Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Rudolf úgy néz ki, mint akit a Fröccsteraszról rángattak be a stúdióba
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A vicc az, h Werner mar a Lipcseben is azert rugott 30 golt mert 80 golhelyzete volt 😀
De nalunk meg ez az arany sincs meg. Nyilvan azert jatszik, mert jo a csapatjatekban, es nem csak kihagy helyzeteket de azert ki is alakit sokat (reszben azzal h kihagyja oket 😀) a tobbieknek.

Tuchel helyeben azert leteremtenem oket, picit elkomolytalankodtak a felidot.
Ha elesebbek, akkor a 25.percig legalabb meg egyet rugnak, talan kettot. Legalabb 5-6x vihettek 4 v 4ben, 3 v 3ban, tobbsegebol loves se lett.
Mondjuk ha Benzema kapufaja se Mendyn mult, szoval akar 2-1 is lehetne mar.

Kellene egy bal labas elolre, Zijest be lehetne vetni tobbszor.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Sokat ekéztem már szegényt, és nagy elvárásaim sincsenek, de most már jöhetne hazard ezen a tócsás pályán, hátha javulnánk valamit, ennél csak jobb lehet bármit is csinálna. Az eredmény ellenére klasszis különbséget vélek felfedezni a két csapat között.
egy vinicius<-->rodrygo cserét is aláírnék a szünetben.
plusz marcelo le, igaz nem tudom kit raknék be helyette, annyira nincs senki. odriozola is életveszélyes lenne ezen a csúszós talajon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Off

A Nagelsmann story után elvárom Kroenke-től, hogy vásárolja ki Guardiolát a műGuardiola helyett és vegye meg neki Lessit!

On
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Kellene nekünk egy reinkarnálódott Drogba, mert ez az enervált, önbizalomhiányos Werner is olyan mint egy lehugyozott sóskifli. Torres "legjobb" napjai jutnak eszembe róla esküszöm.
Hanni
Legalább olcsó volt
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kellene nekünk egy reinkarnálódott Drogba, mert ez az enervált, önbizalomhiányos Werner is olyan mint egy lehugyozott sóskifli. Torres "legjobb" napjai jutnak eszembe róla esküszöm.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
sok szar meccsünk volt idén de ez a félidő viszi a prímet...
Észrevettem hogyha szakad az eső akkor mindig sokkal jobban játszik az ellenfél idén.

Rossz nézni, hogy egyedül benzema tud focizni tőlünk. (plusz Courtois persze)

szerk.: Kroos máskor egy év alatt ad el ennyi labdát mint most fél óra alatt

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Na azé

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 497
ezt a chelsea itt simán eldöntheti, ahogy eddig kinéz a meccs
NB2
Lassan kiderül, hogy igaz-e, amit Zidane-ról már itt is többen mondtak, hogy egytaktikás edző és nem igazán tud hátrányból fordítani.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
ezt a chelsea itt simán eldöntheti, ahogy eddig kinéz a meccs
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
benne volt a levegőben, elég szarok vagyunk.
Nacho is nemhogy rárontana a labdára, inkább bebújuk a kapus segge mögé

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 323 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
pulisic gecc, mekkora gól 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 459 — The Mathematician
werner gecc 😀
Löfli
pulisic beverte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 323 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
werner gecc 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
"Információink szerint Várhidi Péter a mai napon távozott a Rákóczitól. A vezetőedzővel a csapat az eddigi 13 tavaszi mérkőzésen 1 győzelmet, 5 döntetlen és 7 vereséget könyvelhetett el 9 rúgott és 24 kapott gól mellett.

Várhidi Péter állomáshelyei az elmúlt hat évben.

2015. Szigetszentmiklós: szakmai igazgató az NB II-ben - a klub megszűnt.
2016. Tatabánya: szakmai igazgató az NB III-ban - a klub megszűnt.
2018. Mosonmagyaróvár: vezetőedző az NB II-ben - év közben távozott, amikor kiesőhelyen állt a csapat, mely végül ki is esett.
2019. Ózd: szakmai igazgató az NB III-ban - kiesőhelyen állt a csapat, amikor Várhidi távozott, a klub végül megszűnt.
2021. Kaposvár: vezetőedző az NB II-ben, év közben távozott, amikor kiesőhelyen áll a csapat…"
ozibozi
De vajon hol lesz legközelebb vezetőedző vagy szakmai igazgató? Mert eme nagyszerű eredménysor után nem kérdés, hogy kapkodni fognak érte a csapatok.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Sajnos ez volt az egyik indok ami miatt nem örültem amikor Szoboszlai odament. Remélem az új edzővel is sikeresek lesznek és fog majd tudni játszani Szoboszlai.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-gulacsiek-edzoje-lesz-hansi-flick-utodja-hivatalos-2823149
Negritis
A múlthéten megmentették a fodballt, most meg lerabolják a legnagyobb hazai riválisukat....

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 459 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-gulacsiek-edzoje-lesz-hansi-flick-utodja-hivatalos-2823149

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Nagelsmannért 30 millat kér a Lipcse. aztakvaéletbe. én már 10 körül szívtam volna a fogam. ja és közben a kedves német szövetség lenyilatkozta, hogy egy márkát nem fognak fizetni Flickért ...
csebi
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/rb-leipzig-nagelsmann-megegyezett-a-bayernnel-sajtohir-2822997
Negritis
Max. 3 éve lesz BL-t nyerni, különben kirúgják őt is.
De elég lehet egy 3 meccses döntetlensorozat is.
Kampman
Flick is nyert BLt aztán…
Még jó hogy nem rabolja le a nemet mezőnyt a Bayern ismét.
Mondjuk 30 milliót egy edzőért tyű
Toca
Gruden meg két első és két második körbe, plusz nyolcmillióba (nem forintban értem) fájt, aztán mi lett belőle... ja, egy gyűrű.
slowmotion
Igen és akkor hozzunk be egy NFL hasonlatot.
Esetleg nincs valami arra hogy az úszóedzők mennyiért vagy hogy váltottak klubot?
Pont annyira releváns.

Amúgy ha kifizetik rendben, attól én még rácsodálkozok. 😀
De amúgy ügyes a Lipcse végre valami értékes nem ingyen megy a Bayernbe 😀
Toca
sportigazgató nem akarta elengedni Nagelsmannt, év végén távozik ő is közös megegyezéssel. értem én, hogy nagy tehetség meg minden, de akkor is ez elképesztő összeg ...

amúgy itt jön vissza, hogy a többi nagyobb klub már szezon közben bejelentette az új edző érkezését, amit mki kritizált, most milyen jó nekik, mert így sem Hütter (aki meghalna egy BM poziért) sem Rose nem játszik már ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 738 — Vikings fan
Nagelsmannért 30 millat kér a Lipcse. aztakvaéletbe. én már 10 körül szívtam volna a fogam. ja és közben a kedves német szövetség lenyilatkozta, hogy egy márkát nem fognak fizetni Flickért ...
csebi
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/rb-leipzig-nagelsmann-megegyezett-a-bayernnel-sajtohir-2822997
Negritis
Max. 3 éve lesz BL-t nyerni, különben kirúgják őt is.
De elég lehet egy 3 meccses döntetlensorozat is.
Kampman
Flick is nyert BLt aztán…
Még jó hogy nem rabolja le a nemet mezőnyt a Bayern ismét.
Mondjuk 30 milliót egy edzőért tyű
Toca
Gruden meg két első és két második körbe, plusz nyolcmillióba (nem forintban értem) fájt, aztán mi lett belőle... ja, egy gyűrű.
slowmotion
Igen és akkor hozzunk be egy NFL hasonlatot.
Esetleg nincs valami arra hogy az úszóedzők mennyiért vagy hogy váltottak klubot?
Pont annyira releváns.

Amúgy ha kifizetik rendben, attól én még rácsodálkozok. 😀
De amúgy ügyes a Lipcse végre valami értékes nem ingyen megy a Bayernbe 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Nagelsmannért 30 millat kér a Lipcse. aztakvaéletbe. én már 10 körül szívtam volna a fogam. ja és közben a kedves német szövetség lenyilatkozta, hogy egy márkát nem fognak fizetni Flickért ...
csebi
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/rb-leipzig-nagelsmann-megegyezett-a-bayernnel-sajtohir-2822997
Negritis
Max. 3 éve lesz BL-t nyerni, különben kirúgják őt is.
De elég lehet egy 3 meccses döntetlensorozat is.
Kampman
Flick is nyert BLt aztán…
Még jó hogy nem rabolja le a nemet mezőnyt a Bayern ismét.
Mondjuk 30 milliót egy edzőért tyű
Toca
Nyilván jön majd a racionális gazdálkodás és de bezzeg a Bayern blabla megint, pedig éppen teljes mellszélességgel tolják a katari VB kampányt és a szarházi UEFA támogatását, miközben a 6 kupát nyerő edzőjüket hatalmi játszma miatt kipateroljak...
FLZOLI
nem ez most elképesztő, én nagyon kivagyok. ezt nem lehet védeni. 30 misi egy edzőre az kb Neymar átigazolás pénz az én szememben ...

amúgy ez a Flick történet nem ennyire fekete-fehér főleg hallgatva podcasteket is. Egyrészt ez nem csupán Sali-Flick vita, mert Sali minden döntést leegyezteti a vezetőséggel (Kalle+Uli legalább) így nem csak egy személyben ő döntött az igazolásokról. Másik érdekes dolog, amit Magath nyilatkozott le, hogy ő két duplázós szezon után sem kapott beleszólási jogot az átigazolási politikába így nem is érti Flicket, hogy követelhet ilyet.
Ráadásul olyan emberekhez akar ragaszkodni, akiket nem ért senki: Alaba (konkrétan a bl továbbjutás ment el rajta) es Boateng (aki jó ügynök volt, de eljárt felette az idő már) és emellett a legjobb védőnket nem nagyon játszatta idén miközben nélküle egész évben nyeltük a gólokat (14 meccset hoztunk le kapott gól nélkül, számolva a Düren elleni meccset és a 2 klub vb-t is ebből 8 meccsen volt kezdő Lucas btw).

szóval megvan Flick sara is, és érthető az ő szemszögéből, hogy miért jelentette be, de ezzel a klubot elég rossz szituba rakta, viszont rossz megoldást választottunk.
amúgy Nagelsmannt is nehezen tudom elképzelni, hogy sokági tud majd együtt dolgozni Salival meg a vezetőséggel.

ami fura, hogy Kahn még nem nyilatkozott le semmit lényegében vagy csak én maradtam le.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagelsmannért 30 millat kér a Lipcse. aztakvaéletbe. én már 10 körül szívtam volna a fogam. ja és közben a kedves német szövetség lenyilatkozta, hogy egy márkát nem fognak fizetni Flickért ...
csebi
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/rb-leipzig-nagelsmann-megegyezett-a-bayernnel-sajtohir-2822997
Negritis
Max. 3 éve lesz BL-t nyerni, különben kirúgják őt is.
De elég lehet egy 3 meccses döntetlensorozat is.
Kampman
Flick is nyert BLt aztán…
Még jó hogy nem rabolja le a nemet mezőnyt a Bayern ismét.
Mondjuk 30 milliót egy edzőért tyű
Toca
Gruden meg két első és két második körbe, plusz nyolcmillióba (nem forintban értem) fájt, aztán mi lett belőle... ja, egy gyűrű.
slowmotion
OFF: Az legalabb annyira Dungy erdeme is volt.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Nagelsmannért 30 millat kér a Lipcse. aztakvaéletbe. én már 10 körül szívtam volna a fogam. ja és közben a kedves német szövetség lenyilatkozta, hogy egy márkát nem fognak fizetni Flickért ...
csebi
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/rb-leipzig-nagelsmann-megegyezett-a-bayernnel-sajtohir-2822997
Negritis
Max. 3 éve lesz BL-t nyerni, különben kirúgják őt is.
De elég lehet egy 3 meccses döntetlensorozat is.
Kampman
Flick is nyert BLt aztán…
Még jó hogy nem rabolja le a nemet mezőnyt a Bayern ismét.
Mondjuk 30 milliót egy edzőért tyű
Toca
Gruden meg két első és két második körbe, plusz nyolcmillióba (nem forintban értem) fájt, aztán mi lett belőle... ja, egy gyűrű.
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Én alapból nem esek hasra attól, hogy 30 millát adnak egy edzőért. Szerintem egyáltalán nem sok, ha azt vesszük, hogy az ő hatása a legnagyobb a csapatra és egy játékos manapság sokszor 100+ millió (még ha a covid ezt vissza is vetette kicsit). Az már más fényből világítja meg a dolgot, hogy nem biztos hogy el kell küldeni egy olyan edzőt, mint Flick.

Viszont ha csak azt nézzük, hogy egy top csapatnak kell egy top(?) edző, akkor ez simán vállalható pénz szerintem.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 424 — #NoStress
"Információink szerint Várhidi Péter a mai napon távozott a Rákóczitól. A vezetőedzővel a csapat az eddigi 13 tavaszi mérkőzésen 1 győzelmet, 5 döntetlen és 7 vereséget könyvelhetett el 9 rúgott és 24 kapott gól mellett.

Várhidi Péter állomáshelyei az elmúlt hat évben.

2015. Szigetszentmiklós: szakmai igazgató az NB II-ben - a klub megszűnt.
2016. Tatabánya: szakmai igazgató az NB III-ban - a klub megszűnt.
2018. Mosonmagyaróvár: vezetőedző az NB II-ben - év közben távozott, amikor kiesőhelyen állt a csapat, mely végül ki is esett.
2019. Ózd: szakmai igazgató az NB III-ban - kiesőhelyen állt a csapat, amikor Várhidi távozott, a klub végül megszűnt.
2021. Kaposvár: vezetőedző az NB II-ben, év közben távozott, amikor kiesőhelyen áll a csapat…"
ozibozi