 😀 politikai érzéke az rohadt jó, meg kell hagyni 😀 remélem Ruff-ot hagyják majd dolgozni, akkor nagy baj nem lehet
Tégláról téglára veszi el a Fidesz minden terét. Megsemmisíti a pozitív visszacsatolás minden lehetséges horgony emlékét.
Elő fogja venni Gyurcsányt is
Gyurma Pappa
1 hónapja
Kordonbontás. Tégláról téglára veszi el a Fidesz minden terét. Megsemmisíti a pozitív visszacsatolás minden lehetséges horgony emlékét.
Elő fogja venni Gyurcsányt is

1 hónapja
Lakner Zoltán beszélt vmelyik podcastban arról, hogy ilyet még nem lett látott ő se, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megzuhant egy párt.24.hu/belfold/2026/05/15/21-kutatokozpont-2026-majus-tisza-fidesz/
A győzteshez húzás mindenhol létezik, nemcsak nálunk. Sőt, az emberekben ez olyan szinten benne van, hogy vizsgálatok alapján az emberek egy része tényleg úgy emlékszik - tehát nem hazudik valami érdekében, hanem úgy éli meg - hogy ő 30 nappal ezelőtt a győztesre adta le a voksát. És teljes határozottsággal állítják, hogy a győztest alkalmasabbnak látta, ezért szavazott rá.
vpi
Ma 4,5 millió ember menne el Tiszára szavazni. Fideszre 1,5. 4 hét alatt.. Utóbbi számában nincs semmi meglepő, én kevesebbet is el tudtam volna képzelni.. Viszont előbbi az nagyon kemény. Majd a politikával mélyebben foglalkozók elmondják, h volt -e valaha ilyen mértékű megszaladás, de ez a mérték nekem egyelőre csak hűbéresi mentalitást mutatja. illetve azt, h ilyen emberekkel nem csoda, h a fidesz 16 évig tudott uralkodni. Annak van egy folyamata, ha egy pártból "kiszeret" az ember. Elsőre bizonytalan lesz. Majd csak utána kezd el magának pártot találni, de hogy egyből a -1szeresét valló pártra szavazzon, azt nem lehet azzal magyarázni, h idézem: "bazzeg, ezek a mocskos gecik engem egész idáig becsaptak, a kurva anyját az összesnek" Ez a fidesz támogatottságát magyarázza, de mást nem.
dawyd728
Mert az rendben van, hogy pl. az SZDSZ, MSZP is magasról zuhant erre a szintre, de azok évek alatt.
Persze, fog ez korrigálni visszafele, de az elmondása szerint itt a Fidesznél már nem az a kérdés, hogy hol van a választók számának a plafonja, hanem a padlója mekkora.
1 hónapja
Amúgy, MP tönkreteszi a gazdaságot. Annyi liveot és contentet csinál, hogy egyszerűen nem tudok a munkára koncentrálni. 😀Nekem a 2 hetes szabimat baszta el 😀
dugo93
1 hónapja
Amúgy, MP tönkreteszi a gazdaságot. Annyi liveot és contentet csinál, hogy egyszerűen nem tudok a munkára koncentrálni. 😀
1 hónapja
Ja, tuti. Ez lehet a legnagyobb buktató.visszalehet utasítani hogy találkozz a látogatóval, nem?Amúgy ezen már gondolkoztam, hogy ha lecsukják valamelyiket és én elmegyek a böribe, hogy jöttem látogatóba, akkor odahívják? Van esély rá, hogy ilyen módon tudok velük "beszélni"? Mondjuk mondandóm nem lenne, csak röhögni akarok a beszélőbe. 😀www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
KB23
dugo93
Negritis, a vajda
"Üzenem neki, hogy nagyon fontos információval érkeztem!"
1 hónapja
stat-sanyibácsi csak bele nem fusson abba, hogy az eü mérőszámok, amiket ő használ kutya faszát nem érnek, szóval B-boy előhúzhat olyan számsorokat simán, amihez lövése sincsHát a fő maffiózó szerinted már nem rendezett le mindet legalább fél évvel a választás előtt? Minden papír megsemmisítve, fontos infó lementve és valahol szépen elrejtve. Persze, hogy nincs mitől félnie, túl élte ez a csotány az összes eddigi rendszer- és kormányváltást, ez most se lesz másképp.www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Sanyi bá viszont stílben köszönt le
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
resistance is futile
KB23

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
jah stillben áttolta a felelőségét az alsóbb szintre, és a vigyázmenetet sem verte le, lelépésre sem kért engedélyt.. nálam ez egy gyenge 2-es aláwww.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Sanyi bá viszont stílben köszönt le
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
resistance is futile
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
1 hónapja
visszalehet utasítani hogy találkozz a látogatóval, nem?Amúgy ezen már gondolkoztam, hogy ha lecsukják valamelyiket és én elmegyek a böribe, hogy jöttem látogatóba, akkor odahívják? Van esély rá, hogy ilyen módon tudok velük "beszélni"? Mondjuk mondandóm nem lenne, csak röhögni akarok a beszélőbe. 😀www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
KB23
dugo93
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Hát a fő maffiózó szerinted már nem rendezett le mindet legalább fél évvel a választás előtt? Minden papír megsemmisítve, fontos infó lementve és valahol szépen elrejtve. Persze, hogy nincs mitől félnie, túl élte ez a csotány az összes eddigi rendszer- és kormányváltást, ez most se lesz másképp.www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Sanyi bá viszont stílben köszönt le
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
resistance is futile
1 hónapja
Arra azért készülhetsz (ha lehetne ilyet tenni), hogy kibaszott hosszú lenne a sor és az biztos, ha udvari látogatás lenne, zuhanyozniuk nem kellene utána, annyian köpnék le őket zsigerből.Amúgy ezen már gondolkoztam, hogy ha lecsukják valamelyiket és én elmegyek a böribe, hogy jöttem látogatóba, akkor odahívják? Van esély rá, hogy ilyen módon tudok velük "beszélni"? Mondjuk mondandóm nem lenne, csak röhögni akarok a beszélőbe. 😀www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
KB23
dugo93
1 hónapja
www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Sanyi bá viszont stílben köszönt le
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
1 hónapja
dawyd728
4 267
24.hu/belfold/2026/05/15/21-kutatokozpont-2026-majus-tisza-fidesz/
A győzteshez húzás mindenhol létezik, nemcsak nálunk. Sőt, az emberekben ez olyan szinten benne van, hogy vizsgálatok alapján az emberek egy része tényleg úgy emlékszik - tehát nem hazudik valami érdekében, hanem úgy éli meg - hogy ő 30 nappal ezelőtt a győztesre adta le a voksát. És teljes határozottsággal állítják, hogy a győztest alkalmasabbnak látta, ezért szavazott rá.
vpi
Ma 4,5 millió ember menne el Tiszára szavazni. Fideszre 1,5. 4 hét alatt.. Utóbbi számában nincs semmi meglepő, én kevesebbet is el tudtam volna képzelni.. Viszont előbbi az nagyon kemény. Majd a politikával mélyebben foglalkozók elmondják, h volt -e valaha ilyen mértékű megszaladás, de ez a mérték nekem egyelőre csak hűbéresi mentalitást mutatja. illetve azt, h ilyen emberekkel nem csoda, h a fidesz 16 évig tudott uralkodni. Annak van egy folyamata, ha egy pártból "kiszeret" az ember. Elsőre bizonytalan lesz. Majd csak utána kezd el magának pártot találni, de hogy egyből a -1szeresét valló pártra szavazzon, azt nem lehet azzal magyarázni, h idézem: "bazzeg, ezek a mocskos gecik engem egész idáig becsaptak, a kurva anyját az összesnek" Ez a fidesz támogatottságát magyarázza, de mást nem.
1 hónapja
Amúgy ezen már gondolkoztam, hogy ha lecsukják valamelyiket és én elmegyek a böribe, hogy jöttem látogatóba, akkor odahívják? Van esély rá, hogy ilyen módon tudok velük "beszélni"? Mondjuk mondandóm nem lenne, csak röhögni akarok a beszélőbe. 😀www.facebook.com/share/v/1BT467cVMJ/Nem tudom, hogy lehet-e ezek miatt, de szekunder szégyent éreztem az egész videó alatt, hogy ezek kezében volt az egész ország 16 évig. És a főgeci ott se volt. Nagyon remélem, hogy azért egyszer összefutnak MP-vel és akkor megkapja ami jár neki és ez egy plexi üveg mögül fog megtörténni, valamelyik fegyházban.
Még a felénél sem vagyok, de imádom. 😀
dugo93
KB23
1 hónapja
Ja, csak már nem nagyon létezik az a "szalagcím" 😀Szalagcím: fidesz milliókat küld Ukrajnába! 😀 🤯🤯Nagy valószínűséggel MP ezt akarta elérni, de amilyen balfaszok a fidess-nél, most a saját narratívájuk ellen mentek és sikerült felköpniük és aláállniuk. MP meg most már nem csinálhat faszt a szájából és hidd el ennél sokkal több lóvét fog visszaszerezni mondjuk 4iG-től.Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Nomac
Matthew99
KB23
bogjosi
Szerkesztette: dugo93
1 hónapja
Szalagcím: fidesz milliókat küld Ukrajnába! 😀 🤯🤯Nagy valószínűséggel MP ezt akarta elérni, de amilyen balfaszok a fidess-nél, most a saját narratívájuk ellen mentek és sikerült felköpniük és aláállniuk. MP meg most már nem csinálhat faszt a szájából és hidd el ennél sokkal több lóvét fog visszaszerezni mondjuk 4iG-től.Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Nomac
Matthew99
KB23
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
Nagy valószínűséggel MP ezt akarta elérni, de amilyen balfaszok a fidess-nél, most a saját narratívájuk ellen mentek és sikerült felköpniük és aláállniuk. MP meg most már nem csinálhat faszt a szájából és hidd el ennél sokkal több lóvét fog visszaszerezni mondjuk 4iG-től.Ez az átadás átvételes videó is kemény MP-től 😀Minden tiszteletem a kárpátaljai magyaroké, de most pl a miniszteri/államtitkári leköszönő juttatásoknak itthon nem lenne helye?
Nomac
Matthew99