Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor valaki ki tudna tűzni egy kommentet a topik tetejére hogy ki kinek drukkol mint a Darts VBn és egy tabellával, mindjárt összegyűjtöm hogy ki kinek drukkol.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 928
Én annak fogok szurkolni, aki utoljára marad veretlen.
Kampman
Divat 😊
warr_b
ahh, en az idei gyoztesnek, hogy jovore mondhasssssam, hogy mar tom brady es a sport 1 elott is pats vagy milyen drukker voltam 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én annak fogok szurkolni, aki utoljára marad veretlen.
Kampman
Divat 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nemtudom mi ez de akkor nevezek az energetik-bgu csapatával. Egyébként a burundi primus legue is megy... 😀
peach
Burundi szerintem már csak papíron, tegnap meg ma is elhalasztották az összes meccset.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Én annak fogok szurkolni, aki utoljára marad veretlen.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Nemtudom mi ez de akkor nevezek az energetik-bgu csapatával. Egyébként a burundi primus legue is megy... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Nem tudom h szabad-e de én elvinnem a Bresztet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Stipistopi: Slut sk

Amúgy Vitya'z Podolszk (KHL)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó hír, a nicaraguai első oaztály is megy még 😊

Meg svéd barimeccsek mennek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor enyém a Dinamo Breszt!
warr_b
Nabazz, Sobri má' stoppolta 🙁
Akkó marad a Vicebszk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Dinamo Brest stipistop.
Van egy portugál játékosuk, akiknek a neve szimpatikus, Duarte.
(Az Expanseból az egyik kedvenc karakterem.)
És még Maradonához is van valami közük.
Sobri Jóska
Csalódást okozol, azt hittem az FC Slutsk lesz a te csapatod.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Hahh, kikapott a Bate meg a Dinamo is, innye!
Tipszmiksz!!4!4
warr_b
Hát, a fogadási maffiának nincs sok opciója... 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor enyém a Dinamo Breszt!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Jöttem az örök második szurkolójának. Sahcjor Szalihorszk (Szoligorszk) for me. Tegnap szép idegenbeli játékkal feledtettük az első fordulós hazai bakit...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
akkor hajrá Dynamo Minsk!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit csalódott vagyok.

Azt hittem, mostanra átmegy a topik egy belorusz bajnokság eredménykövetőbe.
Kampman
Hol lehet nézni ?
Heisman Trophy
Unibet, most megy az FC Minsk - Dinamo Minsk meccs, nézők előtt, fullban.
Kampman
BATE nagyon gyengén kezdte a szezont...
Heisman Trophy
Valóban.

Most még csak ketten beszélgetünk erről, de júniusban már mindenki rá fog fanyalodni a Breszt-Vicebszk meccsekre.
Kampman
Én még pár éve nyomtam egy FM save-et a Bate-val, szóval vágom a csapatokat a bajnokságban 😀
Heisman Trophy
Tessék, már van egy insiderünk is.
Kampman
Lehet annak mondani 😀
Akik általában top csapatok szoktak lenni, azok emlékeim szerint a : BATE (természetsen), Dinamo Minsk, Szatyor Soligorsk, Torpedo-BelAZ, Isloch és a tavalyi bajnok aki a Dynamo Brest lett. Az Energetik se volt rossz csapat, de tavaly hátul végeztek.
Most jut eszembe hogy a másodosztályukban is játszottam Granit Mikashevichi-vel 😀 Sok szabadidőm volt...
Szóval mehetnék szakértőnek a Spíler 1-re
Heisman Trophy
Lehet meg olre mennek majd a jogokert🤣
Respekt, vegre vki aki nem a meno csapatokkal van.en altalaban a kozepes vagy a szar csapatokat valasztom barmilyen sportos jatekban.
ZoliMP
én FM-be mindig a Chesterrel toltam 😀
Negritis
Chester, de leginkább Hereford. Cadiz, Catanzaro, Almagro.
slowmotion
Én nekem talán az fm15 a kedvencem meg a 17.
15ben kezdtem egyet a herthaval de gyász volt, elmentem egy francia csapathoz utána majd az evertonhoz. Első szezonban pl győzelem (egész jó csapat Barkley és Lukaku) most vagy másodikban küzdök a bajnoki címert (nagyon szoros 5 csapat között) és BL-ben a Zenit jön 16 között.
Ha sokáig tart ez a Máltán egyedüllét, bezártság akkor lehet neki kezdek egy máltai csapattal egy új játékot.
csebi
Én a 06-tal meg főleg a 11-gyel nyomtam sokat 😊
Inter Turku, Leeds, Bognor Regis, meg pár válogatott.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Kicsit csalódott vagyok.

Azt hittem, mostanra átmegy a topik egy belorusz bajnokság eredménykövetőbe.
Kampman
Hol lehet nézni ?
Heisman Trophy
Unibet, most megy az FC Minsk - Dinamo Minsk meccs, nézők előtt, fullban.
Kampman
BATE nagyon gyengén kezdte a szezont...
Heisman Trophy
Valóban.

Most még csak ketten beszélgetünk erről, de júniusban már mindenki rá fog fanyalodni a Breszt-Vicebszk meccsekre.
Kampman
Én még pár éve nyomtam egy FM save-et a Bate-val, szóval vágom a csapatokat a bajnokságban 😀
Heisman Trophy
Tessék, már van egy insiderünk is.
Kampman
Lehet annak mondani 😀
Akik általában top csapatok szoktak lenni, azok emlékeim szerint a : BATE (természetsen), Dinamo Minsk, Szatyor Soligorsk, Torpedo-BelAZ, Isloch és a tavalyi bajnok aki a Dynamo Brest lett. Az Energetik se volt rossz csapat, de tavaly hátul végeztek.
Most jut eszembe hogy a másodosztályukban is játszottam Granit Mikashevichi-vel 😀 Sok szabadidőm volt...
Szóval mehetnék szakértőnek a Spíler 1-re
Heisman Trophy
Lehet meg olre mennek majd a jogokert🤣
Respekt, vegre vki aki nem a meno csapatokkal van.en altalaban a kozepes vagy a szar csapatokat valasztom barmilyen sportos jatekban.
ZoliMP
én FM-be mindig a Chesterrel toltam 😀
Negritis
Chester, de leginkább Hereford. Cadiz, Catanzaro, Almagro.
slowmotion
Én nekem talán az fm15 a kedvencem meg a 17.
15ben kezdtem egyet a herthaval de gyász volt, elmentem egy francia csapathoz utána majd az evertonhoz. Első szezonban pl győzelem (egész jó csapat Barkley és Lukaku) most vagy másodikban küzdök a bajnoki címert (nagyon szoros 5 csapat között) és BL-ben a Zenit jön 16 között.
Ha sokáig tart ez a Máltán egyedüllét, bezártság akkor lehet neki kezdek egy máltai csapattal egy új játékot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hiába szopatták a magyar csapatokat, sajna én BATE-nak drukkolok ha kell valakinek az FM miatt, és a Granit nem első osztályú 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én divatdrukker leszek, hajrá Dynamo Brest! plusz a kék fehér passzol a Chelsea-hez is | (meg a dinamó név is 😀) | 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
03/04 még CM volt, később lett FM.
slowmotion
oh, bocs 2005ben lett fm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Kicsit csalódott vagyok.

Azt hittem, mostanra átmegy a topik egy belorusz bajnokság eredménykövetőbe.
Kampman
Hol lehet nézni ?
Heisman Trophy
Unibet, most megy az FC Minsk - Dinamo Minsk meccs, nézők előtt, fullban.
Kampman
BATE nagyon gyengén kezdte a szezont...
Heisman Trophy
Valóban.

Most még csak ketten beszélgetünk erről, de júniusban már mindenki rá fog fanyalodni a Breszt-Vicebszk meccsekre.
Kampman
Én még pár éve nyomtam egy FM save-et a Bate-val, szóval vágom a csapatokat a bajnokságban 😀
Heisman Trophy
Tessék, már van egy insiderünk is.
Kampman
Lehet annak mondani 😀
Akik általában top csapatok szoktak lenni, azok emlékeim szerint a : BATE (természetsen), Dinamo Minsk, Szatyor Soligorsk, Torpedo-BelAZ, Isloch és a tavalyi bajnok aki a Dynamo Brest lett. Az Energetik se volt rossz csapat, de tavaly hátul végeztek.
Most jut eszembe hogy a másodosztályukban is játszottam Granit Mikashevichi-vel 😀 Sok szabadidőm volt...
Szóval mehetnék szakértőnek a Spíler 1-re
Heisman Trophy
Lehet meg olre mennek majd a jogokert🤣
Respekt, vegre vki aki nem a meno csapatokkal van.en altalaban a kozepes vagy a szar csapatokat valasztom barmilyen sportos jatekban.
ZoliMP
én FM-be mindig a Chesterrel toltam 😀
Negritis
Csak a Bognor Regis, igaz mod kellett hozzá, talán a 8. vagy 9. osztályból indult a móka 🤣
warr_b
Vidivel megvertem az FM18-ben a 2. szezonban idegenbe a Sevillát EL-ben, valamint egyszer bajnok lettem a Liverpoollal FM16-ban 😀 Ezeket tartom a legnagyobb achievementjeimnek. De most hogy eszembe jutott előkapok egy régibbi verziót itt a home officeban
Heisman Trophy
én a 03/04et toltam sokat 10 év alatt lett első osztályú a chester, még 3 év kellett hogy bajnoki cím + bl meglegyen 😀
Negritis
En anno az elso vagy a 2. reszevel jatszottam sokat.kis tokoskent meg az O.Marseille-t vittem a csucsig.meg ki is nyomtattam az eves statisztikat.Arra emlekszem h Elber is nalam volt, aztan masik menteseknel mar compostella es hasonlo csapatok..de volt h parhuzamosan a kis klub mellett az eszak-ireket kivittem az eb-re🤣egy seggel ket lovon.
Par eve vmilyek cm-be belefutottam de iszonyu idorablonak es pepecsnek tunt mar😀
ZoliMP
ugye 02/03 még FM volt
a 03/04 lett CM
azzal a kettővel írtó sokat toltam
azóta nem annyira
Negritis
03/04 még CM volt, később lett FM.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Kicsit csalódott vagyok.

Azt hittem, mostanra átmegy a topik egy belorusz bajnokság eredménykövetőbe.
Kampman
Hol lehet nézni ?
Heisman Trophy
Unibet, most megy az FC Minsk - Dinamo Minsk meccs, nézők előtt, fullban.
Kampman
BATE nagyon gyengén kezdte a szezont...
Heisman Trophy
Valóban.

Most még csak ketten beszélgetünk erről, de júniusban már mindenki rá fog fanyalodni a Breszt-Vicebszk meccsekre.
Kampman
Én még pár éve nyomtam egy FM save-et a Bate-val, szóval vágom a csapatokat a bajnokságban 😀
Heisman Trophy
Tessék, már van egy insiderünk is.
Kampman
Lehet annak mondani 😀
Akik általában top csapatok szoktak lenni, azok emlékeim szerint a : BATE (természetsen), Dinamo Minsk, Szatyor Soligorsk, Torpedo-BelAZ, Isloch és a tavalyi bajnok aki a Dynamo Brest lett. Az Energetik se volt rossz csapat, de tavaly hátul végeztek.
Most jut eszembe hogy a másodosztályukban is játszottam Granit Mikashevichi-vel 😀 Sok szabadidőm volt...
Szóval mehetnék szakértőnek a Spíler 1-re
Heisman Trophy
Lehet meg olre mennek majd a jogokert🤣
Respekt, vegre vki aki nem a meno csapatokkal van.en altalaban a kozepes vagy a szar csapatokat valasztom barmilyen sportos jatekban.
ZoliMP
én FM-be mindig a Chesterrel toltam 😀
Negritis
Chester, de leginkább Hereford. Cadiz, Catanzaro, Almagro.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 674 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha a többi liga nem indul el, akkor a belorusz bajnok automatikusan BL győztes is lesz? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Melyik a zöld-fehér?
Mindegy hol áll!
😀
zemanla
Az FC Gorodeya a te csapatod akkor.
Sobri Jóska
Legalább ok az utolsók 😀😀
zemanla
2 forduló után?
Nem mérvadó.
Sobri Jóska
Nem hát




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Melyik a zöld-fehér?
Mindegy hol áll!
😀
zemanla
Az FC Gorodeya a te csapatod akkor.
Sobri Jóska
Legalább ok az utolsók 😀😀
zemanla
2 forduló után?
Nem mérvadó.