Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Röfögött ez kicsit. Nincs nagyon formában a csapat. Persze 38 meccset amúgy sem lehet 100%on nyomni.
Remélem Monak nincs baja de egy kicsit jött tenni neki is és a csapatnak is ha pihenne.
Nem megy neki és ahogy már írták is sír nála a labda. Szinte csak rossz megmozdulása van - csak ha egyénileg nem oldja meg akkor sehogy.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
hát ezért nem adtam volna ugyan tizenegyest, de végre konzisztens a VAR - a bíró ítéletét nem bírálják felül. csúnya lett volna, ha két meg nem kapott bünti után ezt meg elveszik.

lejcsesztert meg nem sajnálom, focizni nem akartak, csak fát vágni, mikrofonfejű köcsög meg rohadjon meg, még mielőtt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Albrighton meg a vilag hulyeje.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rossz nezni Szalah-t. Nincs het, hogy legalabb ket oriasi helyzetet ne szurna el. Onzo, ra van tekeredve a labdara, raadasul allandoan hisztizik es csapkod, ha epp nem kap labdat. Es a valtozatossag kedveert most is ellotte Mane elol a labdat. XD

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
az valahol persze törvényszerű, hogy azt a meccset nem nyerjük meg, ahol az ellenfélnek köze nincs a meccshez. nyertünk idén már olyat, amit nem érdemeltünk meg, most majd kicsit egyenlít a sors.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na ott a hazard gol, remelem mostmar beindul.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ezert nem kellett Bale kedden, a bajnokin ket perc kellett a villanashoz 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkepeszto gyenge ez a Spurs iden. Meglatszik, hogy Eriksen menni akar, az egesz tamadogepezet osszeesett.
Stez
évek óta várjuk h bezuhanjanak, úgy néz ki most eljött az is
Negritis
Sok nekik ez a tobb fronton valo helytallas, meg Eriksen is hisztizik nyar ota, hogy menni akar, a fel vedelem is a tavozas hataran, ha meg Kane-nek epp nem megy, nincs, aki megvedje a csapat segget. Kane-en meg megy a fantasym. 😀
Stez
nyilván összefüggnek a dolgok, de az is gond h évek óta nem költenek játékosokra
és láttuk már párszor hogy ettől előbb utóbb behorpadnak a csapatok
Negritis
Nem hiszem, h most ez a gond, a nyaron koltottek rendesen. Szimplan Eriksen nelkul nudli a tamadoegyseg, meg hulla faradtak, nem tudnak futni rendesen. Es jon a valogatott szunet, mindenki megy a valogatottjaba, ahol alapember, szoval meg most sem fognak tudni pihenni. Jo dolog ez a BL, de az ilyen vekony csapatokat teljesen kicsinalja. Pedig a Spursnek most a padja sem szar, csak nincsenek playmakerek, igy meg nem lehet pihentetni egy Kane-t.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Elkepeszto gyenge ez a Spurs iden. Meglatszik, hogy Eriksen menni akar, az egesz tamadogepezet osszeesett.
Stez
évek óta várjuk h bezuhanjanak, úgy néz ki most eljött az is
Negritis
Sok nekik ez a tobb fronton valo helytallas, meg Eriksen is hisztizik nyar ota, hogy menni akar, a fel vedelem is a tavozas hataran, ha meg Kane-nek epp nem megy, nincs, aki megvedje a csapat segget. Kane-en meg megy a fantasym. 😀
Stez
nyilván összefüggnek a dolgok, de az is gond h évek óta nem költenek játékosokra
és láttuk már párszor hogy ettől előbb utóbb behorpadnak a csapatok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkepeszto gyenge ez a Spurs iden. Meglatszik, hogy Eriksen menni akar, az egesz tamadogepezet osszeesett.
Stez
évek óta várjuk h bezuhanjanak, úgy néz ki most eljött az is
Negritis
Sok nekik ez a tobb fronton valo helytallas, meg Eriksen is hisztizik nyar ota, hogy menni akar, a fel vedelem is a tavozas hataran, ha meg Kane-nek epp nem megy, nincs, aki megvedje a csapat segget. Kane-en meg megy a fantasym. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Elkepeszto gyenge ez a Spurs iden. Meglatszik, hogy Eriksen menni akar, az egesz tamadogepezet osszeesett.
Stez
évek óta várjuk h bezuhanjanak, úgy néz ki most eljött az is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkepeszto gyenge ez a Spurs iden. Meglatszik, hogy Eriksen menni akar, az egesz tamadogepezet osszeesett.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
A félpályán sétálgatásból még Szilveszter sem tudott gólt lőni.
Bálesz
Az egy Vasas-Fradi volt a Népstadionban és én ott voltam.
És tényleg nem lőtte be.
Sobri Jóska
Azt csak Galaschek Peti tudta 😊
warr_b
Szilveszter Ferenc volt az.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A félpályán sétálgatásból még Szilveszter sem tudott gólt lőni.
Bálesz
Az egy Vasas-Fradi volt a Népstadionban és én ott voltam.
És tényleg nem lőtte be.
Sobri Jóska
Azt csak Galaschek Peti tudta 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
A félpályán sétálgatásból még Szilveszter sem tudott gólt lőni.
Bálesz
Az egy Vasas-Fradi volt a Népstadionban és én ott voltam.
És tényleg nem lőtte be.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
meger egy miset....a fradi ludo utan

 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-ez-nem-egy-kibtt-baratsagos-meccs-szoboszlaiek-edzoje-2725461
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az tetszik, hogy a fizetett Fradi tábor egy rossz szót sem szól a Kubatov klánra.
Még a végén megvonnák tőlük a pénzt...

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Megkérdezném a Fradi drukkereket, hogy ha most vennetek kellene egyet a csapat mezéből akkor kinek a neve lenne a hátán ebből a keretből?
Bazzani
Kubatov.xls

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Engem tegnap nem a vereség zavart, mert sejtettem, hogy az lesz, úgy is mentem ki, hogy bőven benne van a pakliban. Ez a Ludo már messze nem a nyári. Aki a két BL-selejtezőből indult ki, az sajnos durván álomvilágban él. Ki lehet kapni, hisz jobb csapat, de. És most jön a kurva nagy DE:
Az viszont konkrétan felbaszott, amikor 0-3 után már azt láttam a csapaton, hogy kb a lefújást várják. Hazai pályán, emberelőnyben, 30 perccel a vége előtt. Azt a sétálgatós, tesze-tosza fost, amit az utolsó fél órában leműveltünk, nem szeretném minősíteni.
Nem emlékszem, hogy szerdán akár egyetlen Salzburg-játékoson is azt láttam volna, hogy "menjünk már zuhanyozni". Nem. Fogták magukat és kiegyenlítettek a 3,14csába az Anfielden 0-3-ról.
(Azt pedig már nem is említem, hogy a Pool is megmutatta anno, hogy a 0-3-ról egyenlítéshez 6 perc is elég. Egyenlő létszámban)
Nem azt mondom, hogy ez az elvárás és ezt mindig meg lehet csinálni. De legalább próbálják meg. A félpályán sétálgatásból még Szilveszter sem tudott gólt lőni.
És leszarom, ha nem hozzák 3-3-ra, de legalább azért az egy gólért szakadjanak meg, ha már megtelt értük a stadion. Sokadszor.
Tegnap a csapat jó része totálisan vakon volt. Az meg, hogy a Ludo "jobban felkészült" (Lovrencsics nyilatkozta), egyenesen vérlázító. És Ti? Ja, tudom. Hangzatos nyilatkozatokat adtatok már hetek óta. Ők meg idejöttek és kezdhettük 0-1-ről a meccset...

Szerkesztette: Bálesz

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
egy bajom van ezzel.azt hangoztatjak h tanulniuk kell...a vidi mondott ilyet tavaly h tanulni jottek?😂
ZoliMP
Nem találtak szerb tolmácsot, senki se beszélt náluk magyarul.
Kenny
értem a poént. 😀 Juhász, Fiola, Kokó, Kovácsik, Pátkai, Huszti, Tujvel?
petey
johat bold volt, legalabb figyelsz😂
Kenny
felrement az irasom vagy nem ertem a poent 😀
ZoliMP
Fradiban mindenki ukrán, Vidiben mindenki szerb - ergo nincs aki nyilatkozhatott volna magyarul 😀
petey
És ti mindig csak a szerb fogadási maffia kívánságának megfelelően kaptok ki, ezt se felejtsd el 😉
csebi
Nem igy ertettem hanem most mar az elejetol az van, hogy a fradi az el-ben van es tanulniuk kell, hogy ez milyen szint. egyfajta felelosseg lesopres.
Ezt nyilatkozta Lovrencsics is a vegen.

A videoton mikor mondta azt, hogy kvazi csak cserediakok , tanulni jottunk, hogy a jovoben jobbak legyunk.

Itt a mentalitassal van a gaz.

Egy kisebb balkani csapattol nem hallod ezt azt tutti. vagy a dudalangostol
"Bakker itt vagyok? akkor megmutatjuk miert vagyunk itt stb.."
"Hat igen jobb csapatok ezek, de tanulni jottunk, hogy a jovoben.."

Melyik hnagzik jobban?
ZoliMP
Azért az mennyivel jobb h a vereségnél a hiányzó játékosokat említjük? Illetve mikor rutintalansagrol beszél vki abból is az jön ki sztem h azt látja az edző h tanulniuk kellene ebből:

 m.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-harom-legeredmenyesebb-jatekosombol-ketto-hianyzott-nikolics-2659137

Illetve Stopira még egy győztes meccsen is tanuló pénzről, okulasrol beszélt:

“A BATE Boriszovtól elszenvedett vereség a mai napig fáj, meglehet, a tanulópénzt aznap fizettük meg. Aki látta a mérkőzést, tanúsíthatja, nem voltunk rosszabbak a fehéroroszoknál, a különbséget az jelentette, hogy ők gólra váltották a helyzeteiket, mi nem. Igaz, ez a különbség sokba került nekünk... A Chelsea ellen még közelebb jártunk a pontszerzéshez, csak hát Londonban is akadt némi gondunk a helyzetkihasználással. Amiből lehetett, abból okultunk, “

Azért valljuk be őszintén ennek a keretnek a fradinal igen is ez az el csoportkör tanulásrol szól, itt kijönnek azok a hibák hiányosságok amik a magyar bajnokságban nem. Nem volt a Fradi semmilyen csoportkörben 15 éve, látszik az hogy kire lehet számítani ilyen szinten (pl. Heister, Tokmac) és kire nem (pl. Siger, Zubkov, Boli), így újra lehet költeni az adotokat új játékosokra.

Amúgy szeretném megkérdezni h ezt a Skvarka gyereket megnézte egyáltalán Hajnal, mert szvsz ez a gyerek nagyobb kapufa mint Finnbogasson és Tuyp együtt ...
csebi
A gólpasszkirály, meg a faszom az 😀
Ennyire körülményes,lassú,ötlettelen középső középpályást nem láttam a Fradiban Józsi Gyuri óta( halkan jegyzem meg, hogy pár hete testközelből tapasztaltam, hogy mire képes, és ez mennyire volt elég az NB1-ben).
Botrány amit ez a szlovák fiú csinál, és mi meg versengtünk érte nem tudom milyen orosz csapattal talán. Az ő perceit instant odaadnám Csonkának.
Kenny
Őszintén Csonka sem győzött meg engem h játszania kellene bmennyit is, oké mi kölykunk de ő nalam ilyen nb1 határán levő játékos, aki elfér egy 8-12. Csapatban de az sem lenne meglepő ha nb2ben feljutásért menő csapatban Tolna.
Skvarka hekyett meg Józsi Gyurit is szívesebben látnám 😊
csebi
Vissza kell hozni Harist. Egész ügyes játékos lett Debrecenben.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Az a baj, hogyha Rebrov összekerül egy magasabban jegyzet csapattal, azonnal kiütközik, hogy nem jó és nem eléggé félkészült edző és vele is hiba volt hosszabbítani.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Amúgy Haratin nyilatkozatát érdemes elolvasni.

Csak nekem tűnt fel h Rebrov sokat vár a cserekkel, és az alapjatekatol képtelen eltekinteni meccs közben bmien szitu jön? Most is ember előnyben voltunk 0-2nel, ott volt a félidő és a 74. Percben cserélt először, amikor már három lett a különbség. Volt pár helyzet de igazából meddő folenyunk volt még a legjobb időszakokban is. Boli engem nem győzött meg továbbra sem akármennyire is norvég gólkirály volt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
egy bajom van ezzel.azt hangoztatjak h tanulniuk kell...a vidi mondott ilyet tavaly h tanulni jottek?😂
ZoliMP
Nem találtak szerb tolmácsot, senki se beszélt náluk magyarul.
Kenny
értem a poént. 😀 Juhász, Fiola, Kokó, Kovácsik, Pátkai, Huszti, Tujvel?
petey
johat bold volt, legalabb figyelsz😂
Kenny
felrement az irasom vagy nem ertem a poent 😀
ZoliMP
Fradiban mindenki ukrán, Vidiben mindenki szerb - ergo nincs aki nyilatkozhatott volna magyarul 😀
petey
És ti mindig csak a szerb fogadási maffia kívánságának megfelelően kaptok ki, ezt se felejtsd el 😉
csebi
Nem igy ertettem hanem most mar az elejetol az van, hogy a fradi az el-ben van es tanulniuk kell, hogy ez milyen szint. egyfajta felelosseg lesopres.
Ezt nyilatkozta Lovrencsics is a vegen.

A videoton mikor mondta azt, hogy kvazi csak cserediakok , tanulni jottunk, hogy a jovoben jobbak legyunk.

Itt a mentalitassal van a gaz.

Egy kisebb balkani csapattol nem hallod ezt azt tutti. vagy a dudalangostol
"Bakker itt vagyok? akkor megmutatjuk miert vagyunk itt stb.."
"Hat igen jobb csapatok ezek, de tanulni jottunk, hogy a jovoben.."

Melyik hnagzik jobban?
ZoliMP
Azért az mennyivel jobb h a vereségnél a hiányzó játékosokat említjük? Illetve mikor rutintalansagrol beszél vki abból is az jön ki sztem h azt látja az edző h tanulniuk kellene ebből:

 m.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-harom-legeredmenyesebb-jatekosombol-ketto-hianyzott-nikolics-2659137

Illetve Stopira még egy győztes meccsen is tanuló pénzről, okulasrol beszélt:

“A BATE Boriszovtól elszenvedett vereség a mai napig fáj, meglehet, a tanulópénzt aznap fizettük meg. Aki látta a mérkőzést, tanúsíthatja, nem voltunk rosszabbak a fehéroroszoknál, a különbséget az jelentette, hogy ők gólra váltották a helyzeteiket, mi nem. Igaz, ez a különbség sokba került nekünk... A Chelsea ellen még közelebb jártunk a pontszerzéshez, csak hát Londonban is akadt némi gondunk a helyzetkihasználással. Amiből lehetett, abból okultunk, “

Azért valljuk be őszintén ennek a keretnek a fradinal igen is ez az el csoportkör tanulásrol szól, itt kijönnek azok a hibák hiányosságok amik a magyar bajnokságban nem. Nem volt a Fradi semmilyen csoportkörben 15 éve, látszik az hogy kire lehet számítani ilyen szinten (pl. Heister, Tokmac) és kire nem (pl. Siger, Zubkov, Boli), így újra lehet költeni az adotokat új játékosokra.

Amúgy szeretném megkérdezni h ezt a Skvarka gyereket megnézte egyáltalán Hajnal, mert szvsz ez a gyerek nagyobb kapufa mint Finnbogasson és Tuyp együtt ...
csebi
A gólpasszkirály, meg a faszom az 😀
Ennyire körülményes,lassú,ötlettelen középső középpályást nem láttam a Fradiban Józsi Gyuri óta( halkan jegyzem meg, hogy pár hete testközelből tapasztaltam, hogy mire képes, és ez mennyire volt elég az NB1-ben).
Botrány amit ez a szlovák fiú csinál, és mi meg versengtünk érte nem tudom milyen orosz csapattal talán. Az ő perceit instant odaadnám Csonkának.
Kenny
Őszintén Csonka sem győzött meg engem h játszania kellene bmennyit is, oké mi kölykunk de ő nalam ilyen nb1 határán levő játékos, aki elfér egy 8-12. Csapatban de az sem lenne meglepő ha nb2ben feljutásért menő csapatban Tolna.
Skvarka hekyett meg Józsi Gyurit is szívesebben látnám 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
egy bajom van ezzel.azt hangoztatjak h tanulniuk kell...a vidi mondott ilyet tavaly h tanulni jottek?😂
ZoliMP
Nem találtak szerb tolmácsot, senki se beszélt náluk magyarul.
Kenny
értem a poént. 😀 Juhász, Fiola, Kokó, Kovácsik, Pátkai, Huszti, Tujvel?
petey
johat bold volt, legalabb figyelsz😂
Kenny
felrement az irasom vagy nem ertem a poent 😀
ZoliMP
Fradiban mindenki ukrán, Vidiben mindenki szerb - ergo nincs aki nyilatkozhatott volna magyarul 😀
petey
És ti mindig csak a szerb fogadási maffia kívánságának megfelelően kaptok ki, ezt se felejtsd el 😉
csebi
Nem igy ertettem hanem most mar az elejetol az van, hogy a fradi az el-ben van es tanulniuk kell, hogy ez milyen szint. egyfajta felelosseg lesopres.
Ezt nyilatkozta Lovrencsics is a vegen.

A videoton mikor mondta azt, hogy kvazi csak cserediakok , tanulni jottunk, hogy a jovoben jobbak legyunk.

Itt a mentalitassal van a gaz.

Egy kisebb balkani csapattol nem hallod ezt azt tutti. vagy a dudalangostol
"Bakker itt vagyok? akkor megmutatjuk miert vagyunk itt stb.."
"Hat igen jobb csapatok ezek, de tanulni jottunk, hogy a jovoben.."

Melyik hnagzik jobban?
ZoliMP
Azért az mennyivel jobb h a vereségnél a hiányzó játékosokat említjük? Illetve mikor rutintalansagrol beszél vki abból is az jön ki sztem h azt látja az edző h tanulniuk kellene ebből:

 m.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-harom-legeredmenyesebb-jatekosombol-ketto-hianyzott-nikolics-2659137

Illetve Stopira még egy győztes meccsen is tanuló pénzről, okulasrol beszélt:

“A BATE Boriszovtól elszenvedett vereség a mai napig fáj, meglehet, a tanulópénzt aznap fizettük meg. Aki látta a mérkőzést, tanúsíthatja, nem voltunk rosszabbak a fehéroroszoknál, a különbséget az jelentette, hogy ők gólra váltották a helyzeteiket, mi nem. Igaz, ez a különbség sokba került nekünk... A Chelsea ellen még közelebb jártunk a pontszerzéshez, csak hát Londonban is akadt némi gondunk a helyzetkihasználással. Amiből lehetett, abból okultunk, “

Azért valljuk be őszintén ennek a keretnek a fradinal igen is ez az el csoportkör tanulásrol szól, itt kijönnek azok a hibák hiányosságok amik a magyar bajnokságban nem. Nem volt a Fradi semmilyen csoportkörben 15 éve, látszik az hogy kire lehet számítani ilyen szinten (pl. Heister, Tokmac) és kire nem (pl. Siger, Zubkov, Boli), így újra lehet költeni az adotokat új játékosokra.

Amúgy szeretném megkérdezni h ezt a Skvarka gyereket megnézte egyáltalán Hajnal, mert szvsz ez a gyerek nagyobb kapufa mint Finnbogasson és Tuyp együtt ...
csebi
A gólpasszkirály, meg a faszom az 😀
Ennyire körülményes,lassú,ötlettelen középső középpályást nem láttam a Fradiban Józsi Gyuri óta( halkan jegyzem meg, hogy pár hete testközelből tapasztaltam, hogy mire képes, és ez mennyire volt elég az NB1-ben).
Botrány amit ez a szlovák fiú csinál, és mi meg versengtünk érte nem tudom milyen orosz csapattal talán. Az ő perceit instant odaadnám Csonkának.
Bolinál meg nem értem miért rakják be középre, mikor tisztán látszik, hogy szélről indulva sokkal hatékonyabb mint középen őrlődve. Zubkov nagy talány számomra, szerintem elfáradt( októberre!), mert nincsenek rossz képességei, de nagyon lelassult júliusi önmagához képest.
Sigért nem bántom ,mert legalább magyar, és nem tudnék helyette jobbat betenni, anno nem hoztuk vissza Vass Ádámot az MTK-ból mert nyíltan kiállt a bundaügy ellen illetve a szurkolók mellett, azóta is ezt nyögjük.
Vannak pletykák Somalia téli visszahozatala környékén, ennek nagyon örülnék, kéne nekünk ő oda középre.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
egy bajom van ezzel.azt hangoztatjak h tanulniuk kell...a vidi mondott ilyet tavaly h tanulni jottek?😂
ZoliMP
Nem találtak szerb tolmácsot, senki se beszélt náluk magyarul.
Kenny
értem a poént. 😀 Juhász, Fiola, Kokó, Kovácsik, Pátkai, Huszti, Tujvel?
petey
johat bold volt, legalabb figyelsz😂
Kenny
felrement az irasom vagy nem ertem a poent 😀
ZoliMP
Fradiban mindenki ukrán, Vidiben mindenki szerb - ergo nincs aki nyilatkozhatott volna magyarul 😀
petey
És ti mindig csak a szerb fogadási maffia kívánságának megfelelően kaptok ki, ezt se felejtsd el 😉
csebi
Nem igy ertettem hanem most mar az elejetol az van, hogy a fradi az el-ben van es tanulniuk kell, hogy ez milyen szint. egyfajta felelosseg lesopres.
Ezt nyilatkozta Lovrencsics is a vegen.

A videoton mikor mondta azt, hogy kvazi csak cserediakok , tanulni jottunk, hogy a jovoben jobbak legyunk.

Itt a mentalitassal van a gaz.

Egy kisebb balkani csapattol nem hallod ezt azt tutti. vagy a dudalangostol
"Bakker itt vagyok? akkor megmutatjuk miert vagyunk itt stb.."
"Hat igen jobb csapatok ezek, de tanulni jottunk, hogy a jovoben.."

Melyik hnagzik jobban?
ZoliMP
Ahamm. A tegnapi után melyik hitelesebb? 😀
Sajnos a Ludo megmutatta, hogy Lovrencsicséknek van mit tanulni, szóval igaz. 😊 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."