Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
29 napja
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
Egyik csapat sem nézőcsalogató.
Kampman
Magyarországon egy téttel bíró meccset hogy nem lehet adni, ahol európai csapatok játszanak???? Basszus nem egy Kazahsztán-Üzbegisztán, hogy a kutyát nem érdekli. Most nézem, hogy a Max4-en is inkább a Francia-Chile megy. Barátságos meccsek vazze! Érthetetlen!
29 napja
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megint egy üzbég és kirgiz győztes meccs. Jól megy! Este 8tól szuper rangadó, Vanuatu vs Brunei.
Sixo
A várakozásoknak megfelelően vezet Vanuatu.
warr_b
Hinnye, 2-2 pár perccel a vége előtt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
29 napja
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
ellenben az ukrán-izland megy a match4-en
peach
Izland vezet is.
deyell
Már nem.
warr_b
DE!
deyell
Valóban 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
29 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 450
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
ellenben az ukrán-izland megy a match4-en
peach
Izland vezet is.
deyell
Már nem.
warr_b
DE!

choose life
29 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 842 — LIGHTS OUT!
Boom. Az arsenal most nyerte meg a bajnokságot.

29 napja
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
ellenben az ukrán-izland megy a match4-en
peach
Izland vezet is.
deyell
Már nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
29 napja
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A meccs szerintem hagyott kivetni valót maga után, de a stadionbeli hangulatra sose lehet panasz😎

29 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 450
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
ellenben az ukrán-izland megy a match4-en
peach
Izland vezet is.

choose life
29 napja
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
ellenben az ukrán-izland megy a match4-en



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
29 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Mi ez a Telekom-os mez a németeken?
iktriad
A lila-pinkbe vannak? Az sztem tök menő, csak a sok birka NERes egyből nyomatta hogy fúj buzik.
zacknorb
Abban. Nincs vele baj, csak nagyon furcsa látvány.
iktriad
A németeknek voltak nagyon szép 2. mezeik, ez most.....mondjuk úgy, hogy valóban illik hozzájuk.
29 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
ez elhangzott?
A VAR-kocsiban is románok ülnek, így nem bízhatunk a hazai pályában”
YoungZeeZee
nekem is feltűnt
29 napja
YoungZeeZee 7 928
ez elhangzott?
A VAR-kocsiban is románok ülnek, így nem bízhatunk a hazai pályában”
29 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
NB2
Egyik csapat sem nézőcsalogató.
29 napja
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ezt hogy sikerült összehozni, hogy egy téttel bíró Wales-Lengyel meccset nem ad egy tv sem!
29 napja
- JC6 Denver Broncos 6 317
Puskásék tartják a rekordot, kiváncsi lennék kik ellen játszottak..
29 napja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Szalai kilóg a 2 nagy hibájával
Gergőbácsi
Nem nézem, a többieknek több volt?
Tactful Cactus
Lefelé

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
29 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a Telekom-os mez a németeken?
iktriad
A lila-pinkbe vannak? Az sztem tök menő, csak a sok birka NERes egyből nyomatta hogy fúj buzik.
zacknorb
Abban. Nincs vele baj, csak nagyon furcsa látvány.
29 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grúzok kint vannak 😁
warr_b
A Georgia Bulldogs általában bejut a playoffba college fociban, nincs itt semmi látnivaló. Zizivadze is mindent nálunk tanult.
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 616 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi ez a Telekom-os mez a németeken?
iktriad
A lila-pinkbe vannak? Az sztem tök menő, csak a sok birka NERes egyből nyomatta hogy fúj buzik.
29 napja
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megint egy üzbég és kirgiz győztes meccs. Jól megy! Este 8tól szuper rangadó, Vanuatu vs Brunei.
Sixo
A várakozásoknak megfelelően vezet Vanuatu.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
29 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi ez a Telekom-os mez a németeken?
29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 616 — Kinek mit intézett a kormánya
Lang assist, és hogy. Előrejött, progresszív volt, és tűéles passz az orrom elé
29 napja
warr_b Washington Commanders 20 676 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grúzok kint vannak 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
29 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A gólok mondjuk szépek

29 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 616 — Kinek mit intézett a kormánya
Főni boldog, felcsúti gól