Soccer VB 2026
22 feliratkozó
27 napja
Menetrend:Június 27., szombat
23:00 Panama - Anglia (New York)
23:00 Horvátország - Ghána (Philadelphia)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Üzbegisztán: Löfli
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
1 hónapja
Számomra Djed Spence teljesen értelmezhetetlen. Egy kiesős csapatban sem mindig volt kezdő, még akkor sem amikor 10+ hiányzó volt. Egyetlen érv amit fel tudok mellett hozni, hogy bár jobb lábas, de mind2 oldalon tud játszani.Lol. Henderson helyett Warton. Burn helyett Maguire. Eze helyett M. Gibbs-White. Spence helyett Hall es akkor jo lenne
❌ Cole Palmer
❌ Harry Maguire
❌ Lewis Hall
❌ Morgan Gibbs-White
❌ Adam Wharton
❌ Phil Foden
❌ Jarrod Bowen
❌ Alex Scott
❌ Trent Alexander-Arnold
❌ Luke Shaw
❌ Fikayo Tomori
Sixo
Toto21
1 hónapja
Lol. Henderson helyett Warton. Burn helyett Maguire. Eze helyett M. Gibbs-White. Spence helyett Hall es akkor jo lenne
❌ Cole Palmer
❌ Harry Maguire
❌ Lewis Hall
❌ Morgan Gibbs-White
❌ Adam Wharton
❌ Phil Foden
❌ Jarrod Bowen
❌ Alex Scott
❌ Trent Alexander-Arnold
❌ Luke Shaw
❌ Fikayo Tomori
Sixo
1 hónapja
❌ Cole Palmer
❌ Harry Maguire
❌ Lewis Hall
❌ Morgan Gibbs-White
❌ Adam Wharton
❌ Phil Foden
❌ Jarrod Bowen
❌ Alex Scott
❌ Trent Alexander-Arnold
❌ Luke Shaw
❌ Fikayo Tomori
1 hónapja
Taa milyen jól járt a váltássalVagy csak jott egy olyan kapitany, aki vegre latja, hogy a valos posztjara, kozeppalyra pazarlas spotot loni ra, annyira sok jo jo van most naluk, vedekezni meg nem tud, ezaltal van nala jobb vedo a kerethez, nem is egy.
www.nytimes.com/athletic/7299735/2026/05/22/trent-alexander-arnold-england-world-cup-squad-2026/?unlocked_article_code=1.kVA.QrzV.yIc3ge8_jD6m&smid=ta-android-share
Negritis, a vajda
Nem csipazom Tuchelt, de az tetszik, hogy - ugy tunik -, vegre bele mer nyulni olyan reszekbe, amikbe Southgate nem mert, skipelni mer nagy neveket az olyanokert, mint Livramento, akik kimagasloan jobbak voltak, meg amiert otthon mer hagyni Fodeneket egy gyenge szezon utan, es leszarja, hogy Foden az Foden, es mennyit er. Ezert is irtam a soccer topikba, hogy remelem, meg meri huzni, hogy a vb-n Rogersszel kezd tizesben, mikozben papiron sokkal szexibb nevei is lennenek majd.
Vegre valaki, aki erzi, hogy nem minden a nev, a forma a donto, es mer eszerint cselekedni.
1 hónapja
Taa milyen jól járt a váltással www.nytimes.com/athletic/7299735/2026/05/22/trent-alexander-arnold-england-world-cup-squad-2026/?unlocked_article_code=1.kVA.QrzV.yIc3ge8_jD6m&smid=ta-android-share
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Anyira azert nem rosszak, vannak ott ugyesebb jatekosok.Nyilván Curacao megelőzi majd őket.Csodás lenne, ha a csoportból kiesnének.....
Sixo
csi77
Amúgy nem kell izgulni, nagyon max a 8-ig mennek szerintem.
Brouwerij van de Vrij
Viszont ha E1 akkor 16 kozott Franciak es ott vege lesz.
E2 mar jobban nezhet ki. 32 kozott nehezebb meccs, cserebe utana Brazilok jonnenek.

1 hónapja
Nyilván Curacao megelőzi majd őket.Csodás lenne, ha a csoportból kiesnének.....
Sixo
csi77
Amúgy nem kell izgulni, nagyon max a 8-ig mennek szerintem.
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
1 hónapja
Dupla Argentína
1 hónapja
Én már az All Name-listát várom 😅nézd át a Haiti, Curacao, Üzbegisztán listát, ott bőven találsz 😀
warr_b

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Én már az All Name-listát várom 😅

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Pedig Vegasban nem is lesz meccsIvan Toney az Al Ahli-ból bekerült az angol keretbe.Na még jó.
Sixo
Kampman
1 hónapja
Elefántcsontpartot jobbnak tartom a németeknél keret alapján. Meg szerintem a Neuer / Baumann dolog nem tett jót a csapatmorálnak... Nagelsmann megásta a saját sírjátCsodás lenne, ha a csoportból kiesnének.....
Sixo
csi77
1 hónapja
Csodás lenne, ha a csoportból kiesnének.....
Sixo
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
1 hónapja
Bizony Foden ès Shaw is out...Tuchel hülye 🤦Maguire és Palmer is. 😀 Palmer-t és Foden-t értem, de akkor Gibbs-White-ot vinni kellett volna. Rogers és Gibbs-White kellett volna forma alapján, hogy menjenek CAM poziba...
dande2
Palmer-nek jót fog tenni egy nyár amikor pihenhet szerintem nagyon kiürült ott minden...
1 hónapja
Kimmich és senki más jobb oldalon. Lehet Baku-t vittem volna Amiri helyett, de ez csak az én véleményem
Sixo
1 hónapja
Bizony Foden ès Shaw is out...Tuchel hülye 🤦
1 hónapja
VB tippeldetipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Szerkesztette: Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Német keret.Durva, korábban mindig a németeknek drukkoltam, ebből a keretből viszont összesen 11 nevet hallottam egyáltalán zusammen.
Sixo
1 hónapja
Angoloknál azt beszélik nagy vérengzés lesz. Se Foden, se Maguire, se Tomori.