Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Par szurkolo a stadionban nem hiszi el, amit lat. En sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
de csicskák vagyunk hogy 2-0ról visszajöhetett a Watford, és 2-2 óta is folyamatosan ők tamádnak... vicc

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy halkan jegyzem meg, Pepetol is kiraz a hideg. A gyerek gyors es amugy rohadt jo lehetne, de leri rola, hogy annyi esze sincs, mint egy tyuknak, raadasul minden alkalommal onzozik, allandoan ket, harom, negy utemmel kesobb adja a labdat, ha egyaltalan adja... Mert allandoan onzozik, ello tizbol nyolc labdat, amikor a masik jobb helyzetben lehetne. A gyereknek ha nincs 20 kiserlete az elmult par hetben, egy sem. Es nulla gol, assziszt is talan egy. Ja, es vedekezni nem hajlando. Pedig ha esszel nyomna, mekkora asz lehetne az o kepessegeivel..

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertem en, hogy Guenduozi Emery szerelme, de ez a gyerek meccsenkent legalabb egyszer nyom egy akkora hajmereszto hibat, amire szavak sincsenek... De inkabb tobbszor.
Stez
Na vegre, nem csak en latom igy! A csavo egy hibagenerator. minden meccsen eladja a labdat sokszor, vagy olyan passzt ad, amit el fog adni aki epp labujjheggyel odaer. Neha meg egyszeruen elveszi masok passzat, es semmit nem tud kezdeni vele, megakad a tamadas. Vannak jo meglatasai amugy, de sokkal tobbet hibazik azzal, hogy erolkodik valami nagyon, az egyszeru megoldas helyett.
ulpianus
Ez a gyerek nem topcsapatba valo. Buta, de ami nagyobb problema, hogy helyezkedni sem tud. Futkarozik, mint pok a falon, de teljesen hasztalanul egeti el a tobb energiat, mint valaki, aki esszel jatszik ugyanezen a poszton.

De hat az elobbi hibaja is... Jobb helyeken a kovetkezo heten mar nem kezdesz, es kb. el is bucsuzhatsz a palyatol.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ertem en, hogy Guenduozi Emery szerelme, de ez a gyerek meccsenkent legalabb egyszer nyom egy akkora hajmereszto hibat, amire szavak sincsenek... De inkabb tobbszor.
Stez
Na vegre, nem csak en latom igy! A csavo egy hibagenerator. minden meccsen eladja a labdat sokszor, vagy olyan passzt ad, amit el fog adni aki epp labujjheggyel odaer. Neha meg egyszeruen elveszi masok passzat, es semmit nem tud kezdeni vele, megakad a tamadas. Vannak jo meglatasai amugy, de sokkal tobbet hibazik azzal, hogy erolkodik valami nagyon, az egyszeru megoldas helyett.
ulpianus
Én mindig azt hallom mindenkitől hogy mekkora tehetség. Amég meglesz idén a Top 4 engem nem zavar, max eladjuk rohadt drágán remélhetőleg ha mindenki szerint ekkora király. Aztán most Holebas majdnem megverte szegényt 😀

közben bazmeg szépít a Watford idegörlő 35 perc lesz így

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Atyaeg, Papasthapoulos...

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ertem en, hogy Guenduozi Emery szerelme, de ez a gyerek meccsenkent legalabb egyszer nyom egy akkora hajmereszto hibat, amire szavak sincsenek... De inkabb tobbszor.
Stez
Na vegre, nem csak en latom igy! A csavo egy hibagenerator. minden meccsen eladja a labdat sokszor, vagy olyan passzt ad, amit el fog adni aki epp labujjheggyel odaer. Neha meg egyszeruen elveszi masok passzat, es semmit nem tud kezdeni vele, megakad a tamadas. Vannak jo meglatasai amugy, de sokkal tobbet hibazik azzal, hogy erolkodik valami nagyon, az egyszeru megoldas helyett.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertem en, hogy Guenduozi Emery szerelme, de ez a gyerek meccsenkent legalabb egyszer nyom egy akkora hajmereszto hibat, amire szavak sincsenek... De inkabb tobbszor.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Auba dupla 32 perc után 2-0 idegenben rég volt ilyen hogy megnyugodtam Arsenal meccsen 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Balogh Norbi -> Hull City
empty taxi
bajneri karrier vár rá.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Balogh Norbi -> Hull City


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Passz, én soha nem nézem meg a stúdiói szakértést, rohadtul nem érdekel, bárki is van ott. Nem is értem miért nézi ezeket bárki.
warr_b
Itt angolban mittomen Shearer jon szakerteni, Lineker a kerdezo. Vagy jon Seedorf, Scholes, Rio Ferdinand, akarki. Volt edzok. Vagy olyan szakertok, akik lathatoan tudjak mirol beszelnek. Egesz jo musort hoznak ossze.

Igazabol ajanlom a tobbi magyar nyelvu musort, azok jok. Oke, a GerManianak (nem Bundesliga osszefoglalo) nem sokszor van barmi ertelme.
Csak ez a Francia liga kapott egy rossz musorvezetot, akihez most ket olyan hujegyerek ment be, en ereztem cikinek a musort. Orulok, hogy a szomszedaim nem tudnak magyarul, igy veletlen sem kell magyarazkodnom, hogy mehetett le ez az akarmi a nappaliban. 😊
ulpianus
Ezt értem, csak nekem nem hiányoznak ezek. Szerintem akkor se nézném, ha Farkas Jancsi kérdezné Illovszky Rudi bácsit 🙂
warr_b
Na, AZT azért megnézném! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 651 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Passz, én soha nem nézem meg a stúdiói szakértést, rohadtul nem érdekel, bárki is van ott. Nem is értem miért nézi ezeket bárki.
warr_b
Itt angolban mittomen Shearer jon szakerteni, Lineker a kerdezo. Vagy jon Seedorf, Scholes, Rio Ferdinand, akarki. Volt edzok. Vagy olyan szakertok, akik lathatoan tudjak mirol beszelnek. Egesz jo musort hoznak ossze.

Igazabol ajanlom a tobbi magyar nyelvu musort, azok jok. Oke, a GerManianak (nem Bundesliga osszefoglalo) nem sokszor van barmi ertelme.
Csak ez a Francia liga kapott egy rossz musorvezetot, akihez most ket olyan hujegyerek ment be, en ereztem cikinek a musort. Orulok, hogy a szomszedaim nem tudnak magyarul, igy veletlen sem kell magyarazkodnom, hogy mehetett le ez az akarmi a nappaliban. 😊
ulpianus
Ezt értem, csak nekem nem hiányoznak ezek. Szerintem akkor se nézném, ha Farkas Jancsi kérdezné Illovszky Rudi bácsit 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Passz, én soha nem nézem meg a stúdiói szakértést, rohadtul nem érdekel, bárki is van ott. Nem is értem miért nézi ezeket bárki.
warr_b
Itt angolban mittomen Shearer jon szakerteni, Lineker a kerdezo. Vagy jon Seedorf, Scholes, Rio Ferdinand, akarki. Volt edzok. Vagy olyan szakertok, akik lathatoan tudjak mirol beszelnek. Egesz jo musort hoznak ossze.

Igazabol ajanlom a tobbi magyar nyelvu musort, azok jok. Oke, a GerManianak (nem Bundesliga osszefoglalo) nem sokszor van barmi ertelme.
Csak ez a Francia liga kapott egy rossz musorvezetot, akihez most ket olyan hujegyerek ment be, en ereztem cikinek a musort. Orulok, hogy a szomszedaim nem tudnak magyarul, igy veletlen sem kell magyarazkodnom, hogy mehetett le ez az akarmi a nappaliban. 😊

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 651 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez lehet nem ide valo. Nekem nagyon a bogyomben van eleve a digi sportrol a francia bajnoksag fociosszefoglalolja es magazinmusora (messze a legrosszabb mind kozul amit magyarul is megnezek). Nagy Viktor szamomra fogyaszthatatlan stilusa, aki mintha nem is szeretne a focit.

Most meghivtak ket sracot. Poenok, szakertelem helyett, mint az oviban, rendben. Biztos ez kell a fiataloknak.
Na de az, hogy a magyar valogatott meccserol annyi jott le nekik, hogy nem igazan nezik, mert nem erdekel (magyar futball szakertok elvileg). Nem is erdemes nezni. Egyik belenezett, a masik azt sem tette. Ez csak nekem fura?
ulpianus
Passz, én soha nem nézem meg a stúdiói szakértést, rohadtul nem érdekel, bárki is van ott. Nem is értem miért nézi ezeket bárki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
....Na de az, hogy a magyar valogatott meccserol annyi jott le nekik, hogy nem igazan nezik, mert nem erdekel (magyar futball szakertok elvileg). Nem is erdemes nezni. Egyik belenezett, a masik azt sem tette. Ez csak nekem fura?
ulpianus
Nekem az fura, hogy hangoztatják televízióban. Egyébként pont így vagyok vele, hogy a háttér "komolytalansága" miatt semmi értelme követnem, bármennyire imádom a focit, és szeretnék jó magyar játékot látni legalább válogatott szinten.
De adásban biztos, hogy ezt nem hangoztatnám.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ez lehet nem ide valo. Nekem nagyon a bogyomben van eleve a digi sportrol a francia bajnoksag fociosszefoglalolja es magazinmusora (messze a legrosszabb mind kozul amit magyarul is megnezek). Nagy Viktor szamomra fogyaszthatatlan stilusa, aki mintha nem is szeretne a focit.

Most meghivtak ket sracot. Poenok, szakertelem helyett, mint az oviban, rendben. Biztos ez kell a fiataloknak.
Na de az, hogy a magyar valogatott meccserol annyi jott le nekik, hogy nem igazan nezik, mert nem erdekel (magyar futball szakertok elvileg). Nem is erdemes nezni. Egyik belenezett, a masik azt sem tette. Ez csak nekem fura?
ulpianus
Nagy Viktort mint műsorvezető, nem bírom, de kommentátornak szerintem nem rossz.Ennek műsornak szépen elengedte a kezét a Digi, amikor bejött a PL, meg is látszik a színvonalon.
A múltkor megláttam Zombori Zalán-t, mint szakértőt, és felsírtam, de meglepő mód kiemelkedett a csapatból a felkészültségével (Csak sajna nem értem,mint mond.. 😀 )
Viszont a Csizmaszár nálam továbbra is alap pénteki program!
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez lehet nem ide valo. Nekem nagyon a bogyomben van eleve a digi sportrol a francia bajnoksag fociosszefoglalolja es magazinmusora (messze a legrosszabb mind kozul amit magyarul is megnezek). Nagy Viktor szamomra fogyaszthatatlan stilusa, aki mintha nem is szeretne a focit.

Most meghivtak ket sracot. Poenok, szakertelem helyett, mint az oviban, rendben. Biztos ez kell a fiataloknak.
Na de az, hogy a magyar valogatott meccserol annyi jott le nekik, hogy nem igazan nezik, mert nem erdekel (magyar futball szakertok elvileg). Nem is erdemes nezni. Egyik belenezett, a masik azt sem tette. Ez csak nekem fura?
ulpianus
Szerintem igen.
Sajnos a mai vilagban ez kell.
Kapcsolj barmelyik adora....
Agyhalottaknak csinaljak a "show-musor"-okat.

Szerkesztette: ZoliZoltán
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Gecc nincs pénz fűmagra picipesten? Fetrengő balettosok 😁
petey
Nem hinném, hogy kész már az Új Bozsik. 😀 😀 😀
Hidehgkutiba volt a meccs!
Fattyu
obviuszli tudom, hogy ott van, de rendes albérlőként csak fizetni kéne okosba nem? 😀
petey
Tudom, hogy képben vagy a helyszinekkel, illetve a focival kapcsolatban is. Gondoltam itt megcsusztàl valamiért. DE NEM 😁😁
A bérleti pénzzel meg a tulaj rendelkezik 😁😏
Szólni szolhatsz, kérni kérhetsz, többi meg idő és akarat kérdése...😁

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Gecc nincs pénz fűmagra picipesten? Fetrengő balettosok 😁
petey
Nem hinném, hogy kész már az Új Bozsik. 😀 😀 😀
Hidehgkutiba volt a meccs!
Fattyu
obviuszli tudom, hogy ott van, de rendes albérlőként csak fizetni kéne okosba nem? 😀

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 924
csak a 2 felidot lattam a lipcse bayernbol, de Gulacsi vedett 3 eleg jot,az egyik a vegen volt pont. az ilyeneket hianyolok a valogatotbol..es nem csak en.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Gecc nincs pénz fűmagra picipesten? Fetrengő balettosok 😁
petey
Nem vertikálták a pályát, ráesett az eső,nem szívta el a pálya,megsütötte a nap ettől pedig kiégett.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ez lehet nem ide valo. Nekem nagyon a bogyomben van eleve a digi sportrol a francia bajnoksag fociosszefoglalolja es magazinmusora (messze a legrosszabb mind kozul amit magyarul is megnezek). Nagy Viktor szamomra fogyaszthatatlan stilusa, aki mintha nem is szeretne a focit.

Most meghivtak ket sracot. Poenok, szakertelem helyett, mint az oviban, rendben. Biztos ez kell a fiataloknak.
Na de az, hogy a magyar valogatott meccserol annyi jott le nekik, hogy nem igazan nezik, mert nem erdekel (magyar futball szakertok elvileg). Nem is erdemes nezni. Egyik belenezett, a masik azt sem tette. Ez csak nekem fura?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Gecc nincs pénz fűmagra picipesten? Fetrengő balettosok 😁
petey
Nem hinném, hogy kész már az Új Bozsik. 😀 😀 😀
Hidehgkutiba volt a meccs!

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Fati 16 évesen 6 perc alatt gól+gólpassz a Valencia ellen.