Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Az Inter lecsorgo gollal vezet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Vajon Valverde meddig húzza még? Ezzel a kerettel ilyen szintelen szagtalan focit játszani..
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Ez a VAR nagyon jo arra, hogy a sporik sokat legyenek kepernyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora egy mocsok jatek ez a fantasy premier league. Meg dijazza is, ha valaki szarul menedzsel es a fel csapata nem jatszik. Es bemegy a nullazok helyere a 9 meg a 12 pontos csavo. Vicc

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
City - Watford 18. perc, 5-0
Kampman
A Norwich zako utan rajtuk allnak bosszut.

Engem jobban meglep az Everton mar megint gyenge jateka.
ulpianus
Siralmas az a banda. Pedig mennyit koltenek a keretre, te atyaeg... Sigurdsson es Richarlison tavaly elvitte a hatan a csapatot, de ebben a szezonban mindketten gyengek.
Stez
Lassan csak rá jönnek, hogy Silva a harmadosztályba nem való, nemhogy PL középcsapat élére.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Azért kedves volt a Citytől, hogy a 20. perc után már nem erőltette nagyon, egy kétszámjegyű különbség marketing szempontból már inkább rossz lett volna a PL-nek
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
City - Watford 18. perc, 5-0
Kampman
A Norwich zako utan rajtuk allnak bosszut.

Engem jobban meglep az Everton mar megint gyenge jateka.
ulpianus
Siralmas az a banda. Pedig mennyit koltenek a keretre, te atyaeg... Sigurdsson es Richarlison tavaly elvitte a hatan a csapatot, de ebben a szezonban mindketten gyengek.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Engem jobban meglep az Everton mar megint gyenge jateka.
ulpianus
Semmi meglepő nincs abban. Tipikus Everton.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
City - Watford 18. perc, 5-0
Kampman
A Norwich zako utan rajtuk allnak bosszut.

Engem jobban meglep az Everton mar megint gyenge jateka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kivancsi vagyok mikor jelentik be hogy Mendy leserult.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leekens kellene a Watfordhoz

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
City - Watford 18. perc, 5-0
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Halkan megjegyzem azért a miheztartás kedvéért, hogy a románok is kaptak egy zárt kaput tavaly is meg most a norvégok ellen se lehetnek majd nézők a stadionban
r.baggio
Halkan olvasd el, hogy az arányosságról van szó. (Meg folytonosságról...)
kishaszi
Kb minden selejtező sorozatban vagy nemzetközi kupafordulóban kap egy zárt kaput valamelyik csapat vagy a válogatott, folytonos viszzaesőként mégis mit vártál?

Attól még mert a románok mondjuk 1 évig kukoricán térdepelnek jobb lesz nekünk? Nyilván részlehajló az UEFA a konstans retardált és renitens országokkal. De egyszerűbb megint óbégatni és a körülményeket hibáztatni mint azt a pár gyökeret kiutálni mindenhonnan.
flzoli
Olvsd el még egyszer mit írtam, mert látom nem értetted.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ez azért libabőr.
 www.youtube.com/watch?v=vm5pd30ou6o&feature=youtu.be


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Halkan megjegyzem azért a miheztartás kedvéért, hogy a románok is kaptak egy zárt kaput tavaly is meg most a norvégok ellen se lehetnek majd nézők a stadionban
r.baggio
Halkan olvasd el, hogy az arányosságról van szó. (Meg folytonosságról...)
kishaszi
Kb minden selejtező sorozatban vagy nemzetközi kupafordulóban kap egy zárt kaput valamelyik csapat vagy a válogatott, folytonos viszzaesőként mégis mit vártál?

Attól még mert a románok mondjuk 1 évig kukoricán térdepelnek jobb lesz nekünk? Nyilván részlehajló az UEFA a konstans retardált és renitens országokkal. De egyszerűbb megint óbégatni és a körülményeket hibáztatni mint azt a pár gyökeret kiutálni mindenhonnan.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Halkan megjegyzem azért a miheztartás kedvéért, hogy a románok is kaptak egy zárt kaput tavaly is meg most a norvégok ellen se lehetnek majd nézők a stadionban
r.baggio
Halkan olvasd el, hogy az arányosságról van szó. (Meg folytonosságról...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Halkan megjegyzem azért a miheztartás kedvéért, hogy a románok is kaptak egy zárt kaput tavaly is meg most a norvégok ellen se lehetnek majd nézők a stadionban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
De hanggránáttal a bírót megdobni szabad! Hajrá.....
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kint voltam.
Gusztustalan volt minden megnyilvánulás, az egész meccsen, pedig direkt napokkal előtte kérte minden fórumon a vezetőség, a játékosok és mindenki más hogy NE csinálják a szurkolók, főleg mert visszaesők vagyunk... Falra hányt borsó a 20-as átlag IQ-val rendelkező “fekete seregnek”... nesze nektek, megérdemeljük. Legközelebb talán megtanuljátok.
O1G
Neked valami szervi gondod van?
Nem a büntetés ténye a baj, mert ha gyökerek vagyunk, akkor legyen foganatja.

De bazmeg például a románok "a halott magyar a jó magyarozása" kb. 1000x durvább, bármilyen anyázás. Arra gyakorlatilag viszont kussol - arányaiban - az uefa , persze ajrópa is, meg "mi" is, de az egy másik dolog.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Kint voltam.
Gusztustalan volt minden megnyilvánulás, az egész meccsen, pedig direkt napokkal előtte kérte minden fórumon a vezetőség, a játékosok és mindenki más hogy NE csinálják a szurkolók, főleg mert visszaesők vagyunk... Falra hányt borsó a 20-as átlag IQ-val rendelkező “fekete seregnek”... nesze nektek, megérdemeljük. Legközelebb talán megtanuljátok.
O1G
Úgy tűnik nem sikerült eljusson hozzad, hogy nem a büntetés ténye a durva, hanem hogy a románok vagy szlovákok ugyanezt csináljak aztán valahogy mindig csak nálunk fog a toll.
Egyébként meg nem értem az egészet, történelmi frusztráltság kifogj jönni mindig is Románia és Szlovákia ellen szóval elmondhatod 1000x.
Hogy jó-e ? Nem, de érdekes más országok ezekért nem nagyon vannak büntetve.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
A Soton vesztett. Oke. De 2-1nel az utolso utani percben, mekkora bena hibabol hoztak ossze egy harmadik kapott golt, az gigamega facepalm!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Kint voltam.
Gusztustalan volt minden megnyilvánulás, az egész meccsen, pedig direkt napokkal előtte kérte minden fórumon a vezetőség, a játékosok és mindenki más hogy NE csinálják a szurkolók, főleg mert visszaesők vagyunk... Falra hányt borsó a 20-as átlag IQ-val rendelkező “fekete seregnek”... nesze nektek, megérdemeljük. Legközelebb talán megtanuljátok.
O1G
Ok, rendben, én egyet értek a zárt kapuval. De nem érted a gondot. Nem mér egyenlően az UEFA, és innentől kezdve hiteltelen és nevetséges ez a büntetés ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Kint voltam.
Gusztustalan volt minden megnyilvánulás, az egész meccsen, pedig direkt napokkal előtte kérte minden fórumon a vezetőség, a játékosok és mindenki más hogy NE csinálják a szurkolók, főleg mert visszaesők vagyunk... Falra hányt borsó a 20-as átlag IQ-val rendelkező “fekete seregnek”... nesze nektek, megérdemeljük. Legközelebb talán megtanuljátok.
O1G
Az UEFA következetlen, te meg újra a magyarokat szapulod. Bravó.
Nem akarsz egy új nicket?

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Kint voltam.
Gusztustalan volt minden megnyilvánulás, az egész meccsen, pedig direkt napokkal előtte kérte minden fórumon a vezetőség, a játékosok és mindenki más hogy NE csinálják a szurkolók, főleg mert visszaesők vagyunk... Falra hányt borsó a 20-as átlag IQ-val rendelkező “fekete seregnek”... nesze nektek, megérdemeljük. Legközelebb talán megtanuljátok.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Az összes töketlen fasz, Csányival az élen köpjön fel és álljon alá.
Nevetséges.