Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Ez a Mountari hülye mint a segg öcsém. Gyors meg minden, de agya semmi. Ha nem ő van elől akkor 2-6 kb.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az Union is szépen cumiztatja a BVB-t


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Hertha közben egy sima 0:3 a Schalke ellen. 3 forduló után 16. helyen, kiváncsi vagyok mi lesz ebből...
Jan
#NoDárdaiNoParty
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még mindig Valverde a coach...?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Hertha közben egy sima 0:3 a Schalke ellen. 3 forduló után 16. helyen, kiváncsi vagyok mi lesz ebből...
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 693
Na úgy tűnik lemaradtak az év átigazolásáról:
Tomori Zsuzsi kezd a Cselszi védelmében.
Tony Adams
Fika jó!

| Fikayo Tomori. Mindig nevetek, amikor meglátom a nevét. 😀 |
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cut Zouma
Hanni
Barkley-t kéne elfelejteni. Bár Zouma is csinál hajmeresztő dolgokat, de egy ilyen öngól miatt nem venném elő. Ellenben Barkley már 3.meccsen egymás után ergya nagyon. Nagyon sokat akar előre felé, de rendre rossz megoldásokat hoz. Ellenben védekezésben besegít legalább.
Kova és Jorginho jók nagyon, ha lesz RLC és Kante akkor sztem Barkley nem nagyon fog szerepelni.
Az a baj, hogy egy félidőt, 50-60 percet tudunk jól játszani, és onnan rendre átveszi az ellenfél a kezdeményezést.
Jó lesz ez, rookie season Lampsnek és csomó fiatalnak is. Tavaszra hozzuk ezeket a kötelező meccseket, és legyünk meccsben a nagyokkal.

BL sorsolás jól alakult sztem, meglehet a továbbjutás.
Faszom Lampardba.
zinedine5
Gilmour-t én se értettem minek kell behozni. Kihagytuk a helyzeteinket amivel eldönthettük volna, a Sheffield meg sajna tudott annyira nyomni, hogy végül egy ilyen szerencsétlen gól összejött.
Sokat kell még fejlődnie Lampsnek és a csapatnak is, az h 46. meg 90.percben kapunk gólt megengedhetetlen ha jól akarunk szerepelni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
hát tényleg úgy néz ki hogy City, Pool mögött mindenki láma....kíváncsi leszek összességében hogy a Lampard, Solskjar projekt mennyire lesz jó megoldás és mennyi türelem lesz velük szemben

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Cut Zouma
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Faszom Lampardba.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.
Sobri Jóska
minden fórum hooligan élettörténetét nem tudom követni sajnos.
Amadeus
Csak irogatsz vakon, összevissza, feltűnt.
Sobri Jóska
de kis harapós vagy

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.
Sobri Jóska
minden fórum hooligan élettörténetét nem tudom követni sajnos.
Amadeus
Csak irogatsz vakon, összevissza, feltűnt.
Sobri Jóska
Bagoly mondja verébnek c. rovatunkat olvashatták 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.
Sobri Jóska
minden fórum hooligan élettörténetét nem tudom követni sajnos.
Amadeus
Csak irogatsz vakon, összevissza, feltűnt.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/former-manchester-united-centre-back-16844149

Játékosnak is szánalmasok voltatok, nyilván azóta is azok maradtatok. 🤦‍♂️
Mikey
Nagyon kíváncsi leszek, hogy tartja-e magát a nyilvánvaló céljához (vagyis hogy Messi és CR is ugyanannyi labdával fejezze be karrierjét) a FIFA/UEFA, és odaadják-e Van Dijk-nak az aranybogyót idén.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 693
 www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/former-manchester-united-centre-back-16844149

Játékosnak is szánalmasok voltatok, nyilván azóta is azok maradtatok. 🤦‍♂️
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
Na úgy tűnik lemaradtak az év átigazolásáról:
Tomori Zsuzsi kezd a Cselszi védelmében.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.
Sobri Jóska
minden fórum hooligan élettörténetét nem tudom követni sajnos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.
Sobri Jóska
Ovatosan, meg elbizza magat az oreg zenesz.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?
Amadeus
Vág az agyad, Bugsy.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hamesz kis golt lott.

több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Azta mik vannak itt 🤔🤔
Én kis naív meg azt hittem egy üveg piáról vagy hasonlóról lesz szó.
Az a durva hogy én nem vagyok Fradi szurkoló (sőt nem is szeretem a Fradit ) De valahogy nemzetközibe egy picit sem számít és tiszta szívből tudok örülni a sikerének.
És én szurkoloként nem akarok a realitás talaján mozogni.Hanem álmodni akarok és azt akarom hogy az álmaim valosággá váljanak.De szerintem ezzel minden normál szurkolo így van még ha a józan esze mást is mond neki.

Visszatérve fogadásra bele is mennèk (Sea topicba se írok már mert tettem egy igéretet ha nem játszunk Konferencia döntőt, és sajnos nem játszottunk..)
De ha ez igaz hogy folyamat cseréled a felhasználó fiokjaidat és simán újat hozol létre (Mivel én nem szeretnék máshogy regisztrálni,és szeretem tartani magam a kijelenteseimhez is) így sajnos vissza kell hogy utasítsam a fogadásra való invitálásodat kedves topik társam.


+Szerintem keversz valakivel nem igazán szoktam obcén szavakat használni a mondandómba.
De kétségtelen olykor előfordulhat.

+Sajnálom nagyon hogy egy egyszerű vicces kommentet amibe azt írtam bármibe fogadsz tartom így túl reagáltál.......Ha tudtam volna hogy ez ilyen szintű kirohanást idéz elő ,akkor biztos nem írtam volna semmit inkább.
Rózsa Sándor (betyár)
Ne is foglalkozz vele jc6 vagy o1g mindegy már rég kimosták az agyát a szektában.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Bocs, hogy beleugatok a cica harcba de kb az 5. nickeddel vagy itt jelen egy ban, meg 4 teátrális elvonulás után, szóval ez nem tűnik valami fair fogadásnak.... 😊
peach
JC6 lenne álnéven?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Azta mik vannak itt 🤔🤔
Én kis naív meg azt hittem egy üveg piáról vagy hasonlóról lesz szó.
Az a durva hogy én nem vagyok Fradi szurkoló (sőt nem is szeretem a Fradit ) De valahogy nemzetközibe egy picit sem számít és tiszta szívből tudok örülni a sikerének.
És én szurkoloként nem akarok a realitás talaján mozogni.Hanem álmodni akarok és azt akarom hogy az álmaim valosággá váljanak.De szerintem ezzel minden normál szurkolo így van még ha a józan esze mást is mond neki.

Visszatérve fogadásra bele is mennèk (Sea topicba se írok már mert tettem egy igéretet ha nem játszunk Konferencia döntőt, és sajnos nem játszottunk..)
De ha ez igaz hogy folyamat cseréled a felhasználó fiokjaidat és simán újat hozol létre (Mivel én nem szeretnék máshogy regisztrálni,és szeretem tartani magam a kijelenteseimhez is) így sajnos vissza kell hogy utasítsam a fogadásra való invitálásodat kedves topik társam.


+Szerintem keversz valakivel nem igazán szoktam obcén szavakat használni a mondandómba.
De kétségtelen olykor előfordulhat.

+Sajnálom nagyon hogy egy egyszerű vicces kommentet amibe azt írtam bármibe fogadsz tartom így túl reagáltál.......Ha tudtam volna hogy ez ilyen szintű kirohanást idéz elő ,akkor biztos nem írtam volna semmit inkább.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Amúgy meg hiába kötekedsz velem mindig meg használsz itt obszcén szavakat, állandóan (ami sokat elmond egy emberről), tudd, hogy fradista vagyok, de hányok az egésztől, a miliőtől, meg úgy mindentől, ami körbe veszi a csapatot, nulla jövőképpel.

Meg kellene már érteni, hogy szökőévente egyszer kijöhet a lépés, ahogy kijött tavaly a Vidinek, de ez itt már a nagyok játszótere.

Értsd meg kérlek - elhiszem hogy te vagy itt a fórumon a legnagyobb magyar és ha hugyozás közben meghallod a nappaliban a tv-ből a himnuszt, akkor még a sárga lé is megáll ott helyben - hogy nem ez nem antimagyarizmus, hanem a realitások talaján való állás.
Minden egyes ellenfél gyorsabb - fejben is -, technikásabb, atletikusabb, labdabiztosabb, taktikailag felkészült és mentálisan a toppon van. Ők nem savasodnak be a 20.percben meg nem görcsölnek be a 68.-ban.

Egy csoportkörben hogy legyen esélyed, kiscsapatként, a legeslegfontosabb a védekezés.
Ami a Fradinak nincs. Egyáltalán.
Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Ez a csapat nem tud egymásért küzdeni, értetlenül áll a kezdő 80%a a pályán mikor éneklik a Himnuszt, fogalmuk sincs a klub történetéről, hátteréről, nekik ez csak egy újabb állomás, megspékelve pár EL-meccsel.

Hiányzik a Fradiszív. Majd nézz meg egy katalán játékost. Utána beszéljünk.

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Túl komolyan veszed ezt az egész "fórumozás" dolgot.Engedd el, ez csak fun.
Kenny
Szerintem meg kellene bunyo!

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 353 — Omar's Coming Yo!
Bármibe is legyen tartom ☝☝☝☝ Rózsa Sándor (betyár)
Na, ha nem éri el a Fradi a 7 pontot, akkor törlöd magad innen és sose jössz vissza.
Ha eléri, akkor én lépek.
Ehhez mit szólsz?

Amúgy meg hiába kötekedsz velem mindig meg használsz itt obszcén szavakat, állandóan (ami sokat elmond egy emberről), tudd, hogy fradista vagyok, de hányok az egésztől, a miliőtől, meg úgy mindentől, ami körbe veszi a csapatot, nulla jövőképpel.

Meg kellene már érteni, hogy szökőévente egyszer kijöhet a lépés, ahogy kijött tavaly a Vidinek, de ez itt már a nagyok játszótere.

Értsd meg kérlek - elhiszem hogy te vagy itt a fórumon a legnagyobb magyar és ha hugyozás közben meghallod a nappaliban a tv-ből a himnuszt, akkor még a sárga lé is megáll ott helyben - hogy nem ez nem antimagyarizmus, hanem a realitások talaján való állás.
Minden egyes ellenfél gyorsabb - fejben is -, technikásabb, atletikusabb, labdabiztosabb, taktikailag felkészült és mentálisan a toppon van. Ők nem savasodnak be a 20.percben meg nem görcsölnek be a 68.-ban.

Egy csoportkörben hogy legyen esélyed, kiscsapatként, a legeslegfontosabb a védekezés.
Ami a Fradinak nincs. Egyáltalán.
Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Ez a csapat nem tud egymásért küzdeni, értetlenül áll a kezdő 80%a a pályán mikor éneklik a Himnuszt, fogalmuk sincs a klub történetéről, hátteréről, nekik ez csak egy újabb állomás, megspékelve pár EL-meccsel.

Hiányzik a Fradiszív. Majd nézz meg egy katalán játékost. Utána beszéljünk.

Na de mindegy is. A lényeg:
Deal?
O1G
Túl komolyan veszed ezt az egész "fórumozás" dolgot.Engedd el, ez csak fun.