NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
A 2002-es, akkor nyertek utoljára azok akiknek szurkoltam.
eaglesmcnabb
Csak szólok. Franciák után legutóbb kik nyertek VB-t? Most se lesz másképp! Csigazabálók meg megint kizúznak a csoportból! 😊
Toto21
mondjuk mostmár bírom őket, sajna 98-ban, és 2000-ben még nem 😀 (szégyellem is magam eléggé,hogy Totti miatt ugyan, de az olaszoknak szurkoltam az EB döntőben)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 820
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
A 2002-es, akkor nyertek utoljára azok akiknek szurkoltam.
eaglesmcnabb
Csak szólok. Franciák után legutóbb kik nyertek VB-t? Most se lesz másképp! Csigazabálók meg megint kizúznak a csoportból! 😊
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
A 2002-es, akkor nyertek utoljára azok akiknek szurkoltam.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Enrique nagyon próbál fiatalítani, ez a keret 4 év múlva nagyon erős lehet. Most abban bízhatnak, hogy a fiatalok jobban bírják a terhelést.
Heisman nádor
csoportból se mennek tovább. Japók megverik öket
Toto21
EB-s keret is hasonló volt, aztán mégis elődöntő lett belőle.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A sörös esetre visszatérve. Spanyoloknál nem lehet a stadionban alkoholt fogyasztani, angoloknál a nézőtérre se lehet bevinni egyes helyeken, valamint az NFL meccs alatt volt egy zóna a stadion körül ahol nem lehetett inni.
8 évvel ezelőtt az volt a baj, hogy a Budweiser bevezetett egy törvényt Brazíliában csak a VB miatt, FIFA nyomásra, hogy lehessen a stadionokban inni. És nem véletlen született a tiltás. Most egy ország szembeszáll azzal a céggel és a FIFAval, nem úgy mint Brazília, és akkor meg ez a baj.
Ezer dolog miatt lehet szidni Katart, emberjogok, melegjogok, diktatúra stb, de ebben az esetben gondoltam megosztok egy másik perspektívát.
Az egy valós kritika, amit a dán TV-ben láthattunk. De az 1-0-ás eredmény egy faszság, amit egy emirátusi propagandista kezdett el terjeszteni, és szépen el is terjedt, miután felbotolták.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 820
Enrique nagyon próbál fiatalítani, ez a keret 4 év múlva nagyon erős lehet. Most abban bízhatnak, hogy a fiatalok jobban bírják a terhelést.
Heisman nádor
csoportból se mennek tovább. Japók megverik öket
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
94
YoungZeeZee
Csakis a '30-as volt az igazzy... utána már mindegyik megindult lefelé a lejtőn!!!

a 34-est elbaszta Mussolini,
a 38-ast elbaszta az Anchluss, meg megint a fasizmus,
az 50-esre kijutott Anglia (már ez is nagy booo), viszont kb senki más nem akart elmenni (Uruguaynak kemény csoportja volt lol),
'54 asszem nem kell részleteznem...
'58 Wales!!! ez komoly??
'62 Battle of Santiago
'66 elcsalták a briteknek a döntőt (Észak-Koreának, a Seoul Army Clubnak és Pak Doo Ik-nak azért apró pirospont)
'70 szétrugdalták Pelét
'74 a SZU-Chile féle fiaskó Pinochettel + minden idők harmadik legjobb csapata aki nem nyert vb-t, pedig megérdemelte volna (NED)
'78 elcsalták Argentínának
'82 na itt volt sok minden - Disgrace of Gijon + Schumacher-féle hentelés + minden idők legjobb csapata aki nem nyert vb-t pedig megérdemelte volna (BRA)
'86 Hand of God (bár így hogy angolok ellen volt, megbocsátható) + rémlik valami I betűs város...
'90 rengeteg piros lap, és baromi unalmas meccsek (kedvencem az F csoport ahol 6 meccsen született 7 gól)
'94 Andres Escobar 😕((((
'98 utáltam a franciákat és a brazilokat is + utólag amik infók kijöttek a terrorista tervekről, az eléggé necces.... (de a Carnival de Paris a legjobb world cup song, piros pont)
'02 ez végülis egész jó volt.. én élveztem 😊
'06 Battle of Nurnberg és senki nem rúgott mesterhármast
'10 fakkin' vuvuzelas + fakkin' Wave your flag + fakkin' Jabulani...
'14 Suarez bites back! (az elődöntő vicces volt, piros pont)
'18 tizenegyesek körüli bohóckodások és egyéb vicces VAR ítélétek.


Biztos kimaradt csomó minden... nyugodtan hozzá lehet tenni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Enrique nagyon próbál fiatalítani, ez a keret 4 év múlva nagyon erős lehet. Most abban bízhatnak, hogy a fiatalok jobban bírják a terhelést.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!
Alejandro Balde lett behívva helyette


Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
94
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
dande2
Nekünk a 86-os, de most legalább majd újra kijutunk. Luxemburg volt az első lépés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
braxa88
Szvsz az 1998-as 😉😏🤪
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
a 2018-as volt az utolsó igazi VB
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!
 play.fifa.com/fantasy-classic -en lesz bowl.hu-s liga ?
Sixo
csinálj csoportot és lesz
Löfli
 play.fifa.com/fantasy-classic/join-league/WKGJ6EAO
Sixo
ezt tűzd már ki a tipper.io-s mellé ha akarunk belőle valamit, 2en nem sok értelme van elkezdeni

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 743 — The Mathematician
milyen fasza a sportfogadó irodáknak ez 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 491 — Colts Fan
Ja és gondoljátok el mi megy az ecuadori edzőtáborban!!
"José te kaptál pénzt??"
"Nem. És te Armando?"
"Ha mi nem kaptunk, akkor Carlos biztosan, csak a szemét nem ad belőle, de nem baj edzésen majd felrúgom!"😁
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 491 — Colts Fan
Szerintem itt sokan félreértik a célokat.
Egy átlagos vb szervező turistákat akar vendégül látni, nem csak jeggyel rendelkezőt, az is jó, aki a Fanzoneokban, kocsmákban költi a pénzt, GDP-t generál egy hónapon át.
Katar leszarja a túristákat, nem kell neki az ott lebzselő drukker, ő csak megtehette hogy odavisz egy eseményt, amiről 1000%-ig biztos vagyok hogy az átlagdrukker a TVben gyönyörű stadionokat, és szép vágóképeket lát majd.
Ők meg élik tovább a mindennapi életüket, nem érdekli őket a szponzorok, és mi is pontosan tudjuk, mert belénk verték, hogy: "Aki Magyarországba/Katarba jön, az tartsa tiszteletben a kultúránkat!!!"
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez vajon mennyire lehet valid?

Sixo
A tweet forrása egy viccoldal.
Heisman nádor
én teljesen komolyan el tudom képzelni. 😀 szerintem az Ecuadoriak még várnak, mert az összeg mehet feljebb is lazán.
Toto21
 twitter.com/marcowenjones/status/1593302904554807296?s=46&t=XbQTFupWpWCkN2oVDsvp6Q

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 820
Ez vajon mennyire lehet valid?

Sixo
A tweet forrása egy viccoldal.
Heisman nádor
én teljesen komolyan el tudom képzelni. 😀 szerintem az Ecuadoriak még várnak, mert az összeg mehet feljebb is lazán.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 096 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez vajon mennyire lehet valid?

Sixo
A tweet forrása egy viccoldal.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Ezeknek mind elmentek otthonról. Minek akartak ezek VB-t?
Toto21
most azert ne kampanyoljunk mar azert, hogy a VB celja a sorozes 😊

hipokratizmus ezerrel. az arab vilagra eleg jellemzo. ugyanezek a sejkek fogjak magukat, tavasszal atruccannak Egyiptomba es tavaszi hazassagokat kotnek 10-12 eves szegeny egyiptomi kislanyokkal, kisfiukkal.
szerk.: ja amit kihagytam. mi celjuk volt? orszagimazs epites, ilyen egyszeru.
csebi
az a baj h itt nagy tomegek vannak foleg olyan kulturabol ami mas mint az ovek. 1 honapig egyfajta unnep a foci ezeknel az embereknel. buli party.
kb vidd el a szigetet katarban flash.
ezert mindenkinek kene tekintettel lenni a masikra.
itt nem mukodik hogy ok a vendeglatok foleg h az utolso pillanatban adjak be a fuck-ot.
YoungZeeZee
ez az utolso pillanatos sztem sem erthetetlen, vagy lehet megsem. pl szted hany angol drukker ment volna el, ha tudja, hogy nem ihat a stadionban?

oket nem erdekli, hogy ez buli vagy party. Katarra eleg szepen jellemzo, hogy elvarjak az alkalmazkodast minden odatevedo embertol. miert valtoztatnanak most ezen? szamomra az volt a meglepo, hogy engedelyeznek a sorivast.
csebi
Ezert is volt hiba odavinni a vbt.
Kb repperek lepnek fel a magyar szigeten.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 385 — Lucas Scott
Ezeknek mind elmentek otthonról. Minek akartak ezek VB-t?
Toto21
most azert ne kampanyoljunk mar azert, hogy a VB celja a sorozes 😊

hipokratizmus ezerrel. az arab vilagra eleg jellemzo. ugyanezek a sejkek fogjak magukat, tavasszal atruccannak Egyiptomba es tavaszi hazassagokat kotnek 10-12 eves szegeny egyiptomi kislanyokkal, kisfiukkal.
szerk.: ja amit kihagytam. mi celjuk volt? orszagimazs epites, ilyen egyszeru.
csebi
az a baj h itt nagy tomegek vannak foleg olyan kulturabol ami mas mint az ovek. 1 honapig egyfajta unnep a foci ezeknel az embereknel. buli party.
kb vidd el a szigetet katarban flash.
ezert mindenkinek kene tekintettel lenni a masikra.
itt nem mukodik hogy ok a vendeglatok foleg h az utolso pillanatban adjak be a fuck-ot.
YoungZeeZee
ez az utolso pillanatos sztem sem erthetetlen, vagy lehet megsem. pl szted hany angol drukker ment volna el, ha tudja, hogy nem ihat a stadionban?

oket nem erdekli, hogy ez buli vagy party. Katarra eleg szepen jellemzo, hogy elvarjak az alkalmazkodast minden odatevedo embertol. miert valtoztatnanak most ezen? szamomra az volt a meglepo, hogy engedelyeznek a sorivast.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Ezeknek mind elmentek otthonról. Minek akartak ezek VB-t?
Toto21
most azert ne kampanyoljunk mar azert, hogy a VB celja a sorozes 😊

hipokratizmus ezerrel. az arab vilagra eleg jellemzo. ugyanezek a sejkek fogjak magukat, tavasszal atruccannak Egyiptomba es tavaszi hazassagokat kotnek 10-12 eves szegeny egyiptomi kislanyokkal, kisfiukkal.
szerk.: ja amit kihagytam. mi celjuk volt? orszagimazs epites, ilyen egyszeru.
csebi
az a baj h itt nagy tomegek vannak foleg olyan kulturabol ami mas mint az ovek. 1 honapig egyfajta unnep a foci ezeknel az embereknel. buli party.
kb vidd el a szigetet katarban flash.
ok akartak rendezni vb-t.
ezert mindenkinek kene tekintettel lenni a masikra.
itt nem mukodik hogy ok a vendeglatok foleg h az utolso pillanatban adjak be a fuck-ot.

Szerkesztette: YoungZeeZee