Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 21 071 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2019/05/10/uefa_tervek_bajnokok_ligaja_szuperliga_reform_2024/

Lol
Uefa maffia.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 477 — The Mathematician
Komolyan mondom, ez a rinya amit a Fradi stáb lenyom az utóbbi 2 hétben hihetetlen szánalmas.
Erősíteni kene már 1-2 hónapja nem hisztizni.
Vidi lesz a hibás ha az albánok elverik őket megint, már látom.
Toca
Mondanám, hogy egészen megdöbbentő, de igazából mégsem. Magyar foci, ez már csak ilyen.
peach
számomra hihetetlen szórakoztató 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Komolyan mondom, ez a rinya amit a Fradi stáb lenyom az utóbbi 2 hétben hihetetlen szánalmas.
Erősíteni kene már 1-2 hónapja nem hisztizni.
Vidi lesz a hibás ha az albánok elverik őket megint, már látom.
Toca
Mondanám, hogy egészen megdöbbentő, de igazából mégsem. Magyar foci, ez már csak ilyen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Komolyan mondom, ez a rinya amit a Fradi stáb lenyom az utóbbi 2 hétben hihetetlen szánalmas.
Erősíteni kene már 1-2 hónapja nem hisztizni.
Vidi lesz a hibás ha az albánok elverik őket megint, már látom.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
de én azt továbbra sem értem, hogy ha ezek az emberek több tízezer eurókat keresnek azért, hogy a faszukon pörgessék a labdát, meg keresztléc-találgatós játékot játszanak edzésen, akkor hogy a faszba nem tudják felemelni úgy a sarokba, hogy azt ember nem éri el?
slowmotion
Nekem a kedvencem, amikor szögletből 10-ből 8-szor a legközelebb álló védő kifejeli a beívelést. 😂😂
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
de én azt továbbra sem értem, hogy ha ezek az emberek több tízezer eurókat keresnek azért, hogy a faszukon pörgessék a labdát, meg keresztléc-találgatós játékot játszanak edzésen, akkor hogy a faszba nem tudják felemelni úgy a sarokba, hogy azt ember nem éri el?
slowmotion
psziche. edzesen (de lehet 10 perccel meccs utan is) 10bol 9x ugy bebasznak h eselye nem lenne a kapusnak.

nekem inkabb arrol mutasson valaki valami statisztikat, hogy a direkt tizire becserelt emberek hany szazalekkal rugnak. mert biztos a negativ jobban megmarad az emberben, de nekem csak olyanok ugranak be, ahol kihagytak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 134 — nabege2@yahoo.com
Nah akkor most leírhatom😊
A két csapat nincs 15 km-re egymástól, mégis utaznak majd 5000 km-t, hogy játszhassanak egymással! 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert mondom, de en szenvedtem ezen a meccsen.
Stez
Sarri mit kaphat? sztem inkabb kiestunk vna a reszerol, csak elmehetett vna 1 bagora a vegen 😀
Borbinho
Nem latom, hogy maradni fog az ideny vegen. Az elmult honapokban egyszeruen nezhetetlen focit jatszik a Chelsea. De nem is ertem, amikor a Napolival ez a faszi szetfocizott mindenkit, egy joval erosebb kerettel meg nem kepes normalis futballra.
Stez
hany Chelsea meccset lattal?
Borbinho
A PL-bol rengeteget.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
de én azt továbbra sem értem, hogy ha ezek az emberek több tízezer eurókat keresnek azért, hogy a faszukon pörgessék a labdát, meg keresztléc-találgatós játékot játszanak edzésen, akkor hogy a faszba nem tudják felemelni úgy a sarokba, hogy azt ember nem éri el?
slowmotion
Fizikailag és mentálisan leharcolva mennek oda rúgni, plusz biztos vagyok benne, hogy a csapatok túlnyomó része nem is szokott ilyeneket gyakorolni, mert minek.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 944 — Cowboys fan
de én azt továbbra sem értem, hogy ha ezek az emberek több tízezer eurókat keresnek azért, hogy a faszukon pörgessék a labdát, meg keresztléc-találgatós játékot játszanak edzésen, akkor hogy a faszba nem tudják felemelni úgy a sarokba, hogy azt ember nem éri el?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hazard utolso labdaerintese a Bridge-n. Tokeletes befejezes.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
Angol csapat német ellen nem nyerhet büntetőpárbajt, ez alap
Kampman
2012 nem volt annyira regen 😊
Borbinho
Utólag jutott eszembe nekem is, pedig annak a Chelsea-nek nagyon szurkoltam.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Angol csapat német ellen nem nyerhet büntetőpárbajt, ez alap
Kampman
2012 nem volt annyira regen 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 134 — nabege2@yahoo.com
Uh, ez mi volt Hintereggertől?
iktriad
ha 10 centivel jobbra megy köténybe bemegy 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sarrit igy is kirugjak. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
3-1-es előnyről elveszteni büntetőpárbajt, az szép, látszik, hogy nem voltak eléggé németek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tök jók lesznek az angol bajnokik az európai kupadöntőkben...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 944 — Cowboys fan
Ez csúnya volt.
Kampman
hülye kapus, miért nem ugrott el?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uh, ez mi volt Hintereggertől?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
Ez csúnya volt.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott a momentum a leveseseknél!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 512
Angol csapat német ellen nem nyerhet büntetőpárbajt, ez alap
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem azert mondom, de en szenvedtem ezen a meccsen.
Stez
Sarri mit kaphat? sztem inkabb kiestunk vna a reszerol, csak elmehetett vna 1 bagora a vegen 😀
Borbinho
Nem latom, hogy maradni fog az ideny vegen. Az elmult honapokban egyszeruen nezhetetlen focit jatszik a Chelsea. De nem is ertem, amikor a Napolival ez a faszi szetfocizott mindenkit, egy joval erosebb kerettel meg nem kepes normalis futballra.
Stez
hany Chelsea meccset lattal?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert mondom, de en szenvedtem ezen a meccsen.
Stez
Sarri mit kaphat? sztem inkabb kiestunk vna a reszerol, csak elmehetett vna 1 bagora a vegen 😀
Borbinho
Nem latom, hogy maradni fog az ideny vegen. Az elmult honapokban egyszeruen nezhetetlen focit jatszik a Chelsea. De nem is ertem, amikor a Napolival ez a faszi szetfocizott mindenkit, egy joval erosebb kerettel meg nem kepes normalis futballra.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem azert mondom, de en szenvedtem ezen a meccsen.
Stez
Sarri mit kaphat? sztem inkabb kiestunk vna a reszerol, csak elmehetett vna 1 bagora a vegen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."