Kérjük ITT támogasd a bowl.hu fórum további fejlesztését!

Soccer

36 feliratkozó

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 6 617 — "Grammar maci"
Feleségem D-re rakta tippmixen.
0-4nél szóltam neki,hogy bukó sajna.
Most vigyorog éppen. 😀Bazzani
Akkor azért Nolan lövésénél annyira nem volt meg az a vigyor 😀Bruce
Elképzelem annak a tagnak a délutánját, aki betfairen 1000-es oddson adta a Newcastle-győzelmet. Persze ő megúszta, nem úgy, aki 500-ért adta a döntetlent 0-4-nél. 😀marci
kíváncsi lennék arra aki volt olyan hülye megrakni 0-4nél az X-et...

Fake: az hogy egy középső középpályást állították ki nem kell hogy sokat jelentsen, ha lyukas a csapat azért van az edző hogy kitalálja hogy kell betömni + nem kapni 4-et. Az évtized edzője...aha...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Raider89 Oakland Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Jah hát én Newcastle szurkoló vagyok, nekem nem számít a Man United!
Ez a meccs jó volt! Aztán kész 😀Bruce
Na 😕 😂
Nekem is szimpi a Castle, még Shearerrel volt 2. kedvenc csapatom, amióta feljutottak ujra PLbe szorítok nekik is. 😛

Just Win Baby!
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Newcastle 😀Bruce
Feleségem D-re rakta tippmixen.
0-4nél szóltam neki,hogy bukó sajna.
Most vigyorog éppen. 😀Bazzani
Akkor azért Nolan lövésénél annyira nem volt meg az a vigyor 😀Bruce
Elképzelem annak a tagnak a délutánját, aki betfairen 1000-es oddson adta a Newcastle-győzelmet. Persze ő megúszta, nem úgy, aki 500-ért adta a döntetlent 0-4-nél. 😀
több mint 8 éve
Bruce Oakland Raiders UCLA Bruins 9 415 — De gustibus non est disputandum
Jah hát én Newcastle szurkoló vagyok, nekem nem számít a Man United!
Ez a meccs jó volt! Aztán kész 😀

Kézilabda menedzser játék - Kosárlabda menedzser játék
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
en mindenesetre torrest nem tartom judasnak hiszen nem o akart mindenaron a dynamoban jatszani
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕Fake
Miért, ki akart?

Én őszintén remélem, hogy Skrtel és Agger úgy bánik majd vele holnap, ahogy anno Ferdinand és Vidic bánt vele egy-egy manure elleni meccsen...Mikey
hat azert tudnek sorolni par jatekost aki anno majdnem tovigszopta a traductort h ott jatszhasson 0 perceket
persze ha jatszani fog akkor alap h en sem szeretnem h jol jatsszon de azert judasozni meg ugy kezelni
mint drogbat v terryt megsem fogom
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Asszem megvan az év meccse. 😊Raider89
szar ujkastely a borotol tanultakFake
miért lenne szar? 😉

Az Arsenal a szar szerintem 😉Bruce
jo abban az esetben hajlando vagyok visszavonni az allitasom ha ezt meg megcsinaljak
mondjuk 8 fordulon belul haromszor. es nincs lazazas a tobbit meg kell forditani 😀

btw kivancsi lennek ha nem pont az egyik kozepso kozeppalyasat allitjak ki a szarzenalnak
akkor mekkora feltamadast produkalt vna az ujkastely de ezzel nem azt akarom mondani h ezert nem jar a respect 😊
csak h azert a kulso korulmenyek erosen a nutd malmara hajtottak a vizet
több mint 8 éve
Remélem Rafael felépült és játszik. Nagyon szépen kezdett beépülni a csapatba, és jól is nyomja. Védekezésbe is jó és támadásba is.

Just Win Baby!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 619
en mindenesetre torrest nem tartom judasnak hiszen nem o akart mindenaron a dynamoban jatszani
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕Fake
Miért, ki akart?

Én őszintén remélem, hogy Skrtel és Agger úgy bánik majd vele holnap, ahogy anno Ferdinand és Vidic bánt vele egy-egy manure elleni meccsen...

„The problem is people are being hated when they are real, and are being loved when they are fake.”
több mint 8 éve
Több mint 5ös gólátlag volt ebben a PL fordulóban... Nice. 😊

Just Win Baby!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 052 — GM of the Year 2015
Ez az Arsenal. Lehet egy-két nagy meccsük (a szezon kezdeti szakaszában), lehet dicsérgetni őket, hogy mennyire szimpatikus társaság, és el lehet sütni még jópárszor, hogy milyen szép focit játszanak; de így soha nem fognak bajnoki címet nyerni. Ha este nyerünk, 7 pontos előny.

Finoman szólva potyognak a gólok a PL aktuális fordulójában, 7 meccsen 38 gól, 5,4-es átlag.

Bayern :o :rolleyes:

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....gamerkr
Kb. az Arsenal esete. Ha a Bayern is így folytatja, BL-t mégúgyse fognak nyerni, mint bajnokságot. Bár a bajoroknál most már tendencia, hogy egy rossz szezon, egy jó, ...
több mint 8 éve
Bruce Oakland Raiders UCLA Bruins 9 415 — De gustibus non est disputandum
szar ujkastely a borotol tanultakFake
miért lenne szar? 😉

Az Arsenal a szar szerintem 😉

Kézilabda menedzser játék - Kosárlabda menedzser játék
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 619
Cirka három év után néztem először olyan PL meccset, amelyen nem játszott a Liverpool.

Elképesztően buta csapat ez az Arsenal.

Dowd meg még mindig idióta. De most legalább konzekvensen volt idióta.

„The problem is people are being hated when they are real, and are being loved when they are fake.”
több mint 8 éve
Na a bayern meg az arzenál ismét bebizonyította miért nem igazi bajnok-csapat. Lehet hogy egy meccsről van szó egy hosszú bajnokságban de ez amatőrizmus. Wenger és az ő tálentuma ismét megmutatkozott azért, igaz hogy a játékosok játsszák a meccset de 0-4es félidőről...OMG...

Igaz hogy a fogadásaim felét elvitte ez a 2 csapat "teljesítménye" de ilyenkor egy United drukkernek illik pezsgőt bontani 😛 😂

Azért nyerjünk este... :/davemayer
😊 Csak nem a Wolves fogja elvenni a veretlenségünket... 😛
De én nagyon remélem hogy nagyon pörögni fognak a srácok, látván hogy az Arsenal pontokat vesztett, most meg lehetne lógni. 😊Raider89
Nyer a United a Cselszki-Pool meg X :cool:

Azért most megkérdezném Wengertől mire gondolt hogy a N'Castle otthon feladja a meccset? legkésőbb azért 2-4nél illett volna rendezni a sorokat. Nem láttam a meccset de gondolom csak csapkodta az oldalát meg ordítozott befelé...

Most láttam mekkorát osztott Tioté, nálam már 5 évvel ezelőtt az elsőszámú szűrő-igazolás volt a CM-ben 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....Newman
4-4 lett nem?Bazzani
volt még 1-2 perc,azt hittem simán kapunk még legalább egyet
szégyenNewman
Nolan lövése nem sokkal ment mellé... akkor 5-4. Viszont utána ha RVP nem lesről indul akkor 4-5.

Just Win Baby!
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
4-4 lett nem?Bazzani
volt még 1-2 perc,azt hittem simán kapunk még legalább egyet
szégyen

több mint 8 éve

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....gamerkr
ja aztán megint csak a United ellen megy egész szezonban... :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Na a bayern meg az arzenál ismét bebizonyította miért nem igazi bajnok-csapat. Lehet hogy egy meccsről van szó egy hosszú bajnokságban de ez amatőrizmus. Wenger és az ő tálentuma ismét megmutatkozott azért, igaz hogy a játékosok játsszák a meccset de 0-4es félidőről...OMG...

Igaz hogy a fogadásaim felét elvitte ez a 2 csapat "teljesítménye" de ilyenkor egy United drukkernek illik pezsgőt bontani 😛 😂

Azért nyerjünk este... :/davemayer
😊 Csak nem a Wolves fogja elvenni a veretlenségünket... 😛
De én nagyon remélem hogy nagyon pörögni fognak a srácok, látván hogy az Arsenal pontokat vesztett, most meg lehetne lógni. 😊

Just Win Baby!
több mint 8 éve
4-4 lett nem?Bazzani
felér egy vereséggel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
szar ujkastely a borotol tanultak
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 7 145 — The sharif don't like it

nagyon össze kell kapnunk magunkat a BL-re....

@RobokacsaGB
több mint 8 éve

Azért nyerjünk este... :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 18 851 — Ahogy én látom:
4-4 lett nem?

Only women wear rings.Lions Fan
Winners focus on the win, losers focus on the winners!Ryan Broyles
több mint 8 éve
Asszem megvan az év meccse. 😊

Just Win Baby!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Akkor már én is egyet. 😊

http://img819.imageshack.us/img819/738/suarezwerewolf.jpgMikey
a you aint got no history films duman besirtam 😀
de a tobbi is otletes 😊
persze ha o is csokolgatni fogja a mezet a senkihaziaknak az mar nem fog tetszeni kicsit sem 😕
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
becsületes teljesítmény 4-0-ról kikapni,jól van fiúk....