Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
ZoliMP
Mondjuk, hogy miért nem lehet ez is szombaton vagy mondjuk esetleg pénteken? Ha BL döntő elfér szombaton...

Digin durván csúszik a hang😊
NB2
Feszes a naptar mint az NB1-ben 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Micsoda hangulat van Lyonban. 😊
dawyd728
Mindjárt vannak a 30ezres stadionban vagy 18ezren.

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Micsoda hangulat van Lyonban. 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
ZoliMP
Mondjuk, hogy miért nem lehet ez is szombaton vagy mondjuk esetleg pénteken? Ha BL döntő elfér szombaton...

Digin durván csúszik a hang😊

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
 index.hu/sport/futball/2018/05/16/meszaros_lorinc_sportszergyarto


2rule.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Löw... elég zsidó név. Méghogy magyar sportsiker...
Urbán, Wéber, Pintér, na ők az igazi magyarok.
Sobri Jóska
Weber sem veletek jött be a Vereckei-hágón 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
ZoliMP
De legalább Eppel nyilatkozott 😀
Matthew99
csak reklomalni kellett..es voala

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-donto-eloszor-az-om-vagy-egyenlit-az-atletico-2635759

pedig remeltem egy Siemone hogy aludt az este cikket..
ZoliMP
szerintem Wyatt vagy Stez látta a kommented, és valamelyikük megírta gyorsan

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
ZoliMP
De legalább Eppel nyilatkozott 😀
Matthew99
csak reklomalni kellett..es voala

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-donto-eloszor-az-om-vagy-egyenlit-az-atletico-2635759

pedig remeltem egy Siemone hogy aludt az este cikket..
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Löw... elég zsidó név. Méghogy magyar sportsiker...
Urbán, Wéber, Pintér, na ők az igazi magyarok.
Sobri Jóska
Wéber, az... ember legalább a nevét írd le normálisan
davemayer
így leírva még ő is az lenne inkább 😀

a Joachim is meghívhatta volna segédedzőnek, csak ugye azt hitték volna hogy az öccse

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Löw... elég zsidó név. Méghogy magyar sportsiker...
Urbán, Wéber, Pintér, na ők az igazi magyarok.
Sobri Jóska
Wéber, az... ember legalább a nevét írd le normálisan

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
ZoliMP
De legalább Eppel nyilatkozott 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
ma lesz az el donto....az nson egy cikk sincs rola😊
több mint 5 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Löw... elég zsidó név. Méghogy magyar sportsiker...
Urbán, Wéber, Pintér, na ők az igazi magyarok.
Sobri Jóska
| Köszönjük Emese |

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Löw... elég zsidó név. Méghogy magyar sportsiker...
Urbán, Wéber, Pintér, na ők az igazi magyarok.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.
Amadeus
Kiváncsi vagyok elmegy-e vagy bízik benne hogy a Lipcsenel már vezetőedző is lehet.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Löw Zsolt ajánlatot kapott a PSG-től, hogy Tuchel segédedzője legyen.

Na ez a magyar sportsiker, nem a Felcsút.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Ancelotti -> Napoli
Mancini -> Squadra Azzura
Sarri -> ??? sok kérője van, nem marad majd munka nélkül
Illetve, ha Inter nem lesz 4., akkor Spalletti is repül. Plusz a Milan jövője se tisztázott.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Kevés dolgot vésődött belém a 2000-es évek focijából, de a veretlen Arsenal kezdő 11 a mai napig kitörölhetetlen annak ellenére, h ágyúsok mindig is közömbösek voltak számomra, sőt maga az angol foci követése se számított soha a kedvenc időtöltéseim közé. Ez a Lehmann-Cole-Toure-Campbell-Lauren-Pires-Vieira-Gilberto Silva-Ljungberg-Bergkamp-Henry csapat viszont korszakos volt. Szerintem egy ilyen bajnoki cím legalább ér annyit, mint egy BL.
dawyd728
és a veretlen 6évvel ezelőtti veretlen juve kezdője?
én juve szurkoló vagyok de nem tudnám megmondani az akkori legjobb 11t
szép és jó a veretlen bajnoki cím, de ahogy írtad az arsenalnál, az egy korszakos csapat volt. Az idei Barca nem az (ahogy az a juve se volt az), akkor se lett volna ha tegnap nem kap ki. Egy korszakos csapat nem esik ki a Roma ellen a BL negyeddöntőben.
braxa88
Nézd el nekem. A Juve meccsein csak felhúzom magam, inkább nem is nézem őket, max csak konstatálom, h nyerték az adott bajnokságot így a kezdőjüket se jegyzem meg, de ha mégis, akkor azon vagyok minél hamarabb elfelejtsem. 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kevés dolgot vésődött belém a 2000-es évek focijából, de a veretlen Arsenal kezdő 11 a mai napig kitörölhetetlen annak ellenére, h ágyúsok mindig is közömbösek voltak számomra, sőt maga az angol foci követése se számított soha a kedvenc időtöltéseim közé. Ez a Lehmann-Cole-Toure-Campbell-Lauren-Pires-Vieira-Gilberto Silva-Ljungberg-Bergkamp-Henry csapat viszont korszakos volt. Szerintem egy ilyen bajnoki cím legalább ér annyit, mint egy BL.
dawyd728
és a veretlen 6évvel ezelőtti veretlen juve kezdője?
én juve szurkoló vagyok de nem tudnám megmondani az akkori legjobb 11t
szép és jó a veretlen bajnoki cím, de ahogy írtad az arsenalnál, az egy korszakos csapat volt. Az idei Barca nem az (ahogy az a juve se volt az), akkor se lett volna ha tegnap nem kap ki. Egy korszakos csapat nem esik ki a Roma ellen a BL negyeddöntőben.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Perugia 1 (de az sem ért bajnoki címet)
AC Milan 1
Juventus 1
Arsenal 1
....
PSG 0
Real 0
Barcelona 0
Man United 0
Bayern 0

a Barca meg a Real halomra nyert már mindent, de egyetlen dolgot még egyikük sem tudott felmutatni: a veretlen bajnoki címet. és az azért nem jön szembe minden évben.
érted már?
slowmotion
Tegnap mindenki kedvenc Ricsije azt mondta a közvetítésben hogy a Bilbaonak és a Real Madridnak már sikerült az 1930-as évek környékén.

Kinek mi, Ha Messi véletlen VB-t nyer, vagy Suarez akkor arra szerintem tovább fognak emlékezni, mint egy veretlen szezonra.
eaglesmcnabb
persze. tízcsapatos bajnokságokban, tizennyolc meccsből, és még mielőtt elindult volna a legjobb játékosok idegenlégióskodása.
azért nem írtam a Preston North Endet sem, mert még ők is csak 22 meccset játszottak annak idején.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Perugia 1 (de az sem ért bajnoki címet)
AC Milan 1
Juventus 1
Arsenal 1
....
PSG 0
Real 0
Barcelona 0
Man United 0
Bayern 0

a Barca meg a Real halomra nyert már mindent, de egyetlen dolgot még egyikük sem tudott felmutatni: a veretlen bajnoki címet. és az azért nem jön szembe minden évben.
érted már?
slowmotion
Tegnap mindenki kedvenc Ricsije azt mondta a közvetítésben hogy a Bilbaonak és a Real Madridnak már sikerült az 1930-as évek környékén.

Kinek mi, Ha Messi véletlen VB-t nyer, vagy Suarez akkor arra szerintem tovább fognak emlékezni, mint egy veretlen szezonra.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Gyakorlatilag a barca játékosai hetek óta inkább már a VB-re készülnek. Kb a kupadöntő óta. Én nem is hibáztatom ezért. Mondjuk az egy dolog, hogy van aki számára ez fontos, de szerintem a legkevésbé az egy bajnokság megnyerésekor. A BL kb ezerszer lett volna fontosabb, mint a veretlen bajnoki cím, ami már egyébként is rezgett azért néhány alkalommal. De amikor baj volt Messi mindig kihúzta őket a szarból, most biztos ami biztos, inkább el se vitték. Mindezt agy olyan csapat ellen, aki a legutóbbi 5 hazai meccsét megnyerte és ha 10 forduló óta tartana a bajnokság, akkor 2 ponttal vezetne a Betis előtt, mindössze 1 vereséggel (Atleti ellen idegenben)
Jó alkalom volt ez Valverdének, hogy lássa játszani a Mina-Vermaelen kettőst hátul (OMG) és bár nem mondom, hogy ezzel a csapattal nem illett volna megverni a Levantet, de tényleg jól játszottak a hazaiak, a Barca meg ilyen lyukas védelemmel ennyit tudott. Ha érdekes lett volna a mérkőzés, akkor nyilván Piké kezd, Messi ott a pályán és nem Paco, meg D. Suarez.
Meg fejben sem lehet mindig ott lenni és ezt is bőven megértem.
Ugyebár az NFL-ben is csak egyszer sikerült ilyen bravúr 😊
Klaci79
Kizúgtak a BL-ből, onnan nekik a szezon fél kuka. Szerintem 10 forduló óta lehetett sejteni, de 7 forduló óta szinte fix-nek venni, hogy megvan a bajnoki cím. Akkor az elején kellett volna cserélgetni, de ha már így alakult az utolsó 2 meccsre azért odakoncentrálhattak volna. PR szempontból is sokat vesztettek, mert azért mondhatták volna, hogy spanyol kupa és bajnoki arany, utóbbi egyedüliként veretlenül!
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kevés dolgot vésődött belém a 2000-es évek focijából, de a veretlen Arsenal kezdő 11 a mai napig kitörölhetetlen annak ellenére, h ágyúsok mindig is közömbösek voltak számomra, sőt maga az angol foci követése se számított soha a kedvenc időtöltéseim közé. Ez a Lehmann-Cole-Toure-Campbell-Lauren-Pires-Vieira-Gilberto Silva-Ljungberg-Bergkamp-Henry csapat viszont korszakos volt. Szerintem egy ilyen bajnoki cím legalább ér annyit, mint egy BL.
dawyd728
kellett ahhoz egy barthezes United... 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Gyakorlatilag a barca játékosai hetek óta inkább már a VB-re készülnek. Kb a kupadöntő óta. Én nem is hibáztatom ezért. Mondjuk az egy dolog, hogy van aki számára ez fontos, de szerintem a legkevésbé az egy bajnokság megnyerésekor. A BL kb ezerszer lett volna fontosabb, mint a veretlen bajnoki cím, ami már egyébként is rezgett azért néhány alkalommal. De amikor baj volt Messi mindig kihúzta őket a szarból, most biztos ami biztos, inkább el se vitték. Mindezt agy olyan csapat ellen, aki a legutóbbi 5 hazai meccsét megnyerte és ha 10 forduló óta tartana a bajnokság, akkor 2 ponttal vezetne a Betis előtt, mindössze 1 vereséggel (Atleti ellen idegenben)
Jó alkalom volt ez Valverdének, hogy lássa játszani a Mina-Vermaelen kettőst hátul (OMG) és bár nem mondom, hogy ezzel a csapattal nem illett volna megverni a Levantet, de tényleg jól játszottak a hazaiak, a Barca meg ilyen lyukas védelemmel ennyit tudott. Ha érdekes lett volna a mérkőzés, akkor nyilván Piké kezd, Messi ott a pályán és nem Paco, meg D. Suarez.
Meg fejben sem lehet mindig ott lenni és ezt is bőven megértem.
Ugyebár az NFL-ben is csak egyszer sikerült ilyen bravúr 😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Kevés dolgot vésődött belém a 2000-es évek focijából, de a veretlen Arsenal kezdő 11 a mai napig kitörölhetetlen annak ellenére, h ágyúsok mindig is közömbösek voltak számomra, sőt maga az angol foci követése se számított soha a kedvenc időtöltéseim közé. Ez a Lehmann-Cole-Toure-Campbell-Lauren-Pires-Vieira-Gilberto Silva-Ljungberg-Bergkamp-Henry csapat viszont korszakos volt. Szerintem egy ilyen bajnoki cím legalább ér annyit, mint egy BL.