NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 201 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dánia


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Nandito Tennessee Titans 3 087 — Titans fan
Szenegál a nagy kedvencem, de nem őket választom, hanem Marokkót, hát ha ők okoznak meglepetést. Elég jól néz ki a keretük.

Hajrá Marokkó, és persze Szenegál! 😊

Music City Miracle
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Vot man?Bielsa es a polakok
 twitter.com/sportbible/status/1593173984912166913?t=F_p-ASSznvRaJJeNszms_w&s=19

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 820
Füllkrug gól. Csak gondoltam szólok! 😊
Toto21
Flick "kitoro" orommel unnepelte vagy megsem. kb mintha szorulasa lett volna ... 😊
amugy allitolag ez lesz a kezdo az elso meccsen:

Neuer,
Kehrer, Sule, Rudiger, Gunter
Goretzka, Kimmich
Gnabry, Musiala, Sane
Havertz

Gunter ad majd hatul stabilitast, ezert nem Raum, kozepen meg lesz egy eleg eros Bayern mag. meglatjuk.
csebi
Igazából Kehrer lesz a gyenge pont az egészben. Nem jobb védö, nem jó védö! Remélem nem lesz gond.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 355
Ez mekkora gól volt.

Sixo
Mondjuk itt a kapus elegge balfasz volt.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 385 — Lucas Scott
Füllkrug gól. Csak gondoltam szólok! 😊
Toto21
Flick "kitoro" orommel unnepelte vagy megsem. kb mintha szorulasa lett volna ... 😊
amugy allitolag ez lesz a kezdo az elso meccsen:

Neuer,
Kehrer, Sule, Rudiger, Gunter
Goretzka, Kimmich
Gnabry, Musiala, Sane
Havertz

Gunter ad majd hatul stabilitast, ezert nem Raum, kozepen meg lesz egy eleg eros Bayern mag. meglatjuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 546
Ez mekkora gól volt.
Sixo
Quaresmának ez volt a specialitása. igaz nem vb, de nekem ez a kedvenc gólom tőle


choose life
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
16/22
warr_b
tőled ez kevés 😀
Negritis, a vajda
Bocs 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 615 — LIGHTS OUT!
Ez mekkora gól volt.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
13/22 - volt köztük néhány elég obvious (Rigobert Song, El-Hadari, Kamerun, vagy a legnyilvánvalóbb Boateng) - de így h nem vagyok focibuzi, és kb ahol 50/50 tippeltem, az mind szar lett, alapvetően elégedett vagyok vele... 😕

Csapatot meg akkor választok, ha már mind elkelt. A maradék 12 nem választottból van még 4-5 szimpatikus, úgyhogy kivárok...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 43 743 — The Mathematician
16/22
warr_b
tőled ez kevés 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 030
Kinek szurkolsz?

Nincsenek kinn az olaszok, szóval hajrá Mexikó 😊

Köszi Löfli, ha beírod.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
16/22


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 757 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
11/22, de ne kérdezzétek hogy, egyedül Boatengéket tudtam tutira 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Ronaldo most nagyon meg akarja mutatni hogy mekkora spiler még mindig. Ezzel vagy vagy tönkre vágja az öltözőt a csak én vagyok a pályán attitűddel, vagy megnyeri egyedül a vb-t.
Nemes samu09
Szerintem erre 2016-ban volt utoljára reálisan képes.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
9/22, nah ezt döntsétek meg .
 qz.app.do/mesebeli-afrika-vb-kviz
Sixo
12/22
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 820
Füllkrug gól. Csak gondoltam szólok! 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem persze az első argentín meccs nèzhetetlen időpontban van 😛
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 244 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Albán-Olasz VB felkészülési meccs, csak nem az idei 😪
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 491 — Colts Fan
A jövő hét csütörtök elég menő lesz, Svájc-Kamerun, Uru-Korea, Portugál-Ghána, Brazil-Szerb, ezek közben 18:30-tól indul a Hálaadás napi foci reggelig, péntek délelőtt 11től már Wales-Irán.
Ezt nagyon imádni fogom, a családom és a munkáltatóm talán nem. 😀
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
Es Európa, aki egy jó EBre ki tud rakni kb 24 kompetens csapatot (utoljára az oroszok és a törökök voltak nagyon gyengék, meg a macedónok underdogok), 3 extra helyet kap a 16-ból, így 16 csapat lesz ott. Vicc.
Heisman nádor
Igen, épp most néztem meg pontosan a leosztást én is. Afrika és Ázsia nagyon sok pluszt kap, ez így komoly színvonal beesés lesz szvsz.
esanders10
nézni fogjátok ezt is meg azt is, az a lényeg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 413 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
Es Európa, aki egy jó EBre ki tud rakni kb 24 kompetens csapatot (utoljára az oroszok és a törökök voltak nagyon gyengék, meg a macedónok underdogok), 3 extra helyet kap a 16-ból, így 16 csapat lesz ott. Vicc.
Heisman nádor
Igen, épp most néztem meg pontosan a leosztást én is. Afrika és Ázsia nagyon sok pluszt kap, ez így komoly színvonal beesés lesz szvsz.
esanders10
Csak a lóvé számít.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 500
Egyben az utolsó 32 csapatos vb is lesz, következő már 48, kimondani is sok 😀
esanders10
Es Európa, aki egy jó EBre ki tud rakni kb 24 kompetens csapatot (utoljára az oroszok és a törökök voltak nagyon gyengék, meg a macedónok underdogok), 3 extra helyet kap a 16-ból, így 16 csapat lesz ott. Vicc.
Heisman nádor
Igen, épp most néztem meg pontosan a leosztást én is. Afrika és Ázsia nagyon sok pluszt kap, ez így komoly színvonal beesés lesz szvsz.