Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Remélem nem kap sokat a Fradi, hogy legyen jó hangulat és talán csoda jövőhéten.
Mert ez nagyon más kávéház.
Hajdú B. szerint nem sokat mutatott a Zágráb. Majd megrázzák magukat 10 perc alatt oszt csá Pista..
O1G
pont akartam írni, hogy nekem kellemetlen már Pisti kincstári hurráoptimizmusa. igaz hogy 1-0, de a Vaduz is rúgott kettőt, ha 1-0 marad akkor a Fradi tovább is juthat..stb..
petey
Nem tudom, a spanyol gyereket leszámítva én eddig nem látom h annyival jobbak lennének. Ludo sokkal komolyabb volt időközönként és közben Siger!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ott van gecc

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Ez amúgy tucat szabálytalanság amiért sárgát kapott Szigony bezzeg mikor őt felvágták 10 mpvel előtte ami sárga arra nem adott ... ez azért durva ahogy kettős mércével fúj a lengyel

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Remélem nem kap sokat a Fradi, hogy legyen jó hangulat és talán csoda jövőhéten.
Mert ez nagyon más kávéház.
Hajdú B. szerint nem sokat mutatott a Zágráb. Majd megrázzák magukat 10 perc alatt oszt csá Pista..
O1G
pont akartam írni, hogy nekem kellemetlen már Pisti kincstári hurráoptimizmusa. igaz hogy 1-0, de a Vaduz is rúgott kettőt, ha 1-0 marad akkor a Fradi tovább is juthat..stb..

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hol vannak a nezok amúgy? Azt hittem itt valami földi pokol várja a Fradit....
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Remélem nem kap sokat a Fradi, hogy legyen jó hangulat és talán csoda jövőhéten.
Mert ez nagyon más kávéház.
Hajdú B. szerint nem sokat mutatott a Zágráb. Majd megrázzák magukat 10 perc alatt oszt csá Pista..
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
NB2
Bár a magyar fociban is az utánpótlásra költenének, nem jött-ment külföldiek 5 milliós fizetésére...
Klaci79
de hát az utánpótlásra költik.
elmegy a tavalyi légiós/párszoros magyar válogatott, és kell helyette utánpótlásként egy másik légiós/párszoros magyar válogatott.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
NB2
Bár a magyar fociban is az utánpótlásra költenének, nem jött-ment külföldiek 5 milliós fizetésére...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
3-0 a sárgák aránya, korrekt
meg hogy az mitől volt kapustámadás, fel nem foghatom
r.baggio
Másik oldalon volt 3 ugyanilyen eset pepitában, azokra meg nem adott.
Kapust megértem mert a kezet eltalálta ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
3-0 a sárgák aránya, korrekt
meg hogy az mitől volt kapustámadás, fel nem foghatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Azért a lengyel az egyik oldalra könnyen adja a sárgát a másikra meg, ami az arra sem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Furcsa egy stadion ez a magas falakkal, tévén keresztül nem is látszik, hogy lennének nézők.
Kampman
Soha nem ertettem, ezt a stadiont, atszabhatnak, foleg, hogy az egyik reflektor a futopalyan van es igy bizonyos helyekre nem is adnak el jegyeket, mert nem latni tole 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Furcsa egy stadion ez a magas falakkal, tévén keresztül nem is látszik, hogy lennének nézők.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Egy tizit meg is úsztunk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Ez már nagyon más szint......
dande
Sajnoa az. És hol van ez az európai top szinttől.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez már nagyon más szint......
dande
Lovrencsicsnek biztos..
Tovább ra is tartom, hogy hülyeség bajnokit halasztani. Tompa a fradi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez már nagyon más szint......
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na megkaptuk az elsőt a sokból....


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
NB2
Igna helyett Sigér a Fradinál, ez már nagy előrelépés (Botka legalább a padon, ő is még visszakerülhetne, plusz Varga, és sokkal szebben mutatna minden)
r.baggio
nekem Heister meglepetés, hogy vissza tudott kerülni!!!
csebi
heisternek is meglepetés volt, úgy tűnik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Bocs, csak ráérek.:
Livakovic (24) 2016/17-es szezonban már 22 meccs
Stojanović (23) 2015/16 --> már 10 meccs
Ademi (28) 2012/13 -->már 24 meccs
Gojak (22) 16/17 --->már 22 meccs
Olmo (21) 16/17 ---> már 14 meccs
Moro (21) 16/17 -->már 15 meccs
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
NB2
Igna helyett Sigér a Fradinál, ez már nagy előrelépés (Botka legalább a padon, ő is még visszakerülhetne, plusz Varga, és sokkal szebben mutatna minden)
r.baggio
nekem Heister meglepetés, hogy vissza tudott kerülni!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
NB2
Igna helyett Sigér a Fradinál, ez már nagy előrelépés (Botka legalább a padon, ő is még visszakerülhetne, plusz Varga, és sokkal szebben mutatna minden)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
6 horvát a kezdőben a Zágrábban, biztos TAO pénzből 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A Bayernnél már a Luk Hernández dealt sem vágtam, nálam Alaba még bőven Bayern szint, és röhejes, hogy még csak 27 éves. Hernandezről hiába mondják, hogy majd középen játszik, az a 182 cm nem egy tipikus CB magasság.
A helyükben én tovább rabolnám a Bundást, ami rogyásig van tehetséggel (Klostermann, Werner, Tah, Havertz, Bailey, Elvedi, Zakaria, Kramaric), és valahogy kiszabadítanám a védelemből Kimmichet.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A Honvéd dönthetett:
1) Levonul, mert zavarja a közönség és vállalja ennek ódiumát,
vagy
2) marad, mert nem zavarja, és vállalja a következményeket.
Döntöttek.
Utólag ezen rugózni ostobaság.
Ha így döntöttek, akkor vállalják csak.

Az, hogy a sorozat rendezője (UEFA) miként szankcionál, fegyelmez, büntet, illetve jutalmaz, díjaz, dotál, valójában a saját maga dolga.
Ha nem tetszik egy sportegyesületnek, akkor nem köteles a sorozatban elindulni. Ha elindul, vonatkoznak rá a rendező feltételei.
De persze picsogni mindig sokkal, de sokkal kellemesebb...