Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Derby County nem kis góllal egyenlített az MU ellen a mikiegér kupában 😊
Löfli
és 5 perccel a vége előtt már vezet is Lampard csapata 😊

itt az egyenlítő gól
 twitter.com/RousingTheKop/status/1044686480944365569
Löfli
ooo?? De Gea Romero mit gondolt? azert nem 25rol jott ez a szabad, meg ha tenyleg nagyon jol el is talalta. Courtois kb csak felnyult volna es lehuzza.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
köcsög profilképem egyenlített a 95. percben 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Sallaival veretlen a Freiburg eddig

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Derby County nem kis góllal egyenlített az MU ellen a mikiegér kupában 😊
Löfli
és 5 perccel a vége előtt már vezet is Lampard csapata 😊

itt az egyenlítő gól
 twitter.com/RousingTheKop/status/1044686480944365569


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Derby County nem kis góllal egyenlített az MU ellen a mikiegér kupában 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Szalaih a Puskas dij nyertese.Haaat, 3 gol biztos szebb volt nala Tudom ez szubjektiv, de a nevezettek kozul 2-3 hasonlo szintu volt. Vicc 😀
ZoliMP
Nevetséges, Nalam alap Bale golja volt a legszebb, de kb. Az osszeset Salah ele raktam volna.
eaglesmcnabb
Gyanítom az Egyiptomiak beleszóltak, mert máshogy nem lehetett ez a legszebb. 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Sajnos sem Pozsony sem Kassa lakosságának a többsége nem magyar már...
Unokatesóm a nagyanyjával csak magyarul tudott beszélni. Az ő gyerekei viszont már szinte egy kukkot sem tudnak magyarul....😞
zemanla
hát ez ilyen, természetes folyamat, 2-3 generáción belül kihal egy nyelv kisebbségben még a család szintjén is, azzal együtt pedig változik az identitástudat. Figyeld meg, 40 év múlva a most kiment emberek gyerekei, unokái már magyar származású angolnak, skótnak fogják magukat tartani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sajnos sem Pozsony sem Kassa lakosságának a többsége nem magyar már...
Unokatesóm a nagyanyjával csak magyarul tudott beszélni. Az ő gyerekei viszont már szinte egy kukkot sem tudnak magyarul....😞




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Amúgy csak engem idegesít rettentően ez a Szalah-zás? Tudom, hogy az arab írásmód miatt ez lenne a helyes a mi nyelvünkön, de ez a másik dolog a cirill betűs Sevcsenkó-Cserisev és társain túl, amitől a falnak megyek. "Külföldiül" nem úgy van ráírva a mezére (bár most megnéztem, el lett nemzetünk kényeztetve a Dzsudzsák mezektől, hogy odabaszták az á-t mindig)...úgy teszünk mint ha a magyar világnyelv lenne és nem az angol kiejtés szerint írják mindenhol máshol (rosszul 😀 ).
MarioAna
Pláne hogy akkor már "Szálá" kellene hogy legyen

Amúgy nem csak téged, engem kifejezetten irritál az ilyen. Mondjuk engem főleg az olyanok zavarnak, mint a Lipcse, a Prága, meg ezzel nem leszek népszerű, de az olyan is, hogy a régi magyar, de most már nem magyar településeket is a régi magyar nevén hívjuk. Csak pislognak rám mikor nekem pl. Kassa is Košice. Tudom, nem is vagyok igazi magyar.
Mikey
sztem rosszabb amikor itt a forumon hasznalnak nickneveket (olyanokat is amik nem koztudottak) csapatokra jatekosokra, politikusokra, parszor csak pislogok h kirol mirol van szo.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Amúgy csak engem idegesít rettentően ez a Szalah-zás? Tudom, hogy az arab írásmód miatt ez lenne a helyes a mi nyelvünkön, de ez a másik dolog a cirill betűs Sevcsenkó-Cserisev és társain túl, amitől a falnak megyek. "Külföldiül" nem úgy van ráírva a mezére (bár most megnéztem, el lett nemzetünk kényeztetve a Dzsudzsák mezektől, hogy odabaszták az á-t mindig)...úgy teszünk mint ha a magyar világnyelv lenne és nem az angol kiejtés szerint írják mindenhol máshol (rosszul 😀 ).
MarioAna
Pláne hogy akkor már "Szálá" kellene hogy legyen

Amúgy nem csak téged, engem kifejezetten irritál az ilyen. Mondjuk engem főleg az olyanok zavarnak, mint a Lipcse, a Prága, meg ezzel nem leszek népszerű, de az olyan is, hogy a régi magyar, de most már nem magyar településeket is a régi magyar nevén hívjuk. Csak pislognak rám mikor nekem pl. Kassa is Košice. Tudom, nem is vagyok igazi magyar.
Mikey
Hát azért azokat a településeket ahol s lakók többségében magyarok azért illik magyar nevén nevezni.
De ez úgyis megszokás kérdése, nekem a Moszkva tér még mindig az, anyum Sztálin meg Leningrádozza mindig az újvárosokat 😀

Isco vakbélműtét ki ne derüljön hogy nélküle jobb a csapat.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 594
Amúgy csak engem idegesít rettentően ez a Szalah-zás? Tudom, hogy az arab írásmód miatt ez lenne a helyes a mi nyelvünkön, de ez a másik dolog a cirill betűs Sevcsenkó-Cserisev és társain túl, amitől a falnak megyek. "Külföldiül" nem úgy van ráírva a mezére (bár most megnéztem, el lett nemzetünk kényeztetve a Dzsudzsák mezektől, hogy odabaszták az á-t mindig)...úgy teszünk mint ha a magyar világnyelv lenne és nem az angol kiejtés szerint írják mindenhol máshol (rosszul 😀 ).
MarioAna
Pláne hogy akkor már "Szálá" kellene hogy legyen

Amúgy nem csak téged, engem kifejezetten irritál az ilyen. Mondjuk engem főleg az olyanok zavarnak, mint a Lipcse, a Prága, meg ezzel nem leszek népszerű, de az olyan is, hogy a régi magyar, de most már nem magyar településeket is a régi magyar nevén hívjuk. Csak pislognak rám mikor nekem pl. Kassa is Košice. Tudom, nem is vagyok igazi magyar.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
 hu.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:Arab_nevek_%C3%A1t%C3%ADr%C3%A1sa
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jo de akkor irjuk normalisan:
محمد صلاح غالي‎
Андрій Шевченко

ugye mennyivel jobb?

| manapsag amikor Cristiano Ronaldot CE-zik, CR-ezik, Lewandowski csak Lewa, stb stb, sztem siman belefer, hogy "magyarositjuk" az irasban is. mivel jobb ha az angolt hasznaljuk az eredeti helyett? inkabb ez, mint h "Salah"nak mondjak "S"-el. |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Szalaih a Puskas dij nyertese.Haaat, 3 gol biztos szebb volt nala Tudom ez szubjektiv, de a nevezettek kozul 2-3 hasonlo szintu volt. Vicc 😀
ZoliMP
Valamit neki is kellett nyernie (PL év játékosát is lehet persze egy díjnak venni).

Amúgy csak engem idegesít rettentően ez a Szalah-zás? Tudom, hogy az arab írásmód miatt ez lenne a helyes a mi nyelvünkön, de ez a másik dolog a cirill betűs Sevcsenkó-Cserisev és társain túl, amitől a falnak megyek. "Külföldiül" nem úgy van ráírva a mezére (bár most megnéztem, el lett nemzetünk kényeztetve a Dzsudzsák mezektől, hogy odabaszták az á-t mindig)...úgy teszünk mint ha a magyar világnyelv lenne és nem az angol kiejtés szerint írják mindenhol máshol (rosszul 😀 ).
MarioAna
Engem is idegesít, ne aggódj 😀

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072

Végre elismerték a világ legjobb középpályását.
Kenny
A legjobb középpályás Messi! Mondjuk a legjobb hátvéd is!

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nem értem hogy nem a BL döntős góljával nyert Bale. Kicsit fontosabb volt mint ez a gol és szebb is.

FIFA komolytalankodasa amúgy elég vicces, legjobb kapus Courtois az álom tizenegy kapusa ezért De Gea 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Szalaih a Puskas dij nyertese.Haaat, 3 gol biztos szebb volt nala Tudom ez szubjektiv, de a nevezettek kozul 2-3 hasonlo szintu volt. Vicc 😀
ZoliMP
Nevetséges, Nalam alap Bale golja volt a legszebb, de kb. Az osszeset Salah ele raktam volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!

Végre elismerték a világ legjobb középpályását.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Szalaih a Puskas dij nyertese.Haaat, 3 gol biztos szebb volt nala Tudom ez szubjektiv, de a nevezettek kozul 2-3 hasonlo szintu volt. Vicc 😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
arra emlékszem hogy Huszti bármilyen jó teljesítményt nyújtott a Zenitben, az a kopasz olasz egyszerűen rühellte a képét, és csak akkor játszatta (kezdőként) ha nem volt más lehetősége, a legjobb éveit vette el.
ozibozi
Igy van, de nem vetette vissza mert szerepelt EL-ben is ha jol emlekszem, ahhoz meg jo poziciot kellett elerni a bundasban.Gera korul nagy volt a felhajtas de huszti palyafutasa hasonloan jo.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
...amúgy tök jó, hogy így ismeretlenül mindenki lefikázza őt is meg a döntését is, mintha belátna a színfalak mögé.
Solymi81
Azért egy véleményhez, megítéléshez valóban ne kelljen alaposabban utánanézni folyamatoknak, valóságoknak, mint ami a médiumokból előjön.
Senki sem tényállításként közölte, hogy Dzsudzsák tényszerűen, több forrásból alátámaszhatóan szar döntések sorozatával bohócot csinált magából.
Csak véleményként. érzelmekkel átitatott véleményként.
Sobri Jóska
Nem mondtam, hogy kell, de azért gondolhatom úgy, hogy adott típusú érzelmi vélemény nyilvánítás számomra már sok?
Solymi
Gondolhatod.
Csak segítettem, hogy árnyaljam a képet, hogy miért ugyanannyira legitim az adott általad túlzónak gondolt véleménynyilvánítás, mint az, hogy szerinted már túl sok.
Sobri Jóska
Nem mondtam, hogy nem legitim, hanem azt, hogy számomra ez így túlzó és érthetetlen és nem nagyon tudom ezt elfogadni, ennyi és nem több.

Ha például étterembe mész, és szar a kaja, mert medium helyett kajakra szétsütötték a steakedet, akkor nem fog jobban ízleni attól, ha tudod, hogy a szakácsnak előző héten halt meg anyukája, reggel meg még a lábát is úgy beverte, hogy csillagokat látott, ráadásul Real-drukker, és még mindig CR-t síratja.
Sobri Jóska
Nem értem ez a rész hogy jön ide.
Solymi
Hogy a végeredmény a lényeg, ha meg akarsz ítélni egy tevékenységet, (eredményesség fociban, a kajád fogyaszthatósága, ízletesége), nem pedig a mentségek, körülmények, magyarázatok.
Sobri Jóska
Még mindig nem értem a kajás párhuzamot, hiába értelmezhető külön-külön.
A végeredményt meg befolyásolja a körülmény is, hisz az adott helyzetből kell kihozni a legjobbat.
Hogy ez sikerül-e vagy sem, az meg több tényezőtől is függ.

Nem kell belátni a színfalak mögé, pont ez a lényege annak, ha valaki olyan foglalkozást választ, ahol a színpadon áll.
Az számít, hogy ott milyen produktumot prezentál, nem az, hogy egyébként, a színfalak mögött milyen ember, mik a motivációi.
Sobri Jóska
Ezzel nem feltétlenül értek egyet, ezek szerint Stohl Bucinál is mindegy, hogy milyen ember, lényeg a produktum?
Solymi
Ha Stohl Buciról, mint emberről akarsz értekezni, akkor nem mindegy, hogy milyen ember.
De ha Stohl Buciról mint műsorvezetőről, film-, szinkron- vagy színpadi színészről mondasz véleményt, akkor teljesen mindegy, hogy milyen ember, igen.
A lényeg a produktum.
Ha most Bradyről kiderülne, hogy az elmúlt 15 évben minden nap Pat Patriot képére recskázott, vagy az, hogy 18 évesen belehányt az egyetemen a puncsostálba, esetleg az, hogy minden év április 2-án rituálisan megiszik 3 liter medvehugyot, az semmit se változtatna a produktumán, az 5 gyűrűjén, 4 SB MVP címén, 9 Pro Bowláján.
Mint ember, pedig semmi közöm hozzá. Sok örömöt szerzett, sok számomra emlékezetes meccse, győzelme volt, ami jól esett.
Sobri Jóska
Lehet valaki jó szakember és emberileg pedig elítélendő amit természetesen beárnyékolhatja vagy le is rombolhatja a nimbuszát.
Lásd Polanski, Woody Allen, Kevin Spacey, stb.

De hogy focihoz köze legyen a példának, hasonló a Patriots és a különböző gate-ek kapcsolata, szóval nem kell ilyen túldramatizált Brady példákat hozni 😉


Egyébként meg aki követte végig a pályafutását és olvasta az interjúkat, főleg az EB környékieket vele és a menedzserével, azokból szépen kirajzolódott az egész pályafutása és a döntések háttere.
Az Anzsinál az döntött, hogy felverték az árát és megrészegítette a nagy lóvé őt is meg a menedzserét is, aztán jött a valóság és az, hogy az orosz bajnokság se fogja letarolni Európát meg őérte se fognak komolyabb csapatok ekkora pénzeket fizetni. Idővel csökkent az értéke, valamelyest a fizetési igénye is, de nem eléggé.
Az orosz kaland után lett volna lehetősége a Herthához vagy más klubhoz menni, csak a pénzből megint nem nagyon engedtek, mert rosszul mérték fel a piacot, így hát maradtak a törökök. Utána emlékeim szerint lett volna egy görög kaland, viszont a törököknek pénz kellett egybe, szal repült az arabokhoz.
Ekkor meg már esélytelen volt sztem, hogy normális, nagyobb csapathoz szerződjön, mert belassult és már nem is volt benne nagyon jövő vagy érték amit ki lehetett volna belőle hozni.

Most meg ugye lehetett volna egy holland kiscsapat ahol kvázi a bent maradás a tét vagy egy arab csapat ahol pénz is van játékosokat venni, nagyobb az ambíció és lehetőség is, hogy összehozzanak valamit, de legalábbis ígérni nagyobbat tudnak mint a hollandok.

Másrészt nem értem, hogy ha tényleg csak a pénz motiválta volna, akkor miért nyilatkozgatna?
Mert bántaná, hogy mindenki emiatt szapulná? Ha nyilatkozna ahogy tette, akkor is ugyanaz lenne az eredmény, sőt inkább csak olaj a tűzre valamilyen szempontból.
Szóval szerintem ez így nem állja meg a helyét.

Természetesen ha kiderül, hogy csak és tisztán a pénz motiválta, akkor megkövetem magam.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
arra emlékszem hogy Huszti bármilyen jó teljesítményt nyújtott a Zenitben, az a kopasz olasz egyszerűen rühellte a képét, és csak akkor játszatta (kezdőként) ha nem volt más lehetősége, a legjobb éveit vette el.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mondja ki hogy kell a pénz és .
onnantól kezdve csak a pénzéhsége vagy kishitűsége miatt basztatnák, de kisebb lenne az utálat

Huszti se azt mondta hogy a válogatott miatt megy kínába anno
Negritis
Husztinak sportertek szempontjabol mennyivel nagyobb a karrierje. Igaz volt ott ket kina, de ertheto. Kurva sok penzt kaphatott ott es feltetelezem kevesebbert ment vissza a bundasba.

Itt van Gervinho. Arsenal Roma ..majd kina, de most nem rest focizni a parmaban es a fizetese valoszinuleg nem ugyanannyi.
ZoliMP
Pontosan. Huszti azert talan meg CSK is volt a Hannoverben, es amikor nem volt serult jol is jatszott. Csak forrofeju volt regen is, de azt el lehet neki nezni (bar az AEK meccs...), mert tenyleg azert volt, mert hajtott a palyan. De utana egy olyan Zenitbe ment, ami elotte Uefa kupat nyert meg orosz bajnoksagot, csak ott meg nem jatszott annyit, mint elotte pl a Bundesligaban. De utana meg visszament ugye Kina elott a Hannoverbe, majd meg 1x a Frankfurtba (akkor mar 33evesen). Ugy h aztan Kinaban tuti tenyleg kva sokat keresett. Emlekszem mindenki a nemet/olasz/spanyol bajnoksagba kepzelte el Dzsudzsit amikor vert 2 baszott nagyot 1 meccsen az Ajaxnak, meg kb minden hetvegen a PSV egyik legjobbja volt. Hiaba a penz beszel manapsag, a menedzsere sztem oriasi hibat kovetett el azzal, hogy 25 evesen a ruszki iranyt fogadta el. Persze lehet mondani, hogy senki nem fizetett vna 14M eurot a PSV-nek, de ezt nehezen hiszem el (en sztem mar akkor is a fizu volt a szempont). 4-5 evet meg jatszott volna nyugaton, es elmegy levezetni Kinaba/Qatarba...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
mondja ki hogy kell a pénz és .
onnantól kezdve csak a pénzéhsége vagy kishitűsége miatt basztatnák, de kisebb lenne az utálat

Huszti se azt mondta hogy a válogatott miatt megy kínába anno
Negritis
Husztinak sportertek szempontjabol mennyivel nagyobb a karrierje. Igaz volt ott ket kina, de ertheto. Kurva sok penzt kaphatott ott es feltetelezem kevesebbert ment vissza a bundasba.

Itt van Gervinho. Arsenal Roma ..majd kina, de most nem rest focizni a parmaban es a fizetese valoszinuleg nem ugyanannyi.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
mondja ki hogy kell a pénz és .
onnantól kezdve csak a pénzéhsége vagy kishitűsége miatt basztatnák, de kisebb lenne az utálat

Huszti se azt mondta hogy a válogatott miatt megy kínába anno

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!