Soccer

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 703
Szerintem meg essen ki mind.

Matt DiBenedetto fan
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Egyértelműen Tottenham BL-győzelem.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 34 919
egy kis tippjáték, hátha vkinek van még kedve hozzá rajtam kívül:

Real-Tottenham
Barcelona-Shaktar Donyeck
Chelsea-MU
Internazionale-Shalke04

Real-Barca
MU-Inter vissza kell vágni 2 évvel ezelőttiért

Barca-Inter

INTER címvédés 😊Divat
Shaktar Donyeck BL győzelem

több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 093 — Anti Peyton Fan

Real-Tottenham
Chelsea-MU
Internazionale-Shalke04

Real-Barca

Barca-Inter

INTER címvédés 😊Divat
Real-Shaktar
MU-Inter

Real-MU

Győzzön a jobbik 😊

több mint 8 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

Real-Tottenham
Chelsea-MU
Internazionale-Shalke04

Real-Barca

Barca-Inter

INTER címvédés 😊

|
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks 4 801 — RIP us.
a dynamo london ? érdekes lenne.gabtsi
Jah hogy még mindig ezen a szinten tartunk.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
forró, uefanál nagyon fogják a barca kezét, így csak a döntőben kerülhetünk össze.

hát ha valakit el akartam kerülni az a dynamo, de végül is jobb ezen túlesni hamar, elődöntő már lazább lenne.gabtsi
Dynamo az EL-ben ejtette ki tegnap a Cityt, valamit nagyon keversz barátom...Hanni
a dynamo london ? érdekes lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 151
cselszkij - MU Amondó vagyok, hogy a sok sérült miatt, a cselzí behúzza :mad:
Barca megint könnyű ellenfelet kapott :rolleyes:
Ami talán érdekes lesz az az Inter-Shalke, bár én pesszimista vagyok most a sorsolást illetően...stitch90
Ne kezdjük ráfogni a sérülésekre, mert ez a halálom. Mi van akkor, benne van a futballban. Ennyi erővel az Arsenal is ráfoghatja a marha sok hiányzójára. Eddig a védelem nagyjából mindig megvolt, Rioról tudni lehtett, hogy sokszor lesz sérült, akit ez meglepetséként ért, az biztos olyan, mint a jó magyar emberek, akik meglepődnek telente, hogy esik a hó...
Most van egy kis probléma, de addig még sok idő van.
A másik, hogy fórumon a hozzászólások 20%a: ezt nem Atkinson vezeti. 😂
Döbbenet, hogy úgy tudják szidni egy adott hátszeles csapatok drukkerei a bírót egy esetleg valóban olyan meccsért ahol nem kedvezett az ítélkezése, mintha egész szezonba óriási szembe szélben játszottak volna. Ez nem csak a MUra vonatkozik.
több mint 8 éve
stitch90 256
Hát lehetett volna jobb sorsolás...

cselszkij - MU Amondó vagyok, hogy a sok sérült miatt, a cselzí behúzza :mad:
Barca megint könnyű ellenfelet kapott :rolleyes:
Ami talán érdekes lesz az az Inter-Shalke, bár én pesszimista vagyok most a sorsolást illetően...

Vamos Gringos!
több mint 8 éve
forró, uefanál nagyon fogják a barca kezét, így csak a döntőben kerülhetünk össze.

hát ha valakit el akartam kerülni az a dynamo, de végül is jobb ezen túlesni hamar, elődöntő már lazább lenne.gabtsi
Dynamo az EL-ben ejtette ki tegnap a Cityt, valamit nagyon keversz barátom...Hanni
az egy másik Dynamo volt 😀
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks 4 801 — RIP us.

Dynamo az EL-ben ejtette ki tegnap a Cityt, valamit nagyon keversz barátom...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát, szerintem, otthon a Madrid nagyon jó. Ha megússza a Spurs 1 góllal, vagy netalántán X lenne, ami szerintem csoda, akkor otthon behúzzák. Legalábbis remélem.

Hogy fognák a Barca kezét az Uefánál? Most miért, gabtsi? A sorsolás miatt? Ne vicceljünk már...

A Chelsea - MU 2 esélyes.

A Schalkénak meg nagy esélye van szerintem most egy kiemelkedő eredményre.
több mint 8 éve
Közel sem egyértelmű a Real vs. Spurs szvsz.

Én még a Real továbbjutását is eltudom képzelni. 😛
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mint Tottenham támogató (már jó pár éve) egyetlen egy csapatot szerettem volna, ha elkerüli a csapat. Hát nem azt kapták? 😕
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

hát ha valakit el akartam kerülni az a dynamo, de végül is jobb ezen túlesni hamar, elődöntő már lazább lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 1 492 — Illegális gyakorló
következő körben meg Real-Barca 😀Stez
Vagy Tottenham-Shaktar 😀

több mint 8 éve
Maga az ág nem rossz, de a Chelseanek nem örülök. Még 2 meccs velük, holott ott van egy rettenetesen fontos bajnoki is, sokkal fontosabb, mint ezek.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 34 919
Real-Tottenham
Chelsea-MU az mekkora 😀
Internazionale-Shalke04

következő körben meg Real-Barca 😀

több mint 8 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aki erre a szánalmas Liverpoolra fogad, az meg is érdemli, hogy ne nyerjen. 😛

Komolyra véve, unom már folyamatosan ezt írni, de szégyen és gyalázat, amit a játékosok művelnek.
Jövőre pedig nem lesz európai kupaindulás, tehát még tovább fog gyengülni a csapat...Mikey
Egy szarhalmaz volt...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 703
Aki erre a szánalmas Liverpoolra fogad, az meg is érdemli, hogy ne nyerjen. 😛

Komolyra véve, unom már folyamatosan ezt írni, de szégyen és gyalázat, amit a játékosok művelnek.
Jövőre pedig nem lesz európai kupaindulás, tehát még tovább fog gyengülni a csapat...

Matt DiBenedetto fan
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 6 641 — "Grammar maci"
Nagy gratula a Pool-nak, legalább nem kaptak ki... 😛

Kuyt-nek külön gratulálok a kiváló védőmunkájához az ellenfél kapuja előtt

Gondolkoztam hogy Braga vagy X kétesély vagy hogy nem lesz 3 gól- aztán megraktam a Poolt... vehettem volna egy új gépet ha nyernek :mad:

A PSV meccsre inkább nem mondok semmit már amúgy sem tudok végig nézni egy meccset sem normálisan :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
És minő meglepő, a 91. percben, amikor már minden mindegy, szintén egy 100%-os 11est nem fúj be a hazai pályán játszó Rangers-nek. Az utolsó kameraállásnál látni, hogy 4 (!!!) méterre volt a bíró az esettél. Nem értem. Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, sem olvasni, sem kreálni, de azért ennyire nem kéne egy nagy psv-t nyomni...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 432 — Dolphins fan
A rák egye meg az uefát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi a szarnak 5 bíró, meg segítő meg tökömtudja micsoda?????????????????????? 3 méterre áll és nem inti be a full kezezést a gólvonalon???!!!!!!

Arról már nem is beszélek hogy a kommentátor kinyalja a psv seggét. szép fényesre. hányadék.JC6
Szerintem kellene még +kettő játékvezető , hogy a kapu mindkét oldalán álljanak. 😀
Talán úgy meglátták volna. 😊

És ebben az a durva, hogy így teljesen másképpen alakult volna a meccs (persze ha belövik a 11-est).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 432 — Dolphins fan
ha már szóba került Balotelli:
http://www.youtube.com/watch?v=lYU-SeVofHs&feature=player_embedded
😀kristof
Itt azért nem kis problémák vannak a sráccal. Ja és csak úgy hébe-hóba emelgette a lábát bemelegítés gyanánt. Szánalmas ez az ember. És ezért a "kemény munkáért" mennyi pénzt leakaszt+még kezdő is a meccseken.
Nem csak neki de igen sok focistának megkurtítanám a fizetését.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
A rák egye meg az uefát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi a szarnak 5 bíró, meg segítő meg tökömtudja micsoda?????????????????????? 3 méterre áll és nem inti be a full kezezést a gólvonalon???!!!!!!

Arról már nem is beszélek hogy a kommentátor kinyalja a psv seggét. szép fényesre. hányadék.