Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
footybite-n nem látok új linket
 live.soccerstreams.net/event/liverpool-afc-bournemouth-live-stream/189916

itt lehet keresni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Nincs kézfogás meccs előtt. Meccs közben vajon hozzáérhetnek az ellenfélhez?!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Allison kidőlt a Atleti ellen biztos és vélhetően a City elleni meccsig is...
Adrian hétközi bakija ha megismétlődik mondjuk a ATL ellen akkor 3-at kétlem, hogy gurítana a mostani csapat. Persze nincs pánik ha kiesik a gárda mert a BL után PL is lesz 365 napon belül, mindenesetre a tökéletesen induló szezonban elérkezne egy elég mély gödör.
alatriste
mocsok nehéz lesz nélküle mert a D# kicsit szét van esve és kellett ő a stabilitáshoz
de valahogy vissza kell találni a győztes útra mert papíron még nem nyertünk semmit (tudom-tudom megvan az már, de hallottam már ilyet)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Allison kidőlt a Atleti ellen biztos és vélhetően a City elleni meccsig is...
Adrian hétközi bakija ha megismétlődik mondjuk a ATL ellen akkor 3-at kétlem, hogy gurítana a mostani csapat. Persze nincs pánik ha kiesik a gárda mert a BL után PL is lesz 365 napon belül, mindenesetre a tökéletesen induló szezonban elérkezne egy elég mély gödör.
alatriste
Ha már szóba került korábban a 2003-04-es Arsenal, nekik is volt egy pár napos periódus tavasszal, ami belerondított az egyébként tökéletes szezonba, amikor 3 napon belül estek ki a BL-ből és az FA-kupából is.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Allison kidőlt a Atleti ellen biztos és vélhetően a City elleni meccsig is...
Adrian hétközi bakija ha megismétlődik mondjuk a ATL ellen akkor 3-at kétlem, hogy gurítana a mostani csapat. Persze nincs pánik ha kiesik a gárda mert a BL után PL is lesz 365 napon belül, mindenesetre a tökéletesen induló szezonban elérkezne egy elég mély gödör.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
nap kérdése: előreívelt labda, a védő nem fedezi jól a labdát. a támadó kitolja a labda alól, de érkezik a kapus. a támadó tisztán felkarral elviszi a labdát, a kapus meg letarolja huszonöt méterre a kaputól.
mi a helyes ítélet?
slowmotion
Ha a kitolás a labda alól szabálytalan volt, akkor az az első szabálytalanság nem? 😀 Utána amúgy is felkar=kéz, tehát onnan már ha a kapus páros lábbal beleszáll a csatárba, az játékon kívüli (FIFA 18-ban volt ez a kedvenc részem, amikor lehetett büntetni a sípszó után megtorlatlanul)...IRL gondolom a szabálykönyv szerint azért súlyosságtól függően arra az esetre is lehet lapot osztani.
MarioAna
lehet testi erőként felfogni, de a felkar teljesen tudatos volt. és a salamoni döntés: a támadó nem kapott sárga lapot a szándékos kezezésért, a védekező csapat szabadrúgást kapott, de kiállították a kapusát.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nap kérdése: előreívelt labda, a védő nem fedezi jól a labdát. a támadó kitolja a labda alól, de érkezik a kapus. a támadó tisztán felkarral elviszi a labdát, a kapus meg letarolja huszonöt méterre a kaputól.
mi a helyes ítélet?
slowmotion
Bedobás 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
nap kérdése: előreívelt labda, a védő nem fedezi jól a labdát. a támadó kitolja a labda alól, de érkezik a kapus. a támadó tisztán felkarral elviszi a labdát, a kapus meg letarolja huszonöt méterre a kaputól.
mi a helyes ítélet?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
azert spileren az FA ifjusagi kupa egyik meccset eloben adni....elegge legalja. nem egy premium kategoria.
A hangulat magyaros bar tobben vannak.
Es azok a szurkolok akik a szogletnel ulnek mirt ott?
mashol tok sok hely van.
ZoliMP
Korona



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
azert spileren az FA ifjusagi kupa egyik meccset eloben adni....elegge legalja. nem egy premium kategoria.
A hangulat magyaros bar tobben vannak.
Es azok a szurkolok akik a szogletnel ulnek mirt ott?
mashol tok sok hely van.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.
Stez
megtörte őket az elvesztett döntő, ha tippelnem kéne.
Amadeus
az is. meg így megfáradtak szerintem.
86-78-71 pont volt az elmúlt három év, idén szerintem a 70-et sem érik el. fel kellett volna rázni őket, de nyáron semmi sem történt velük.
két nagy lehetősége volt vasat nyerni ennek a gárdának, ugye a Lejcseszter évében betliztek a többiekkel egyetemben, tavaly meg simán kikaptak a BL-döntőben. ennyi, nincs tovább, a házasság is tönkremegy, ha nem sikerül a gyerek.
persze lehet Kane meg Son hiányára fogni az egészet, de a védelmet frissíteni kéne (a futóegér Trippier helyett az agyatlan Aurier nem upgrade, a belső védők meg nem lesznek fiatalabbak), mert már most annyi gólt kaptak, mint tavaly, és tíz meccs még hátravan, és a kapott gólok száma ritkán korrelál a szerzett pontok számával.

ennyi volt bennük.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.
Stez
megtörte őket az elvesztett döntő, ha tippelnem kéne.
Amadeus
Az siman lehet, de amellett, hogy Eriksen kedve elment egy eve az egesztol, es azota tamadasban semmit sem csinalnak egyik edzovel sem, amellett igazabol az elozo evekben kurva jol jatszo Verthongen, Alderweireld is csak arnyeka onmaganak, a Spurs pedig ossze is zuhant teljesen.

Engem viszont ami tenyleg erdekelne, hogy mi a fraszert nem jatszik Sessegnon, amikor egy halom lovet kipengettek erte, felepult a serulesebol is, a tamadoegyseg fele raadasul serult. Az angol futball egyik legnagyobb tehetsege, univerzalis, lehet tenni a vedelembe, kp-nak, fw-nek is, megis van kemeny hat meccse. A vedelem fos, tehat ki lehetne probalni. A kozeppalya fos, tehat ki lehetne probalni. A tamadosor fos, tehat ki lehetne probalni.

Na Mourinhonak ezt az oldalat viszont nem kedvelem, elkepesztoen nagy tehetsegeket tud elkotyavetyelni csak azert, mert meg nem teljesen kompelettek. Helyette erolteti Tangangat, aki ket jo meccsen kivul kaka.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.
Stez
megtörte őket az elvesztett döntő, ha tippelnem kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Bárcsak egyszer tényleg megindulna a megtisztulás:

Dézsi Csaba: “A város csak az élsportot kívánja támogatni, de a magyar foci nem tartozik ebbe bele, mert szerinte az élsportoló az, aki a napjának a nagyobb részét tölti felkészüléssel, mint pihenéssel, a futballisták pedig nem ezek.
Petrov egyébként a győri úszóklub vezetője, az ifjúsági válogatott kapitánya.
Dézsi azt is mondta még, az nem érdemes pályázniuk a várostól korábban kapott 290 milliós támogatásra. Emellett Hannich Pétert látná szívesen a kispadon, mert ő győri kötődésű, míg a Debrecennel korábban bajnoki címeket szerző Kondás Elemér nem. A polgármester hiányolta a szívet és a Győrért küzdést a játékosokból.
LoveSobri
nagyotmondó rovat.... megnézem azt az élsportolót aki nem regenerációval/pihenéssel tölti a napjának nagy részét, ami kb fontosabb, mint maga az edzés
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 744 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Bárcsak egyszer tényleg megindulna a megtisztulás:

Dézsi Csaba: “A város csak az élsportot kívánja támogatni, de a magyar foci nem tartozik ebbe bele, mert szerinte az élsportoló az, aki a napjának a nagyobb részét tölti felkészüléssel, mint pihenéssel, a futballisták pedig nem ezek.
Petrov egyébként a győri úszóklub vezetője, az ifjúsági válogatott kapitánya.
Dézsi azt is mondta még, az nem érdemes pályázniuk a várostól korábban kapott 290 milliós támogatásra. Emellett Hannich Pétert látná szívesen a kispadon, mert ő győri kötődésű, míg a Debrecennel korábban bajnoki címeket szerző Kondás Elemér nem. A polgármester hiányolta a szívet és a Győrért küzdést a játékosokból.
LoveSobri
Távol álljon tőlem hogy magyar fociban okoskodjak, mert olyan távol áll tőlem mint Makó Jeruzsálemtől. De függetlenül a mondandó többi részétől, komolyan úgy kéne kezdődnie egy "megtisztulásnak", hogy szakmaiságtól függetlenül a győri kötődés lesz a döntő szempont? Tudom nem ez volt a mondandó lényege, de nekem eléggé szemet szúrt.

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy egy önkormányzatnak pont hogy nem élsportot, hanem a tömegsportot kellene támogatnia.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Bárcsak egyszer tényleg megindulna a megtisztulás:

Dézsi Csaba: “A város csak az élsportot kívánja támogatni, de a magyar foci nem tartozik ebbe bele, mert szerinte az élsportoló az, aki a napjának a nagyobb részét tölti felkészüléssel, mint pihenéssel, a futballisták pedig nem ezek.
Petrov egyébként a győri úszóklub vezetője, az ifjúsági válogatott kapitánya.
Dézsi azt is mondta még, az nem érdemes pályázniuk a várostól korábban kapott 290 milliós támogatásra. Emellett Hannich Pétert látná szívesen a kispadon, mert ő győri kötődésű, míg a Debrecennel korábban bajnoki címeket szerző Kondás Elemér nem. A polgármester hiányolta a szívet és a Győrért küzdést a játékosokból.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
A véleménye érdekel, mert a csapata látványosan visszaesett, és gyengébb teljesítményt nyújt, mint Nikolics utolsó időszakában. És nem értem, viszont érdekelne hogy látja.
Nem kell minden topikban megkóstolnod.
LoveSobri
Nem eszek emberhúst, tiltja a Biblia. Légy szíves máskor ne hazudj, mások becsületében kárt ne tégy!

Köszönöm.
eaglesmcnabb
Hol hazudtam?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Csaba, nagyot mész, lájk. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
A véleménye érdekel, mert a csapata látványosan visszaesett, és gyengébb teljesítményt nyújt, mint Nikolics utolsó időszakában. És nem értem, viszont érdekelne hogy látja.
Nem kell minden topikban megkóstolnod.
LoveSobri
Nem eszek emberhúst, tiltja a Biblia. Légy szíves máskor ne hazudj, mások becsületében kárt ne tégy!

Köszönöm.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
petey, Carillo-t mikor menesztitek?
LoveSobri
vicces hogy ha egy csapat gyengélkedik akkor mindig megkérdezed az egyik szurkolóját hogy mikor menesztik a HC-t, Mintha a szurkolók belelátnának a vezetőség fejébe. 😀
eaglesmcnabb
A véleménye érdekel, mert a csapata látványosan visszaesett, és gyengébb teljesítményt nyújt, mint Nikolics utolsó időszakában. És nem értem, viszont érdekelne hogy látja.
Nem kell minden topikban megkóstolnod.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.
Stez
Ott volt sok évig Poch, aki egy középcsapatból épített egy bl döntőset. Ez Mouval összesen 2. 😀 Vagy ide számolod az előtte lévő időszakot is? Szerintem az full nem függ össze a mostani Spursszel.

Amúgy meg hány csapatnál kell még betliznie Mou-nak, hogy te is belásd, hogy nem tartozik már a világ élvonalába?
dugo93
Erre most nem tudok mit irni, ha egyszer lathatoan nem ertelmezted rendesen, amit irtam, es reagaltal masra. 😊

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.
Stez
Ott volt sok évig Poch, aki egy középcsapatból épített egy bl döntőset. Ez Mouval összesen 2. 😀 Vagy ide számolod az előtte lévő időszakot is? Szerintem az full nem függ össze a mostani Spursszel.

Amúgy meg hány csapatnál kell még betliznie Mou-nak, hogy te is belásd, hogy nem tartozik már a világ élvonalába?

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
petey, Carillo-t mikor menesztitek?
LoveSobri
vicces hogy ha egy csapat gyengélkedik akkor mindig megkérdezed az egyik szurkolóját hogy mikor menesztik a HC-t, Mintha a szurkolók belelátnának a vezetőség fejébe. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Nem Joseval van a baj, elotte Pochettinoval is egy kalap szar volt mar ket honapja a Spurs. Ott mar egy ideje nem az edzo szemelyen van a hangsuly, lehet, hogy a jatekosok kergultek meg, de az is, hogy a Spurs vezetosegeben van kaosz, ami kihat a csapatra. Nem tudom, de mivel sokadik edzovel is ugyanaz a fos van, az arra mutat, hogy a problemat mashol kell keresni.

Illetve azert azt adjuk hozza, hogy Kane kiesese oriasi csapat, ami utan meg kiesett Szon is. Ugyhogy nekik most ilyen teren is osszejott minden.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 542 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem vártam, hogy sokáig tartson a Műringyó mánia, de azért ennél kicsit tovább reméltem, ha már őt hozták..................................😕
dande
Rossz nézni a csapatot..
LoveSobri
[/b]
A mit....?
dande
Ha nem csapat, akkor mi? Teljesen szét vannak esve hetek óta, lecumiztat lassan mindenki, így meg az EL se lesz meg.
Legrosszabb döntés volt José egy ilyen csapatnak..
LoveSobri
Tökéletes döntés volt 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz