Soccer

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 201 — Ahogy én látom:
Most nézem a tegnapi ETO-ZTE ismétlést,ha az első félidőben 8-0ra vezet az ETO,egy szót nem szólhattak volna a vendégek,és még lehet keveset is mondtam...JoeyPorter
Csank out.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 10 283
Insúa a Sportingban. Azt hiszem, sosem fogom megérteni, legfőképpen elfogadni, ami vele történt. Hozott egy korrekt rookie szezont, de persze Hodgson eléhozta a falábú kedvencét Koncheskyt, aztán ezzel pontot is tett Insúa liverpooli karrierjére. Pedig mennyit vártam, vártunk tőle...

Coates közben állítólag már orvosi vizsgálaton van Melwoodban, így hamarosan alá is írhat. Aztán remélhetőleg a munkavállalásiját is hamar megkapja.

„Darkness cannot drive out darkness, only light can do that. Hate cannot drive out hate, only love can do that.” – M. L. K.
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 711
Mostanra a legtöbb sportújság és sportlap lehozta hírként a Lille és az Arsenal megegyezését Hazard leigazolásával kapcsolatban.
Nagyon jó lenne! Ha még jön Cahill, meg még egy védekező szellemű játékos, akkor már nem is annyira gyászos a helyzet.
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 143 — Pittsburgh finished it
Most nézem a tegnapi ETO-ZTE ismétlést,ha az első félidőben 8-0ra vezet az ETO,egy szót nem szólhattak volna a vendégek,és még lehet keveset is mondtam...

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ennyi... 😊 Pep a király 😛
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 58 012 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Most nézem az EL sorsolást 3 izraeli csapat is bejutott a csopotkörbe.... :rolleyes: Emlékszem... nemrég még Pisont és Sallói tanította őket focizni.... 😀Keano
Halmai Gabit ki ne hagyd! És Sándor Tamás is megfordult arra, ha jól tévedek (Beitar Jeruzsálemben nyomta talán?).

több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Ha valaki nézi most a meccset, jöhet chatre (szokásos mibbit, irc2.hu, #bowlhu).
Stream elvileg:
http://www.livesport.cc/index.php?ugras=livetv&tv=336&adas_id=47024
vagy:
http://tv.stream.com.ru/
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 007 — Falcons Fan
Most nézem az EL sorsolást 3 izraeli csapat is bejutott a csopotkörbe.... :rolleyes: Emlékszem... nemrég még Pisont és Sallói tanította őket focizni.... 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
hehe

http://archiv.pepsifoci.hu/node/97284
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 444
Biztossá vált, hogy a spanyol bajnoksághoz hasonlóan a Serie A első fordulója is elmarad.
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Picsába... Villarreal, Műanyag City, Napoli. Hát nem mondom, jól belehúztunk így az elején, kegyetlen nehéz lesz innen továbbmenni. :/ De muszáj lesz, kurva nagy égés, ha bent ragadunk, főleg, hogy az Allianzban lesz majd a döntő... Nagyon szoros csoport lesz, szerintem itt 11-12 pont is bőven csoport elsőséget érhet...

A Dortmund talán továbbmehet a 2. helyen, ott az Arsenalt akkor is első helyre várom, ha most nem olyan jók, a Marseille-al nagy harc lesz, és a görögök is bekavarhatnak persze. A Leverkusennek is megoldható a 2. hely. Csak nehogy nagyobb perec legyen.

Mindenesetre nagyon remélem, hogy a 3 Német csapatból minimum 2 továbbmegy a következő körbe, és mondjuk a Leverkusen meg az EL-be. De a lényeg, hogy megnyerjük ezt az igen erős csoportot. 😊 😛
több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Behívták Larentowicz-ot a válogatottba, végre van igazság, Klinsmann jó lesz ide. 😀

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 049 — 28-14
AZ 6-0 Aalesund, király 😀

több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 260 — Browns GM
Adebayor kölcsönbe érkezik a Tottenhamhez, hivatalos.vassadi
http://www.youtube.com/watch?v=JNfeg1OVd00&feature=related 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez vicc faszom. Megint a semmiből kapunk gólt, a semmiből. 10-0nak kellene lennie már régóta, de kiütjük magunkat az EL-ből
mit lősz be Bojan? mit?

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
több mint 8 éve
Adebayor kölcsönbe érkezik a Tottenhamhez, hivatalos. Akárcsak az, hogy a Milan kölcsönvette Aquilanit.vassadi
Kakát is, 2 éves kölcsön lesz 😊Stez
nyomj már vmi linket lécci, mert én spec azt olvastam, hogy a PSG-vel fog tárgyalni a Real Kakát illetően

JT Daniels fan
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Adebayor kölcsönbe érkezik a Tottenhamhez, hivatalos. Akárcsak az, hogy a Milan kölcsönvette Aquilanit.vassadi
Kakát is, 2 éves kölcsön lesz 😊

több mint 8 éve
labdabirtoklás a második félidőben (15 perc ment el)
90-10
ezt a Romat nagyon sokan fogják szeretni

JT Daniels fan
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 444
Adebayor kölcsönbe érkezik a Tottenhamhez, hivatalos. Akárcsak az, hogy a Milan kölcsönvette Aquilanit.
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
myp2p egyébként valami wiziwig.eu címen megy tovább, de napok óta nem működik az sem.
több mint 8 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 311 — Amerikai sportok rajongója
http://88.80.11.29/38975/watch-as-roma-vs-slovan-bratislava

ez fasza minőség
nem gondoltam, hogy ekkora az érdeklődés a meccsel kapcsolatban. Tényleg nagyon sokan vannak.Habi
Köszi szépen!!
több mint 8 éve
http://88.80.11.29/38975/watch-as-roma-vs-slovan-bratislava

ez fasza minőség
nem gondoltam, hogy ekkora az érdeklődés a meccsel kapcsolatban. Tényleg nagyon sokan vannak.

JT Daniels fan
több mint 8 éve
zavi27 Seattle Seahawks Clemson Tigers 3 311 — Amerikai sportok rajongója
Myp2 vel mi van hogy érhető el. Vagy Roma meccshez tudtok valahol streamet?
több mint 8 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Semmilyen UEFA kupa meccset nem ad ma a TV?tüsi91
Nem, de még EL-selejtezőt se. 😊vassadi
😀. Jólvan, nekem az UEFA kupának marad még egy 5 évig.tüsi91
BEK sorsolást nézted? 😀