Soccer

37 feliratkozó

2 hónapja
Heisman Trophy Denver Broncos Oregon Ducks 9 203 — Bears GM / Fehérorosz PL beatwriter
Fehérorosz PL kinek drukkolsz ?
Dynamo Brest : Sobri Jóska, Löfli, csebi /// BATE : Heisman Trophy
/// Shakhtyor Soligorsk : kristóf17, ZoliMP /// Dinamo Minsk : Amadeus
/// Energetik-BGU : peach, Kampman /// Vitebsk : warr_b /// Torpedo Zhodino : ozibozi, eaglesmcnabb /// Slutsk : Fast Willie, empty taxi, ervinator
/// Gorodeya : zemanla, LoveSobri /// Neman
/// Grodno : Matthew99 /// Slavia Mozyr : baggio /// Belshina Bobruisk : Fattyu, Vrij6 /// Isloch : Shilkor /// Smolevichi : Gergőbácsi
/// Minsk : NB2, Stez /// Rukh Brest : dande

Tabella a 10. forduló után :
1. BATE - 22 pont
2. Energetik-BGU - 21 pont
3. Torpedo Zhodino - 18 pont
4. Shakhtyor Soligorsk - 18 pont
5. Slutsk - 17 pont
6. Isloch - 15 pont
7. Rukh Brest - 14 pont
8. Vitebsk - 13 pont
9. Dynamo Brest - 13 pont
10. Dinamo Minsk - 13 pont
11. Slavia Mozyr - 12 pont
12. Gorodeya - 12 pont
13. Neman Grodno - 11 pont*
14. Minsk - 10 pont**
15. Smolevichi - 4 pont*
16. Belshina Bobruisk - 3 pont
(*a Neman Grodno és a Smolevichi egyel kevesebb meccset játszottak.)
(** a Minsk kettővel kevesebb meccset játszott.)

11.forduló eredményei :
P 17:00 Torpedo Zhodino 2-1 Smolevichi
P 19:00 Gorodeya 0-2 Neman Grodno
SZ 16:00 Belshina Bobruisk 2-3 Slavia Mozyr
SZ 18:00 Dinamo Minsk 0-1 Shakhtyor Soligorsk
V 15:00 Energetik-BGU 3-3 Vitebsk
V 17:00 BATE - Isloch
V 19:00 Rukh Brest - Dynamo Brest
H 17:00 Minsk - Slutsk

stream: https://championship.abff.by/en/broadcasting/tournament / fogadóoldalak

Szerkesztette: Heisman Trophy
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 394 — Tuskó Hopkins
A Porto jól benyalta, két keleti túrával...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 5 146 — RIP us.
Eddig a G tűnik a halálcsoportnak
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 10 276
ennek azért örülhetsz:

Uruguay star Sebastian Coates claims Luis Suarez helped convince him to join Liverpool ahead of Manchester City. Coates is expected on Merseyside before the weekend, after his Uruguayan club Nacional accepted Liverpool’s £7million offer. (Daily Mirror)Habi
Jah, állítólag péntek hajnalban érkezik Liverpoolba. Azok alapján, amiket olvastam róla erre-arra - utólag is köszi gsn - örülök is.
Bár azért csak módjával. Danny Wilsont is úgy beharangozták, hogy milyen király lesz, aztán eddig kb. kukába lehet dobni a játékát.
Persze tény, hogy még csak 19 éves, és alig pár meccset kapott. (De hát ott van ellenpéldának Flanagan és Robinson, akik Wilsonnál fiatalabbak, és mégis bizonyítanak.)

Végre pont került az Aquilani-ügy végére. Legalábbis jövő nyárig. Éljen.

„Darkness cannot drive out darkness, only light can do that. Hate cannot drive out hate, only love can do that.” – M. L. K.
több mint 8 éve
http://www.youtube.com/watch?v=dbVsRblcHKM ilyen van? 😀kristof
Ez valami iszonyat kemény cuccot nyomhatott előtte 😂
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
mázlija van a Barcának, a második helyen talán továbbmennek, ha a Cityt nem kaphatjuk meg 😛

több mint 8 éve
Ott van a Barca-Milan 😀
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Barca-Milan 😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Milan-Barca, jöhet a City 😀 😀 😀

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
Chelsea-Valencia. Két kedvenc együttesem. :/

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
na a Real D-be kerül, akkor Milan is megvan, fix D 😀
De mondjuk jah, odabaszna egy Barca-Milan-City-Dortmund csoport 😊
nah, F csoportot akarok, már most 😀 az Arsenallal jó lenne játszani, jó kis erőmérő lenne az ő lendületes játékuk nekünk

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 199 — Ahogy én látom:
Valaki vegyen Puyolnak egy öltönyt. 😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
kezdődik a BL sorsolás, akit érdekel, eurosporton vagy digin nézheti élőben

több mint 8 éve
kristof New York Giants Miami Hurricanes 8 260 — Browns GM
http://www.youtube.com/watch?v=dbVsRblcHKM ilyen van? 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
legfőképpen az olasz fociban jártasoknak:
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/08/25/2631358/if-you-dont-want-to-know-the-score-look-away-now-what-to
óriási 😀 😀

JT Daniels fan
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Hát azért kömény kijelentés egy edzőre, akinek ha jól emlékszem olyan 10% körüli a vereségaránya (10-ből 1 meccsen veszít), és valami 70%-os a győzelem, hogy nem jó edző 😊 Lehet, hogy paraszt, köcsög, akármi lehet, de hogy nem jó edző az szerintem elég meredek. (Ja, plusz hazai pályán karrierje során 4 darab vereséget szenvedett el a csapata, ami megint nem azt mutatja, hogy de szar lenne.)fetomy
Nem azt mondtam, hogy szar, és nem is a statisztikákkal jöttem, de ha már itt vagyunk, nem hiszem, hogy egy AS Monaco-val ilyen eredményeket érne el vagy ilyen f@sza mutatókkal rendelkezne.JC6
érdekes is lett volna, ha a statisztikákkal jössz, mivel az nehezen támasztja alá az igazadat 😉
Mellesleg szerintem nem azonnal került elit csapathoz, és a portugál csapataival sem volt pl. hazai veresége (egész pontosan 1 volt a Portóval). De ha jól emlékszem a Portóval egyszer úgy nyert portugál ligát, hogy minden hazai meccset megnyertek, illetve nyilván egyértelmű, hogy a Porto meg a reálnál is sokkal jobb csapat, ettől függetlenül UEFA kupát és Bajnokok ligáját nyert velük Mourinho. Utóbbit épp a Monaco ellen.

Egyébként ilyen alapon akkor pl. egy Alex Ferguson sem jó edző, hiszen ő is egy ManUTD-vel hozza a statokat, nem a Szpartak Trnavával...

Na mindegy, ha egyszer valaki nem bír valakit, akkor bizonyíthat akárhogy az ember, úgyis utálja, és úgysem ismeri el.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Kakát meg figyeljétek majd meg, fasza lesz ismét. 😉
Nagyon nagyon nagyon sok van még benne, csak ne sérüljön. Felépült és bizonyítani akar, nagyon. Alig várom, hogy ismét piros-feketében lássam.Stez
Néhány héttel ezelőtt, amikor először kezdték híresztelni, hogy Mourinho nem tart rá igényt, és én erre azt mondtam, hozzánk bármikor jöhet, arra még úgy reagáltál, hogy nem kell nekünk, túlságosan sérülékeny, már soha nem lesz a régi... 😊vassadi
Nem.
Azt írtam, hogy ha választanom kell, akkor inkább hoznék egy fiatalt, mint Hamsíkot, mert Kaká nem mai gyerek és ráadásul sérülékeny is. És hogy akkor örülnék, ha jönne, hogy ha még jönne egy Montolivo is mondjuk, vagy megfelelő alternatíva az ő sérülése után, vagy esetleg rotálás lenne.
Hát Aquilanival és Kakával nem vagyok elégedett így, mint a hatalmas Mr.X-ek, mert számomra egyik sem az. De miután baszunk a többi, régen emlegetett targeteinkre, így be kell érnem velük. Hát ez van, nem pont erre számítottam, de hát azért a semminél jobb és én úgy gondolom, hogy Kaká azért jó pár meccsen remekül jön majd nekünk és javítja a játékminőséget, mert nagyon akar. A Real előkészületi meccsein is láttam és ott is nagyon akart, jól is játszott nagyon, tehát ha nem sérül, akkor benne még sok lehet. Csak hát baromira rizikós. Ha sérül, akkor ennyit az egész támadójátékunkról, baszhatjuk. Ezért és a kor miatt is választottam volna inkább egy Hamsíkot a posztra.

empty: igen, Lassnak örülnék én is, nagyon is!
De nem hinném, hogy nagyon érdekelne minket, annyit nem fizetünk, amit a Madrid kér. De hátha elhozzuk Kakával őt is, most előjöhet a kérdés nagyon, hogy Flamini lesérült.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát azért kömény kijelentés egy edzőre, akinek ha jól emlékszem olyan 10% körüli a vereségaránya (10-ből 1 meccsen veszít), és valami 70%-os a győzelem, hogy nem jó edző 😊 Lehet, hogy paraszt, köcsög, akármi lehet, de hogy nem jó edző az szerintem elég meredek. (Ja, plusz hazai pályán karrierje során 4 darab vereséget szenvedett el a csapata, ami megint nem azt mutatja, hogy de szar lenne.)fetomy
Nem azt mondtam, hogy szar, és nem is a statisztikákkal jöttem, de ha már itt vagyunk, nem hiszem, hogy egy AS Monaco-val ilyen eredményeket érne el vagy ilyen f@sza mutatókkal rendelkezne.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 730 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Nagyon nagyon nagyon sok van még benne, csak ne sérüljön. Felépült és bizonyítani akar, nagyon. Alig várom, hogy ismét piros-feketében lássam.Stez
Néhány héttel ezelőtt, amikor először kezdték híresztelni, hogy Mourinho nem tart rá igényt, és én erre azt mondtam, hozzánk bármikor jöhet, arra még úgy reagáltál, hogy nem kell nekünk, túlságosan sérülékeny, már soha nem lesz a régi... 😊vassadi
Keringtek olyan nevek akiknek jobban örültem volna de tény h Kaká amikor beszáll mostanába a Madridba elég hatékony, kérdés megy-e neki a 90 perc. Ha már Madrid José mester nem tart igényt Lassra, ő kifejezetten jól jönne nekünk most h Flamini sérült. Továbbá bennem még él a gyanú h ha a 7végefelé is még Wolfsburg játékos lesz Diego akk a kopasz biznyákol ott is vmit.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Hát azért kömény kijelentés egy edzőre, akinek ha jól emlékszem olyan 10% körüli a vereségaránya (10-ből 1 meccsen veszít), és valami 70%-os a győzelem, hogy nem jó edző 😊 Lehet, hogy paraszt, köcsög, akármi lehet, de hogy nem jó edző az szerintem elég meredek. (Ja, plusz hazai pályán karrierje során 4 darab vereséget szenvedett el a csapata, ami megint nem azt mutatja, hogy de szar lenne.)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Most látszik meg igazán, hogy Mou nem jó edző. Aki nem tart igényt egy Kakára, az magára vessen. Remélem összejön majd idővel a Milan - Real derbi és akkor visszavág Ricky.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 441
Néhány héttel ezelőtt, amikor először kezdték híresztelni, hogy Mourinho nem tart rá igényt, és én erre azt mondtam, hozzánk bármikor jöhet, arra még úgy reagáltál, hogy nem kell nekünk, túlságosan sérülékeny, már soha nem lesz a régi... 😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Felőlem jöhet egy Arsenal is, a kicsik közül meg az Ajax.
Nekem a lényeg, hogy lendületes, fáradhatatlan csapatok ellen játsszunk, hogy ne laposodjunk el és végig maximális lángon kelljen égnünk.
Nagyon nagyon nagyon sok van még benne, csak ne sérüljön. Felépült és bizonyítani akar, nagyon. Alig várom, hogy ismét piros-feketében lássam.

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 441
Én tolnám a Cityvel szívesen, azért nem ártana egy kis erőfelmérő már rögtön a csoportkörben nekünk, miután mi nagyon hajlamosak vagyunk leereszteni. Inkább egy nehéz, közepesen nehéz csoportot választanék, mint egy hót könnyűt.
A Barca-Real duót kerüljük el, az a lényeg. Bár a Realtól abszolút nem félek, simán leikszelnénk velük, vagy partíban lennénk, csak baromira unalmas már, hogy minden évben őket kapjuk, nem árt a változatosság. 😀Stez
A Porto mellé még elférne a City, de ha mondjuk a Barca vagy a Real jönne az első kalapból... Inkább kihagynám. Legyen akkor az Ajax a harmadik kalapból, vagy a Dortmund a negyedikből, ha már annyira nem akarsz sima továbbjutást. 😊
A Realról ugyanezt gondolom, szép volt az a két évvel ezelőtti 3-2 Madridban, de kell a változatosság.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 388
Az MU-Milan párosításnak itt, a csoportkörben örülnék, bár a Unitednak én egy Villarreal, Lille, Dortmund hármast tippelek.vassadi
Neeeee. Villarrealt ne. Nem akarok 0-0okat 😀. Lille ellen is szokásos szenvedés. Dortmunddal viszont jó meccseket tolnánk.
Bár most ahogy írtad erős érzéseim vannak, hogy Villarreal-Lille duóból egy látogat. 4. kalapból tippel a ciprusi csapat.
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sírhatnékom van attól a látványtól, hogy a 35 millió fontos Carroll egy League One csapat védelmével sem tud mit kezdeni.

szerk.: UEFA reveal that Trabzonspor have replaced Fenerbahce in the Champions League group stage

huh de jó...Mikey
ennek azért örülhetsz:

Uruguay star Sebastian Coates claims Luis Suarez helped convince him to join Liverpool ahead of Manchester City. Coates is expected on Merseyside before the weekend, after his Uruguayan club Nacional accepted Liverpool’s £7million offer. (Daily Mirror)

Kakára már azt mondják, hogy 100%, hogy jön vissza, állítólag kölcsönbe. A fizetését 40%-ban a Milan, 40%-ban a Real állná, 20%-ról pedig lemond, hogy visszajöhessen és nálunk játszhasson.Stez
Arsenal have had a loan bid rejected for Real Madrid midfielder Kaka. Manager Arsene Wenger tried to act quickly to appease fans in the wake of Samir Nasri’s move to Manchester City, which followed Cesc Fabregas’s switch to Barcelona. But his bid for the Brazilian former World Player of the Year on a season-long loan was dismissed. Real want to get his £153,000-a-week salary off the books. They will want at least £17.5million.

JT Daniels fan