Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 321 — Omar's Coming Yo!
Freiburg ellen tényleg lenne esélyük😊
NB2
jóhátna, érted freiburg frankfurt nem volt elég az a hozzávetőleg 1000 óra FM, hogy megjegyezzem őket 😀

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Freiburg ellen tényleg lenne esélyük😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 321 — Omar's Coming Yo!
Vidi kemenyen belehuzott ... mi meg sajnos nem kaptunk kifejezetten nagy nevet, Orosz Pali meg el is hiszi h oket is ki tudjuk pattintani
csebi
Sajna ez igy szopo. A vidi aki csoportkoros volt kapott egy legjobb 4-be jutott csapatot. Mondjuk nem irnam le oket, mert derekasan helytalltak tavaly. a padjuk meg sztem hosszabb lett.
A croatia meg, kicsivel de altalaban mindig ok mentek tovabb magyar csapatok ellen. A legjobbakat mindenkinek!
ZoliMP
A Fehérvár pont az a csapat a nemzetközi kupában aki szarik az előzetes esélyekre. Nikolicnál tavaly az ilyen éles meccseken jött ki, hogy mennyire jó edző és mennyire jól ismeri a csapatát, ott van nekik Petryak is, aki nemzetközi szinten is jónak mondható szélső, szóval szerintem bőven van esélyük ( nem lenézve persze a Frankfurtot) .

Mi meg kaptunk egy jó ellenfelet, akit két meccsen elkaphatunk.Kéne egy "killer" csatár előre már erre a párharca, mert én Sighnevicben nem látom még azt, hogy ő oldaná meg a Dani által hagyott űrt.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Vidi kemenyen belehuzott ... mi meg sajnos nem kaptunk kifejezetten nagy nevet, Orosz Pali meg el is hiszi h oket is ki tudjuk pattintani
csebi
Sajna ez igy szopo. A vidi aki csoportkoros volt kapott egy legjobb 4-be jutott csapatot. Mondjuk nem irnam le oket, mert derekasan helytalltak tavaly. a padjuk meg sztem hosszabb lett.
A croatia meg, kicsivel de altalaban mindig ok mentek tovabb magyar csapatok ellen. A legjobbakat mindenkinek!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
Vidi kemenyen belehuzott ... mi meg sajnos nem kaptunk kifejezetten nagy nevet, Orosz Pali meg el is hiszi h oket is ki tudjuk pattintani

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nem sok pénzt tennék az usztasák ellen, akik folyamatosan edzésben is vannak. 😊
ozibozi
Pont erre gondoltam, hogy Zágrábban szarra veretni magát az embernek pár ezer vérszomjas balkánival nem akkora buli 😊

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 433
Nem sok pénzt tennék az usztasák ellen, akik folyamatosan edzésben is vannak. 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 321 — Omar's Coming Yo!
Mennyire lesz szétszedve Zágráb belvárosa?
r.baggio
Hat ha a horvatok provokalni fognak akkor nagyon. Reg voltam kulfoldi turan de ezt nem hagyom ki.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ha a Vallettán sikerülni túljutni, jöhet a Dinamo Zagreb vagy a Tbiliszi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Mennyire lesz szétszedve Zágráb belvárosa?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Ezt olvasva nem meglepő a hír.
 csak.taccs.hu/2019/07/19/ebben-a-posztban-kozepesen-voros-fejjel-kuldom-el-a-honvedot-a-jo-budos-francba/
iktriad
Azért az milyen jó h Győrben kell jatszanotok a következő körben ...
csebi
Volt sérelmeket hivatkozva (vendégségben)a saját csapat buzdítás a helyett Végiganyázták, cigányozták a Vasast az előző meccsükön, ami után a szurkolók vezetői aláírásokat gyűjtöttek a neten és megkeresték a klub vezetését, hogy többet ne adják ki nekik az új stadiont. Erre ígéretet kapott a szurkolói klub. Kb Ezért kellett ezt a forgatást gyorsan fixálni, megszervezni, még mielőtt csütörtökön kiderült, hogy tovább jutnak e vagy sem. /a filmforgatást simán tudták volna úgy is intézni hogy játszhassanak is itt, ha nincs a szurkolói nyomás a klubon, akik simán kiadták volna ‘pár forintért’, hogy utána újra végig szidják a klubot a tévében élő egyenes adásban.
ozibozi
Szép összeesküvés-elmélet 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 433
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Ezt olvasva nem meglepő a hír.
 csak.taccs.hu/2019/07/19/ebben-a-posztban-kozepesen-voros-fejjel-kuldom-el-a-honvedot-a-jo-budos-francba/
iktriad
Azért az milyen jó h Győrben kell jatszanotok a következő körben ...
csebi
Volt sérelmeket hivatkozva (vendégségben)a saját csapat buzdítás a helyett Végiganyázták, cigányozták a Vasast az előző meccsükön, ami után a szurkolók vezetői aláírásokat gyűjtöttek a neten és megkeresték a klub vezetését, hogy többet ne adják ki nekik az új stadiont. Erre ígéretet kapott a szurkolói klub. Kb Ezért kellett ezt a forgatást gyorsan fixálni, megszervezni, még mielőtt csütörtökön kiderült, hogy tovább jutnak e vagy sem. /a filmforgatást simán tudták volna úgy is intézni hogy játszhassanak is itt, ha nincs a szurkolói nyomás a klubon, akik simán kiadták volna ‘pár forintért’, hogy utána újra végig szidják a klubot a tévében élő egyenes adásban.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Ezt olvasva nem meglepő a hír.
 csak.taccs.hu/2019/07/19/ebben-a-posztban-kozepesen-voros-fejjel-kuldom-el-a-honvedot-a-jo-budos-francba/
iktriad
Azért az milyen jó h Győrben kell jatszanotok a következő körben ...
csebi
Legalább KamberGyuri ismerni fogja a pályát...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Ezt olvasva nem meglepő a hír.
 csak.taccs.hu/2019/07/19/ebben-a-posztban-kozepesen-voros-fejjel-kuldom-el-a-honvedot-a-jo-budos-francba/
iktriad
Azért az milyen jó h Győrben kell jatszanotok a következő körben ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 767 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Én alapból pont leszarnám, de azért tényleg s kurva anyjukat.
kishaszi
idéntől elvileg tilos a vendégszurkolóknak drágábban adni a jegyeket, mint a hazaiaknak, tehát ez teljesen jogos panasz
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Én alapból pont leszarnám, de azért tényleg s kurva anyjukat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
ZoliMP
Ezt olvasva nem meglepő a hír.
 csak.taccs.hu/2019/07/19/ebben-a-posztban-kozepesen-voros-fejjel-kuldom-el-a-honvedot-a-jo-budos-francba/
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-a-honved-panaszlevelet-irt-a-zalgiris-vilniusnak-2712447
sokan fillerbaszasnak hivjak, de sztem nagyon jol teszik. Ami szabaly az szabaly es ami jar az jar.
Eleg sok olyan ember van aki elenged egy-egy ilyen "bakit", j"o 2-3 ezer ft nem penz", de ha mashol is lehuznak enniyre az mar fajo.
Mondjuk en hardheaded vagyok ebbol a szempontbol 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Az első | és az utolsó | sztárigazolásunk a nyáron, 😀

 twitter.com/Arsenal/status/1152693891247869957

 twitter.com/HectorBellerin/status/1151211794720968704

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 180
ZLATAN!
Az az első gól 😳😤


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Nem tudom, hogy ez a nyári időpont tette-e de ez az afrikai foci kb nb3 szintet hozott. Ráadásul ez a cigánykodás végig, ilyenből én köszönöm nem kérek.
NB2
Pár éve volt egy Afrika-kupa, geci rossz volt. Minden meccs 0-0 vagy 1-1 lett. De a döntő kurva jó volt. Az elefántcsontparti kapus lesérült a tizenegyespárbaj elején, de kiszedett vagy 2 büntetőt, aztán a győzteset is ő lőtte be.
jamaicababa
A meccs kurva szar volt, de a büntetőpárbaj tényleg emlékezetesre sikerült 😀

 en.wikipedia.org/wiki/2015_Africa_Cup_of_Nations_Final
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Camp bodynak jók lesznek:

 twitter.com/BVB/status/1152250387866554369

 twitter.com/Colts/status/1152288487900663808

😀
több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem tudom, hogy ez a nyári időpont tette-e de ez az afrikai foci kb nb3 szintet hozott. Ráadásul ez a cigánykodás végig, ilyenből én köszönöm nem kérek.
NB2
Pár éve volt egy Afrika-kupa, geci rossz volt. Minden meccs 0-0 vagy 1-1 lett. De a döntő kurva jó volt. Az elefántcsontparti kapus lesérült a tizenegyespárbaj elején, de kiszedett vagy 2 büntetőt, aztán a győzteset is ő lőtte be.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
A gol olyan volt mint az egesz torna 😀
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy ez a nyári időpont tette-e de ez az afrikai foci kb nb3 szintet hozott. Ráadásul ez a cigánykodás végig, ilyenből én köszönöm nem kérek.