Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Erre emlékeztek? Talán itt kezdődött a sikercsapat
 www.youtube.com/watch?v=FzFkIsByp6c
Klaci79
A magyar foci öszödi beszéde...
Lehet, hogy nem értetek velem 1et de Csányi kinevezése is egy mérföldkő volt.
gordon
egyértelmű.Ha nincs Csányi valszeg sehol sem vagyunk.És most nem a hozzáértéséről beszélek,hanem a pénzéről és a kapcsolatairól.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Erre emlékeztek? Talán itt kezdődött a sikercsapat
 www.youtube.com/watch?v=FzFkIsByp6c
Klaci79
A magyar foci öszödi beszéde...
Lehet, hogy nem értetek velem 1et de Csányi kinevezése is egy mérföldkő volt.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
Erre emlékeztek? Talán itt kezdődött a sikercsapat


Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jó ebédhez szól a nóta!


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
modric helyén payet és stimmel
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
A L'Equipe álomcsapata a csoportkörben:
 24.p3k.hu/app/uploads/sites/14/2016/06/lequipe.png


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Megpattant labdák... Portugálokkal sem az történt mint az előző két meccsükön hogy egyszerűen semmi nem megy be a millió helyzetből. Nani gólja egyáltalán nem volt tipikus helyzet, cr sarkazása meg megint nem sorolható az ajtó ablak kijátszott dolgok közé. Nekünk is megvoltak a gólokon kívül a helyzeteink, és bár még nyugodt körülmények között nem láttam a meccset olyan hatalmas nagy portugál tüzijáétékra nem emlékszem. Én nem érzem azt a nagy szerencsét ebben a tegnaiban, de még egy higgadt újranézés vár rám.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
Hány olyan csapat lehet az elmúlt évek eb/vb-in, akinek már a csoportmeccsek alatt az összes mezőnyjátékosa pályára lépett?
baggio
pl most az olaszok. sőt, náluk már két kapus is szerepelt.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Hány olyan csapat lehet az elmúlt évek eb/vb-in, akinek már a csoportmeccsek alatt az összes mezőnyjátékosa pályára lépett?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Löfli, a belgákat ki is húzhatod felülről 😊
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A sárga lapok most törlődnek?
Matthew99
csak az elődöntőben
Wester
Szóval a döntőben csak a piros laposaink nem játszhatnak majd 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
A sárga lapok most törlődnek?
Matthew99
csak az elődöntőben

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A sárga lapok most törlődnek?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Azért az is érdekes, hogy hol volt eddig ez az ember?

Ezeket a csapatokat edzette eddig karrierje során:

1996–2002 Németország Hertha BSC, másodedző
2003–2004 Németország VfL Wolfsburg, másodedző
2005–2006 Szerbia FK Partizan, másodedző
2006–2007 Németország Borussia Dortmund, másodedző
2008 Kazahsztán Kajrat Almati FK
2008 Kazahsztán Kazahsztán U21
2008–2010 Kazahsztán Kazahsztán
2011 Kazahsztán Kazahsztán U19
2012–2014 Görögország Olimpiakosz U20
2013–2014 Görögország Olimpiakosz U21
2015– Magyarország Magyarország U21
2015– Magyarország Magyarország

Pedig nálunk nagyon gyorsan csodát ért el. Nagyon remélem az EB után megtudjuk tartani.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
mondjuk lehet megköveztek, és amúgy én abszolút nem hittem benne, de szerintem storck még dárdainál is nagyobb koponya.
eaglesmcnabb
Ez így van. Dàrdai taktikailag mèg nem elèg èrett, làtszott rajta, hogy csak nem règ kezdte az edzősködèst. Ő tartàst adott a csapatnak, amire szüksèg volt abban az időben.
Storck ezzel szemben taktikailag rakta össze a csapatot. Nem tudok olyan lèpèst mondani ezen az EBn ami hiba lett volna. Ès mivel Pali hozta ide, a tisztelete is megvan a jàtèkosok körèben.
Amugy az megvan, hogy úgy jàtszottunk, ilyen jol a portugàlok ellen, hogy 3 alapemberünk nem volt ott, köztük Nagy ès Kleinheisler a kèt legjobbunk.
Èn nem fèlek a belgàktól, ők az esèlyesek, de bőven van keresnivalónk ellenük.
FViktor93
legyen 4, és akkor Kádár és Fiola is belefér.
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
mondjuk lehet megköveztek, és amúgy én abszolút nem hittem benne, de szerintem storck még dárdainál is nagyobb koponya.
eaglesmcnabb
Ez így van. Dàrdai taktikailag mèg nem elèg èrett, làtszott rajta, hogy csak nem règ kezdte az edzősködèst. Ő tartàst adott a csapatnak, amire szüksèg volt abban az időben.
Storck ezzel szemben taktikailag rakta össze a csapatot. Nem tudok olyan lèpèst mondani ezen az EBn ami hiba lett volna. Ès mivel Pali hozta ide, a tisztelete is megvan a jàtèkosok körèben.
Amugy az megvan, hogy úgy jàtszottunk, ilyen jol a portugàlok ellen, hogy 3 alapemberünk nem volt ott, köztük Nagy ès Kleinheisler a kèt legjobbunk.
Èn nem fèlek a belgàktól, ők az esèlyesek, de bőven van keresnivalónk ellenük.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/GullitR/status/745668296251441152?ref_src=twsrc%5Etfw
empty taxi
Az én haverom szerint is. Mit kell az ilyet berakni? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Amúgy is megiszogatom a magamét mert szeretem a tütűt, de ez az eb elviszi a májamat 😀 szavak nincsenek a tegnapi napra, a b csapattal vért hugyoztattunk a portugálokkal, hogy elkerüljék a kiesést. Egészen szürreális.
Amúgy én nem tartok a belgáktól, ha de bruyne, hazard vagy lukaku nem fog ki egy olyan napot mint tegnap cr sztem nyerünk. Mondom mindezt azért mert mi nagyon jók vagyunk, a belgák meg szarok. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 twitter.com/GullitR/status/745668296251441152?ref_src=twsrc%5Etfw


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 565
Aztán csodálkoznak, hogy szar az életük, nincs boldogságuk és persze nem önmagukban, hanem mindig másokban keresik/találják meg a boldogtalanságuk forrását.
Tony
Klasszikus...


Nekem a kedvencem az, amikor az egyik ember divatdrukkerezi a másikat, merthogy csak az EB eredmények miatt örömködik és hol volt amikor a grönlandi jegesmedvékkel ikszeltünk. Tipikus magyarnak magyar a legnagyobb ellensége hozzáállás. Nem ám együtt örülni végre valaminek, lóf*szt. 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
amúgy tényleg megpattantak, viszont Elek lövésénél a portugáloknál röfögött. ez benne van.
viszont azt néztem, hogy ha pl. Zsuzsi második lövése nem pattan meg, akkor sem lett volna hozzá túl sok köze a kapusnak, maximum szemmel tudta volna verni a lövést. az elsőt meg sohasem lehet tudni...
slowmotion
Nem a tényt vitatom, hanem a hozzáállást. Lejátszottuk a torna eddigi legjobb meccsét, úgy érzem méltó és egyenrangú ellenfelei voltunk a portugáloknak, akiknél egyébként csak Ronaldonak az értéke többszöröse, mint a mi egész csapatunké. És némelyek még ezt is elvitatják a csapattól és kínjukban már azt hozzák fel fikázás tárgyaként, hogy megpattantak a lövések és "ha... akkor kikapunk".
Egyébként igaz, hogy a kapufák, a bírói faszságok, a megpattanó lövések benne vannak a pakliban, de én a jó játénak is örültem, az eredmény meg fantasztikus.
Tony
ja... hát örülni kell, hogy hogy nekünk pattantak a labdák. sokszor álltunk már a fasz rosszabbik végén, már ideje volt.

de az, hogy a meccs végéig partiban voltunk, az hatalmas eredmény. aki ezt tagadja, az idióta.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mondjuk lehet megköveztek, és amúgy én abszolút nem hittem benne, de szerintem storck még dárdainál is nagyobb koponya.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kiváncsi vagyok a hollandok mit gondolnak a csapatunkról. hogy a faszba jutottunk el ide, 2,5 éve volt a 8-1, most mi csoportgyőztesek vagyunk, ők meg TVznek .)

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Szalait pedig megkövetem, ő lőtte az első gólunkat ezen az EB-n és tegnap is sok értékelhető megmozdulása volt, innen is látszik miért nem én vezetem a válogatottat. 😀
Tony
A nyilatkozata miatt is megkövethetné mindenki, megmondta már a 8-1 után is, hogy normális edzőknek kéne jönniük, akik értik is, hogy mi van a nemzetközi futballban. Tökéletesen igaza volt. A nyilatkozat után jött egy még Egervárinál is nagyobb kókler, majd két külföldi. (Dárdai képzés szempontjából gyakorlatilag az.). A különbség önmagáért beszél.
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
amúgy tényleg megpattantak, viszont Elek lövésénél a portugáloknál röfögött. ez benne van.
viszont azt néztem, hogy ha pl. Zsuzsi második lövése nem pattan meg, akkor sem lett volna hozzá túl sok köze a kapusnak, maximum szemmel tudta volna verni a lövést. az elsőt meg sohasem lehet tudni...
slowmotion
Nem a tényt vitatom, hanem a hozzáállást. Lejátszottuk a torna eddigi legjobb meccsét, úgy érzem méltó és egyenrangú ellenfelei voltunk a portugáloknak, akiknél egyébként csak Ronaldonak az értéke többszöröse, mint a mi egész csapatunké. És némelyek még ezt is elvitatják a csapattól és kínjukban már azt hozzák fel fikázás tárgyaként, hogy megpattantak a lövések és "ha... akkor kikapunk".
Egyébként igaz, hogy a kapufák, a bírói faszságok, a megpattanó lövések benne vannak a pakliban, de én a jó játénak is örültem, az eredmény meg fantasztikus.