Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.

 www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
Nomac
De amúgy ezt nem értem. Nem jön ingyenpénz, de gondolom a felszerelés az övék, a yt-ból csak jön pénz, nem?
NB2
Csak a csaj távozik, a fickó marad. Gondolom amíg kapta az extra apanázst tudta fizetni a csajt, de a yt bevételből már nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Ki ez a TBG?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
 youtu.be/LG2czx3OwMs?is=xaoTs3qiENv4pPWm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.
Nomac
Ez a fair right gyerek? Na ez is belemondta jópárszor kamerába egyenesen, hogy egy fillér támogatást nem kap. Biztosan úgy is volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.

 www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
Nomac
De amúgy ezt nem értem. Nem jön ingyenpénz, de gondolom a felszerelés az övék, a yt-ból csak jön pénz, nem?
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?
MC12
A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?

Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.

TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
Jughead
Meglátjuk, ha TBG saját akciója volt, akkor nem merül fel többet, ha meg más is fenntartja a sztorit, akkor merenghetünk még rajta.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/belfold/2026/05/14/vitezy-intercity-kisiklas-reszletei-megakadalyozhato-lett-volna-vonatbefolyasolo-berendezes-nem-mukodik-vonat-nincs-felszerelve-fedelzeti-szamitogeppel
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Feldobta az FB Rétvári Bencus videóját, hogy micsoda felháborító dolgot tettek a dokumentumok átvételekor a Tiszások és erről videót is posztolt.

Ugyanis a minisztériumi kollégák pontosan, precízen összekészítették a dokumentumokat, amiket ezután a Tiszások az utcára raktak le a koszba és kutyapiszokba és aztán nejlonzsákokban hordják át egyik autóból a másikba, állítása szerint.
Ez valóban felháborító!!44!5

Namost, a videón látszik, hogy a lépcsőre teszik le, amúgy az épület oldalánál a járda tiszta, de ugye nem a földre tették.
És igen, nagy zsákokban hordják át az autókba. Felháborító.

A kommentelők még jobbak. Irtózatos a sötétség. A mordori orkoknak több eszük van ennél.

1 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.

 www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
Nomac
Ilyenek alatt mindig megnézem a kommenteket, és sosem csalódom. Ez is remek. 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?
MC12
A második kérdése az volt, hogy mennyit kapnak a távozó miniszterek. Reggel a telex írta meg, hogy mennyit kapnak, MP is mondta neki hogy éppen ők írták meg. Szerinted azt mondta a szerkesztő, hogy kérdezd meg ezt hátha mást mond, mint amit mi a törvény alapján már megírtunk?

Vélhetően nem, TBG random kérdezett, mert Simor éppen Rogánt faggatta 25 percig, így nem ért rá.

TBG amúgy utána maga is mondta MP-nek, hogy csak azért kérdezte ezekről a szerződésekről, mert délelőtt érkezéskor Rogán Antal azt mondta, hogy Ön írt alá ilyeneket.
1 hónapja
Nomac New England Patriots 4 547 — balazs.t85@gmail.com
Jaj, hát ennek is vége. Milyen gyorsan elillan ez a jobboldaliság ha elfogy a pénz.

 www.facebook.com/vinczeemilia.erzsebetvaros/posts/pfbid0WBegrnrXRfAo5utCgDeYbAL5o7oEtL3SovBqBqQ4hF1qHbv2hzKN3SwdbbyCma4Nl
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?
Őszentsége Sobri Jóska
Főleg, hogy amikor tudod, hogy maximum 1-2 kérdésed lehet, akkor azért mèg egy rossz riporter is végéig gondolja, hogy mit kérdez, és egyezteti a szerkesztővel. Tehát nem véletlenszerűen tette fel a kérdést, hanem szándékosan. Így szerintem lehet lamentálni azon, hogy ha van 2 kérdésed a miniszerelnökhöz, miért ezeket teszed fel?

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.
Jughead
Lehet, de ettől még valóban érdekes a kérdés mögötti cél vagy motiváció, vagyis, hogy oké, mondjuk rossz riporter, ezért bénán ezt kérdezi, de mit akar belőle kihozni, mi az oka vagy mi vele a célja?

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem túlgondoljátok, TBG riporternek sose volt jó, ő a legendás videóival szerzett hírnevet.

Szerkesztette: Jughead
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
 hvg.hu/gazdasag/20260514_1-billio-311-milliard-forintos-szerzodest-kotottek-a-4ig-vel-a-valasztas-elott?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwZnRzaARyoRpleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeqO8EFkczf-frfLjILjsunwoDkIaopV0MHP5WCNN_5crHIY_bDvthdoAvOTg_aem_Y8aRByT7MPeLd6NtVOvwUA#mp5h2719vd9wyrx7h8c

Na, ez is megy Hatvanpuszta elé, valahová a top10 környékére...
StormST
nem fog sokáig élni
slowmotion
Szerintem sem marad ez a keretösszeg, és lehet, a 4IG se sokáig lesz teljesen magáncég, de: Vitézy Dávid: A közbeszerzés nem olyan műfaj, hogy a meghozott döntést vissza lehet vonni.
MC12
Nyilván csak a laikus énem mondatja velem, de ha szerződéseket lehetséges bizonyos feltételek mentén semmisnek nyilvánítani, ha közbeszerzéseket meg lehet támadni, akkor nem gondolom, hogy egy teljesen nyilvánvalóan kamu közbeszerzést ne lehetne.

Vagy legrosszabb esetben RSZR majd azt mondja, megváltozott a fő csapásirány.
slowmotion
Mindent lehet, az ár a kérdéses meg az idő. Nyilván ennek a 4IG szerződésnek a nagy része majd nem kerül lehívásra, szépen csendben kimúlik. De lesz egy valag Mészáros, 4IG, Szijj stb. szerződés amit meg majd nem éri meg felmondani, egyszerűbb, ha végigviszik.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni?
MC12
Arra, hogy ők mindenekfelett függetlenek.
Amelyik kategória persze konkrétan nem létezik, és most ezzel az erőltetett kötözködéssel a Telex ezt szemlélteti is, hogy milyen határokba ütközik, milyen paradoxonokat okoz.

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 hvg.hu/gazdasag/20260514_1-billio-311-milliard-forintos-szerzodest-kotottek-a-4ig-vel-a-valasztas-elott?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwZnRzaARyoRpleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeqO8EFkczf-frfLjILjsunwoDkIaopV0MHP5WCNN_5crHIY_bDvthdoAvOTg_aem_Y8aRByT7MPeLd6NtVOvwUA#mp5h2719vd9wyrx7h8c

Na, ez is megy Hatvanpuszta elé, valahová a top10 környékére...
StormST
nem fog sokáig élni
slowmotion
Szerintem sem marad ez a keretösszeg, és lehet, a 4IG se sokáig lesz teljesen magáncég, de: Vitézy Dávid: A közbeszerzés nem olyan műfaj, hogy a meghozott döntést vissza lehet vonni.
MC12
Nyilván csak a laikus énem mondatja velem, de ha szerződéseket lehetséges bizonyos feltételek mentén semmisnek nyilvánítani, ha közbeszerzéseket meg lehet támadni, akkor nem gondolom, hogy egy teljesen nyilvánvalóan kamu közbeszerzést ne lehetne.

Vagy legrosszabb esetben RSZR majd azt mondja, megváltozott a fő csapásirány.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947

atapapa
Megelőztelek 😁 már beraktam előbb.
1 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan

atapapa
jól van tóni, remélem ki fogsz bukni ennél is jobban még ebben az életben.
a bdskrvnydt
fake.id
Azért az aszisztens balfaszkodott rendesen, az első keresztutcánál taxit hívtam volna...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen

atapapa
jól van tóni, remélem ki fogsz bukni ennél is jobban még ebben az életben.
a bdskrvnydt

hát ez kurvajó xd gyónó rogán, a kormányzat és fidesz kommunikációért felelős csúcsembere megvallja, hogy a fejbe lövős videóval már ő sem értett egyet, de egy kampányban kénytelen volt befogni a pofáját és nem emelni szót ellene 🤤 meg kell szakadnia a szívnek

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt

1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
TBG jó arc meg minden, de miért őt küldi a telex.

1. kérdés: miért írta alá a Balásy szerződéseket a Diákhitel Központ vezetőjeként?
2. kérdés: mennyi pénz járna a leköszönő minisztereknek?

Az elsőre MP is mondta, hogy erre már rengeteg alkalommal válaszolt, ugye konkrétan ez volt az első Partizán interjújában is, hogy ezek miatt is állt fel (hogy ezt elhisszük-e vagy sem az más kérdés).

A másodikra meg mondta MP, hogy ezt ma pont a telex számolta ki pontosan, de államtitkárokkal együtt közel egymillárdos összeg.

Két ilyen hülye kérdést. 😀
Jughead
Rossz kérdésre adott kibújó vàlaszt. Nem azt kellene kérdeznie, ha már beleáll a Telex, hogy miért írta alá, hanem hogy miért nem állt fel az első túlárazottnak vélt szerződés aláírása _előtt_. Illetve nem egyet írta alà amíg vezérigazgató volt, hanem 7-8at ha jól emlékszem, majd ezek után állt fel - az indoklását azt valóban vagy elhisszük vagy nem, annak fényében hogy a Lőrinc meg a Lázár FB-tagságáig jutott az ellenállásban.

Egyébként érteni vèlem a Telex motivációjàt (az elszàmoltatás határai), de nem értem, mire akarjàk kifuttatni? Miért most? És egyáltalán jelenleg ez a konkrét ügy kit érdekel? Mintha október 30-àn arról interjúztatná Nagy Imrét az újság, hogy 1952ben hogy volt az a padlássöprés miniszterelnök úr? Az ütemérzék nem az igazi 😊

Szerkesztette: MC12

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
A hol a 480 Ft-os benzinárra jó válasz a 6500 milliárd?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 947
Az elején Rogánnak kell volna koppania nem a mikrofonnak.

 youtu.be/4-QmES3T3ys?is=dZiGyqGecAyKeyMI