Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.
eaglesmcnabb
még véletlenül sem az a gond, hogy koncepció nélkül költ mindenki a szigeten. Két edző van, aki némi értelmet vitt a bevásárlásba: Klopp és Pep. Ki is emelkednek onnan.
Amadeus
Mondjuk Pep és az értelmes vásárlás.... 😀

Az oké, hogy második évre bejött neki egy bajnokság, de a két év alatt fél milliárd font költés, az számomra minden csak nem értelmes. És akkor tavaly nem nyert semmit, idén meg a bajnokságot. Bl-ben elpicsázták, FA-ben meg ha jól emlékszem, valami alacsonyabb osztályú ellen esett ki.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Ez annyira unalmas már, kb. félévente mindig feljön. 😀 Teljesen szubjektív, hogy melyik a "legjobb" bajnokság. Én speciel leszarom, hogy jelenleg a top2 csapat meg a top2 játékos is a spanyol bajnokságban van. Számomra nézhetetlen bármilyen spanyol meccs évek óta. Aki meg mondjuk évtizedek óta valamelyik ottaninak szurkol, annak meg az a legjobb, azt nézi. Egy jó Liverpool - Tottenham meccset inkább megnézek 10x egymás után, mint egy darab el clasicot. Biztos sokan vannak ezzel fordítva.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
dawyd728
nem hát,
FTC, Vidi kettőst NB2-es csapat verte ki kupából, most meg küzdenek az első helyért... MTK Nb1et 20 ponttal nyerné
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
ZoliMP
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.
eaglesmcnabb
még véletlenül sem az a gond, hogy koncepció nélkül költ mindenki a szigeten. Két edző van, aki némi értelmet vitt a bevásárlásba: Klopp és Pep. Ki is emelkednek onnan.
Amadeus
+ pochettino
eaglesmcnabb
ő nem költekezik, mégiscsak zsidó csapat. (btw a legszimpatikusabb is egyben)
Amadeus
ezt így azért nem jelenteném ki, még ha értelemszerűen nem is mínusz ötvenmillió alatti a transzferegyenlegük évenként. inkább Moneyball-jellegű a rendszerük.

a Tottenham azt csinálja jól, hogy egyrészt jónéhány jó játékost nevel ki az utánpótlásból, másrészt sok fiatalt még egy lépéssel az értékugrás előtt tud megvásárolni. (harmadrészt sok játékost még a tévés bevételek felfutása előtt vett meg, tehát nem vámolták meg őket úgy, mint most fogják.)

ha megnézed a legtöbbet játszókat, meg hogy ki mikor érkezett, akkor azért nem a nemköltekezős típus jön ki belőle:
Kane - saját nevelés
(Rose - 2007, Leeds (17) - 1m)
Lloris - 2012, Lyon (26) - 12m (font)
Vertonghen - 2012, Ajax (25) - 9,5m
Dembele - 2012, Fulham (25) - 15m
Eriksen - 2013, Ajax (21) - 11m
(Lamela - 2013, Roma (21) - 26m)
Dier - 2014, Sporting (20) - 4m
Alli - 2014, MK Dons (18) - 5m
Trippier - 2015, Burnley (25) - 3,5m
(Alderweireld - 2015, Atletico (26) - 11,5m)
Son - 2015, Leverkusen (23) - 22m
(Sissoko - 2016, Newcastle (27) - 30m)
(Wanyama - 2016, Sot'on (25) - 11m)
Sanchez - 2017, Ajax (21) - 42m
Aurier - 2017, PSG (25) - 23m
(Llorente - 2017, Swansea (32) - 12m)

ehhez két dolog: 1, látszik, hogy mivel a PL-csapatoknak nagy a bevételük, ezért elkezdték egyre jobban lehúzni őket a transzfereknél; 2, ha nem akarnak lemaradni, akkor költeniük is kell, különben kieshetnek a BL-helyekről.
ha Kane nem megy nyáron, akkor negatívba megy a mérlegük, ha megy, akkor pedig az érte kapott pénzből kell minimum kettő, de inkább három instant impact playert hozniuk.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
#kurvaérdekes
empty taxi
Jóvan kitöltöm a munakidőt... Amúgy csak a tendenciák kedvéért raktam be részletesen, akit esetleg érdekelne ennyi flood után is
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Juve vs Napoli: 0-1, 1-0, 2-3, 1-1, 3-1, 2-1, 1-0, 1-2

Juve vs Milan: 4-0, 3-1, 2-0, 2-1, 1-1, 0-1, 1-0, 2-1

Juve vs Atalanta: 2-0, 1-0, 1-0, 2-2, 2-2, 3-2, 3-1, 2-0, 2-0

Juve vs Torino: 1-0, 4-0, 1-1, 3-1, 4-1, 4-0, 2-1

Bayern vs BVB: 6-0, 2-1 (kupa), 3-1, 4-1, 0-1, 0-0, 5-1

Bayern vs Leverkusen: 6-2 (kupa), 3-1, 3-1, 0-0, 2-1, 0-0, 3-0

Bayern vs Schalke: 2-1, 3-0, 1-1, 2-0, 3-0, 3-1 and so on...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
#kurvaérdekes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Barca a feljövőben lévő Betis ellen az elmúlt három évben: 5-0, 2-0, 1-1, 6-2, 4-0

MCity a feljövőben lévő Burnley ellen az elmúlt három évben: 1-1, 3-0, 2-1, 2-1, 0-1 ,2-2

Real vs Sevilla: 2-3, 5-0, 4-1, 1-2, 4-0, 2-3 (kupa: 3-3, 3-0)

MU vs Pool: 2-1, 0-0, 1-1, 0-0, 1-0, 3-1 (EL: 0-2, 1-1)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Arányok remélem azért látszanak:

REAL MADRID WINS DRAWS BARCELONA WINS
League 13 13 24

REAL MADRID WINS DRAWS ATL MADRID WINS
League 26 14 6

BARCELONA WINS DRAWS ATL MADRID WINS
League 23 10 13

BARCELONA WINS DRAWS SEVILLA WINS
League 27 9 8

MAN UTD WINS DRAWS LIVERPOOL WINS
League 68 47 55

MAN UTD WINS DRAWS MAN CITY WINS
League 62 51 45

MAN UTD WINS DRAWS BRIGHTON WINS
League 6 2 2

MAN UTD WINS DRAWS HUDDERSFIELD WINS
League 19 15 10

MAN CITY WINS DRAWS BURNLEY WINS
League 39 25 28

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Ebből látszik, hogy a Barca mennyi nyomott a latban az angolok ellen (2016-ig):

 www.skysports.com/football/news/11096/10199445/la-liga-v-premier-league

Ez pedig a Real Madrid mérlege:

 www.worldfootball.net/teams/real-madrid/11/

Ezen a linken pedig lehet szemezgetni a csapatok között akár bajnokságon belül:

 www.soccerbase.com/teams/team.sd?team_id=2165&teamTabs=h2h

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Jó elemzés Willie-től, de minden évben előjön a vita és érdemben nem tudjuk egymást meggyőzni😊
Egyébként is a mennyinél nincs erősebb bajnokság, se a Barca, se a Real, semelyik angol csapat nem nyerte még meg soha! 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Az eredmények nem hazudnak összességében, de azt nem mondanám, hogy a spanyol bajnokság a legjobb.

1.) Van két,világszinten is kiemelkedő klubjuk (Barca, Real), ahol vagy egy évtizedig korszakos generáció volt, korszakos játékrendszerrel, aminek évekig nem volt ellenszere, ezért sorra döntőztek a BL-ben + évszázad legzseniálisabb játékosa, aki bármely egyenes kieséses párharcot képes egymaga is eldönteni; vagy pedig iszonyatosan beletaláltak egy, a gyorsaságra építő játéksémába, amihez egy ösztönös, de nem túl képzett - még most is magát fejlesztő - , viszont hatalmas karakterrel rendelkező edzőt találtak és működik a motiváció + évszázad második legzseniálisabb játékosa, aki meg kifejezetten az egyenes kieséses szakaszra szívja fel és élesíti magát (CR).

A bajnokságban viszont látszik, hogy a Real hosszútávon nem képes a Barca stratégiával lépést tartani, valahogy a gránátvörös-kékek ellen pszichológiailag alul vannak (kb. Steelers-Pats párhuzam.)

Utánuk van általában két-három masszívabb csapat (Atlético, Sevilla, Villarreal és idén újra a Valencia v a Betis), akik vagy zseniális edzővel bírtak/bírnak (Simeone, Emery) vagy nagyon jól összerakták őket, ezért európai szinten is sikeresek tudtak lenni (Atl, Sevilla főleg, de a másik kettő is eljutott azért elődöntőkig).

Nekik hosszútávon általában viszont hazai pályán a két nagy ellen alig van esélyük, nálam az ATL bajnoki címe is Leicester-féle anomália volt (amihez kellett a pszichésen a béka segge alatt lévő, Mou által szétvert Real, meg az is, hogy a Barcánál Tito betegséggel küszködése, majd halála miatt eléggé leültek fejben a játékosok).

Azt mondjuk nem mondanám, hogy a Simeone-féle rugdosódós taktikával elért "sikerek" nekem túl szimpatikusak lennének, de hát a cél szentesíti az eszközt, amit ugye a Barcánál is folyamatosan kifogásoltak ("ment a rinya" a favágás miatt).

A Sevilla EL -győzelem sorozata elég unikális, ott valahogy nagyon ráéreztek a siker receptjére, de elmondható, hogy érzésre sokszor az EL-győzelemre tették fel a szezont. (EL mezőnye azért a 8 között kezd erősödni, előtte elég híg.)

Viszont azért a 4-5. csapattól lefelé a spanyol bajnokságban azért vannak vicc csapatok, akik még a fentiektől is 4-5 gólokat kapnak. Nem véletlen azért az sem, hogy Messi és CR évekig 35-40 gólokat termeltek a ligában. A nulladik perctől nem volt kérdés, hogy esélytelenek velük szemben.

2.) Angliában a bajnokságban nem ez van, ott meg kell dögleni a kiesőjelöltek ellen is, másrészt nagyobb az iram, sűrűbb a program, és tele van hentessel a bajnokság (régebben Stoke, Sunderland, Hull, Wigan, manapság Stoke, Swansea, Everton,WBA is ilyen stílust játszik, mint az Atletico néhány éve), ami miatt sokkal több a kulcssérülés (Arsenal szurkolóként ugye nem kell ecsetelnem, hogy melyik játékosunk mennyit hiányzik már októbertől kezdve).

Másrészt sztem vicces, hogy lassan egy PL kieső is több pénzt kap, mint a BL győztes a tévéspénzek miatt, ami miatt az EL-be az angol csapatok magasan beleszarnak már évek óta, és látványosan (pl.: sorozatos csoportkörös kiesések), mert a fix 4 helyük úgyis megvan a BL-főtáblán. (Azt hiszem pont a mostani expanzió előtt vált volna csak karcossá, hogy befogja-e a Bundásliga.)

Egyedül azóta van tét, amióta az El-győzelem BL helyet ér (lásd MU tavaly és Arsenal idén). láttuk is, hogy a megacsapatok eljutottak legalább elődöntőig.

A téli szünet hiánya pedig netto hátrány az angoloknak, tavaszra teljesen kifullasztják v leamortizálják magukat.

Meg azért tegyétek a szívetekre a kezeteket - a többi bajnokságban a nagy csapatoknak (Bayern, Juve, Napoli, Real, Barca, Dortmund, PSG) mikor volt karcos, hogy (3)-(4)-be beférjenek. Azért Angliában egy v két nagy általában lemarad a 4-ről a City-MU-Pool-Chelsea-Tham-Arsenal hatosból és akkor a csodákkal (Leicester) még nem számoltam.

A többi bajnokságot (Serie A, Bundesliga, Ligue1) nem is ecsetelem, annyira egyértelmű kb a győztes is, nemhogy a dobogósok.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
dawyd728
nem hát,
FTC, Vidi kettőst NB2-es csapat verte ki kupából, most meg küzdenek az első helyért... MTK Nb1et 20 ponttal nyerné
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
ZoliMP
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.
eaglesmcnabb
még véletlenül sem az a gond, hogy koncepció nélkül költ mindenki a szigeten. Két edző van, aki némi értelmet vitt a bevásárlásba: Klopp és Pep. Ki is emelkednek onnan.
Amadeus
+ pochettino
eaglesmcnabb
ő nem költekezik, mégiscsak zsidó csapat. (btw a legszimpatikusabb is egyben)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
dawyd728
nem hát,
FTC, Vidi kettőst NB2-es csapat verte ki kupából, most meg küzdenek az első helyért... MTK Nb1et 20 ponttal nyerné
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
ZoliMP
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.
eaglesmcnabb
még véletlenül sem az a gond, hogy koncepció nélkül költ mindenki a szigeten. Két edző van, aki némi értelmet vitt a bevásárlásba: Klopp és Pep. Ki is emelkednek onnan.
Amadeus
+ pochettino

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
dawyd728
nem hát,
FTC, Vidi kettőst NB2-es csapat verte ki kupából, most meg küzdenek az első helyért... MTK Nb1et 20 ponttal nyerné
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
ZoliMP
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.
eaglesmcnabb
még véletlenül sem az a gond, hogy koncepció nélkül költ mindenki a szigeten. Két edző van, aki némi értelmet vitt a bevásárlásba: Klopp és Pep. Ki is emelkednek onnan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
jaja a spanyol csapatok meg a bajnokságot szarják le :d

pl. a Real is csak azért bukik 10-ből 4 meccset a bajnokságban mert hát minek,véletlenül sem azért mert kurvajók a spanyol kiscsapatok is :d
eaglesmcnabb
ezt azért nem fogjuk soha megtudni, mert a bajnokságok utolsó három helyezettjének sosem rendeznek kupákat 😕

viszont egyszer egy statisztikai vénával megáldott önként jelentkező rárepülhetne a témára, és csinálhatna egy évekre visszamenő elemzést arról, hogy milyen az eredmények eloszlása (mekkora az átlagpontszám szórása, melyiknek a haranggörbéje mit mutat stb) az egyes bajnokságokban, melyik a "szorosabb" mezőny.

meg hogy tényleg ki ellen veszítenek pontokat a topcsapatok, mert azért az is beszédes.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
dawyd728
nem hát,
FTC, Vidi kettőst NB2-es csapat verte ki kupából, most meg küzdenek az első helyért... MTK Nb1et 20 ponttal nyerné
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
ZoliMP
nem feltétlen neked irányult, csak ez szokott lenni az érv, hogy az angol bajnokság olyan kemény hogy kifáradnak az angol csapatok az európai kupákra. Erre szoktam modnani, hogy a Real meg 5-ből 4-szer döntőzött a BL-ben, a bajnokságot meg egyszer tudta megnyerni. most pl. küzd a 2. helyért -15 pont állással. És ez nem azért van mert Perez, Zidane, CR, vagy Ramos nem akar bajnok lenni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Szerintem meg az NB2-t egyik sem übereli, még az NB1 sem. 😛
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
vmilyen szempontbol nem relevans, mert az angolok, kicsit beleszarnak..az olaszok es a nemetek futtottak meg kategorija( a bajnoki 5-6 helyezett nem eleg eros a top szinthez a tobbi nemzet nem szarik bele, csak ennyire kepesek.
ZoliMP
😀😀😀DDDD direkt van az angol futball a béka segge alatt. Nekik tulajdonképpen nem kell trófea.
Amadeus
jaja a spanyol csapatok meg a bajnokságot szarják le :d

pl. a Real is csak azért bukik 10-ből 4 meccset a bajnokságban mert hát minek,véletlenül sem azért mert kurvajók a spanyol kiscsapatok is :d
eaglesmcnabb
en nem ezt mondtam...de ha megnezed vhol igazam van es ez nem azt jelenti, hogy a te allitasoddal megyek szemben ,de arnyalja a kepet az amit leirtam.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
vmilyen szempontbol nem relevans, mert az angolok, kicsit beleszarnak..az olaszok es a nemetek futtottak meg kategorija( a bajnoki 5-6 helyezett nem eleg eros a top szinthez a tobbi nemzet nem szarik bele, csak ennyire kepesek.
ZoliMP
😀😀😀DDDD direkt van az angol futball a béka segge alatt. Nekik tulajdonképpen nem kell trófea.
Amadeus
jaja a spanyol csapatok meg a bajnokságot szarják le :d

pl. a Real is csak azért bukik 10-ből 4 meccset a bajnokságban mert hát minek,véletlenül sem azért mert kurvajók a spanyol kiscsapatok is :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
vmilyen szempontbol nem relevans, mert az angolok, kicsit beleszarnak..az olaszok es a nemetek futtottak meg kategorija( a bajnoki 5-6 helyezett nem eleg eros a top szinthez a tobbi nemzet nem szarik bele, csak ennyire kepesek.
ZoliMP
😀😀😀DDDD direkt van az angol futball a béka segge alatt. Nekik tulajdonképpen nem kell trófea.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
vmilyen szempontbol nem relevans, mert az angolok, kicsit beleszarnak..az olaszok es a nemetek futtottak meg kategoria( a bajnoki 5-6 helyezett nem eleg eros a top szinthez a tobbi nemzet nem szarik bele, csak ennyire kepesek.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
besztlíg
eaglesmcnabb
az, hogy a legjobb nálam több sebből vérzik. Talán a legerősebb. De hogy a legjobb lenne?
Én csak ribancligának hívom.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
Toca
besztlíg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Az elmúlt 10 év 19 megnyerhető EL-BL trofeabol 12 spanyol csapatoknál van + 1 függőben.
Elég durva dominancia.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
A rutin nyert... Nem volt jó meccs😕