Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Apoel vs dudelange 3:4
Szerintem az el-t ideje lenne átnevezni intertoto-kupára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Picit torino - dvs -epona meccset vizionaltam elotte vagyis nagyobb nyomast kepzeltem el az espanyol reszerol.
ZoliMP
hát most az utóbbi percekben a fradi nem tudta milyen rendezvényen van.
meddig fogják bírni az iramot?
petey
Szünet után durva lesz
Gergőbácsi
Lesz majd "Konnyjo"-zas az oltozoben
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Picit torino - dvs -epona meccset vizionaltam elotte vagyis nagyobb nyomast kepzeltem el az espanyol reszerol.
ZoliMP
hát most az utóbbi percekben a fradi nem tudta milyen rendezvényen van.
meddig fogják bírni az iramot?
petey
Szünet után durva lesz
Gergőbácsi
vagy tolnak egy Zürichet
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Picit torino - dvs -epona meccset vizionaltam elotte vagyis nagyobb nyomast kepzeltem el az espanyol reszerol.
ZoliMP
hát most az utóbbi percekben a fradi nem tudta milyen rendezvényen van.
meddig fogják bírni az iramot?
petey
Szünet után durva lesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem tudom ki a szerkesztő de amikor megy a meccs akkor miért kell a kispadot meg a nézőket mutatni? Hihetetlen vazze..
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Rebrov is leulteti a spanyolok edzojet.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Picit torino - dvs -epona meccset vizionaltam elotte vagyis nagyobb nyomast kepzeltem el az espanyol reszerol.
ZoliMP
hát most az utóbbi percekben a fradi nem tudta milyen rendezvényen van.
meddig fogják bírni az iramot?

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Én a magam részéről szó szerint megint sokat tettem a fradi győzelméért, a csoportkör is főleg nekem köszönhető
r.baggio
Pali, Te vagy az?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Én a magam részéről szó szerint megint sokat tettem a fradi győzelméért, a csoportkör is főleg nekem köszönhető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Javi López centerezése tanítani való volt 😀
Előtte meg a lövése közelebb volt az oldalvonalhoz mint Dibusz kapujához, szegény Heister balhátvádként úgy ugrott el előle...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Picit torino - dvs -epona meccset vizionaltam elotte vagyis nagyobb nyomast kepzeltem el az espanyol reszerol.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ma nyer a fradi. Ha ezt nem direkt kúrta a be a saját kapujába akkor soha senki más sem...
peach
Gondolom ő is úgy volt vele, hogy ajándék a 8-as szorzó 😀


több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ma nyer a fradi. Ha ezt nem direkt kúrta a be a saját kapujába akkor soha senki más sem...
peach
Gólt akart a védő, nehogy Tökmagé legyen 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki egy linket plíz
Vrij6
 www.sport247.live/en/home
ZoliMP
Megelőztél 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ma nyer a fradi. Ha ezt nem direkt kúrta a be a saját kapujába akkor soha senki más sem...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hopp, jött is a gól
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Loool

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Az első néhány perc egyértelműen a miénk. 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Valaki egy linket plíz
Vrij6
 www.sport247.live/en/home
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ennek az Espanyolnak mire van ilyen nagy arca? Tisztára lenézik a fradit.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem az FTC játszik, FERt én nem ismerek 😛

Közbrn Góóól 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Valaki egy linket plíz

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Ennél bunkerebb felállás talán nem is létezik.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
“Pont ez a szép a fociban.”

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Jogos.
Talan az is benne van,hogy sok protekcios biro allasa megszunne.
Ha nem egyszer nem latja elsore a dolgot...aztan mindig a VAR donti el helyette,az rajuk nezve gaz.Erted.
ZoliZoltán
Nem értem, ez pusztán csak egocentrikus majomkodás.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...