Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Bakker, DeGea nincs jo formaban
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
BL-ből még van visszaút EL-be😉
Fast Willie
Szolni kene MRInek. Kecske es kaposzta esete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Most raereztem! Hosszu evek megfigyesevel kielemeztem kedvenc csapatom, az Arsenal, taktikai elkepzeleset, es strategiai elgondolasat: Majombanda.
ulpianus
95 óta ezeknek a mentál retardoknak drukkolok, kb minden fontos szituban összeomlottak, a Vieira éra kivételével.

A megoldás: MRI az Arsenallal is back2back Európa Ligát akar nyerni
Fast Willie
Na jovan. CSak azt mondta a soher tulaj, ha meglesz aBL indulas, akkor 75 milliot kolthet MRI, ha nem, akkor marada 45 milliocska. (City szurkerek rohoghetnek.) Es meglehetne, annyit bakizik minden ellenerdekelt. De nem.
ulpianus
EL-győztesként is BL-indulás van
slowmotion
BL-ből még van visszaút EL-be😉
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
EL-győztesként is BL-indulás van
slowmotion
Az okes. De tenyleg oly' konnyen meglehetne PLben is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ja, es most igazoltunk egy17 eves brazil gyereket, aki amint 18 lesz (nyaron) johet a tarcsiba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Most raereztem! Hosszu evek megfigyesevel kielemeztem kedvenc csapatom, az Arsenal, taktikai elkepzeleset, es strategiai elgondolasat: Majombanda.
ulpianus
95 óta ezeknek a mentál retardoknak drukkolok, kb minden fontos szituban összeomlottak, a Vieira éra kivételével.

A megoldás: MRI az Arsenallal is back2back Európa Ligát akar nyerni
Fast Willie
Na jovan. CSak azt mondta a soher tulaj, ha meglesz aBL indulas, akkor 75 milliot kolthet MRI, ha nem, akkor marada 45 milliocska. (City szurkerek rohoghetnek.) Es meglehetne, annyit bakizik minden ellenerdekelt. De nem.
ulpianus
EL-győztesként is BL-indulás van
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Most raereztem! Hosszu evek megfigyesevel kielemeztem kedvenc csapatom, az Arsenal, taktikai elkepzeleset, es strategiai elgondolasat: Majombanda.
ulpianus
95 óta ezeknek a mentál retardoknak drukkolok, kb minden fontos szituban összeomlottak, a Vieira éra kivételével.

A megoldás: MRI az Arsenallal is back2back Európa Ligát akar nyerni
Fast Willie
Na jovan. CSak azt mondta a soher tulaj, ha meglesz aBL indulas, akkor 75 milliot kolthet MRI, ha nem, akkor marada 45 milliocska. (City szurkerek rohoghetnek.) Es meglehetne, annyit bakizik minden ellenerdekelt. De nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
Most raereztem! Hosszu evek megfigyesevel kielemeztem kedvenc csapatom, az Arsenal, taktikai elkepzeleset, es strategiai elgondolasat: Majombanda.
ulpianus
95 óta ezeknek a mentál retardoknak drukkolok, kb minden fontos szituban összeomlottak, a Vieira éra kivételével.

A megoldás: MRI az Arsenallal is back2back Európa Ligát akar nyerni
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Valaki tudna dobni egy stream-et? Nincs tv-m 😀
O1G
 www.footybite.com/football/manchester-united-vs-manchester-city-live-stream/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
szájbaqurt arsenal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Most raereztem! Hosszu evek megfigyesevel kielemeztem kedvenc csapatom, az Arsenal, taktikai elkepzeleset, es strategiai elgondolasat: Majombanda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Valaki tudna dobni egy stream-et? Nincs tv-m 😀
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma minden Poolos United drukker lesz ? 😀
Toca
szurkolhatunk iksznek is, vagy hogy mindkét csapatot léptessék le, és vonjanak le tőlük 3-3 pontot
slowmotion
Esetleg zuhanjon a pályára egy aszteroida és üsse agyon mindkét csapatot, aztán a cselszkit is 😆😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
dawyd728 3 696


Na, itt a baj.
Kenny
A baj ott van, h ez is felfelé korrigált adat.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hajra City + Wolves ma, ha mar voltunk annyira balfaszok, hogy nem tudtuk kihasznalni hetfon, hogy mind a 3 rivalis kikapott...hatha majd ma.

6 tavaszi EL meccs utani eredmenyeink a PL-ben:
2 dontetlen, 4 vereseg

Remelem osszejon a BL, igy vagy ugy (a Frankfurttol felek, h meglepnek minket)
Borbinho
Igy van. Ki kellet volna hasznalni a tobbiek botlasat.
De majd ma! Hajra Arsenal!

Vagy te miru baszelsz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!


Na, itt a baj.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 img0.joyreactor.cc/pics/post/%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB-5151792.gif
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hajra City + Wolves ma, ha mar voltunk annyira balfaszok, hogy nem tudtuk kihasznalni hetfon, hogy mind a 3 rivalis kikapott...hatha majd ma.

6 tavaszi EL meccs utani eredmenyeink a PL-ben:
2 dontetlen, 4 vereseg

Remelem osszejon a BL, igy vagy ugy (a Frankfurttol felek, h meglepnek minket)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Ma minden Poolos United drukker lesz ? 😀
Toca
szurkolhatunk iksznek is, vagy hogy mindkét csapatot léptessék le, és vonjanak le tőlük 3-3 pontot
slowmotion
az Everton performance után nincs az az isten

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Ma minden Poolos United drukker lesz ? 😀
Toca
szurkolhatunk iksznek is, vagy hogy mindkét csapatot léptessék le, és vonjanak le tőlük 3-3 pontot
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ma minden Poolos United drukker lesz ? 😀
több mint 5 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Ez az ifjabb Knézy valami undormány.
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Ez a vergődés megint, amit művelt a Chelsea.
Az utolsó 10 percben 89-11 a labdabirtoklás 0 helyzettel. Se átlövés, se kényszerítők, csak a keresztpassz.
Tényleg szeretném kedvelni Sarrit, de kurvára nem könnyíti meg a dolgom.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 935
Sáfár Szabolcs szép pályafutást tudhat maga mögött. Több mint száz meccset játszott a Vasasban, az Ausztria Salzburgban és az Austria Wienben is, valamint ezt az álomhatárt a Wacker Innsbruck is majdnem megugrotta.

 nb1.hu/hazai-labdarugas/befejezi-a-palyafutasat-a-magyar-valogatott-korabbi-kapusa?fbclid=IwAR31Jac1EKLpT31G-Du_PAmlSvZnSE-qZux8T5O9xuKBjotWuid0YoieIo8
ozibozi
Ahogy korabban irtam, kar volt kukazni a Jugok utan. Nem o tehetett a 7-1-rol.
Kiraly sem volt rossz, de Safar kevesebb nagy bakit csinalt (jo tudom, 96-ban Japan ellen rosszul jott ki)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Sáfár Szabolcs szép pályafutást tudhat maga mögött. Több mint száz meccset játszott a Vasasban, az Ausztria Salzburgban és az Austria Wienben is, valamint ezt az álomhatárt a Wacker Innsbruck is majdnem megugrotta.

 nb1.hu/hazai-labdarugas/befejezi-a-palyafutasat-a-magyar-valogatott-korabbi-kapusa?fbclid=IwAR31Jac1EKLpT31G-Du_PAmlSvZnSE-qZux8T5O9xuKBjotWuid0YoieIo8

Szerkesztette: ozibozi