Soccer

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 2 260 — Gràcies Pep!
úgy érzem, hogy ha Tököli ma triplázik, akkor is szénné lesz oltva... child pleaseHöri
A meccs után én lennék az első, aki megkövetné.
Mit ahogy nem szeretem Vanczákot sem, de el kell ismerni, hogy középen a Juhász-Vanczák páros volt a legjobb az elmúlt években.

Laczkó pedig még mindig nem balhátvéd... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy érzem, hogy ha Tököli ma triplázik, akkor is szénné lesz oltva... child please

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 2 260 — Gràcies Pep!
Középpályára van egy csomó emberünk, csatár posztra szinte senki. Ha ezt nézzük logikus az egycsatáros játék, és manapság már nem is számít túl sokat az alapfelállás szerintem.Schleck
Hajnaltól és Dzsudzsáktól sem áll távol a góllövés...apeszos
Szerintem Dzsudzsák a válogatottban nem rezgeti oly gyakran a hálót... :/tüsi91
Ha már egy csatár sokkal inkább Szabics.
Töki hőtérképhez még egy 3210-es kijelzője is bőven elég. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
apeszos Washington Redskins Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Középpályára van egy csomó emberünk, csatár posztra szinte senki. Ha ezt nézzük logikus az egycsatáros játék, és manapság már nem is számít túl sokat az alapfelállás szerintem.Schleck
Szerintem Dzsudzsák a válogatottban nem rezgeti oly gyakran a hálót... :/tüsi91
Luxemburg ellen csak-csak.....
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 171
Luxemburg ellen egy csatár ??? Az is Tököli...WTF ??? :rolleyes:Keano
Szerintem Dzsudzsák a válogatottban nem rezgeti oly gyakran a hálót... :/
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Tegnap a zuhihíradóban a műsorvezető vagy négyszer elismételte, hogy ki kell tömni Luxit meg SM-et (minimum 6 gólt vár), szerintem meg max 3 gól lesz, a két meccsen...de ne legyen igazam.JC6
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=51536#p51536
Legutóbb még az volt a gond, hogy kitömtük San Marinot. 😂

több mint 8 éve
apeszos Washington Redskins Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hajnaltól és Dzsudzsáktól sem áll távol a góllövés...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Évek óta ez a fantasztikus karácsonyfa alakzat, ami mellesleg nem nagyon vezet eredményre. Igenis, barátságos meccsen kell a két csatár! Hiszen hiába akar a kapitány 6 védős játékot, amikor nincs nálunk a labda, így is úgyis kapjuk a gólokat, ilyen védelem mellett...ez a fránya biztonság, még Luxemburg ellen is...háromszoros hurrá Sanyinak.

Tegnap a zuhihíradóban a műsorvezető vagy négyszer elismételte, hogy ki kell tömni Luxit meg SM-et (minimum 6 gólt vár), szerintem meg max 3 gól lesz, a két meccsen...de ne legyen igazam.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 058 — GM of the Year 2015
Tököli-Szabics kettőst én is szívesen elnéztem volna ( 😛 ), de ha tétmeccsen nem játszunk kétcsatáros játékot, akkor tényleg felesleges azt próbálgatni. Némethért nem vagyok oda, de ha már egyszer be lett válogatva, akkor legalább egy félidőt játsszon (aztán utána őt is el lehet felejteni...) Annak viszont örülök, hogy Bogdán végre a kezdőben, remélem végig játszik, és nem jön Király a félidőben.
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 666
Inter's Massimo Moratti: "Signing Roma's Daniele De Rossi is not a bad idea at all"
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luxemburg ellen soha nem lehet logikus az egycsatáros játék... ha már felkészülési meccs akkor miért nem probáljuk ki a Szabics - Németh kettőst ?Keano
mert ha tétmeccsen nem meri a kapitány bevállalni a 2 csatárt, akkor értelmetlen gyakorolni.

spoiler: Szabics tuti lő gólt, mert tegnap lájkoltam a facebook oldalát

több mint 8 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 688 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Ki a luxemburgi jobb szélső? Bár igazából Laczkó oldalán bárkinek nyerési pontja van...tüsi91
Örüljünk h Pjanic a bosnyák válogatottat választotta 😀

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 171
Ki a luxemburgi jobb szélső? Bár igazából Laczkó oldalán bárkinek nyerési pontja van...
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 992 — Falcons Fan
Luxemburg ellen soha nem lehet logikus az egycsatáros játék...ha már felkészülési meccs akkor miért nem probáljuk ki a Szabics - Németh kettőst ?? Mondjuk más alternatívánk nincs is... 😀
Gondolom a svédek ellen itthon is a 35 éves Tökölivel kezdünk aki fut 45 perc alatt 100 métert... :rolleyes:

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Középpályára van egy csomó emberünk, csatár posztra szinte senki. Ha ezt nézzük logikus az egycsatáros játék, és manapság már nem is számít túl sokat az alapfelállás szerintem.

több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 992 — Falcons Fan
Luxemburg ellen egy csatár ??? Az is Tököli...WTF ??? :rolleyes:

több mint 8 éve
r.baggio Baltimore Ravens LSU Tigers 48 182 — No es importante
Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Vadócz, Elek Á. – Koman, Hajnal, Dzsudzsák – Tököli

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nekem Xavi után Pedro a kedvenc, már jó ideje. Nagy játékos lehet, ráadásul piszkosul alázatos, ami nagyon bejön.
több mint 8 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 389 — rabszolga
Ha vkit érdekelt, de nem nézett utána:
4,2M-s nézettséggel ment a foci BL-döntő a FOX-on, ami majdnem duplája a tavalyi számoknak.
több mint 8 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
... Fake
Bale: vele kapcsolatban nem értek egyet. Bár az igazi posztja balhátvéd volt, de ami miatt felkapott lett, az elsősorban az Inter elleni 2 meccs, ahol Maicont gyalázta és ott feljebb játszott már, szélsőként. Ezért nem mondanám, hogy jó igazolás lenne nekünk. Balhátvédként úgy képzelném el kb, mint Alvést a másik oldalon, az meg már nem feltétlenül lenne jó, ha mindkét szélsővédőnk annyira feltoltan játszana. A másik meg, hogy nagyon drága. Elvileg van a vezetőségnek 50 millió + ami az eladásokból lesz.

Rossi: idén a Barca után a Villarealt láttam az egyik legtöbbet játszani és engem meggyőzött. Szerintem van helye nálunk. A Villarealban is elég sok helyen feltűnt a meccseken, mivel Nilmarral folyamatosan váltogatták egymást, mérkőzéseken belül is játszott több pozícióban, ez nálunk is elég hasonló, itt sincsenek annyira megkötve a támadóink. Védekezésben tényleg kérdőjel mit tudna nálunk nyújtani, mondjuk ebben még Villának is van hova fejlődnie, a VB miatt tavaly ő is elég későn kapcsolódott be a felkészülésbe.
De az nem számít semmit, hogy én jobbnak tartom Pedronál (bár abban teljesen igazat adok, hogy a letámadásban nagy szerepe van, erre nem is gondoltam, mikor összehasonlítottam őket), elég valószínű, hogy Pep nem játszatná többet nála, viszont közel annyit simán pályára kerülhetne, mint Pedro és Villa, míg ez Bojannal nem volt így (nem hiszem, hogy 30 millióért hoznánk valakit, hogy szinte végig a padon üljön)... Bojant én is csípem, de a tavalyi bajnoki hajrát leszámítva nem sokat tudott hozzátenni.

Thiagoban viszont teljesen egyetértünk. Ha olyan játékos lesz, mint amekkora a tehetsége, akkor pár év múlva visszasírják az ellenfelek azt az időt, amíg Xavi volt a kezdő. Ő elvileg most fogja megkapni a profi szerződését, remélem maradni fog. Elég sokan akarják. Wenger a Fábregas üzletbe akarja bevonni, a Villareal is szeretné, Atlético is (a legújabb hír, hogy Agüerot akarják ránk sózni, mert ő vagy hozzánk, vagy a Realba menne, de a Realnak meg nem akarják eladni).

több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mekkora forma már a két Öreg a Fábry-showban (Grosics, Buzánszky) 😊Laki
elég lazán előadták 3 szívinfarktust...de Szalai " Auf Wiedersehen" se volt gyenge...jó arcok. 😊

|
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mekkora forma már a két Öreg a Fábry-showban (Grosics, Buzánszky) 😊

"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ez még a Thiago Silvás hírnél is nagyobb hülyeség. Amúgy sem kell Bale, ennyiért meg főleg nem...Pocs
És Rossi megér 30 milliót?vassadi
Nem ér ennyit, én is örülnék, ha olcsóbban meg tudnánk szerezni, de ő need (legalábbis a poszt). Én Pedrotól sosem voltam elájulva, sokkal meggyőzőbbnek tűnt Rossi, amikor láttam játszani. Ha jön, én simán Pedro elé raknám a rangsorban, de legalább játszatnám annyit, mint a spanyolt.
A másik meg az, hogy egy kisebb csoda, hogy tulajdonképpen 3 támadóval így végigjátszotta a csapat a szezont. Bojannak több játékidő kellene, már rég kölcsön kellett volna adni, hogy kiderüljön mit is tud, fejlődjön. Jelenleg sajnos nincs azon a szinten, hogy komolyabban számíthassunk rá.
Az már megint más kérdés, hogy a Villareal 30 millióban szabta meg a kivásárlási árat, erre meg állítólag a vezetőség ajánlott 30 milliót+ Bojant...Pocs
bale : igenis nagy erosites lenne balhatvedben csakhogy. ez a szerencsetlen abidal messze legjobb szezonjat jatszotta iden barca mezben, a betegsege miatt meg meg nagyobb sztem fele a bizalom mint amugy es mogotte meg ott van adriano/maxwell is. a kicsinel is kevesebb az eselye h leigazoljuk sztem de o lenne a legertelmesebb igazolas ha az affelay szerzodeshosszabitast nem vesszuk.
rossi : minek ? nincs posztja szvsz a barca jatekrendszereben. vedekezni nem tud, centert jatszani nem tud innentol fogva sztem ertelmetlen leigazolni. nem lennenk azzal semmivel sem beljebb ha o ulne a padon ( mindjart kiterek arra h nalam miert o ulne a padon es nem pedro ) es nem bojan. nem gondolom h rossz jatekos lenne sot de semmi ertelmet nem latnam.
pedro : nagyon sokaig osztottam vna a velemenyed es en is varnam h affelay vegre kezdo lehessen a helyen v ha o nem akkor valoban jojjon rossi. de. iden nem egy olyan interjut olvastam puyol xavi es a fobb kulcsjatekosok szajabol h ez a latszolag szintelen-szagtalan neha helyzetkihasznalasban giulyt idezo csavokam adja meg a barca letamadasanak a tempojat es hihetetlen melot rak abba h hatrafele ugyanolyan hasznos lehessen mint elorefele. egesz tavasszal neztem h ez mennyire igaz es a bl donton csucsosodott ki a dolog szamomra h ez kristalytisztan megallja a helyet. nem egyszer es nem ketszer o az aki allat modjara utanamegy a hatul cicazo vedok kozt a labdanak es erdemes megfigyelni h valoban majd mindig o az elso ember aki rarepul a labdara villa es messi csak utana csatlakoznak a beszoritasban az esetek hihetetlen tulnyomo tobbsegeben. meg ha tenyleg honapokig betli a csavo az ellenfel kapuja elott ez sztem csapatszinten egy olyan jo tulajdonsag ami miatt nemszivesen latnek mast a kezdocsapatban egy cinkes meccsen. en iden teljesen pedro hivo lettem ebbol a szempontbol mert vannak hibai vannak ketsegtelen de meg mindig kva fiatal es van a jatekunknak egy olyan kulcskerdese amiben o egyszeruen nelkulozhetetlen. imadom villat de nalam elobb jatszana az o helyen rossi mint pedroen az emlitett okok miatt.
bojan : en nagyon szeretem bojant es nem orulnek ha eladnank mert megiscsak a mi kutyank kolke de ugyanennyire szerettem giovannit is es sztem bojan nagyjabol ugyanarra lenne kepes mint o a barca nelkul. azt mindenesetre nem szeretnem ha spanyolorszagba adnank tovabb mert ebben a bajnoksagban nem kizart h nagyon is jol megelne a barca nelkul is.
thiago : ha eladjuk gyak barkiert en eret vagok magamon. bizom pepben, a foban, tenyleg mindenkiben az utolso vasalonoig aki barca alkalmazott de ez olyan keseru pirula lenne nekem amit sokaig nem birnek megemeszteni.
több mint 8 éve
FViktor93 New England Patriots 2 168
u19es válogatottunk szolid 6-1re szopott ki a törököktől, ez még 3as emberhátrányban is elkeserítő 😕kristof
Ameddig nem lesznek normális edzők, addig hiú ábránd marad, hogy felvesszük a versenyt Európával.
több mint 8 éve
kristof Miami Hurricanes 8 072
u19es válogatottunk szolid 6-1re szopott ki a törököktől, ez még 3as emberhátrányban is elkeserítő 😕

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!