Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
na 2006 szeptember 2 óta nem voltam válogatott meccsen, de most újra eljött az idő úgy érzem 😀
Klaci79
Én 1986 március 16.-án voltam utoljára válogatott meccsen.
Jan
mi volt az, magyar-brazil 3:0?
slowmotion
Igen. Hetedikes voltam, és apám elvitt magával. Népstadion fullra tele volt, és lesimáztuk a brazilokat, mondjuk nem az A csapattal voltak, de Junior, Silas, Eder, Casagrande, Müller pl játszottak, ha jól emlékszem Zico is itt volt, de nem játszott.

Az után a meccs után 100% biztos voltam hogy minimum elődöntő a vb-n, de inkább döntő. A szovjetek ellen 0-4 vagy 0-5-ig néztem, aztán pityeregve lefeküdtem aludni. A franciák elleni sima 0-3 után meg kb be is fejeztem a válogatottal. Csak angol focit néztem évekig.

Amikor elkezdtem nfl-t nézni, akkor pedig kompletten a soccert mint sportot hanyagoltam.

Egyébként a magyar-brazilra úgy emlékszem, mintha 2 hete lett volna...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 955
Gibraltar mar most is indult az EBert...csak szolok
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Az első CR gól nem volt les?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
nincs kedvem visszakeresni, JC6 mivel indokolta, hogy nem szurkol a csapatnak?
bergerdani
szerintem semmivel, simán kikövetkeztették a régebbi hsz-eiből.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
na 2006 szeptember 2 óta nem voltam válogatott meccsen, de most újra eljött az idő úgy érzem 😀
Klaci79
Én 1986 március 16.-án voltam utoljára válogatott meccsen.
Jan
mi volt az, magyar-brazil 3:0?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
bah, belgák. több, mint negyven éve nem tudtak megverni tétmeccsen.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
na 2006 szeptember 2 óta nem voltam válogatott meccsen, de most újra eljött az idő úgy érzem 😀
Klaci79
Én 1986 március 16.-án voltam utoljára válogatott meccsen.
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nincs kedvem visszakeresni, JC6 mivel indokolta, hogy nem szurkol a csapatnak?

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
na 2006 szeptember 2 óta nem voltam válogatott meccsen, de most újra eljött az idő úgy érzem 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 847 — Cowboys fan
kurva digók.
egyvalamihez elég az agykapacitásuk, és még azt sem tudják végrehajtani.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 061 — nabege2@yahoo.com
Belgium: ha megszerzik a vezetést rohadt jól kontráznak, de ha nem ők lövik az első gólt, totál görcsösek

Jah és eddig az EB-k történetében két csapat jutott mindig tovább a csoportmeccsek után. Az egyik Portugália, a másikat nem mondom meg😊
NB2
wales?
Löfli
a színek stimmelnek😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Belgium: ha megszerzik a vezetést rohadt jól kontráznak, de ha nem ők lövik az első gólt, totál görcsösek

Jah és eddig az EB-k történetében két csapat jutott mindig tovább a csoportmeccsek után. Az egyik Portugália, a másikat nem mondom meg😊
NB2
wales?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 061 — nabege2@yahoo.com
Belgium: ha megszerzik a vezetést rohadt jól kontráznak, de ha nem ők lövik az első gólt, totál görcsösek

Jah és eddig az EB-k történetében két csapat jutott mindig tovább a csoportmeccsek után. Az egyik Portugália, a másikat nem mondom meg😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Belgium: Löfli, Borbinho, Kenny, Hanni, Wester, petey!!!

Sajnos ezt bebuktátok! 😀
Klaci79
dehogy bukták, a mindenki kivéve jc6ban még benne vannak!

utána meg én esek ki, tök mindegy : (

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Gratulálok a T-Home-nak, akik 10 mp csúsztatással közvetítenek. A mi meccsünkön és most is valahonnan kiabálták, hogy gól (gondolom a szomszéd kocsmából), így már tudtam, mire nálam megérkezett........ Rohadjatok meg! 😮
csi77
pár napja volt egy cikk erről a késésről valahol...nem biztos, hogy a cég tehet róla...a túl jó tv is késést okoz pl, vagy a box is, ha van olyan a tv-hez csatolva....de minél egyszerűbben érkezik a jel, annál gyorsabban látod a gólt
Klaci79
Kösz az infót, de nem vigasztal....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Belgium: Löfli, Borbinho, Kenny, Hanni, Wester, petey!!!

Sajnos ezt bebuktátok! 😀
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
ha kint vannak a skótok még azok is bejutnak, jó, hogy Man szigeteknek nincs külön csapata, a végén brit házibajnokság lesz ez a rohadt EB😊

amúgy a kiesők mind megérdemelték a sorsukat, talán itt egyedül az írek akik az olaszok lógásának köszönhetik a továbbjutást, de a törökök sem tettek hozzá annyi, hogy helyük legyen a 16-ban
NB2
Vigyázz, a következőn Gibraltár is indul!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Gratulálok a T-Home-nak, akik 10 mp csúsztatással közvetítenek. A mi meccsünkön és most is valahonnan kiabálták, hogy gól (gondolom a szomszéd kocsmából), így már tudtam, mire nálam megérkezett........ Rohadjatok meg! 😮
csi77
pár napja volt egy cikk erről a késésről valahol...nem biztos, hogy a cég tehet róla...a túl jó tv is késést okoz pl, vagy a box is, ha van olyan a tv-hez csatolva....de minél egyszerűbben érkezik a jel, annál gyorsabban látod a gólt
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 061 — nabege2@yahoo.com
ha kint vannak a skótok még azok is bejutnak, jó, hogy Man szigeteknek nincs külön csapata, a végén brit házibajnokság lesz ez a rohadt EB😊

amúgy a kiesők mind megérdemelték a sorsukat, talán itt egyedül az írek akik az olaszok lógásának köszönhetik a továbbjutást, de a törökök sem tettek hozzá annyi, hogy helyük legyen a 16-ban
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 785 — Слава Україні! Героям слава!
Végem!

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13417682_1099785166754759_6108226837395415547_n.png?oh=cd01da03f2baee75518d180ef2733134&oe=57FBFB0B

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
A franciák az északírek helyett megkapták a délíreket. Most hogy nem lesz Henry keze, ki is esnek.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 061 — nabege2@yahoo.com
Ír török közt mi dönt, ha 2-4 mindkét gólkülönbség?
gabokocka
nyugi én is 10 perce ezen agyalok és most esett le, hogy a többiek beírták😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
brady továbblőtte az íreket, tuti csaltak
Löfli
Csekkolni kell a nyomást a labdákban!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 785 — Слава Україні! Героям слава!
brady továbblőtte az íreket, tuti csaltak
Löfli
soccergate

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
törökök is szerethetik most az olaszokat :d
eaglesmcnabb
Majd Salvatore Commesso közvetít a két fél között.