Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
 hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n

Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
vagy elég kiszámolni, hogy ha '75-ben megszületik, és '93-ban kikerül, akkor 18 évesen került ki. na most nem tudom, mennyi magyar játékos volt 18 évesen olyan állapotban, hogy a francia bajnokságban megállja a helyét, de én nulla és zéró közötti számra tippelnék.

fun fact: az apja is a MHSC-nél játszott a nyolcvanas években, gondolom tettek neki egy szívességet, leigazolták a fiát, hátha lesz belőle valaki.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Persze az a veretlen Arsenal marad a veretlen csapat, mindenesetre a jelenlegi Pool 27 meccset nyert meg idén míg a rekordot tartó Arsenal 26-al zárta a legendás szezonját.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Sallai eddig parádé.
Gól és gólpassz.
Mondjuk elvitte a hév most és egy csúnya sárga...
Szerk: ott a második, de les...

Nagyon jó helyen van, remélem elkerülik a további sérülések és folyamatosan játszani fog. Szimpatikus srác, csak ne szálljon el.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Sokat kell még nyerni, hogy egyáltalán el lehessen kezdeni összehasonlítani a mostaniakat egy igazi nagy csapattal. 😉

Kilenc év alatt összesen 20 cím, 535 meccsből 308 győzelem, 131 döntetlen és csak 96 vereség. Kilencből hatszor lett az év menedzsere Paisley.

Nehéz lenne felsorolni azoknak a játékosoknak a sorát, akivel Paisley együtt dolgozott, akikkel együtt eljutott a világhírnévig. Érdemes tehát annak a három BEK-győztes csapatnak a magját alapul venni, akik főként angol futballistákból álltak, mint Ray Clemence, Phil Neal, Ray Kennedy, Kevin Keegan, Terry McDermott, a legtöbb liverpooli meccset játszó Ian Callaghan, vagy később Sammy Lee. Illetve az 1973 és 1978 között csapatkapitány Emlyn Hughes. A skótok közül Alan Hansen, Kenny Dalglish, Graeme Souness juthat eszünkbe.

 index.hu/sport/alapvonal/2019/01/23/bob_paisley_100_ev_liverpool_legenda_bek/amp

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
 hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n

Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
Válogatottal 100 százalékos.
Sobri Jóska
Nekem koszonheti. Azon a meccsen pont labdaszedo voltam a bal oldali kapu mogott (ha a kamera szemszogebol nezzuk).
Legnagyobb elmenyem az volt a meccsen mikor egy siraly telibe szarta a nezoket a fotribunon 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
 hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n

Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
Kampman
Válogatottal 100 százalékos.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
 hu.wikipedia.org/wiki/Zombori_Zal%C3%A1n

Mondjuk meccsszámot nem írnak hozzá, úgyhogy feltételezem, hogy valamelyik szélhámos játékosügynök jól átbaszta a franciákat, aztán egy év múlva jöhetett is haza 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek
FLZOLI
"név" alapján beszélünk meg hogy akkoriban jobbak voltak-e vagy sem

ez olyan mintha arról beszélnénk hogy a Zidane féle BL győztes Real keret esetében abban voltak-e nagyobb nevek amiben játszott vagy amiben edzett
az is érdekes kérdés lenne
Negritis
Nyilván, meg az ilyesfajta "vitáknak" van is létjogosultsága is egy fórumon.

Ha már az a korszak, a múltkor szembejött egy Roberto Carlos válogatás videó és hát fényévekre volt az a pali a mostaniaktól. Még csak nem is egy ligában játszanak.

 www.youtube.com/watch?v=Q0gAlc67hFA&t=367s

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
nemtom mi történt, de a második félidőben a srácok elengednek pár lövés távolról
Oxlade-é nem volt jó, de Manénak nem sokon múlt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Millner a legnagyobb.
LoveSobri
nem emlékszem pontosan, de remélem szerdán pályán lehet
Negritis
Oké, most mentett egy nagyot.
De nem is ezért ikon, hanem a morálja, a szíve miatt.
Nem a legtechnikásabb játékos, de ő a motor. Csendben, halkan, teszi a dolgát, nélküle nem lenne itt a Pool.
Spurs-ösként is emelem kalapom.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adrian milyen aranyos! Feleleveníti milyen is volt itt évekig a kapushelyzet Becker előtt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Millner a legnagyobb.
LoveSobri
nem emlékszem pontosan, de remélem szerdán pályán lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Millner a legnagyobb.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek
FLZOLI
Ha valami nem érdekel tedd azt mint amit én amikor magyar klubfootballról van itt beszélgetés.
Görgess feljebb!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
aki lát egy hullócsillagot, annak szólok hogy téves, csak Gigi lába állt bolygó körüli pályára 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek
FLZOLI
"név" alapján beszélünk meg hogy akkoriban jobbak voltak-e vagy sem

ez olyan mintha arról beszélnénk hogy a Zidane féle BL győztes Real keret esetében abban voltak-e nagyobb nevek amiben játszott vagy amiben edzett
az is érdekes kérdés lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Mindkettőt imádom de szerintem a csúcsán lévő Hyppia jobb volt mint a csúcsán lévő Agger. Lehet az is mondatja ezt velem, hogy a dán nem tudom 365 napon keresztül volt-e kétszer legalább egészséges. De az a klubbhűség amit ő mutatott külföldiként példaértékű volt. Mai napig kedvenc mindkettő! 😊
alatriste
2001ben a Henchoz-Hyppia-Carra
középen Didi-Stevie meg az öreg Gary
csatársor meg Heskey-Fowler-Owen
az se volt egy rossz csapat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Arsenal - Pool összevetés hülyeség volt sokak szerint, mert más kor másabb a játék blabla... De ez a nagyon színvonalas régi csapat VS mostani csapat tényleg sokkal jobb... Remek

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bla-bla-bla. Szerencseje a Poolnak es Kloppnak, hogy mi most paraves pihenesre vonultunk es nem alazzuk meg magunkat holmi BL-ekkel, amugy Ibra es a Milan megbaszna mindenkit. A noket ketszer is.
Stez
a nagymamát is?
Negritis
Ne kostolgass, mert radkuldom Ibrat. 😀

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
LoveSobri
Fotball Managerben
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benitez-nél éreztem utoljára ekkora erőt a Pool-ban, bár akkor “nagyobb” nevek játszottak ott (nem lekicsinyítve a mostani neveket), de most Klopp-nak hála ugyanazt érezni.
LoveSobri
milyen nagyobb nevek? 😀
Baros, Kewell, Finnan, Traoré vagy Smicer?
mert hogy ők voltak ott Isztambulban

de a 2007es keret is vicc a mostanihoz
Negritis
A világ 4 legértékesebb védőjéből 3 játszik itt.
A legjobb kapus jelenleg.
A támadótriót nem tudom melyik csapat nem cserélné le a sajátjára jelenleg (City(?), München(?))

De ja, a régebbi sokkal jobb volt! 😀
alatriste
középpálya jobb volt és sztem Agger+Hypia/Carra sem volt rosszabb mint most VvD+Gomez/Matip/Lovren
viszont bármennyire is szerettem Riise-t széleken jobb ez a csapat sokkal
és akkor ott van a támadósor ahik Kuyt nem férne be most és bár Torres igen, ő önmagában kevés
de nyilván egy Gerrard-Xabi középpálya ülne
Negritis
A hátsó 5 játékost nézve sztem max Gomez helyére férhet be a finn vagy Carra kinek melyik de a másik 4 a mostani keretből jönne.
Előre meg ha bevesszük Torrest akkor szvsz unfair hátulra Hyppia-t hisz amikor a spany jött Sami már azért túl volt a zenitjén.

Előre a mostaniból 2 játékos mindenképp illene aztán hogy kinek melyik kettő szintén egyéni de tényleg max a Kölyök férne be.

A kp-ja persze a Gerrard - Xabi duó az ver kb minden mást de 3. nak szintén a mostaniból raknék be embert.

Akkor pedig:

Allison, AA, VVD, Robertson, Henderson, Mané, Firmino (7)

Hyppia, Gerrrad, Xabi, Torres (4)

Ez a mostani csapat, keret jobb mint amit szerintem bármikor is láttam és nem is feltétlen csak az eredmények miatt. Persze, az, hogy pl Robertson egy ilyen összevetésben lenyomhataj Riise-t az Klopp érdeme. 😊
alatriste
Agger > Hyppia imo és ő beférne VVD mellé simán 😀
mondjuk nem irigyelném a támadókat ha velük kéne kezdeni vmit 😀
Negritis
Mindkettőt imádom de szerintem a csúcsán lévő Hyppia jobb volt mint a csúcsán lévő Agger. Lehet az is mondatja ezt velem, hogy a dán nem tudom 365 napon keresztül volt-e kétszer legalább egészséges. De az a klubbhűség amit ő mutatott külföldiként példaértékű volt. Mai napig kedvenc mindkettő! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 312
Óriási ez a Digi.

Felirat:
Zombori Zalán
A Montpellier volt játékosa

Keresem a Google-ba, de semmi infó erről... 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Bla-bla-bla. Szerencseje a Poolnak es Kloppnak, hogy mi most paraves pihenesre vonultunk es nem alazzuk meg magunkat holmi BL-ekkel, amugy Ibra es a Milan megbaszna mindenkit. A noket ketszer is.
Stez
a nagymamát is?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Benitez-nél éreztem utoljára ekkora erőt a Pool-ban, bár akkor “nagyobb” nevek játszottak ott (nem lekicsinyítve a mostani neveket), de most Klopp-nak hála ugyanazt érezni.
LoveSobri
milyen nagyobb nevek? 😀
Baros, Kewell, Finnan, Traoré vagy Smicer?
mert hogy ők voltak ott Isztambulban

de a 2007es keret is vicc a mostanihoz
Negritis
A világ 4 legértékesebb védőjéből 3 játszik itt.
A legjobb kapus jelenleg.
A támadótriót nem tudom melyik csapat nem cserélné le a sajátjára jelenleg (City(?), München(?))

De ja, a régebbi sokkal jobb volt! 😀
alatriste
középpálya jobb volt és sztem Agger+Hypia/Carra sem volt rosszabb mint most VvD+Gomez/Matip/Lovren
viszont bármennyire is szerettem Riise-t széleken jobb ez a csapat sokkal
és akkor ott van a támadósor ahik Kuyt nem férne be most és bár Torres igen, ő önmagában kevés
de nyilván egy Gerrard-Xabi középpálya ülne
Negritis
A hátsó 5 játékost nézve sztem max Gomez helyére férhet be a finn vagy Carra kinek melyik de a másik 4 a mostani keretből jönne.
Előre meg ha bevesszük Torrest akkor szvsz unfair hátulra Hyppia-t hisz amikor a spany jött Sami már azért túl volt a zenitjén.

Előre a mostaniból 2 játékos mindenképp illene aztán hogy kinek melyik kettő szintén egyéni de tényleg max a Kölyök férne be.

A kp-ja persze a Gerrard - Xabi duó az ver kb minden mást de 3. nak szintén a mostaniból raknék be embert.

Akkor pedig:

Allison, AA, VVD, Robertson, Henderson, Mané, Firmino (7)

Hyppia, Gerrrad, Xabi, Torres (4)

Ez a mostani csapat, keret jobb mint amit szerintem bármikor is láttam és nem is feltétlen csak az eredmények miatt. Persze, az, hogy pl Robertson egy ilyen összevetésben lenyomhataj Riise-t az Klopp érdeme. 😊
alatriste
Agger > Hyppia imo és ő beférne VVD mellé simán 😀
mondjuk nem irigyelném a támadókat ha velük kéne kezdeni vmit 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Benitez-nél éreztem utoljára ekkora erőt a Pool-ban, bár akkor “nagyobb” nevek játszottak ott (nem lekicsinyítve a mostani neveket), de most Klopp-nak hála ugyanazt érezni.
LoveSobri
milyen nagyobb nevek? 😀
Baros, Kewell, Finnan, Traoré vagy Smicer?
mert hogy ők voltak ott Isztambulban

de a 2007es keret is vicc a mostanihoz
Negritis
A világ 4 legértékesebb védőjéből 3 játszik itt.
A legjobb kapus jelenleg.
A támadótriót nem tudom melyik csapat nem cserélné le a sajátjára jelenleg (City(?), München(?))

De ja, a régebbi sokkal jobb volt! 😀
alatriste
középpálya jobb volt és sztem Agger+Hypia/Carra sem volt rosszabb mint most VvD+Gomez/Matip/Lovren
viszont bármennyire is szerettem Riise-t széleken jobb ez a csapat sokkal
és akkor ott van a támadósor ahik Kuyt nem férne be most és bár Torres igen, ő önmagában kevés
de nyilván egy Gerrard-Xabi középpálya ülne
Negritis
A hátsó 5 játékost nézve sztem max Gomez helyére férhet be a finn vagy Carra kinek melyik de a másik 4 a mostani keretből jönne.
Előre meg ha bevesszük Torrest akkor szvsz unfair hátulra Hyppia-t hisz amikor a spany jött Sami már azért túl volt a zenitjén.

Előre a mostaniból 2 játékos mindenképp illene aztán hogy kinek melyik kettő szintén egyéni de tényleg max a Kölyök férne be.

A kp-ja persze a Gerrard - Xabi duó az ver kb minden mást de 3. nak szintén a mostaniból raknék be embert.

Akkor pedig:

Allison, AA, VVD, Robertson, Henderson, Mané, Firmino (7)

Hyppia, Gerrrad, Xabi, Torres (4)

Ez a mostani csapat, keret jobb mint amit szerintem bármikor is láttam és nem is feltétlen csak az eredmények miatt. Persze, az, hogy pl Robertson egy ilyen összevetésben lenyomhataj Riise-t az Klopp érdeme. 😊
alatriste
Bla-bla-bla. Szerencseje a Poolnak es Kloppnak, hogy mi most paraves pihenesre vonultunk es nem alazzuk meg magunkat holmi BL-ekkel, amugy Ibra es a Milan megbaszna mindenkit. A noket ketszer is.