Soccer

37 feliratkozó

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 388
Semmilyen UEFA kupa meccset nem ad ma a TV?tüsi91
Nem, de még EL-selejtezőt se. 😊vassadi
😀. Jólvan, nekem az UEFA kupának marad még egy 5 évig.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 444
Semmilyen UEFA kupa meccset nem ad ma a TV?tüsi91
Nem, de még EL-selejtezőt se. 😊
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 388
Semmilyen UEFA kupa meccset nem ad ma a TV?
több mint 8 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
fasza, BATE, Plzen, amilyen szarul kezdődött, olyan jól ért véget, ez sem egy nehéz csoport így, simán továbbmegy a két erős csapat, a jó meccsek kieséses szakaszban kezdődnekStez
Egyetértek, a lehető legrosszabbul indult, csoportelsőség idén se lesz, de nem lehet kérdéses a továbbjutás.

A Manchester csoportja vicc, a Benfica ellen idegenben talán játszhatunk egy szoros meccset, de idén nem a Ligakupában, hanem a BL-csoportkörben fognak a tartalékok szerepelni.

Ez a G-csoport is nevetséges, a kopasz meg is jegyezte, hogy "de legalább egy korábbi győztes még így is van a csoportban". 😊 A volt Bayern-játékos pedig szépen elintézte egykori csapatának. 😛vassadi
Egy olyan csapatnak aki Bl-t akar nyerni annak egy ilyen csoportban is helyt kell állnia
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az Arsenal-Dortmund mekkora párharc lesz!!! :cool:

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
fetomy 9 003 — Törölt Felhasználó
Stez: A BL teljesítmények:
Arsenal 2 top16 (2007, 2011), 2 top8 (2008, 2010), 1 top4 (2009)
Milan 1 semmi (2009) - kiestetek az uefa 32 között-, 3 top16 (2008, 2010, 2011) és 1 win (2007)
Inter 3 top16(2007, 2008, 2009), 1 top8 (2011) és 1 win (2010)

A Serie A-ban az elmúlt 5 évben:
Inter 5 első 1 második hely
Milan 1 első két 3. és egy-egy 4. és 5. hely.

Mellesleg a Mancity is angol pl. és 3. kalapos volt.
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
igazából nagyon unalmas ez az egész sorsolási procedúraNewman
ha meg fognák a 32 csapatot, és minden megkötés nélkül 8 csoportba sorsolnák, akkor meg azért lenne felháborodás, mert x csoport milyen erős y-hoz képest... a gond természetesen megint a szurkolókkal van, akik "álompárosításokat" akarnak látni, és nem örülnek annak, ha néha valaki beleköp a "nagyok" levesébeJJ
mondjuk én inkább elnézném azt,hogy 4 kicsi püföli egymást,minthogy 2 nagy kitömi a két kiscsapatot
annyira nem érdekel igazából,olyan sok focit azért nem nézek

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
Galati, de Plzen közelebb van, igaz ott nem játszik a ManchesterJJ
Oda a Milan megy. Amúgy elvileg nem Plzenben, hanem Prágában játsszák a csehek a hazai meccseiket.vassadi
én azt hallottam, hogy a csoportkörös meccseket már hazai pályán játsszák, épp azért vitték a selejtezőket Prágába, mert most pofozzák rendbe a stadionjukatJJ
most a sorsoláson mondta a kommentátor, hogy elvileg a csoportmeccseket is Prágában játsszák

több mint 8 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Legjobb csapat díj...Messi
Ronaldo 53 gól,semmi,ha erről szólna ő nyert volna...
Ettől függetlenül Messi a legjobb játékos,mindent egybevéve,de idén,azért Ronaldo döntött meg egy nem is tudom hány éves gólrekordot.Newman
Messi is annyit lőtt, csak azt hiszem eggyel több meccsen és kevesebb perc alatt, ha már a gólok számítanak. Ha nem, akkor Xavinak kellett volna kapnia.Pocs
hmm,tényleg,akkor nem szóltam
de nyilvánvaló,hogy nem csak a játékos teljesítményére adnak díjat,hanem a csapat eredményekre is
Inkább az a zavaró, hogy valamikor csak a teljesítményre adják, mint tavaly Messi, valamikor pedig a csapata miatt kapja meg egy játékos.

több mint 8 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 387 — No es importante
Oda a Milan megy. Amúgy elvileg nem Plzenben, hanem Prágában játsszák a csehek a hazai meccseiket.vassadi
én azt hallottam, hogy a csoportkörös meccseket már hazai pályán játsszák, épp azért vitték a selejtezőket Prágába, mert most pofozzák rendbe a stadionjukat

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 387 — No es importante
ha meg fognák a 32 csapatot, és minden megkötés nélkül 8 csoportba sorsolnák, akkor meg azért lenne felháborodás, mert x csoport milyen erős y-hoz képest... a gond természetesen megint a szurkolókkal van, akik "álompárosításokat" akarnak látni, és nem örülnek annak, ha néha valaki beleköp a "nagyok" levesébe

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
Az eurosportos kommentátor elég nagy arc. Szerintem tolt pár jó poént, és lazán beszélt, nem úgy, mint egyéb csatornákon a többi fos.Duff
Én az elején pont azért váltottam át angolra, mert csak makogott össze-vissza.

Valaki nem indul a Manchester romániai meccsére? Egyáltalán, melyik városban van ez a csapat? 😊vassadi
A lehető legmesszebb van románián belül. http://maps.google.hu/maps?q=Gala%C8%9Bi&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=hu&tab=wl

Prága -> Milan nem jatszik?Duff
no para jövőre irány Kolozsvár. A legnagyobb esélyest úgyis kizárták a román 2-be, így A CFR a favorit.
Jorge Costa győzelemre vezeti őket 😀

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
Az eurosportos kommentátor elég nagy arc. Szerintem tolt pár jó poént, és lazán beszélt, nem úgy, mint egyéb csatornákon a többi fos.Duff

Valaki nem indul a Manchester romániai meccsére? Egyáltalán, melyik városban van ez a csapat? 😊vassadi
Nagyjából utánanéztem a Barca miatt a közelebbieknek, a románok Bukarestben játsszák majd a meccseket, de olyat is találtam, hogy egy-egy meccsre nem lehet jegyet szerezni, csak háromra.

A cseh túra viszont még akkor is csábító, ha tényleg így van.

több mint 8 éve
Oda a Milan megy. Amúgy elvileg nem Plzenben, hanem Prágában játsszák a csehek a hazai meccseiket.
több mint 8 éve
Ettől függetlenül Messi a legjobb játékos,mindent egybevéve,de idén,azért Ronaldo döntött meg egy nem is tudom hány éves gólrekordot.Newman
Messi is annyit lőtt, csak azt hiszem eggyel több meccsen és kevesebb perc alatt, ha már a gólok számítanak. Ha nem, akkor Xavinak kellett volna kapnia.Pocs
hmm,tényleg,akkor nem szóltam
de nyilvánvaló,hogy nem csak a játékos teljesítményére adnak díjat,hanem a csapat eredményekre is
igazából nagyon unalmas ez az egész sorsolási procedúra

több mint 8 éve
Tavaly még nem volt tudtommal ilyen, hogy azonos nemzetű csapat nem játszhat egy nap, vagy volt?Stez
Mindig is volt ilyen. Illetve egész pontosan nem is az, hogy nem játszhatnak egy napon, csak ha 4, vagy 2 csapat van egy nemzetből, akkor azt 2-2, ill. 1-1 arányban osztják el.
több mint 8 éve

Galati, de Plzen közelebb van, igaz ott nem játszik a Manchester

több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 2 410

A lehető legmesszebb van románián belül. http://maps.google.hu/maps?q=Gala%C8%9Bi&oe=utf-8&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=hu&tab=wl

Prága -> Milan nem jatszik?
több mint 8 éve

Valaki nem indul a Manchester romániai meccsére? Egyáltalán, melyik városban van ez a csapat? 😊
több mint 8 éve
Hát ilyen sorsolást se nézek többet... Kb. annyi izgulni való volt, hogy a Plzen meg az Otelul hova kerül, cserébe egyfolytában ide nem kerülhet, oda nem kerülhet...fetomy
Nagyjából előre megvannak a csoportok.Bazzani
cserébe az összes közhelyet el lehet újra meg újra sütni 😀

több mint 8 éve
Messi is annyit lőtt, csak azt hiszem eggyel több meccsen és kevesebb perc alatt, ha már a gólok számítanak. Ha nem, akkor Xavinak kellett volna kapnia.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 38 229
2008/09 Serie A: 1. Inter 2. Juve 3. Milan
2009/10-es BL kiemelései: 1. kalap: Milan, 2. kalap: Juventus, Inter.
Itt van, ha nem hiszel nekem:
http://en.wikipedia.org/wiki/2009–10_UEFA_Champions_League_group_stage
http://en.wikipedia.org/wiki/2008–09_Serie_A

Miért érzem úgy, hogy akkor ugyanezen az eseten nem voltál felháborodva? 😊Schleck
no de basszameg, nem azt pofázom, hogy csak a bajnokság számít én sem... és az elmúlt 3 évben mi 2 BL döntőt játszottunk, közvetlen előtte meg is nyertük, így talán jogos volt a Milan első kalapos kiemelése, ott mi nemzetközileg ki is harcoltuk az előző években az első kalapot, az Inter jelenleg most csak a Mourinho féle BL-t tudja felmutatni, előtte sokáig semmi, utána sem, ami a nemzetközi focit illetiStez
Ezt írtad. 😊
De oké hagylak, úgy sem lehet meggyőzni semmiről téged ma.Schleck
Az előző évi bajnoki címünket hoztam fel, de azt nem mondtam, hogy csak emiatt gondolom jogtalannak az Inter első kalapját. De mindegy. Nem oszt nem szoroz, továbbmegy az Inter, mi is, egyszerűen ez az egész vicces. Jövőre már bemondásra alakítják ki a csoportokat, mert a TV2-nek kell a nézettség.
Én mondjuk örültem volna, ha a City jön harmadiknak hozzánk.
Tavaly még nem volt tudtommal ilyen, hogy azonos nemzetű csapat nem játszhat egy nap, vagy volt?

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 15 548 — TODDHERREMANS79
Nekem a sorsolásban 2 dolog tartotta fenn a figyelmem:
- A műsorverető buxa. (nem tudja vki a nevét? 😀 )
- Az eurosportos kommentátor elég nagy arc. Szerintem tolt pár jó poént, és lazán beszélt, nem úgy, mint egyéb csatornákon a többi fos.Duff
átkapcsoltam 10 mp-re a digire. Nem lehetett hallani a magyar kommentet, mert elnyomta az angol.

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers, Drew Lock és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 2 410
Nekem a sorsolásban 2 dolog tartotta fenn a figyelmem:
- A műsorverető buxa. (nem tudja vki a nevét? 😀 )
- Az eurosportos kommentátor elég nagy arc. Szerintem tolt pár jó poént, és lazán beszélt, nem úgy, mint egyéb csatornákon a többi fos.
több mint 8 éve
2008/09 Serie A: 1. Inter 2. Juve 3. Milan
2009/10-es BL kiemelései: 1. kalap: Milan, 2. kalap: Juventus, Inter.
Itt van, ha nem hiszel nekem:
http://en.wikipedia.org/wiki/2009–10_UEFA_Champions_League_group_stage
http://en.wikipedia.org/wiki/2008–09_Serie_A

Miért érzem úgy, hogy akkor ugyanezen az eseten nem voltál felháborodva? 😊Schleck
no de basszameg, nem azt pofázom, hogy csak a bajnokság számít én sem... és az elmúlt 3 évben mi 2 BL döntőt játszottunk, közvetlen előtte meg is nyertük, így talán jogos volt a Milan első kalapos kiemelése, ott mi nemzetközileg ki is harcoltuk az előző években az első kalapot, az Inter jelenleg most csak a Mourinho féle BL-t tudja felmutatni, előtte sokáig semmi, utána sem, ami a nemzetközi focit illetiStez
Ezt írtad. 😊
De oké hagylak, úgy sem lehet meggyőzni semmiről téged ma.Schleck
ma?sosem (főleg,ha soccerről van szó) 😀