Soccer

36 feliratkozó

több mint 8 éve
kristof Miami Hurricanes 8 012
Dynamónál Torres kezd? Mert ha igen, van egy söröm rá, hogy Carragher lesz aki elsőként felrúgja mint a sz.rt. 😀Mikey
Agger osztotta ki nemrég az első könyököst, érdekes h sárgát se ért...
Beckham meg vajon mit keres kint 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 618
Azért nem olyan vészes, amit Carra művel. Nem labdazsonglőr, és odarúg ha kell, de nekem személy szerint pont ezért a kedvencem. 😛

„The problem is people are being hated when they are real, and are being loved when they are fake.”
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
The Reds team in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Kelly, Johnson, Gerrard, Lucas, Maxi, Meireles, Kuyt.
Subs: Gulacsi, Aurelio, Suarez, Jovanovic, Kyrgiakos, Ngog, Poulsen.
Ez megint 5-4-1. Vagy ha úgy tetszik 3-5-2. Érdekes elgondolás.

Dynamónál Torres kezd? Mert ha igen, van egy söröm rá, hogy Carragher lesz aki elsőként felrúgja mint a sz.rt. 😀Mikey
A Chelsea kezdő:
1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
2 Branislav Ivanovic
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard
39 Nicolas Anelka
9 Fernando Torres
11 Didier Drogba
Hát amúgy kb. ez Carregher szintje, szóval nem lepődnék meg rajta...

több mint 8 éve
nDRo New England Patriots 1 593
The Reds team in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Kelly, Johnson, Gerrard, Lucas, Maxi, Meireles, Kuyt.

Remélem Wifi-s volánbusz visz Pestre és tudom követni a meccset a Chelsea-s barátommal 😀
több mint 8 éve

Dynamónál Torres kezd? Mert ha igen, van egy söröm rá, hogy Carragher lesz aki elsőként felrúgja mint a sz.rt. 😀

„The problem is people are being hated when they are real, and are being loved when they are fake.”
több mint 8 éve
r.baggio Cleveland Browns Pittsburgh Panthers 46 974 — No es importante
soccer, a nézhető fajtából
http://www.juventuddeamericaperu2011.blogspot.com/

szombat esti doubleheader juhéé, nem college football, de a holtszezonban elmegy 😊JJ Tiller
a Monterrey stadionjának látképe sem csúnya, versenyez a BYU-éval vagy a Coloradoéval 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 145
" ... England's finest football team it's record truly great,

It's proud success mocked by this cruel turn of fate.

Eight men will never play again who met disaster there,

The flowers of English football, the flowers of Manchester."
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Barca 😊
több mint 8 éve
r.baggio Cleveland Browns Pittsburgh Panthers 46 974 — No es importante
soccer, a nézhető fajtából
http://www.juventuddeamericaperu2011.blogspot.com/

szombat esti doubleheader juhéé, nem college football, de a holtszezonban elmegy 😊

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
LooooL MU Looool 😀

több mint 8 éve
-Jó napot! Egy számot szeretnék kérni a barátaimnak.
-Mire gondolt?
-Hát Chelsea szurkolók vagyunk, nincs valami jó kis nóta Torresről?
-Pont a napokban kezdtük el játszani, hallgassák örömmel Chris Cohan-től a "Fernando Torres song"-ot!

http://www.youtube.com/watch?v=7B5ftOV3FYA&feature=player_embedded

több mint 8 éve
Bár nem láttam a meccset, de minden idők legnagyobb csalása kell ahhoz, hogy 23 perc alatt sikerüljön 4 gólos előnyt leadni.tüsi91
Nem szerencsés látatlanban ítélkezni. Nem volt ott semmiféle csalás.
Volt egy jogtalan tizenegyes, de ugyanúgy volt egy jogtalanul elvett, teljesen szabályos gól is.

Balfasz volt az Arsenal, ennyi. A Newcastle pedig úgy küzdött, mintha az életük múlt volna rajta.Mikey
Ezt ironikusan gondoltam. 😀
Felmentem fészbukra és van 2 Arsenal fan haverom, akik 1 az 1ben phil dowdot okolják az Xért.
Ha csalnak ellened mint a rosebb, akkor is 4-0ról megnyered a meccset.

Egyébként csak, hogy keltsem a feszkót miért nem ugrottak rá és írták be azok akik szokták, hogy a MUnak nem adtak meg egy 11est?? 😛 Jah, hogy csak fordítva ér? 😀

Éljenek a szerethető angol kiscsapatok!!!
több mint 8 éve
Bár nem láttam a meccset, de minden idők legnagyobb csalása kell ahhoz, hogy 23 perc alatt sikerüljön 4 gólos előnyt leadni.tüsi91
Nem szerencsés látatlanban ítélkezni. Nem volt ott semmiféle csalás.
Volt egy jogtalan tizenegyes, de ugyanúgy volt egy jogtalanul elvett, teljesen szabályos gól is.

Balfasz volt az Arsenal, ennyi. A Newcastle pedig úgy küzdött, mintha az életük múlt volna rajta.

több mint 8 éve
A Wolves ellen mindig szenvedünk, ma is kijött. Jól kezdtünk, sőt még az első félidőben jól is játszottunk. A második tényleg lófasz volt, nem volt átütőerő van ilyen. Igazából a kulcsemberek szarok voltak. Vidic is ingatag volt, Evra formán kivül, Rooney is gyenge volt, Berba dettó, az öreg walesi sem nyújtott most vi jót, de tényleg mindenki szar volt. Nani az első 45 percben szvsz pazarul nyomta, a másodikban meg olyan önzuő lett, hogy amit az elmúlt pár hétben nyújtott pozitív dolgai miatt felépült elismerést megint letaglózta.

Smalling könyököse nem volt szép, bár nem éreztem túl szándékosnak.

Imádom azokat a csapatokat, akik főként britekből állnak. Ezért szeretem őket pl. Wolves, Blackpool. És ezért ermélem, hogy pl. a Wigan zúz vissza a másodosztályba. Ezért szerettem meg anno a Unitedet és ezért tetszik kevésbé a csapat. Valami rohadtul kezd elveszni belőle. Ez pedig a brit mentalitás. Bár lehet rosszul látom.

Sokkal inkább örülök annak, hogy ilyen csapat ellen vesztettük el a veretlenséget, minthogy pl. egy olyan ellen tegyük, amelyben nagyítóval kell keresni a briteket.

Az Arsenalt idén igen sújtják a bírók ez nem vitás. Alsó hangon 10 pontos előnybe kellene lenniük. Bár nem láttam a meccset, de minden idők legnagyobb csalása kell ahhoz, hogy 23 perc alatt sikerüljön 4 gólos előnyt leadni.
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 950 — Falcons Fan
Mondjuk ha az idény elején a játékot és a csapat formáját nézem örülök, hogy eddig húztuk...mondjuk spec. nem az utolsó ellen kellet volna kikapni, de ez van...
Ha év végén behúzzuk a PL-t a kutyát nem érdekli, hogy veretlenül vagy sem.... :cool:

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 052 — GM of the Year 2015
Kurva életbe. Itt főleg mentális gondok voltak, szerintem már a játékosok is egytől egyig elhitték, hogy verhetetlen a csapat, és - a Blackpool elleni meccset (is) alapul véve - azt gondolták, valahogy majd úgyis meglesz. Nem lett. Tudat alatt ott van az emberben, hogy veretlenül úgysem lehet végigmenetelni, de amikor megszakad a nagy sorozat, az azért mégiscsak kellemetlen érzés. Meg elég régen élhettünk már át bajnoki (de akár a 'jelentős' jelzőt is használhatnám) MU-vereséget. Jobbkor nem is jöhetett volna a "csapás", mint a Super Bowl hétvégéjén.

De az is röhej, hogy egy ilyen meccs után, mint amit az Arsenal játszott, még ők kerülnek hozzánk közelebb a tabellán. Na, túl kell lépni ezen is, valamilyen szinten talán még jól is jön, hogy nem egy nagy rangadón vagy egy kiemelkedő jelentőséggel bíró meccsen kell azzal szembesülnünk, hogy "ja, hogy minket meg lehet verni!?...". Most egy hétig megint lehet hallgatni az osztást, hogy "júj de kikapott az MU" - túléljük, aztán jövő hétvégén a városi riválist el kell verni. 😉 Go MU!
több mint 8 éve
Vidic remélem kap egy csinos kis utólagos eltiltást az FAtől undorító megmozdulás volt
kristof
Ez nem Smalling volt? Őt inkább ne tiltsák el. 😀F.Schleck
elképzelhető, mivel szar minőségű volt a stream és csak azt láttam h alig van haja. ha lesz összefoglaló megnézem

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 6 616 — "Grammar maci"
nem értem hogy a középpályánk hogy lehet ilyen gyenge... és nem vettünk senkit a télen pedig én emlékszem októberben nagy volt a szájuk hogy mennyi pénze lesz Fergusonnak megerősíteni a csapatot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 2 287
Ennyi szarok voltunk...teljesen megérdemelten kaptunk ki... :/Keano
Elég szar, h az utsó helyzettel szemben vesztettük el veretlenségünket. Jo lett vna ugy lehozni a szezont 😛

több mint 8 éve
Vidic remélem kap egy csinos kis utólagos eltiltást az FAtől undorító megmozdulás volt
kristof
Ez nem Smalling volt? Őt inkább ne tiltsák el. 😀

több mint 8 éve
nyehehehe, legszebb öröm a káröröm (már "csak" nyerni kell holnap 😊)
Hennessey-nek meg olyan kirúgásai voltak távolságra és hangtime-ra is h Meskó is megirigyelte volna 😀

több mint 8 éve
Ennyi szarok voltunk...teljesen megérdemelten kaptunk ki... :/

több mint 8 éve
Ez a könyökös sima piros, de sebaj.

szerk: Hehe, nem véletlen, hogy szeretek a Wolves-zal lenni mindenféle játékban. Ők leszarják a kiscsapatokat, a nagyokat szopatják csak. 😀

több mint 8 éve
Nani-t soha az életben nem fogom tudni kedvelni..egy önző öncélú játékos... :mad:

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 6 616 — "Grammar maci"
ilyen tanácstalanul még nem játszott idén a United, át ez nagy szívás

BEARS BABY!

Sir Alex immortal