Soccer

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Blevi 5 194 — Lions & Cowboys fan
Hihetetlen h Xavi nélkül ennyire nem megy. Nem kis mákkal nem egyenlített a Köbenhavn
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 133
Hát ezzel a ManUtd meccsel (is) vallatni lehetne...
több mint 8 éve
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.Blevi
ez igaz, de ha a Realhoz nem kerül ki anno, akkor még most is szaladgálhatna az oroszlánok elől...eaglesmcnabb
Sztem azért utálja a Madridot mert sosem kapta meg az esélyt h megmutassa mit tud, bármennyire jó volt a Mallorcában.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 209
Raúl dupla :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 625 — TODDHERREMANS79
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
jól emlékszel... csak az rám nem volt hatással, Ronaldot amikor megszerettem, már Milánóban rúgta a bőrt, de pl. Kenny Miller esete más, nagyon szerettem azt a Celticet, vele az élen, szar volt pár év múlva a Rangersben látni...
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...eaglesmcnabb
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.Blevi
ez igaz, de ha a Realhoz nem kerül ki anno, akkor még most is szaladgálhatna az oroszlánok elől...

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/Black_Adder
Egy senki volt a Reálban esélye nem volt MAllorcában lett valaki.
több mint 8 éve
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?tüsi91
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...eaglesmcnabb
+Ronaldonak amikor a Milanba ment nem volt nagyon más választása, Mcnabb esetére tudom hasonlítani, ha ugyanolyan magas szinten akarta folytatni a pályafutását, akkor ez az egy opció volt... ja és érdekes módon Figot is bírtam, pedig ott is megvan a Real-Barca ellentét... ilyen szempontból nálam Eto'o a legalja, a Realban lett belőle valaki, aztán tudjuk mennyire utálja mégis őket...

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
Rosszul emlékszem, h ronaldo-t bírtad? Csak mert a barca-real, inter-milan, flamengo-corinthians párosok külön-külön is durvák lennének, együtt a hárommal meg más nem is 'büszkélkedhet'. /*mégha a flamengoban csak edzet, pályára nem lépett akkor is*/

több mint 8 éve
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.tüsi91
közben 1-1, na még egyet... Látszik bejött félidőbe Soldado 😊

több mint 8 éve
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:eaglesmcnabb
ez mondjuk jogos, azt hittem a játékstílusára gondolsz. Én még a Wolves-os időszakában kedveltem meg.
több mint 8 éve
nekem a halálom ha egy focista az ősi riválishoz átmegy, az én gyomrom ezt nem tudja megemészteni...

több mint 8 éve
na most a jó öreg kenny miért is faszláda?
több mint 8 éve
áh, ilyen kenny miller féle f@szládák játszadoznak a Valencia védelemmel...jóvanakkor... :mad:

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 2 174 — Gràcies Pep!
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.F.Schleck
Scholes szerintem is tök korrekt:
A kis genyó vörös lerúgta edzésen Rooney-t, hogy SAF-nak kelljen kamuznia, hogy azért nem játszatja, mert sérült.
😀 😀 😀
Mostmár tuti sérült pár hétig...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?kristof
idén ő viszi a hátán a csapatot

|
több mint 8 éve
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?kristof
hát az ő góljával nyertek most hétvégén... Cesar védett már 2 ziccert, valahogy nyerhetne a Valencia :rolleyes: ...
Raúl meg hát Isten, dehát ezt eddig is tudtuk 😀

több mint 8 éve
Most nézem, h Raúl góljával vezet a Schalke. Super cool :cool:

több mint 8 éve
kristof Miami Hurricanes 7 985
3 nyuszi 😀Divat
Eto'o nem szarozik. gól 2 gólpassz. serie a-t már nem követem (thx digi) ott is ilyen jól tolja?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
3 nyuszi 😀

|
több mint 8 éve
raktam egy 5öst izibe hogy beveri a tizit 😊

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.F.Schleck
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.gabtsi
Lehet, hogy csak én látom akkor ilyennek, de valamiért mikor MU meccset nézek, akkor igen sok könyökkel felugrásos/hátulról lábra csúszós jelenetet látok tőle.

több mint 8 éve
caaaapppiiitaaanooo

|
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én alattomosnak egyébként inkább a Zidane, Ballack féléket tartom, aki nem ilyen fejberúgom háromszor, ha még él, akkor még kétszer típusú játékosok, hanem becsúsznak, aztán ahogy felkelnek még megtapossák a tökeit a másiknak pl. vagy lefejelik, stb...fetomy
ezt hol olvastad ?

pl patrick vieira az akkori muból egyértelműen v nistelrooyt emelte ki mint a legnagyobb sunyi, keane-t vagy scholest korrekt harcosnak tartotta, kőkemények de nem alattomosak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Scholest se felejtsük el azért, ha már ilyen típusú játékosokról van szó.

több mint 8 éve
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 837 — No es importante
Alattomos az nálam De Jong, van Bommel, Felipe Melo, Materazzi, hogy csak néhány nevet említsek.
Stez
alattomos dolog két méterről repülve mellberúgni valakit? 😊valtine
ők az őszinték 😀

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál