Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Íme a tökéletes példa, hogyan tudnak csalni a VAR-ral együtt is.
Mikey
Semmi nem volt
Jakehomer
de, felszedte az ütőjét.
a szünetben mutatták a lassítást, azon tisztán látszott, hogy becsúszik Mané talpa alá, és azért nem találja el rendesen a labdát. piros és szabad.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Íme a tökéletes példa, hogyan tudnak csalni a VAR-ral együtt is.
Mikey
Semmi nem volt

Perception is reality.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Íme a tökéletes példa, hogyan tudnak csalni a VAR-ral együtt is.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Sok mindent eddig nem tudtunk kezdeni a Flamengóval. Gyakorlatilag támadni sem tudunk. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 293 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jamie Vardy ismét hihtetlen formában van, vezet a Leicester 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 851
90+11 a lugo egyenlit
1-1 lett a malaga meccs
picsaba 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 851
ajanlottnak megjelent
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 293 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Arteta lett az új edzőnk, remélem sokat fejlődött Pep alatt 😊

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 444.hu/2019/12/19/csanyi-orban-nem-ertetett-egyet-pinter-attila-menesztesevel-es-dardai-kinevezesevel-2014-ben

Mindenhez IS ért!
Vrij6
Valamiért nem vagyok meglepve.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ahogy öregszik, úgy egyre jobban látszanak az undorító cigány vonásai a pocakos tábornoknak. 😉
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2019/12/19/csanyi-orban-nem-ertetett-egyet-pinter-attila-menesztesevel-es-dardai-kinevezesevel-2014-ben

Mindenhez IS ért!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀
dugo93
Fogalmam sincs leérkezéskor hogy maradt ép a jobb térde.. nem ember!

Más:
“....a meccs után a csapattal hazafele utaztak és Ronaldo arról érdeklődött Benatiánál, hogy mit fognak csinálni, amikor visszaérnek Torinóba.

„Este 11 óra van, megyek haza, miért?” – jött a választ a francia-marokkói játékostól.

„Nem akarsz egy rövid edzést csinálni velem? Meg se izzadtam a mérkőzésen. Edzenem kell. Nem akarsz csatlakozni?”

(Amikor visszaért a Juventus az edzőközpontba, mindenki átvette utcai ruháját, csak Ronaldo nem, aki fogta magát és lement a konditerembe edzeni.)

Iszonyat mennyire bírom ezt a csávót 😀😀😀DD
#JC6
mert a bal lábára érkezett! 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Azért remélem a casemiro-ramos kettőst elrettentő példaként fogják 10-20 év múlva mutogatni, hogy anno ezt nevezték top védekezésnek.
MarioAna
Ideje lenne más sportág után nézned, mert ezek alapján vak vagy ehez a játékhoz.
FLZOLI
mondjuk Ramos védőjátéka is az elmúlt 2-3 évben javult fel, előtte azért elég komoly helyezkedési és gondolkodásbeli problémái voltak. Pepe nem győzte javítani a hibáit, a díjakat meg a spanyol kapta helyette természetesen. Azóta meg sajnos a sebessége, és a gólfejelési képessége kopott meg, de inkább egy stabil védő aki az ellenfél kapujára kevésbé veszélyes mint egy szar aki sok gólt fejel.

Casemiroval én sem értem mi a gond, a csapat legfontosabb láncszeme, nemhiába nem meri padoztatni Zidane, világszinten lenne rá max 2-3 alternatíva. (A braziloknál a VB-n és a copán 1-1 meccset hagyott ki, a belgák ellen simán kikaptak a cseréje Fernandinho miatt, Paraguay ellen meg az egyetlen nyögvenyelős, tizenegyespárbajos meccsüket játszották a tornán, nyilván tök véletlen mindkettő meccs 😀)
A tegnapi sárgáját is a társak hibája miatt kapta. Ha anno az emberhátrányos clasicon Marcelonak a 90. percben lett volna annyi esze hogy félpályánál leütközze a labdás embert akkor nem szoptunk volna ki a hosszabbításban. Casemironak most volt esze.
Én ugyan már csak kispályán focizok, de sikerült belátnom, hogy vannak bizonyos posztok és meccsszituációk, ahol muszáj egy kicsit erélyesebben fellépni különben hülyét csinálnak belőled. Pechjére Casemiro pont egy ilyen poszton játszik 😀 Ha csak 80%-os odaadással lépsz fel Messihez aki lendületből hozza rád a labdát, akkor 10-ből 10-szer beszopat, ehhez nem kell atomfizikusnak lenni. Casemiro kemény, de sohasem alattomos (mint pl. amilyen egy Matterazzi, vagy egy csúcson levő Ramos volt.)

Ronaldo gólhoz meg csak ennyit fűznék hozzá:


Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀
dugo93
Fogalmam sincs leérkezéskor hogy maradt ép a jobb térde.. nem ember!

Más:
“....a meccs után a csapattal hazafele utaztak és Ronaldo arról érdeklődött Benatiánál, hogy mit fognak csinálni, amikor visszaérnek Torinóba.

„Este 11 óra van, megyek haza, miért?” – jött a választ a francia-marokkói játékostól.

„Nem akarsz egy rövid edzést csinálni velem? Meg se izzadtam a mérkőzésen. Edzenem kell. Nem akarsz csatlakozni?”

(Amikor visszaért a Juventus az edzőközpontba, mindenki átvette utcai ruháját, csak Ronaldo nem, aki fogta magát és lement a konditerembe edzeni.)

Iszonyat mennyire bírom ezt a csávót 😀😀😀DD
#JC6
Ez lehet csak PR szöveg, de belőle ki is nézem ezt a fanatizmust.
Félelmetes, hogy kevesebb nárcizmussal és kicsivel több ésszel mekkora ikon lehetne a fiatalok előtt (nyilván most is az, de inkább a divatikon mivolta). Baromi nagy alakja már a labdarúgásnak, és lehet egyébként pont az egoizmusa viszi állandóan előre, hogy ne az állott vízben királykodjon (alá Messi ugye)
FLZOLI
Van róla egy sztori, hogy anno még Manchesterben Rio megverte ping-pongban, és mivel a társak ezzel zrikálták és Riot "éltették" a csávó vett otthonra egy asztalt, 3 héten keresztül minden nap több órát gyakorolt majd kihívta Riot egy visszavágóra és szarrá verte.
Nárcisztikus, de a munkamorálja elképesztő és ha jobban belegondoltok ez egy nagyon jó kombináció ha a teljesítményét nézzük.
davemayer
Meg az a story is kemény mikor Evrat áthívta vacsorára erre csak nyúl kaja volt plusz C még egy jot le is edzett a franciával a kertben. Többet Evra nem ment Ronaldo haza közelébe sem 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
B+, az mi emelkedés már? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀
dugo93
Fogalmam sincs leérkezéskor hogy maradt ép a jobb térde.. nem ember!

Más:
“....a meccs után a csapattal hazafele utaztak és Ronaldo arról érdeklődött Benatiánál, hogy mit fognak csinálni, amikor visszaérnek Torinóba.

„Este 11 óra van, megyek haza, miért?” – jött a választ a francia-marokkói játékostól.

„Nem akarsz egy rövid edzést csinálni velem? Meg se izzadtam a mérkőzésen. Edzenem kell. Nem akarsz csatlakozni?”

(Amikor visszaért a Juventus az edzőközpontba, mindenki átvette utcai ruháját, csak Ronaldo nem, aki fogta magát és lement a konditerembe edzeni.)

Iszonyat mennyire bírom ezt a csávót 😀😀😀DD
#JC6
Ez lehet csak PR szöveg, de belőle ki is nézem ezt a fanatizmust.
Félelmetes, hogy kevesebb nárcizmussal és kicsivel több ésszel mekkora ikon lehetne a fiatalok előtt (nyilván most is az, de inkább a divatikon mivolta). Baromi nagy alakja már a labdarúgásnak, és lehet egyébként pont az egoizmusa viszi állandóan előre, hogy ne az állott vízben királykodjon (alá Messi ugye)
FLZOLI
Van róla egy sztori, hogy anno még Manchesterben Rio megverte ping-pongban, és mivel a társak ezzel zrikálták és Riot "éltették" a csávó vett otthonra egy asztalt, 3 héten keresztül minden nap több órát gyakorolt majd kihívta Riot egy visszavágóra és szarrá verte.
Nárcisztikus, de a munkamorálja elképesztő és ha jobban belegondoltok ez egy nagyon jó kombináció ha a teljesítményét nézzük.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀
dugo93
Fogalmam sincs leérkezéskor hogy maradt ép a jobb térde.. nem ember!

Más:
“....a meccs után a csapattal hazafele utaztak és Ronaldo arról érdeklődött Benatiánál, hogy mit fognak csinálni, amikor visszaérnek Torinóba.

„Este 11 óra van, megyek haza, miért?” – jött a választ a francia-marokkói játékostól.

„Nem akarsz egy rövid edzést csinálni velem? Meg se izzadtam a mérkőzésen. Edzenem kell. Nem akarsz csatlakozni?”

(Amikor visszaért a Juventus az edzőközpontba, mindenki átvette utcai ruháját, csak Ronaldo nem, aki fogta magát és lement a konditerembe edzeni.)

Iszonyat mennyire bírom ezt a csávót 😀😀😀DD
#JC6
Ez lehet csak PR szöveg, de belőle ki is nézem ezt a fanatizmust.
Félelmetes, hogy kevesebb nárcizmussal és kicsivel több ésszel mekkora ikon lehetne a fiatalok előtt (nyilván most is az, de inkább a divatikon mivolta). Baromi nagy alakja már a labdarúgásnak, és lehet egyébként pont az egoizmusa viszi állandóan előre, hogy ne az állott vízben királykodjon (alá Messi ugye)

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀
dugo93
Fogalmam sincs leérkezéskor hogy maradt ép a jobb térde.. nem ember!

Más:
“....a meccs után a csapattal hazafele utaztak és Ronaldo arról érdeklődött Benatiánál, hogy mit fognak csinálni, amikor visszaérnek Torinóba.

„Este 11 óra van, megyek haza, miért?” – jött a választ a francia-marokkói játékostól.

„Nem akarsz egy rövid edzést csinálni velem? Meg se izzadtam a mérkőzésen. Edzenem kell. Nem akarsz csatlakozni?”

(Amikor visszaért a Juventus az edzőközpontba, mindenki átvette utcai ruháját, csak Ronaldo nem, aki fogta magát és lement a konditerembe edzeni.)

Iszonyat mennyire bírom ezt a csávót 😀😀😀DD
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
kristóf17
Van még min javítani. Kicsit túlugrotta 😀

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért remélem a casemiro-ramos kettőst elrettentő példaként fogják 10-20 év múlva mutogatni, hogy anno ezt nevezték top védekezésnek.
MarioAna
Ideje lenne más sportág után nézned, mert ezek alapján vak vagy ehez a játékhoz.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Na kérem. Az elmúlt évtized legjobbja még 34 évesen is kiköpeti velem a vacsimat. Imádom az ember mentalitását. Pedig soha nem tudtam szeretni, de nem tudom nem kedvelni a hozzáállása miatt, még ha egy ripacs is sokszor. Ez beszarás.
 www.youtube.com/watch?v=wj2lwSwp4j8#action=share
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Rég volt ilyen fos Classico.
Kenny
Isten áldja Andy Vajnát, hogy nem látom!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Rég volt ilyen fos Classico.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Nyomorék spíler tv megszüntethetné már magát.......

Normális streamet tud vki a calssicóhoz?
dande
 footybite.com/football/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Baszod letalpalja varanet a tizenegyesponton es semmi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!