Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Bognár István, Leekens menedzsere mondja. "A közös tervünk az MLSZ-szel az volt, hogy a nulláról felépítünk egy ütőképes válogatottat. A barátságos meccsek azért voltak fontosak, hogy kipróbáljuk a szóba jöhető focistákat és teszteljük a különböző játékrendszereket. Leekens munkásságáról azt gondolom mindent elmond, hogy szombaton a világbajnokságon Belgium-Tunézia meccset rendeznek, s mindkét válogatottnak az alapjait ő rakta le, s megnézhetjük, hol tartanak most..."
Megjegyzéseim:
1) a válogatottat nem kellett nulláról felépíteni, mert volt már egy alapjátéka, amit tovább kellett volna építeni
2) Leekens sajátságos formáját választotta a fejlesztésnek. Először visszafejleszt NULLÁRA, hogy legyen egy origó ahonnan el tud indulni.
3) Van-e felelőssége Bognár menedzsernek és a Leekenst támogatóknak (Ladinszki, Kü, Berzi stb) a magyar futball lezüllesztésében? És ha van, jár-e érte büntetés?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Egyébként felhívnám a figyelmet, mindenféle "világbajnoki" meccsek közben most fog pályára lépni a klubfutball Szaúd-Arábiája, 2019-es BL-győztes: az FC Santa Coloma!!!
Kampman
Remélem beáll a paraguayi és a francia elsőt megjárt légiós is, nem csak a sokad rangú szar spanyolok!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Egyébként felhívnám a figyelmet, mindenféle "világbajnoki" meccsek közben most fog pályára lépni a klubfutball Szaúd-Arábiája, 2019-es BL-győztes: az FC Santa Coloma!!!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?
Coolearie
Az angolok mi vagyunk 30 év késéssel. Nekik a vasárnapi eredmény volt a mi Salvador elleni 10-1-ünk, ami megint segít elfeledtetni a válságot a következő pofára esésig.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb. harom jatekoson erzem azt, hogy tenyleg rohadt motivalt es nem oriasi pofaval megy fel a palyara.
Stez
kis túlzással pont hárommal több mint a braziloknál :d
eaglesmcnabb
De azert azt szerintem te is erzed, hogy a brazilok igy is tovabb fognak menni, mint az angolok. 8-)
A haromoroszlanosoknak a verukben van a nem vart kizugas, a brazilok azert altalaban ha szenvedve is, de megoldjak a necces szitukat. Aztan amikor nem, akkor 7–1. xD
Stez
hát ezaz, ha továbbmennek nagy eséllyel jönnek a németek
eaglesmcnabb
Ott siman kinezek egy brazil W-t. A nemetek nagyon nem alltak ossze, a brazilok sem, de azert a lightos kis kiutes utan Coutinhoek szerintem elegge oda fogjak rakni magukat.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kb. harom jatekoson erzem azt, hogy tenyleg rohadt motivalt es nem oriasi pofaval megy fel a palyara.
Stez
kis túlzással pont hárommal több mint a braziloknál :d
eaglesmcnabb
De azert azt szerintem te is erzed, hogy a brazilok igy is tovabb fognak menni, mint az angolok. 8-)
A haromoroszlanosoknak a verukben van a nem vart kizugas, a brazilok azert altalaban ha szenvedve is, de megoldjak a necces szitukat. Aztan amikor nem, akkor 7–1. xD
Stez
hát ezaz, ha továbbmennek nagy eséllyel jönnek a németek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb. harom jatekoson erzem azt, hogy tenyleg rohadt motivalt es nem oriasi pofaval megy fel a palyara.
Stez
kis túlzással pont hárommal több mint a braziloknál :d
eaglesmcnabb
De azert azt szerintem te is erzed, hogy a brazilok igy is tovabb fognak menni, mint az angolok. 8-)
A haromoroszlanosoknak a verukben van a nem vart kizugas, a brazilok azert altalaban ha szenvedve is, de megoldjak a necces szitukat. Aztan amikor nem, akkor 7–1. xD

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Kb. harom jatekoson erzem azt, hogy tenyleg rohadt motivalt es nem oriasi pofaval megy fel a palyara.
Stez
kis túlzással pont hárommal több mint a braziloknál :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?
Coolearie
Arra fel, hogy angolok. Nekik ennyi elég.
Mikey
Egyebkent 98 ota csak azt szajkozza mindenki, hogy az angolok legnagyobb ellensege igazabol sajat maguk, plusz a brit media. Es ez teljesen igaz is. Ezert is irtam kovetobe a Panama-meccs elott, hogy lojunk hatot Panamanak, de aztan kapjunk egy negyest a belgaktol, mert amondo vagyok, minden egyes angol csapatnak kell egy oriasi pofon, hogy eszhez terjen es felfogja, hogy nem a vilag kozepe.

A tovabbjutas meg mar ugyis megvan, viszont egy jozanito alazas siman jol jonne a Sterling-feleknek. Kb. harom jatekoson erzem azt, hogy tenyleg rohadt motivalt es nem oriasi pofaval megy fel a palyara.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Máris menesztették a Sporting múlt héten kinevezett edzőjét

Zseniális. 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?
Coolearie
mert Belgium csak 3-0-ra verte őket, ők meg már szünetben 5-0-ra álltak 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?
Coolearie
Arra fel, hogy angolok. Nekik ennyi elég.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
no, még vége sincs a vb-nek, a legnagyobb sztárok, és milliónyi gyerek rengeteg példaképe a legkisebb érintéstől tripla leszúrt Rittbergerrel fog talajt, hogy utána öt és fél hossztengely körüli fordulat után vinnyogva tapogassa a fájónak képzelt testrészt - szóval, még tart ez projekt valahol a Szovjetu Oroszországban, de Európa legjobb csapatai újra felveszik a kesztyűt!

mától újra útjára indul a Bajnokok Ligája!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?
Coolearie
Az előző évek angol csapatihoz képest ez most mutatott valamit. Nem szenved látványosan és gólokat is rúgtak. Ennyi elég is a kiéhezett szurkolóknak ott is. Aztán lehet, hogy megint első körös bukta lesz, de addig hagy örömködjenek.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Mondjatok mar el nekem legyszives hogy ugyan az angolok elvertek 6-1re Panamat de mire fel vannak ennyire elszallva maguktol? Miert latni ezt a football coming home stbstb kialtasokat igy Anglia ugy Anglia?

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 207 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez bazmeg zseniális 😀  index.hu/sport/futball/2018/06/23/megvette_hentyt_a_felcsut_aztan_kolcsonadta_meszaros_horvat_csapatanak/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na ezt honnan tudtátok? 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
16 éve vagyok argentín-fan, de ilyen pocsék csapatot, hozzáállást, ötlettelen, gusztustalan, undorító futballt még nem láttam tőlük.. menjenek is haza, felejtsék el Messit, vegyenek vissza az arcból, aztán alázattal próbálják meg 4 év múlva.
Ja, és az összes kiutazó szurkolónak térítsék meg a költségeit.
Holnap Izland W, utána felteszem a havi fizum a horvát-izland X-re.
Cső fiúk.
#JC6
Kar hogy nem fog nyerni ma Izland.
Toca
ne kínozd, ő még nem tudja 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
16 éve vagyok argentín-fan, de ilyen pocsék csapatot, hozzáállást, ötlettelen, gusztustalan, undorító futballt még nem láttam tőlük.. menjenek is haza, felejtsék el Messit, vegyenek vissza az arcból, aztán alázattal próbálják meg 4 év múlva.
Ja, és az összes kiutazó szurkolónak térítsék meg a költségeit.
Holnap Izland W, utána felteszem a havi fizum a horvát-izland X-re.
Cső fiúk.
#JC6
Kar hogy nem fog nyerni ma Izland.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
16 éve vagyok argentín-fan, de ilyen pocsék csapatot, hozzáállást, ötlettelen, gusztustalan, undorító futballt még nem láttam tőlük.. menjenek is haza, felejtsék el Messit, vegyenek vissza az arcból, aztán alázattal próbálják meg 4 év múlva.
Ja, és az összes kiutazó szurkolónak térítsék meg a költségeit.
Holnap Izland W, utána felteszem a havi fizum a horvát-izland X-re.
Cső fiúk.
#JC6
Rakd ra meg a dan-francia X-et is. Ingyen penz 😀 mondjuk lesz v 2,4-2,8 az odds X-re mindket meccsen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
16 éve vagyok argentín-fan, de ilyen pocsék csapatot, hozzáállást, ötlettelen, gusztustalan, undorító futballt még nem láttam tőlük.. menjenek is haza, felejtsék el Messit, vegyenek vissza az arcból, aztán alázattal próbálják meg 4 év múlva.
Ja, és az összes kiutazó szurkolónak térítsék meg a költségeit.
Holnap Izland W, utána felteszem a havi fizum a horvát-izland X-re.
Cső fiúk.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀
Kenny
Azért az kemény, hogy egy játékos ilyeneket el tud intézni csak mert jó helyre tette a f*szát. Kíváncsi lennék mennyi boríték mennyi irányba cserélhetett gazdát...
peach
mit intézett el? Hogy Norbi kaját egyen a csapat vagy, hogy mezszponzor legyen?
Szerintem semmi baj a Norbi kajával, jó az irány a tudatos táplálkozás felé, btw ma már minden nagyobb csapatnak saját séfje van, a Fradinak is.
Gondolom ingyen jön az a napi szinten kb 35-40 adag 3 fogásos kaja ezért cserébe kapott reklámfelületet. Én win-win nek érzem. Semmi esetre sem borítékos történetnek.
gordon
Egy játékos elintézi, hogy a kvázi sógora beszállítói szerződést kössön a klubjával. Ha ez így teljesen korrektnek tűnik akkor rosszul vagyok bekötve.
peach
azt sem tudod mit tartalmaz a szerződés, azt sem tudod ki tárgyalt kivel..az, hogy Soma összehozta őket? Segítek ma az üzletek 80% abból épül fel, hogy valaki ismer valakit...
gordon
Te tudod?
peach
Gyanítom nem, de nem ítélkezik tudatlanul, hanem marad pártatlan. 😊
kristóf17
Újpest szurkolóként nehezen, de valóban nem mondok ítéletet felszínes tudással.
Ettől függetlenül nálam egy élsportoló étkezése ott kezdődik, hogy tudja mikor, mit, és mennyit eszik/ehet.
Ebben segíthet Norbi, aki egyébként szerintem is egy bohóc..
Lesz majd balhé mikor a belga meghúzza a Rékát 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Szerintem nem, kár volt elvállalnia, mert csak rajta veszthet. Persze anyagilag tuti megéri, de őt azért méltán kedvelték itthon - eddig :/
kishaszi
Ő az aki nem veszthet ezen semmit. Nagyon keves ember van akit mindenki tisztelne itthon,szurkolok,ujsagirok,mindenki. Dardai az egyik es talan Rossi a masik.
MLSZ megint betonbiztos dontest hozott zero kockazat nelkul.Jol csinaljak Csanyiek is.Ezen megint nem bukhatnak.
Kenny
Azért elég pofás renomét épített fel Rossi, és az eredményei nem érdemtelenek. Ha kudarc lesz, azért nem mindenkinek fog az eszébe jutni, hogy egyébként ezzel a balfasz brigáddal úgysem lehet mit csinálni, hanem ott lesz a fejekben, hogy "de látjátok, ott nem volt ötlete/eredményes/.. akármi".
kishaszi
Szerintem meg sosincs olyan, hogyvalaki csak nyerhet. Mindig van vesztenivalo, lasd, ha valaki olyan felfogast nyom, mint Leekens, aki a jatekosaival fel ev alatt megutaltatta magat, a nezokkel ugyszint, de az mlsz es a szakma nagyja is rosszul volt tole, csak epp az a ket ember birta, akiknek a szava szent.

Itt nem az a lenyeg, hogy nem nyert, hanem a korulmenyek. Es Rossi is konnyen rabaszhat arra, hogy klubszinten kepes motivalni es kezben tudja tartani a dolgokat, de az mas azert. O is naiv, es hiaba az eddigi tekintely, abszolut konnyen lehet, hogy be fog egni o is.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀
Kenny
Azért az kemény, hogy egy játékos ilyeneket el tud intézni csak mert jó helyre tette a f*szát. Kíváncsi lennék mennyi boríték mennyi irányba cserélhetett gazdát...
peach
mit intézett el? Hogy Norbi kaját egyen a csapat vagy, hogy mezszponzor legyen?
Szerintem semmi baj a Norbi kajával, jó az irány a tudatos táplálkozás felé, btw ma már minden nagyobb csapatnak saját séfje van, a Fradinak is.
Gondolom ingyen jön az a napi szinten kb 35-40 adag 3 fogásos kaja ezért cserébe kapott reklámfelületet. Én win-win nek érzem. Semmi esetre sem borítékos történetnek.
gordon
Egy játékos elintézi, hogy a kvázi sógora beszállítói szerződést kössön a klubjával. Ha ez így teljesen korrektnek tűnik akkor rosszul vagyok bekötve.
peach
azt sem tudod mit tartalmaz a szerződés, azt sem tudod ki tárgyalt kivel..az, hogy Soma összehozta őket? Segítek ma az üzletek 80% abból épül fel, hogy valaki ismer valakit...
gordon
Te tudod?
peach
Gyanítom nem, de nem ítélkezik tudatlanul, hanem marad pártatlan. 😊
kristóf17
Éljen a vegytiszta magyar futball!
peach
ebbe mondjuk semmi lehúzás nincs. tök egyszerű üzlet.kajáért reklámfelület. win-win szitu.
de maga a Norbi jelenség és a zöld póló tényleg viccessé teszi a szitut 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ujpest-zold-poloban-a-mezszponzor-schobert-norbiek-etetik-novothny-somaekat-2642689

wc deszka, most meg norbi...
😀
Kenny
Azért az kemény, hogy egy játékos ilyeneket el tud intézni csak mert jó helyre tette a f*szát. Kíváncsi lennék mennyi boríték mennyi irányba cserélhetett gazdát...
peach
mit intézett el? Hogy Norbi kaját egyen a csapat vagy, hogy mezszponzor legyen?
Szerintem semmi baj a Norbi kajával, jó az irány a tudatos táplálkozás felé, btw ma már minden nagyobb csapatnak saját séfje van, a Fradinak is.
Gondolom ingyen jön az a napi szinten kb 35-40 adag 3 fogásos kaja ezért cserébe kapott reklámfelületet. Én win-win nek érzem. Semmi esetre sem borítékos történetnek.
gordon
Egy játékos elintézi, hogy a kvázi sógora beszállítói szerződést kössön a klubjával. Ha ez így teljesen korrektnek tűnik akkor rosszul vagyok bekötve.
peach
azt sem tudod mit tartalmaz a szerződés, azt sem tudod ki tárgyalt kivel..az, hogy Soma összehozta őket? Segítek ma az üzletek 80% abból épül fel, hogy valaki ismer valakit...
gordon
Inkább 99 az szerintem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."