Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
NSO-n és annak facebook oldalán is bőven vannak ilyenek. Nem értem én sem. Oké ne szurkoljon, ne érdekelje, de hogy mindenben a szart meglátni, szerintem ez szánalmas. Aztán csodálkoznak, hogy szar az életük, nincs boldogságuk és persze nem önmagukban, hanem mindig másokban keresik/találják meg a boldogtalanságuk forrását.
Egyetlen "boldogtalanságom", hogy nem találok (normális) magyar szurkolói pólót (sajna mez nem jó a 100% poliészter miatt). 😀
Tony
Ezekkel felesleges foglalkozni. Világtalan, élettelen nyomorékok.

Ez ugyanaz kb. mint akik habzó szájjal kurvaanyáznak politikai témákban, mintha a kormánytól függene az életük...

Mentalitásban vannak nálunk nagyon komoly gondok, az a baj. (tisztelet a kivételnek)

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
idegeneket ölelgetni a meccs közben a margit szigeten, hazafelé mindenkivel pacsizni, énekelni, mindenki mosolyog boldog. boldog az ország egy estére.
majd reggel megnézek egy origo cikket a meccsről + a kommentjeit, mennyi szánalmas hőbörgő gyökér van...
braxa88
NSO-n és annak facebook oldalán is bőven vannak ilyenek. Nem értem én sem. Oké ne szurkoljon, ne érdekelje, de hogy mindenben a szart meglátni, szerintem ez szánalmas. Aztán csodálkoznak, hogy szar az életük, nincs boldogságuk és persze nem önmagukban, hanem mindig másokban keresik/találják meg a boldogtalanságuk forrását.
Egyetlen "boldogtalanságom", hogy nem találok (normális) magyar szurkolói pólót (sajna mez nem jó a 100% poliészter miatt). 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 698 — Cowboys fan
u.i.: Akik meg azzal jönnek, hogy megpattantak a labdák Dzsudzsi lövéseinél és mák volt az eredmény, azoknak egy kellemes sünszarást kívánok egy jó kis carolina reaper chilivel.
Tony
amúgy tényleg megpattantak, viszont Elek lövésénél a portugáloknál röfögött. ez benne van.
viszont azt néztem, hogy ha pl. Zsuzsi második lövése nem pattan meg, akkor sem lett volna hozzá túl sok köze a kapusnak, maximum szemmel tudta volna verni a lövést. az elsőt meg sohasem lehet tudni...
több mint 7 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Óriási élmény volt, mondjuk egy idő után a világomról nem tudtam, de ez ilyen


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
idegenek ölelgetni a meccs közben a margit szigeten, hazafelé mindenkivel pacsizni, énekelni, mindenki mosolyog boldog. boldog az ország egy estére.
majd reggel megnézek egy origo cikket a meccsről + a kommentjeit, mennyi szánalmas hőbörgő gyökér van...
braxa88
na velük nem kell foglalkozni, elszomorító, hogy ennyi fotelből mindent lehurrogó hülye van. Szánalmas alakok. Nem tudom, hogy tudnak így élni. Nem sok ilyen alkalom van, mindenki kiélvezi, ki-ki a maga módján....

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
idegeneket ölelgetni a meccs közben a margit szigeten, hazafelé mindenkivel pacsizni, énekelni, mindenki mosolyog boldog. boldog az ország egy estére.
majd reggel megnézek egy origo cikket a meccsről + a kommentjeit, mennyi szánalmas hőbörgő gyökér van...

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 eb2016.24.hu/hirek/2016/06/23/meg-egy-megdobbento-adat-a-magyar-valogatottal-kapcsolatban/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az M4-en most meg az Izrael(!!!)-Ausztria meccs összefoglalója
Kampman
megnyugodtam akkor, hogy nem csak halucináltam, hanem tényleg elhangzott : D

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Tehát:
1. Magyarország
2. Izland
.....

Ahogy mindenki várta......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 414
na 2006 szeptember 2 óta nem voltam válogatott meccsen, de most újra eljött az idő úgy érzem 😀
Klaci79
Én 1986 március 16.-án voltam utoljára válogatott meccsen.
Jan
Itt a húsvét, itt a nyúl,
magyar-brazil
3--0
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
A legnagyobb "poén", hogy két év alatt jutottunk el idáig és ugyanazzal az emberanyaggal, mint amivel eddig szégyenkeztünk. Mi lett volna, ha mondjuk 5 éve neveznek ki egy értelmes szakembert...
Szalait pedig megkövetem, ő lőtte az első gólunkat ezen az EB-n és tegnap is sok értékelhető megmozdulása volt, innen is látszik miért nem én vezetem a válogatottat. 😀

Szerintem az EB meccsét játszottuk tegnap a portugálokkal, eddig is a mi meccseinket tartottam a legjobbaknak, de ez a tegnapi egyértelműen felülmúlt mindent ezen a lagymatag viadalon. Egyenrangúak voltunk a pályán és ezt jó volt látni, a 3 bekapott gólnál látszott a technikai különbség, de át tudtuk ezt hidalni szerencsére.

u.i.: Akik meg azzal jönnek, hogy megpattantak a labdák Dzsudzsi lövéseinél és mák volt az eredmény, azoknak egy kellemes sünszarást kívánok egy jó kis carolina reaper chilivel.
Tony
Szalainak úgy kellett az a gól, mint egy falat kenyér. Azóta nem csak azt lehet hallani, hogy mindenki szidja és ez a játékán is meglátszik.

Nyilatkozta is pár hete, hogy borzasztó nehéz úgy pályán lenni, hogy mindenki oltja. Ezt mondjuk meg is értem. Megváltozott a szurkolók hozzáállása, megváltozott itt minden.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sose gondoltam h ilyet megélek, látva az eddigi selejtezős mérlegeket, de eszméletlen ami most folyik ebben az országban, nem akarom h vége legyen!
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A legnagyobb "poén", hogy két év alatt jutottunk el idáig és ugyanazzal az emberanyaggal, mint amivel eddig szégyenkeztünk. Mi lett volna, ha mondjuk 5 éve neveznek ki egy értelmes szakembert...
Szalait pedig megkövetem, ő lőtte az első gólunkat ezen az EB-n és tegnap is sok értékelhető megmozdulása volt, innen is látszik miért nem én vezetem a válogatottat. 😀

Szerintem az EB meccsét játszottuk tegnap a portugálokkal, eddig is a mi meccseinket tartottam a legjobbaknak, de ez a tegnapi egyértelműen felülmúlt mindent ezen a lagymatag viadalon. Egyenrangúak voltunk a pályán és ezt jó volt látni, a 3 bekapott gólnál látszott a technikai különbség, de át tudtuk ezt hidalni szerencsére.

u.i.: Akik meg azzal jönnek, hogy megpattantak a labdák Dzsudzsi lövéseinél és mák volt az eredmény, azoknak egy kellemes sünszarást kívánok egy jó kis carolina reaper chilivel.

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mivel tegnap becsiccsentettem a győzelemre, így nem tudtam ide írni. Szóval mára maradt ez a bejegyzés.

AZTABÜDÖS MEGVAAAAAAN!!!!! MAGYAROK!!!!

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 975
Az M4-en most meg az Izrael(!!!)-Ausztria meccs összefoglalója
Kampman
"Kivándorol Kohn, meg Grün Belgiumba. Behivják őket is katonának. Ott téblábolnak a többi újonccal a kaszárnyaudvaron, amikor megjelenik egy őrmester és kiadja a parancsot.
"Na, emberek sorakozó! A flamandok álljanak jobbra, a vallonok meg balra."
Be is állnak mind, ki jobbra, ki balra, csak Kohn meg Grün toporog továbbra is az udvar közepén. Rájuk ordit az őrmester:
"Maguk miért nem állnak már a helyükre? Mik maguk, flamandok, vagy vallonok?"
"Jelentem alássan, mi vagyunk a belgák."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Zseniàlis èrzèkkel tippeltem meg Ausztriàt vègső győztesnek 😂😂
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na megyek megveszem a repjegyet a Magyar-Észak Ír negyeddöntőre..😛

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
A magyar irodalom legújabb gyöngyszeme, utolérhetetlen zseniális, köszönjük!!! A jövő évi érettségin kötelező verselemző feladat 😊

 www.youtube.com/watch?v=kytjmPP4ofg
dande
Kár, hogy Latinovits már nem él, vele még jobb lett volna 😀
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Belgium: Löfli, Borbinho, Kenny, Hanni, Wester, petey!!!

Sajnos ezt bebuktátok! 😀
Klaci79
YOLO

de leszarnám 😀

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
A magyar irodalom legújabb gyöngyszeme, utolérhetetlen zseniális, köszönjük!!! A jövő évi érettségin kötelező verselemző feladat 😊

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Az M4-en most meg az Izrael(!!!)-Ausztria meccs összefoglalója
Kampman
Na nem baj, most az is kiderült, hogy a délírek is egy brit tagállam.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Az első CR gól nem volt les?
gabokocka
most néztem meg, de nem láttam jó lassítást...elég gyanús de mivel nem tudom megállapítani nem mondok semmit...az viszont látszik, hogy két kézzel lökött egyet a védőjén, mielőtt elindult befelé
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Zlatan, néhány méter és eléred a repülőt, de megvár.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 377
Az M4-en most meg az Izrael(!!!)-Ausztria meccs összefoglalója
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Az első CR gól nem volt les?
gabokocka
de, szerintem is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.