Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Camp bodynak jók lesznek:

 twitter.com/BVB/status/1152250387866554369

 twitter.com/Colts/status/1152288487900663808

😀
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem tudom, hogy ez a nyári időpont tette-e de ez az afrikai foci kb nb3 szintet hozott. Ráadásul ez a cigánykodás végig, ilyenből én köszönöm nem kérek.
NB2
Pár éve volt egy Afrika-kupa, geci rossz volt. Minden meccs 0-0 vagy 1-1 lett. De a döntő kurva jó volt. Az elefántcsontparti kapus lesérült a tizenegyespárbaj elején, de kiszedett vagy 2 büntetőt, aztán a győzteset is ő lőtte be.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
A gol olyan volt mint az egesz torna 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy ez a nyári időpont tette-e de ez az afrikai foci kb nb3 szintet hozott. Ráadásul ez a cigánykodás végig, ilyenből én köszönöm nem kérek.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Vitya helyében már küldeném ki az 1 éves mezszponzori ajánlatokat az ellenfeleknek. Lehet a gatya hátuljára vasalni a hőerőművet, hotelt, útépítő céget, ásványvizet 1 milliárdért, hátha vevők lennének az ellenfelek, kb 10-20 milliárdért főtáblás volna minden csapat. 😁
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
 index.hu/sport/futball/2019/07/19/vasas_budapest_honved_filmforgatas_ilovszky_rudolf_stadion/

Sztem minden NB1es csapatnak legalabb 2 stadion kellene - termeszetesen allami penzbol -, pont az ilyen esetek miatt.
Borbinho
És akkor dupla ennyi továbbjutónk lenne. Akár négyből nyolc!

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/sport/futball/2019/07/19/vasas_budapest_honved_filmforgatas_ilovszky_rudolf_stadion/

Sztem minden NB1es csapatnak legalabb 2 stadion kellene - termeszetesen allami penzbol -, pont az ilyen esetek miatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
100 misi + Dembele + Coutinho érdekes deal lenne picsogóért.
Mondjuk szerintem tud ebből még többet is kihozni a PSG.
Toca
Attol fugg. A Barca bohocot csinalna magabol, hogy 250 millioert ad jatekost, plusz melle 110 milliot egy idiota kis faszkalapert, aki ugy baszakodott a klubbal nehany eve, hogy nezni is rossz volt.

Viszont a PSG-nel sem hinnem, hogy igazan profitalnanak megy ilyen bizniszbol, ami a jatekosokat illeti. Coutinho formaba lendulhet, de Dembele egy vilagi kis gyoker, es ha egy Barcaba valo igazolas utan ennyire szarik mindenre es mindenkire, nem hinnem, hogy pont a PSG-ben komolyodna meg.

De igazabol szerintem a Barca szempontjabol rohadt gaz, ahogy fut egy olyan hulyegyerek utan, aki ennyire kiszurt a csapattal, raadasul Neymar elment, aztan igazabol mi a faszt is ert el? A csavo csucsformaban es marketing szempontjabol a csucson tavozott 220 millioert, most pedig, amikor ket evvel oregebb, raadasul tobb sulyos serulese is volt, Parizsban tul sokat nem valtoztatott a csapat sikeressegen, most a katalanok odaadnak erte tobbet, mint amiert elhuzott.

Komolyan mondom, Bartomeu a Barcelona szegyene.
Stez
allitolag 6 jatekos van a listan.Elveztetik a fociszurkolokat.
ZoliMP
Ha visszahozza Neymart, akkor garantáltan bukja az elnökválasztást a következő ciklusban. Coutinho teljes kapufa, annyira vakon van a gyerek, hogy rossz nézni amit csinál, Dembelet én bírom, én őt nem adnám még el, pláne, hogy itt a világi haverja most. Egy ember van akit sajnálok és az Malcolm, mert nem jut neki játékidő, pedig amikor megkapja a lehetőséget akkor mindig él vele.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
100 misi + Dembele + Coutinho érdekes deal lenne picsogóért.
Mondjuk szerintem tud ebből még többet is kihozni a PSG.
Toca
Attol fugg. A Barca bohocot csinalna magabol, hogy 250 millioert ad jatekost, plusz melle 110 milliot egy idiota kis faszkalapert, aki ugy baszakodott a klubbal nehany eve, hogy nezni is rossz volt.

Viszont a PSG-nel sem hinnem, hogy igazan profitalnanak megy ilyen bizniszbol, ami a jatekosokat illeti. Coutinho formaba lendulhet, de Dembele egy vilagi kis gyoker, es ha egy Barcaba valo igazolas utan ennyire szarik mindenre es mindenkire, nem hinnem, hogy pont a PSG-ben komolyodna meg.

De igazabol szerintem a Barca szempontjabol rohadt gaz, ahogy fut egy olyan hulyegyerek utan, aki ennyire kiszurt a csapattal, raadasul Neymar elment, aztan igazabol mi a faszt is ert el? A csavo csucsformaban es marketing szempontjabol a csucson tavozott 220 millioert, most pedig, amikor ket evvel oregebb, raadasul tobb sulyos serulese is volt, Parizsban tul sokat nem valtoztatott a csapat sikeressegen, most a katalanok odaadnak erte tobbet, mint amiert elhuzott.

Komolyan mondom, Bartomeu a Barcelona szegyene.
Stez
allitolag 6 jatekos van a listan.Elveztetik a fociszurkolokat.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Óriási sztori a Slovan kiesése 😀
Hanni
Guzmics nélkül nem is tudom hogy gondolták...

eaglesmcnabb
Guzmics meg mindig nem birja behajlitani a labat, miota Linda kizsigerelte nehany hete.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Óriási sztori a Slovan kiesése 😀
Hanni
Guzmics nélkül nem is tudom hogy gondolták...

Valaki írta hogy Bale Griezmann és Benzema overrated... Hát akkor Neymar mi? Bármelyik bajnok csapatából kiszeded, ugyanúgy bajnok lett volna a csapata nélküle is. Lehet hogy látványos a játéka (ízlések és pofonok, szerintem amúgy nem annyira, mert én a célfutballt szeretem), de minden csak nem eredményes. A legutóbbi VB-n pl. miatta játszottak szarabbul a brazilok, mint kéne.
Emiatt remélem összejön az üzlet.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
100 misi + Dembele + Coutinho érdekes deal lenne picsogóért.
Mondjuk szerintem tud ebből még többet is kihozni a PSG.
Toca
Attol fugg. A Barca bohocot csinalna magabol, hogy 250 millioert ad jatekost, plusz melle 110 milliot egy idiota kis faszkalapert, aki ugy baszakodott a klubbal nehany eve, hogy nezni is rossz volt.

Viszont a PSG-nel sem hinnem, hogy igazan profitalnanak megy ilyen bizniszbol, ami a jatekosokat illeti. Coutinho formaba lendulhet, de Dembele egy vilagi kis gyoker, es ha egy Barcaba valo igazolas utan ennyire szarik mindenre es mindenkire, nem hinnem, hogy pont a PSG-ben komolyodna meg.

De igazabol szerintem a Barca szempontjabol rohadt gaz, ahogy fut egy olyan hulyegyerek utan, aki ennyire kiszurt a csapattal, raadasul Neymar elment, aztan igazabol mi a faszt is ert el? A csavo csucsformaban es marketing szempontjabol a csucson tavozott 220 millioert, most pedig, amikor ket evvel oregebb, raadasul tobb sulyos serulese is volt, Parizsban tul sokat nem valtoztatott a csapat sikeressegen, most a katalanok odaadnak erte tobbet, mint amiert elhuzott.

Komolyan mondom, Bartomeu a Barcelona szegyene.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
100 misi + Dembele + Coutinho érdekes deal lenne picsogóért.
Mondjuk szerintem tud ebből még többet is kihozni a PSG.
Toca
Én ajánlanék érte 3 rekesz sört.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
100 misi + Dembele + Coutinho érdekes deal lenne picsogóért.
Mondjuk szerintem tud ebből még többet is kihozni a PSG.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1-0-nál cidriztem, hogy a kihagyott Gazdag tizi a múlt hétről (no meg a litván gól a 92.-ben) vissza fog ütni, de szerencsére Kamber Gyurinak hála nem lett baj. Idén se esik ki a Honvéd az EL 1. körében. Yipiiii
iktriad
Ig, legalább ez. Még nagyon messze, hogy összeálljon a csapat. Kis öröm is öröm, de azért 3 alapember el, plusz a sérülések, új edző.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
NB2
Az ugy nevezett szerb fogadasi maffia megtette tetjeit a meccs elott, ahogy mar tobbszor a Nikolic era alatt😃
Kenny
de sikerült?
petey
En megfogtam underrel a meccset szoval koszi nekik😃

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
4/4 és még a DAC is továbbmegy, szép volt ez

A fradi és a vidi hozza a kötelezőt a következő körben, a másik kettőtől tisztes helytállás, és a magyar csapatok nagyjából kimaxolják a lehetőségeiket
r.baggio
en is igy gondolom.4/2 leszva vege a 2. kor utan.A kispedt es a debrecen fog kiesni😣
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nemár, annyira bíznék benne, hogy ez bohóc nem jön vissza....
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Hajduk Split drukkerek gondolom most sírnak valahol egy sarokban.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/66660857_2570431582978588_4069053672950022759_n.jpg?stp=c204.0.615.614a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=REISH05TNlgQ7kNvgGZg5Lq&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCh3P7q3-6AY3y0TqqVmERxg9qwxqB5rIyzaJvDFisf8Q&oe=66375373
Bleacher Report on Instagram: "Barcelona have offered PSG $112M + two players in exchange for Neymar, per @skysports 👀"
271K likes, 3,245 comments - bleacherreport on July 18, 2019: "Barcelona have offered PSG $112M + two players in exchange for Neymar, per @skysports 👀".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
NB2
Az ugy nevezett szerb fogadasi maffia megtette tetjeit a meccs elott, ahogy mar tobbszor a Nikolic era alatt😃
Kenny
de sikerült?

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
NB2
Az ugy nevezett szerb fogadasi maffia megtette tetjeit a meccs elott, ahogy mar tobbszor a Nikolic era alatt😃

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
azért szerintem sokan fix 1-esre vették a Vidi meccsét, sajnos én is azt hittem, hogy nyer a Vidi (igaz csak a koefficiens miatt)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1-0-nál cidriztem, hogy a kihagyott Gazdag tizi a múlt hétről (no meg a litván gól a 92.-ben) vissza fog ütni, de szerencsére Kamber Gyurinak hála nem lett baj. Idén se esik ki a Honvéd az EL 1. körében. Yipiiii
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
4/4 és még a DAC is továbbmegy, szép volt ez

A fradi és a vidi hozza a kötelezőt a következő körben, a másik kettőtől tisztes helytállás, és a magyar csapatok nagyjából kimaxolják a lehetőségeiket

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal