Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Tejesember 256
Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D
Stez
Akkor már nem is ápolok sok reményt, kíváncsi leszek, hogy Rossi után ki fog majd jönni, mert borítékolható a bukta.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
 444.hu/2018/06/20/pinyo-valthatja-rossit


Az olasz tréner kijelentette: nem tervez nagyot változtatni Leekens keretén, igaz, nehéz is lenne. Egyszerűen ennyi "használható" játékosa van az országnak
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Azert az zsenialis, hogy Rossi azzal a feltetellel kaphatta meg a valogatottat, hogy nem nyulhat bele drasztikusan a Leekens altal osszepakolt nevsorba (amit nyilvan nem is Leekens ur szedett ossze, hanem kapta).

Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D
Stez
Ez honnan van ?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert az zsenialis, hogy Rossi azzal a feltetellel kaphatta meg a valogatottat, hogy nem nyulhat bele drasztikusan a Leekens altal osszepakolt nevsorba (amit nyilvan nem is Leekens ur szedett ossze, hanem kapta).

Magyaran van egy kozkedvelt kapitany, akit elfogad a jozan paraszt magyar, de neki is kotelezoen ugyanazt a fost kell hasznalnia, mint Leekensnek. Az alapokhoz meg nem nyulhat hozza, mert az a sok fontos embernek nem erdeke, ugyebar. 8-D

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Megvan már Rossi utódja?
petey
Júliusi EL selejtezőkön még Rossi ül a padon. Csak utána nevezik ki az utódját.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Megvan már Rossi utódja?
petey
Majd 2 év múlva az EB győzelem után.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Megvan már Rossi utódja?
petey
Még meccse se volt már keresed ? 😀
Toca
ez a magyar focivalóság 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Megvan már Rossi utódja?
petey
Még meccse se volt már keresed ? 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Megvan már Rossi utódja?

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Hàt igen, nem Honvéd szurkolók is tisztelték és elismerték, màr a bajnoksàg megnyerése előtt is!
Legalàbb is akikkel Én beszélgettem.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
De legalább lesz sansz elintézni pár zárt kapus meccset pár évre előre
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
A Honvéd Macedóniába megy majd EL selejtezőt játszani a Rabotnicski ellen. Az Újpest Azerbajdzsánba megy, a Neftcivel mérkőzik. A Fradi meg a Maccabi Tel-Avivot kapta.
iktriad
ez a Fradi a régi szép időkben jó lett volna, de azóta nem az igazi a tábor...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fradinak se fog sokáig tartani az EL (Maccabi Tel Aviv) 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvéd Macedóniába megy majd EL selejtezőt játszani a Rabotnicski ellen. Az Újpest Azerbajdzsánba megy, a Neftcivel mérkőzik. A Fradi meg a Maccabi Tel-Avivot kapta.
több mint 5 éve
Tejesember 256
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Nem hívja be Eleket és társait, akkor engem már megvett kilóra még akkor is, ha vele se nyernénk semmit.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Ja, raadasul az elso kispesti idoszakaban volt az ominozus tizi is, amikor osszevesztek h ki rugja es vegul ki is allitottak. Akkor meg szerintem ugy volt, h o az olasz sztar aki buntetesbol eljott a vakok koze. Azota rengeteget valtozott, intejrukat is erdemes megnezni vele. Vegigkuzdi a 90 percet, magaert, a csapatert es a szurkolokert. Nyilvan ha botos lenne nem lenne ennyire kozkedvelt. De alazatot tanult, es reszben sztem Rossitol.
Egyebkent nekem sem remlik mas hasonloan nepszeru kulfoldi sportolo utobbi 10evben, max a hoki valogatottban par ember.
Borbinho
Rossi-ra céloztam amúgy 😊
r.baggio
oh, my bad 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Ja, raadasul az elso kispesti idoszakaban volt az ominozus tizi is, amikor osszevesztek h ki rugja es vegul ki is allitottak. Akkor meg szerintem ugy volt, h o az olasz sztar aki buntetesbol eljott a vakok koze. Azota rengeteget valtozott, intejrukat is erdemes megnezni vele. Vegigkuzdi a 90 percet, magaert, a csapatert es a szurkolokert. Nyilvan ha botos lenne nem lenne ennyire kozkedvelt. De alazatot tanult, es reszben sztem Rossitol.
Egyebkent nekem sem remlik mas hasonloan nepszeru kulfoldi sportolo utobbi 10evben, max a hoki valogatottban par ember.
Borbinho
Rossi-ra céloztam amúgy 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos
r.baggio
Ja, raadasul az elso kispesti idoszakaban volt az ominozus tizi is, amikor osszevesztek h ki rugja es vegul ki is allitottak. Akkor meg szerintem ugy volt, h o az olasz sztar aki buntetesbol eljott a vakok koze. Azota rengeteget valtozott, intejrukat is erdemes megnezni vele. Vegigkuzdi a 90 percet, magaert, a csapatert es a szurkolokert. Nyilvan ha botos lenne nem lenne ennyire kozkedvelt. De alazatot tanult, es reszben sztem Rossitol.
Egyebkent nekem sem remlik mas hasonloan nepszeru kulfoldi sportolo utobbi 10evben, max a hoki valogatottban par ember.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Carlos Perez óta volt itthon ennyire kedvelt külföldi magyar csapatnál? Mert hogy a szurkolótábort maga mögé állította, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Oké, elhiszem, tudom, hogy volt bunda. De akkor még nem éltem... viszont én ebben nőttem fel, miért nem lehet velem egyetérteni abban hogy egy full idegen, egyetlen magyar őssel sem rendelkező, nyíltan csaló olasz Serie B-s levitézlett játékos felvehesse a magyar címeres mezt? Vini-vel és Otigbá-val sem értettem egyet, sőt, nem értek a mai napig, de úgy néz ki, én vagyok a hülye és eljárt felettem az idő..
#JC6
No OFFENSE, nem vagy hülye, csak farizeus. Tudod jól hogy őket Krisztus is elítélte. Nem véletlenül.

2 bűn között különbséget teszel, Gera esetében persze nem számít mert őt kedveled. Gera is jó útra tért, Lanza is, nem értem mi a különbség.

Te elítéled Lanzat mert hát te is fociztál és sose bundáztál volna... Én meg sosem szipuztam, mégsem ítélem el Gerát. Vágod hogy mindkettő hülye volt, aztán megtért.

Gondolom hallottál Paulról, aki Saul néven született. Na őt most szentként tiszteljük.
eaglesmcnabb
előre bocsátom, hogy egyikőtökkel sem értek maradéktalanul egyet, mivel az igazság valahol kettőtök álláspontja között van

egyrészt valóban, második esélyt illik adni mindenkinek

másrészt valóban nem lehet egyenlőségjelet tenni a szipuzás és a bundázás között.
eleve abban sem vagyok biztos, hogy a szipuzás megáll a Btk-ban (pontosabban szinte biztos vagyok, hogy nem). szóval Gera semmilyen bűncselekményt nem követett el azzal, hogy a saját szervezetével szemben trógerkedett.
másrészt a profi sportokban is megfigyelhető, hogy a tiltólistás szerek használata és a játék tisztasága ellen elkövetett cselekmények nem azonos súllyal esnek elbírálás alá. ha csak egy játékos doppingol, az még nem ássa alá a rendszer egészének hitelességét, míg ha bundázik valaki, az már igen. ezért van az, hogy doppinggal/droggal fél-egy évre tesznek partvonalra, fogadási csalásért évekre/örökre.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Könyörgöm, Lanzafame? Nemár..
Az az ember nem egyszer bundázott! Csalt! Hazudott! Szemenköpött nem egy embert...
Azért legyen már egy határ, a magyar válogatottról beszélünk. Leszarom mekkora spíler a hazai posványban, nem kellene ezt erőltetni...
#JC6
Ha ezek a kitételek akkor még egy futsal csapat sem fog összejönni...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.facebook.com/marcorossi1964/posts/631777737190992

kemeny dolga lesz az tuti, 0 felkeszulesi meccsel. nagyon szurkolok neki!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oké, elhiszem, tudom, hogy volt bunda. De akkor még nem éltem... viszont én ebben nőttem fel, miért nem lehet velem egyetérteni abban hogy egy full idegen, egyetlen magyar őssel sem rendelkező, nyíltan csaló olasz Serie B-s levitézlett játékos felvehesse a magyar címeres mezt? Vini-vel és Otigbá-val sem értettem egyet, sőt, nem értek a mai napig, de úgy néz ki, én vagyok a hülye és eljárt felettem az idő..
#JC6
nem vagy hülye, csak farizeus
eaglesmcnabb
mit tettek értünk a rómaiak!?
Negritis
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Oké, elhiszem, tudom, hogy volt bunda. De akkor még nem éltem... viszont én ebben nőttem fel, miért nem lehet velem egyetérteni abban hogy egy full idegen, egyetlen magyar őssel sem rendelkező, nyíltan csaló olasz Serie B-s levitézlett játékos felvehesse a magyar címeres mezt? Vini-vel és Otigbá-val sem értettem egyet, sőt, nem értek a mai napig, de úgy néz ki, én vagyok a hülye és eljárt felettem az idő..
#JC6
nem vagy hülye, csak farizeus
eaglesmcnabb
mit tettek értünk a rómaiak!?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Oké, elhiszem, tudom, hogy volt bunda. De akkor még nem éltem... viszont én ebben nőttem fel, miért nem lehet velem egyetérteni abban hogy egy full idegen, egyetlen magyar őssel sem rendelkező, nyíltan csaló olasz Serie B-s levitézlett játékos felvehesse a magyar címeres mezt? Vini-vel és Otigbá-val sem értettem egyet, sőt, nem értek a mai napig, de úgy néz ki, én vagyok a hülye és eljárt felettem az idő..
#JC6
No OFFENSE, nem vagy hülye, csak farizeus. Tudod jól hogy őket Krisztus is elítélte. Nem véletlenül.

2 bűn között különbséget teszel, Gera esetében persze nem számít mert őt kedveled. Gera is jó útra tért, Lanza is, nem értem mi a különbség.

Te elítéled Lanzat mert hát te is fociztál és sose bundáztál volna... Én meg sosem szipuztam, mégsem ítélem el Gerát. Vágod hogy mindkettő hülye volt, aztán megtért.

Gondolom hallottál Paulról, aki Saul néven született. Na őt most szentként tiszteljük.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!