Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Macca és Gravenberch is kezd testben és fejben is elfogyni
én értem hogy szűken vagyunk, de valamennyire kéne rotálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Most nem azért, de egy ekkora homorítás miért nem automatikus sárga lap?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
pár napja volt cikk erről:
 www.nytimes.com/athletic/7067714/2026/02/25/liverpool-set-pieces/

úgy tűnik kezd beérni Aaron Briggs kirúgása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
ezt sztem elveszik Gomez miatt

oh mégse
Negritis, a vajda
A kedvencek vagyunk, miért vennék el?!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
ezt sztem elveszik Gomez miatt

oh mégse

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Hat asszem kijelenthető, hogy a Paks nincs éppen jó formában.

Mondjuk az a csoda, h eddig bírtak így, h minden épkézláb játékost eladtak.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
HUG⚽️

Istenem tavaly mennyire reménykedtem abban hogy Liverpoolba fog igazolni, amikor Frankfurt meccseket néztem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Sunderland azért kemény slumpban van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Na a kezdő alapján ma Szoboszlai középpályán játszik, legalábbis amíg Gomez meg nem sérül.
Mikey
kurva fontos lesz Wirtz hiányában
főleg hogy még mindig Gakpo és Salah is kezdő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Na a kezdő alapján ma Szoboszlai középpályán játszik, legalábbis amíg Gomez meg nem sérül.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Tökös volt a Spori



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Ez nem tizi???? Na mivan Bognár???😃😃😃
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Csau?
slowmotion
Csaut szándékosan nem hoztam fel, mert - amennyire tudom - ő nem demokratikus rendszerben volt az országa vezetője. Egyébként a példa jó, Orbán valóban rá emlékeztet.
...a sportnak és a politikának van egy óriási közös metszete, a pénz, a gazdaság.
Őszentsége Sobri Jóska
Evidencia, ezzel nem is vitatkozom.
Ha a politikát ravaszul pártpolitikává nevezed át, akkor meg nem az alapállítással vitatkozol, hanem állítasz magadnak egy szalmabábot, ami ellen érvelhetsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ebben semmi ravaszkodás. A "politika" eredeti értelmében a közügyekkel való foglalatoskodást jelenti, a "pártpolitika" pedig egy adott csoport érdekeinek a képviselete és megjelenítése. Szerettem volna egyértelművé tenni, hogy én az utóbbiról beszélek.
Érdemes nem mindent OV/fidesz fikszáción keresztül értelmezni és kijöhet más megoldás is, minthogy OV minden rosszak fel és kitalálója.
MC12
Ha nem lett volna világos: az állításom az, hogy más európai országban elképzelhetetlen, ami nálunk napi gyakorlat, jelesül az, hogy a kormánypárt bődületes mennyiségű közpénz felhasználásával ennyire rátelepedjen a sportra (elsősorban a focira), és azt folyamatosan kampánycélokra használja fel. Biztos vagyok abban, hogy ezt te is belátod, ha kicsit elmélázol a témán.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
tulajdonosi körkép

 www.facebook.com/share/1873usNQFE/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Lebronnak a Poolban van része

 europeanbusinessmagazine.com/business/how-much-is-lebron-james-initial-6-5-million-investment-in-liverpool-fc-worth-today/

mer kétlem hogy ezek full ownershipek
Negritis, a vajda
Persze. Wattnak pl a Burnleyben van reszesedese, Modricnak meg a Swansea-ban, pedig o meg maga is jatszik. Elton Johnnak szerintem meg most is van a Watfordban, de amugy egy rakat amerikai sztarnak van az MLS-ben is. Mahomes ugye a Sporting Kansas Citybe nyomott nemi lovet, de McConaugheynak is van tulajdonjoga pl az Austinban.

Az angol es az amerikai klubok keresettek, asszem valamelyik angol kiscsapatba meg Rihanna is lokott bele lovettat, pedig o gondolom meg azt sem nagyon tudja, hogy a labda gombolyu. 😃

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
tulajdonosi körkép

 www.facebook.com/share/1873usNQFE/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Lebronnak a Poolban van része

 europeanbusinessmagazine.com/business/how-much-is-lebron-james-initial-6-5-million-investment-in-liverpool-fc-worth-today/

mer kétlem hogy ezek full ownershipek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 729
tulajdonosi körkép

 www.facebook.com/share/1873usNQFE/?mibextid=wwXIfr

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
orulunk itt az ftc menetelesenem
kozben ciprus 2 csapatos lesz a blben 27-tol.
egy millio lakosu orszagrol beszelunk.nincs nagy tamogatas az allam reszerol.....
YoungZeeZee
De nem is ciprusiakkal van tele a csapatok zöme...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Szóval te tekintesz csak nagyon magyar specifikusan erre, és két véglet van, ez meg a semmi.
Nem, a politika a sportban témában ugyanúgy bennevan a térdelés, a melegekért és a rasszizmus elleni kiállás, az államok éltal tulajdonolt topclubbok, a gaboni válogatott teljes beszűntetése...
zacknorb
Javaslom, ne keverd az emberi jogok melletti kiállást a pártpolitikával. Azt, hogy Európában sehol nem fonódott össze ennyire a sport (főleg a foci) a pártpolitikával, nyugodtan tekinthetjük ténynek. Orbán mentegetése, hogy "máshol is ez van". A faszt van így máshol.
nagylaza, főpohárnok
Őőő de. Az arab/orosz olajpénz nem politika? A Barca-Reàl kettős kivételes helyzete, az egymással szembeni sérelmek a spanyoloknàl nem mèlyen politikai évtizedek óta? Most akkor Berlusconit meg az olasz focit, ami a korrupció és a politikai összefonódások elképesztő együttállása volt évtizedes viszonylatban, ne is boncolgassuk. A németeknél aláírom, hogy a bonyolult csapat-tulajdonlási helyzetek miatt egy tisztább rendszer van, de hogy ne fonódott volna nagyon -nagyon szorosan össze a foci elit (értelmetlen a pártpolitika-kitétel, mert a politikát pártok csinálják) Európa nagy részèn a politikai elittel, hát ennek tagadása inkább megmosolyogtató. Érdemes nem mindent OV/fidesz fikszáción keresztül értelmezni és kijöhet más megoldás is, minthogy OV minden rosszak fel és kitalálója.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Szóval te tekintesz csak nagyon magyar specifikusan erre, és két véglet van, ez meg a semmi.
Nem, a politika a sportban témában ugyanúgy bennevan a térdelés, a melegekért és a rasszizmus elleni kiállás, az államok éltal tulajdonolt topclubbok, a gaboni válogatott teljes beszűntetése...
zacknorb
Javaslom, ne keverd az emberi jogok melletti kiállást a pártpolitikával. Azt, hogy Európában sehol nem fonódott össze ennyire a sport (főleg a foci) a pártpolitikával, nyugodtan tekinthetjük ténynek. Orbán mentegetése, hogy "máshol is ez van". A faszt van így máshol.
nagylaza, főpohárnok
De, mindenhol így van, hiszen a sportnak és a politikának van egy óriási közös metszete, a pénz, a gazdaság.
A szaúdi sportwashing is politika, az Aranycsapat is az volt, a szponzorációk, a városi klubok támogatásai egész Európa szerte, a SB győztesek Fehér házi parádéja, a nemzeti válogatottak meccsein parádéző politikusok, az egyéni sportolók közéleti megnyilvánulásai, sorolhatnánk a végtelenségig.
Ha a politikát ravaszul pártpolitikává nevezed át, akkor meg nem az alapállítással vitatkozol, hanem állítasz magadnak egy szalmabábot, ami ellen érvelhetsz.

4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Csau?
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
asszem kösz wolves?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Szóval te tekintesz csak nagyon magyar specifikusan erre, és két véglet van, ez meg a semmi.
Nem, a politika a sportban témában ugyanúgy bennevan a térdelés, a melegekért és a rasszizmus elleni kiállás, az államok éltal tulajdonolt topclubbok, a gaboni válogatott teljes beszűntetése...
zacknorb
Javaslom, ne keverd az emberi jogok melletti kiállást a pártpolitikával. Azt, hogy Európában sehol nem fonódott össze ennyire a sport (főleg a foci) a pártpolitikával, nyugodtan tekinthetjük ténynek. Orbán mentegetése, hogy "máshol is ez van". A faszt van így máshol.
nagylaza, főpohárnok
Oké, akkor olvasd el az eredeti állítást, mert abban egy szó sem volt pártpolitikáról.
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Szóval te tekintesz csak nagyon magyar specifikusan erre, és két véglet van, ez meg a semmi.
Nem, a politika a sportban témában ugyanúgy bennevan a térdelés, a melegekért és a rasszizmus elleni kiállás, az államok éltal tulajdonolt topclubbok, a gaboni válogatott teljes beszűntetése...
zacknorb
Javaslom, ne keverd az emberi jogok melletti kiállást a pártpolitikával. Azt, hogy Európában sehol nem fonódott össze ennyire a sport (főleg a foci) a pártpolitikával, nyugodtan tekinthetjük ténynek. Orbán mentegetése, hogy "máshol is ez van". A faszt van így máshol.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 679 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.
nagylaza, főpohárnok
Szóval te tekintesz csak nagyon magyar specifikusan erre, és két véglet van, ez meg a semmi.
Nem, a politika a sportban témában ugyanúgy bennevan a térdelés, a melegekért és a rasszizmus elleni kiállás, az államok éltal tulajdonolt topclubbok, a gaboni válogatott teljes beszűntetése...
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Loki-ultrák transzparense: "Élhető várost az akkugyárak helyett! Elég volt a városunk tönkretételéből!"
Történik mindez a "Fidesz fővárosában".
nagylaza, főpohárnok
Nem kéne keverni a politikát a sporttal...!
warr_b
Amúgy tényleg nem kéne.🙂
nagylaza, főpohárnok
Ez mondjuk szerintem a legnagyobb álszent baromság. Különválaszthatatlan a kettő.
zacknorb
Már miért ne lenne különválasztható? Rossz országban szocializálódtál.
nagylaza, főpohárnok
Minden egyes országban, minden egyes időben része volt a politika a sportnak, midőn mindkettő szerves része az életnek. Ez olyan, mint elvárni a sportolóktól hogy ne foglalkozzanak mással, csak teljesítsenek, ez is hatalmas tévedés.
zacknorb
Ne viccelődjünk már... Mutass nekem még egy országot, ahol közvetítés alatt politikai reklám megy. Lásd: "nemzeti petíció" a jobb felső sarokban. Tudsz említeni még egy európai politikust, aki a falujában stadiont épített és közpénzen gründolt magának első osztályú csapatot? (Ja, természetesen a stadiont is közpénzen.) Nem sorolom a többit.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok