Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer VB 2026

22 feliratkozó

28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 033 — "Montoya por favor!"
Menetrend:

Június 27., szombat
23:00 Panama - Anglia (New York)
23:00 Horvátország - Ghána (Philadelphia)

Színes tippjáték:

Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marok: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika

Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Curaçao: YoungZeeZee, Willie Parker, zavi27 (csoportkör)
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Koni DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Panama: Fattyu (csoportkör)
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szaúd-Arábia: Kampman (csoportkör)
Szenegál: Jerico, Nandito
Uruguay: ervinator, Gergőbácsi (csoportkör)
Üzbegisztán: Löfli

Egyéb tippjáték:
VB tippelde

 tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy

 play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA

Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi


Szerkesztette: Löfli
27 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
A 96-os EB Anglia miatt jó feeling volt, de a német csapat borzasztó játékkal való győzelme eléggé lelombozott akkoriban. A csehek nagyot mentek.
Willie Parker
Pedig az volt az elmúlt 40 év legjobb német csapata, és Dieter Eilts azon a tornán mutatott teljesítménye a posztjan alltime top3. De Sammer is akkor futotta élete formáját, és az egész csapat nagyon egyben volt. Valamint Puhl vezette a német-angol elődöntőt, mindkét elődöntőn tizenegyesek döntöttek (24-ből csak 2 maradt ki), a negyeddöntők közül is kettőn, igazi soccercsemege volt az az EB.

Ami mókás, ha az eredmenyek.com-on nézi az ember a régi meccsek, pl. a 96-os EB-döntő adatait, statjait, összeállítását, akkor van olyan játekos, akinél az akkori, 30 évvel ezelőtti képe szerepel, van akinél a jelenlegi, ahol kb. 55-60 éves.



Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

27 napja
YoungZeeZee 9 847
Nekem az 1988-as EB volt az első emlékképem nagy focitornáról.
Onnan van a holland imádatom.
Van Basten gólját sosem fogom elfelejteni.

A 90-es vb-re készültem gyerekként: album, A4-es lapon szerkesztettem zászlókat, írtam eredményeket, gólszerzőket.
Pedig egy baromi rossz unalmas vb volt, a hangulata viszont felejthetetlen.
Toto Schilacci egy nagy fazon volt, meg nyilván Roger Milla és Kamerun tündöklése emlékezetes, a svédeket is bírtam, a 92-es EB-n már nekik is szurkoltam (Brolin, Dahlin, Kenneth Andersson, Ravelli). Az angolok még nem voltak kedvenceim. Az angol-kameruni kieséses meccs volt epic, a két elődöntő meg feszült, vérre menő, kiélezett meccsek voltak.
Willie Parker
a 90-es vb volt a melypont, keves gol....
YoungZeeZee
és ekkor még a hazaadás szabályos volt, amivel a csapatok éltek is állandóan, ami tovább fokozta a nézhetetlenséget. legrosszabb az Írország – Egyiptom meccs volt. mindkét csapatnak jó volt az x, és állandóan hazaadták a labdát. csak az ír kapus kezében 6 percig volt a labda a meccsen, de az egyiptomiak is húzták az időt bőven. aztán pont emiatt betiltotta a FIFA a hazaadást, de csak 2 év múlva lépett hatályba. előtte még a dánok az EB döntőben a hazaadásokkal húzták az időt a vezetésük után.
deyell
92-ben a dontoben a danok rendesen abuzaltak ezt 😀
27 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Nekem a '86-os vébéről a 0:6 az első homályos emlékem, utána a Kanada elleni 2:0-át kétszer láttam.
'88-bol van Basten becsúszós gólja Immel mellett (egy ideig a Telesport főcímében is benne volt), meg hát a Daszajev feletti kapáslövés. Szerintem az minden idők legnagyobb gólja.
'90-ből Higuita cselezgetése, de beletört a kameruni csokiba a foga. A kameruniak menetelése, az Anglia elleni kiesésük (4:3 volt, vagy 3:2?), Platt gólja Preud'homme mellett a hosszabbítás végén.
'92-ben Hassler szabadrúgása a meccs végén az 1:1-ért, a dánok menetelése.
'94-ben a körbeverős csoport (mindenki 1-1-1, négy pont), a svédek bronza (az első csoki svéd válogatottal, Dahlinnal, meg talán Kenneth Anderson ausztrálfocis gólörömével). Massaro es Baggio kihagyott tizenegyese. Baggio játéka en bloc.
'96-ból Gascoigne gólja a skótok ellen, a hollandok elpicsázása az angolok által, Poborsky átemelős gólja Vitor Baia felett, ami egy mankaszteri szerződést eredményezett.
'98-ból Chilavert, Zidane góljai a döntőben, a horvátok bronzérme.
2000-ben a hollandok tizenegyesfóbiája az olaszok ellen, a franciák fordítása a semmiből az elődöntőben.
2002-ben már vizsgaidőszak volt, sok meccset nem láttam, sőt talán egyet sem. 2006- ban már meló, délutáni műszak, a főnöknek volt tévéje, oda mentünk be, amikor gól volt. Akkor váltott a BMW a téglalap alakú fényszóróbúráról a húzott felé.
A hétvégi meccseket mondjuk láttam.
2008-as eb-n az oroszok kisdöntője, meg igazából akkor jöttem össze az asszonnyal. Tippversenyben nyilván legyőzte a rokonszemvezős tippjeivel a szakmai tippjeimet 😀
2010-ben a vébé eleje a betanulásom idejére esett, Orleansban kellett közvetitést keresni, mindegyik franciául volt baszki 😊
Utána már nem annyira néztem meccseket, az angolokat igyekeztem elkapni a tévében, meg a végét. Meg '16-ban és '21-ben a magyarokat.
27 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Dupla Argentína
zacknorb
Tartom
27 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Nekem az 1988-as EB volt az első emlékképem nagy focitornáról.
Onnan van a holland imádatom.
Van Basten gólját sosem fogom elfelejteni.

A 90-es vb-re készültem gyerekként: album, A4-es lapon szerkesztettem zászlókat, írtam eredményeket, gólszerzőket.
Pedig egy baromi rossz unalmas vb volt, a hangulata viszont felejthetetlen.
Toto Schilacci egy nagy fazon volt, meg nyilván Roger Milla és Kamerun tündöklése emlékezetes, a svédeket is bírtam, a 92-es EB-n már nekik is szurkoltam (Brolin, Dahlin, Kenneth Andersson, Ravelli). Az angolok még nem voltak kedvenceim. Az angol-kameruni kieséses meccs volt epic, a két elődöntő meg feszült, vérre menő, kiélezett meccsek voltak.
Willie Parker
a 90-es vb volt a melypont, keves gol....
YoungZeeZee
és ekkor még a hazaadás szabályos volt, amivel a csapatok éltek is állandóan, ami tovább fokozta a nézhetetlenséget. legrosszabb az Írország – Egyiptom meccs volt. mindkét csapatnak jó volt az x, és állandóan hazaadták a labdát. csak az ír kapus kezében 6 percig volt a labda a meccsen, de az egyiptomiak is húzták az időt bőven. aztán pont emiatt betiltotta a FIFA a hazaadást, de csak 2 év múlva lépett hatályba. előtte még a dánok az EB döntőben a hazaadásokkal húzták az időt a vezetésük után.

built for this shit

27 napja
YoungZeeZee 9 847
Ki nyerje?
Curacao
Ki nyeri?
Portugália
27 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Nekem a Zidane szabadrúgás a spanyolok ellen az első emlékem focitornákról.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
27 napja
YoungZeeZee 9 847
Nekem az 1988-as EB volt az első emlékképem nagy focitornáról.
Onnan van a holland imádatom.
Van Basten gólját sosem fogom elfelejteni.

A 90-es vb-re készültem gyerekként: album, A4-es lapon szerkesztettem zászlókat, írtam eredményeket, gólszerzőket.
Pedig egy baromi rossz unalmas vb volt, a hangulata viszont felejthetetlen.
Toto Schilacci egy nagy fazon volt, meg nyilván Roger Milla és Kamerun tündöklése emlékezetes, a svédeket is bírtam, a 92-es EB-n már nekik is szurkoltam (Brolin, Dahlin, Kenneth Andersson, Ravelli). Az angolok még nem voltak kedvenceim. Az angol-kameruni kieséses meccs volt epic, a két elődöntő meg feszült, vérre menő, kiélezett meccsek voltak.

A 92-es EB-nek jó hangulata volt, végigkövettem a nyári szünetben, jó időpontban játszottak. A haverokkal lefociztuk az összes meccset másnap az utcán, meg a játszótéren.

94-et végig követtem, pedig éjszaka mentek a meccsek, a brazilok kiemelkedtek, de a hollandok is jók voltak. A D csoport nagyon király volt, Nigéria-Argentina-Bulgária, meg a csodás E csop. csupa döntetlennel.
A kieseses szakaszban ROM-ARG, GER-BEL, SWE-ROM, NED-BRA maradtak meg a fejemben, meg Yordan Lecskov fejesgólja. Baggio nagy király volt, az utolsó tiziig.

A 96-os EB Anglia miatt jó feeling volt, de a német csapat borzasztó játékkal való győzelme eléggé lelombozott akkoriban. A csehek nagyot mentek.

A 98-as vébé nekem is a top játék volt vébéken. Sztem jó meccsek voltak.
A norgék meglepetések voltak, Chile kompakt volt, Paraguay is kellemetlen ellenfél, sőt az USA is felülteljesìtett, épp hogy megverték őket a németek, jugók stb

A játékban viszont a top-topja a 2000-es EB volt, ott mindenki támadni akart, megőrült, gondolom a fűszagtól.

Itt aztán vmi megtört a színvonalban és kezdődött a defenzívebb foci megint.
Willie Parker
a 90-es vb volt a melypont, keves gol....
27 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nekem az 1988-as EB volt az első emlékképem nagy focitornáról.
Onnan van a holland imádatom.
Van Basten gólját sosem fogom elfelejteni.

A 90-es vb-re készültem gyerekként: album, A4-es lapon szerkesztettem zászlókat, írtam eredményeket, gólszerzőket.
Pedig egy baromi rossz unalmas vb volt, a hangulata viszont felejthetetlen.
Toto Schilacci egy nagy fazon volt, meg nyilván Roger Milla és Kamerun tündöklése emlékezetes, a svédeket is bírtam, a 92-es EB-n már nekik is szurkoltam (Brolin, Dahlin, Kenneth Andersson, Ravelli). Az angolok még nem voltak kedvenceim. Az angol-kameruni kieséses meccs volt epic, a két elődöntő meg feszült, vérre menő, kiélezett meccsek voltak.

A 92-es EB-nek jó hangulata volt, végigkövettem a nyári szünetben, jó időpontban játszottak. A haverokkal lefociztuk az összes meccset másnap az utcán, meg a játszótéren.

94-et végig követtem, pedig éjszaka mentek a meccsek, a brazilok kiemelkedtek, de a hollandok is jók voltak. A D csoport nagyon király volt, Nigéria-Argentina-Bulgária, meg a csodás E csop. csupa döntetlennel.
A kieseses szakaszban ROM-ARG, GER-BEL, SWE-ROM, NED-BRA maradtak meg a fejemben, meg Yordan Lecskov fejesgólja. Baggio nagy király volt, az utolsó tiziig.

A 96-os EB Anglia miatt jó feeling volt, de a német csapat borzasztó játékkal való győzelme eléggé lelombozott akkoriban. A csehek nagyot mentek.

A 98-as vébé nekem is a top játék volt vébéken. Sztem jó meccsek voltak.
A norgék meglepetések voltak, Chile kompakt volt, Paraguay is kellemetlen ellenfél, sőt az USA is felülteljesìtett, épp hogy megverték őket a németek, jugók stb

A játékban viszont a top-topja a 2000-es EB volt, ott mindenki támadni akart, megőrült, gondolom a fűszagtól.

Itt aztán vmi megtört a színvonalban és kezdődött a defenzívebb foci megint.
27 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ki nyeri: Anglia
Ki nyerje: Üzbegisztán


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
27 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ki nyeri?: Anglia
Ki nyerje?: Curacao
27 napja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ki nyeri? Argentína (sajnos)
Ki nyerje? Uruguay

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
27 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 026 — The Mathematician
Ki nyeri? Marokkó
Ki nyerje? Anglia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
27 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Portugália 2x


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
27 napja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Ki nyeri? Németország
Ki nyerje? Kolumbia

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
27 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ki nyeri: Brazília
Ki nyerje: Anglia

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
27 napja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden Anglia.

27 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Argentína x2


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
27 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 706
Ki nyeri: Norvégia
Ki nyerje: Norvégia
Őszentsége Sobri Jóska
+1

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
27 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 440 — #NoStress
Ki nyeri: Norvégia
Ki nyerje: Norvégia

27 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Címvédés lenne jó, de a szambások viszik haza a trófeát.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
27 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 050 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki nyeri: Franciaország
Ki nyerje: Németország
28 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ki nyeri: spanyolok
Ki nyerje: angolok

28 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Argentína 2x
28 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 033 — "Montoya por favor!"
a tippjátékot valaki kitűzi a tetejére pls mint a dartsot? 😊
belecopyztam a másikat is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz