Soccer

37 feliratkozó

2 hónapja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 9 203 — Bears GM / Fehérorosz PL beatwriter
Fehérorosz PL kinek drukkolsz ?
Dynamo Brest : Sobri Jóska, Löfli, csebi /// BATE : Heisman Trophy
/// Shakhtyor Soligorsk : kristóf17, ZoliMP /// Dinamo Minsk : Amadeus
/// Energetik-BGU : peach, Kampman /// Vitebsk : warr_b /// Torpedo Zhodino : ozibozi, eaglesmcnabb /// Slutsk : Fast Willie, empty taxi, ervinator
/// Gorodeya : zemanla, LoveSobri /// Neman
/// Grodno : Matthew99 /// Slavia Mozyr : baggio /// Belshina Bobruisk : Fattyu, Vrij6 /// Isloch : Shilkor /// Smolevichi : Gergőbácsi
/// Minsk : NB2, Stez /// Rukh Brest : dande

Tabella a 10. forduló után :
1. BATE - 22 pont
2. Energetik-BGU - 21 pont
3. Torpedo Zhodino - 18 pont
4. Shakhtyor Soligorsk - 18 pont
5. Slutsk - 17 pont
6. Isloch - 15 pont
7. Rukh Brest - 14 pont
8. Vitebsk - 13 pont
9. Dynamo Brest - 13 pont
10. Dinamo Minsk - 13 pont
11. Slavia Mozyr - 12 pont
12. Gorodeya - 12 pont
13. Neman Grodno - 11 pont*
14. Minsk - 10 pont**
15. Smolevichi - 4 pont*
16. Belshina Bobruisk - 3 pont
(*a Neman Grodno és a Smolevichi egyel kevesebb meccset játszottak.)
(** a Minsk kettővel kevesebb meccset játszott.)

11.forduló eredményei :
P 17:00 Torpedo Zhodino 2-1 Smolevichi
P 19:00 Gorodeya 0-2 Neman Grodno
SZ 16:00 Belshina Bobruisk 2-3 Slavia Mozyr
SZ 18:00 Dinamo Minsk 0-1 Shakhtyor Soligorsk
V 15:00 Energetik-BGU 3-3 Vitebsk
V 17:00 BATE - Isloch
V 19:00 Rukh Brest - Dynamo Brest
H 17:00 Minsk - Slutsk

stream: https://championship.abff.by/en/broadcasting/tournament / fogadóoldalak

Szerkesztette: Heisman Trophy
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 199 — Ahogy én látom:
Sousa nem éli meg a tavaszt.
Mondjuk ez előre borítékolható volt.

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 5 146 — RIP us.
Dzsudzsák kulccsont törés. We are fucked.
több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de basszus BL/világbajnoki meccseken meg tök jól fúj....ennyire magával rántja az nb1 posványa? 😀

Nikolic kapufájánál egyből eszembe jutottál TV-s kollega...Lencsével amúgy mivan? Hollandiába se kell? nem akar jönni az Üllőire? 😀

|
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
azt am jól láttam, h ez a fasz kassai csak sárgát adott volna érte? és 2. miatt lett csak piros?Divat
A soccer legnagyobb poénja, hogy Kassai a világ egyik legjobb sporija. Nem egy nagy minőség a magyar mezőny, de még abban is lefele lóg ki. Természetesen a 11-es teljesen jogos volt, de ettől függetlenül ahány meccsen látom, mindig meggyőződhetek róla, hogy össze-vissza fújkál.

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ Behozza Nikolicsot, és azonnal gólhelyzetbe kerül? Na ne baaaassz, de meglepődtem... Kb. első jó döntése PS-nek, hogy csatárt hozott kp helyére ilyen helyzetben. Meg az, hogy Nikolicsnak nem 5 percet ad.
több mint 8 éve
azt am jól láttam, h ez a fasz kassai csak sárgát adott volna érte? és 2. miatt lett csak piros?Divat
Jól láttad.
több mint 8 éve
azt am jól láttam, h ez a fasz kassai csak sárgát adott volna érte? és 2. miatt lett csak piros?

|
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Leszopom magam...
több mint 8 éve
Danilo the penaltyman... 😀

|
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
Drogba volt a CSK-m fantasyben, jobbulást neki. ellenben a meccs 3 gólszerzője egyaránt ellenem tolta a héten, úgyhogy ennyi volt

kemény esés volt, ilyet rég nem láttam, pláne Soccer meccs közben. :/

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
a tizenegy és kiállítás után jól játszottunk viszont előtte kb az az érzésem volt, h idén csak a két manchesteri csapat küzd majd a bajnoki címért, néha teljesen kiábrándító megmozdulásokra voltunk képesek az ÚJONC ellen... Cech nagyon gyorsan épüljün fel, de Hilario helyett is inkább én védjek. a két újonc Mata és Lukaku egyaránt jó benyomást keltett, remélem sok örömet fognak még okozni. Drogba sérülését megpróbálom minél hamarabb elfelejteni és jobbulást kívánni neki, de nézni is szörnyű volt :/ a lényeg a 3 pont, de kéne már önbizalmat növelő kiütéses győzelem :rolleyes:kristof
Kihagytál valamit. Torres cut.
több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 260 — Browns GM
a tizenegy és kiállítás után jól játszottunk viszont előtte kb az az érzésem volt, h idén csak a két manchesteri csapat küzd majd a bajnoki címért, néha teljesen kiábrándító megmozdulásokra voltunk képesek az ÚJONC ellen... Cech nagyon gyorsan épüljün fel, de Hilario helyett is inkább én védjek. a két újonc Mata és Lukaku egyaránt jó benyomást keltett, remélem sok örömet fognak még okozni. Drogba sérülését megpróbálom minél hamarabb elfelejteni és jobbulást kívánni neki, de nézni is szörnyű volt :/ a lényeg a 3 pont, de kéne már önbizalmat növelő kiütéses győzelem :rolleyes:

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 10 276
Pass and move football, welcome back! Carroll csak csere lesz a Bolton ellen. :cool:

„Darkness cannot drive out darkness, only light can do that. Hate cannot drive out hate, only love can do that.” – M. L. K.
több mint 8 éve
Uh, szegény Drogba. Ez szörnyen nézett ki. 😕Schleck
Iszonyat keményet kapott 😐 Remélem semmi komoly. :rolleyes:
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Uh, szegény Drogba. Ez szörnyen nézett ki. 😕

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Hilárió: Hogy az anyádba lehetsz ennyire nyomorult??

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 6 961 — "Grammar maci"
kibaszott Hamburg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 260 — Browns GM
3 pont meg van ez a lényeg, luque isteni 😊
chatre jöhettek, mindjárt vidi meccs, de velem akár a chelsea meccsről is lehet beszélgetni 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
hehe, akkor most lehet nézőszámozni? Győr 4000 néző, pedig 7/7, első hely, csempiönsíp meg minden 😀
Csertői mindig is jól kezdte a szezont mindenhol. De azért Vasas, ZTE, Ute, Paks, Siófok, Hali nem túl veretes ellenfelek, 1 gólokkal nyertek. Kíváncsi leszek egy Loki, Vidi, Kecskemét, Pápa ellen mit mennek majd.petey
irigykedünk? 😀

|
több mint 8 éve
kisvanek4 287 — Jaguars fan
meglátjuk,először jöjjenek létre a cserék,én most csak ezt kérem 😊Newman
Arról nem is beszélve, hogy az Arsenalt ismerve lehet, hogy már itt megakad a dolog. 😊 Hazard mondjuk tipikus Wengeres igazolás lenne, Cahillért pedig állítólag már elutasított egy ajánlatot a Bolton.vassadi
Mondjuk ez igen valószínű 😊
Hazardnak nem kicsit örülnék,kéne kreativitás a középpályára.Cahillre meg kiváncsi vagyok,hogy mennyit ajánlott az öreg,a 6 millió fontos pletykát cáfolta. (mondjuk vicces is lett volna)Newman
Gary Cahill update: Coyle open to second bid Owen Coyle, the Bolton manager, has suggested that Cahill will join Arsenal soon. "I totally understand he wants to play at the highest level and Arsenal are an elite club, a club I think he would probably slot into with tremendous style because he is such an accomplished player."
10 millió font felé kell menni hogy eladják.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 441
Cahillre meg kiváncsi vagyok,hogy mennyit ajánlott az öreg,a 6 millió fontos pletykát cáfolta. (mondjuk vicces is lett volna)Newman
Egy ilyen ajánlatot én is letagadnék a nyilvánosság előtt.
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Arról nem is beszélve, hogy az Arsenalt ismerve lehet, hogy már itt megakad a dolog. 😊 Hazard mondjuk tipikus Wengeres igazolás lenne, Cahillért pedig állítólag már elutasított egy ajánlatot a Bolton.vassadi
Mondjuk ez igen valószínű 😊
Hazardnak nem kicsit örülnék,kéne kreativitás a középpályára.Cahillre meg kiváncsi vagyok,hogy mennyit ajánlott az öreg,a 6 millió fontos pletykát cáfolta. (mondjuk vicces is lett volna)

több mint 8 éve
Arról nem is beszélve, hogy az Arsenalt ismerve lehet, hogy már itt megakad a dolog. 😊 Hazard mondjuk tipikus Wengeres igazolás lenne, Cahillért pedig állítólag már elutasított egy ajánlatot a Bolton.
több mint 8 éve
Bajnokesélyes csapatról szerintem akkor se lehetne beszélni. A 'Poollal felvehetnétek a versenyt a negyedik helyért, de semmi több.vassadi
meglátjuk,először jöjjenek létre a cserék,én most csak ezt kérem 😊

több mint 8 éve
Bajnokesélyes csapatról szerintem akkor se lehetne beszélni. A 'Poollal felvehetnétek a versenyt a negyedik helyért, de semmi több.
több mint 8 éve
Hazard viszont tényleg nagyon kéne +Cahill és akkor ismét bajnokesélyesek lennénk....de ez túl szép,ahhoz,hogy igaz legyen 😊Newman
Hirtelen milyen idilli lett minden az Arsenalnál. 😊 Hazarddal és Cahillel bajnokesélyesek? Ugyan már... Maradjunk annyiban, hogy akkor lenne esély a negyedik helyre.vassadi
a tavalyihoz képest nem lennénk gyengébbek,sőőőt
Nasri a szezon 2.felében a nullával volt egyenlő,Fabre meg a szezon felét kihagyta,Clichy lenne az egyetlen nagyobb hiányzó.
Ehhez képest,ha jönne Gervinho,aki a széleken szvsz k*rva jó,Hazard,aki a középpályán elég nagy erősítés lenne+Gervinho volt csapattársa+nagyon illene az Arsenalba+Cahill,akivel végre segítene a pontrúgások ellen+ez a dél-koreai ürge,akkor igen csak bajnokesélyesek lennék...persze ehhez megint fejben kéne összeszedni a csapatot,mert tavaly is sikerült szépen leadni a MU-nak a végén a bajnokságot 😕
nem mondom,nem vsz,hogy ez létrejön,de,ha létrejönne sztem ott lennénk :rolleyes: