Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Gyerekek, komedia ami itt folyik.
Tizi nem tizi? Riberyt megkerdezhetne a biro h pl miert nem tudta 2 szer levenni a kipattanot helyzetben.
A munchen magat verte meg. Navas parades napott fogott ki.5 ev alatt 4 bl donto nem veletlen.Nem vagyok real fan, de konyortelenek.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként én minden ilyen meccs után ahhoz jutok vissza, hogy bár ott is vannak hibák és ott is lesznek majd mindig, de az én szememben rohadt nagy bűne az UEFA-nak, hogy nem engedi bevezetni a videóbírót, legalább a BL nyolcaddöntőktől felfelé. Itt már sok millió szurkolóról és Euro-milliókról (milliárdokról) szól a játék, meg kéne adni minden esélyt arra, hogy kiküszöböljék a hibákat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.
flzoli
Nem akarsz személyeskedni, de a másik lelki békéjét és igazságérzetét emlegeted, bravó... 😀

Ahelyett, hogy megmondanád miért is gondoltad, hogy másokat a tények zavarnak meg, amikor 11-est kiáltottak. Nem látom az ordítóan nagy tényt sehol. Mellesleg ha kívül lett volna, akkor is rohadt nagy hiba ilyet nem lefújni, főleg ha tényleg 3-an láthatták, bár szerintem a partjelző annyira nem, mert tőle a kezet pont a labda takarhatta, de 2 is elég kéne, hogy legyen...

De legalább kegyes voltál, ez is valami, igaz az utolsó mondat, aminek az esethez semmi köze, azért ront a dolgon...

(tipp: lehet bocsánatot kérni, ha az ember téved, én is tudom, hogy nehéz, nekem se mindig sikerül, de néha nem árt)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Persze, de pont ezekért veszíti lassan értelmét a gurulós - legalábbis én már nem nézek annyi meccset, mint régen - mert annyi műhiba van, hogy állandóan továbbjutásokat befolyásol.
Nem az van, hogy a RM lefocizza otthon a Bayern-t vagy a Juvét, 5-1 és nincs vita banyek, hanem egyértelmű szabálytalanságokat, 11-eseket nem fújnak be ellenük, csomó kérdőjeles esettel mennek tovább nem egy, nem két kört, évek óta. Ugyan ez a Barca is.
Természetesen semmi nem garantálja, hogy adott csapat értékesíti a büntetőt, de fordított esetben (RM, Barca, stb.) mindig könnyű a síp.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Az ilyenek miatt utál titeket mindenki.
Amadeus
pedig nem arcoskodtam, se meccs előtt, se utána... Fviktor beírása sem tetszett meccs előtt, mert az ilyenek miatt szokott visszanyalni a fagylalt... szóval nem tudom mi bajod
még el sem kezdődött a meccs már előre ment a bírózás csebi részéről, meccs előtti napon.
Meccs után egyből elismertem hogy jobb volt a bayern mindkét meccsen, szóval lehet utálni

a folyamatos bírózás akaszt ki, vagy az uefázás a sorsolás miatt, mindig van valami, 5 év alatt 4 döntő, és nem sikerült úgy bejutni, hogy legalább egyszer elismerte volna az ellenfél. Egyszer sem. pedig ekkora geci sorsolást még csapat nem kapott mint mi idén. Pl. ha mi kapjuk a Romát a 8 között, a Barca meg a Juvét, egyből jött volna a sírás hogy mi kaptuk a könnyűt... Aztán a 4 között is megkaptuk a papíron legerősebbet... a PSG-t nem említem, mert az a mi balfaszságunk volt hogy buktuk a csoportot.

Ha a tavalyit felhozza valaki elismeri az ember, hogy voltak bírói hibák, főleg kassai részéről...
(bár ellenkező irányba is, a befújt kamu tizi pl, de az senkit sem zavart, mert hát kihagyta Vidal...), de egy 16-oson kívüli eset miatt megy most pl. a sírás, mikor a helyszínen a féreg Mülleren kívül nem nagyon láttam senkit sem reklamálni.
a Lewa-Ramos eset meg tizi kéne legyen a semmire? Hol fújnak be olyanokat könyörgöm? Mikor már a ziccerben levő vasquez lökés+rúgás miatt is ment a sírás hogy miért tizi...


eaglesmcnabb
A "féreg Müller"-en kívül csak az egész csapat reklamált, miközben mentek be az öltözőbe, ami ugye kb. 2 perccel utána, de gondolom ez nem volt meg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Még szerencse, hogy senki nem hagyott még ki 11-est úgyhogy nyugodtan be lehetett írni a Bayernnek a gólokat. Ugyanúgy, mint ahogy a szöglet is fél gól. Jobb volt végig a Bayern, de szépen lábon lőtték magukat a kihagyott helyzetekkel meg az ingyen gólokkal.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Az ilyenek miatt utál titeket mindenki.
Amadeus
pedig nem arcoskodtam, se meccs előtt, se utána... Fviktor beírása sem tetszett meccs előtt, mert az ilyenek miatt szokott visszanyalni a fagylalt... szóval nem tudom mi bajod
még el sem kezdődött a meccs már előre ment a bírózás csebi részéről, meccs előtti napon.
Meccs után egyből elismertem hogy jobb volt a bayern mindkét meccsen, szóval lehet utálni

a folyamatos bírózás akaszt ki, vagy az uefázás a sorsolás miatt, mindig van valami, 5 év alatt 4 döntő, és nem sikerült úgy bejutni, hogy legalább egyszer elismerte volna az ellenfél. Egyszer sem. pedig ekkora geci sorsolást még csapat nem kapott mint mi idén...

Ha a tavalyit felhozza valaki elismeri az ember, hogy voltak bírói hibák, főleg kassai részéről...
(bár ellenkező irányba is, a befújt kamu tizi pl, de az senkit sem zavart, mert hát kihagyta Vidal...), de egy 16-oson kívüli eset miatt megy most pl. a sírás, mikor a helyszínen a féreg Mülleren kívül nem nagyon láttam senkit sem reklamálni.
a Lewa-Ramos eset meg tizi kéne legyen a semmire? Hol fújnak be olyanokat könyörgöm? Mikor már a ziccerben levő vasquez lökés+rúgás miatt is ment a sírás hogy miért tizi...
eaglesmcnabb
Már tudod, hogy mit éreznek a Pats drukkerek. 😊
A Pats sose jobb, mindig csak a körülmények, a mák, stb....

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az ilyenek miatt utál titeket mindenki.
Amadeus
pedig nem arcoskodtam, se meccs előtt, se utána... Fviktor beírása sem tetszett meccs előtt, mert az ilyenek miatt szokott visszanyalni a fagylalt... szóval nem tudom mi bajod
még el sem kezdődött a meccs már előre ment a bírózás csebi részéről, meccs előtti napon.
Meccs után egyből elismertem hogy jobb volt a bayern mindkét meccsen, szóval lehet utálni

a folyamatos bírózás akaszt ki, vagy az uefázás a sorsolás miatt, mindig van valami, 5 év alatt 4 döntő, és nem sikerült úgy bejutni, hogy legalább egyszer elismerte volna az ellenfél. Egyszer sem. pedig ekkora geci sorsolást még csapat nem kapott mint mi idén. Pl. ha mi kapjuk a Romát a 8 között, a Barca meg a Juvét, egyből jött volna a sírás hogy mi kaptuk a könnyűt... Aztán a 4 között is megkaptuk a papíron legerősebbet... a PSG-t nem említem, mert az a mi balfaszságunk volt hogy buktuk a csoportot.

Ha a tavalyit felhozza valaki elismeri az ember, hogy voltak bírói hibák, főleg kassai részéről...
(bár ellenkező irányba is, a befújt kamu tizi pl, de az senkit sem zavart, mert hát kihagyta Vidal...), de egy 16-oson kívüli eset miatt megy most pl. a sírás, mikor a helyszínen a féreg Mülleren kívül nem nagyon láttam senkit sem reklamálni.
a Lewa-Ramos eset meg tizi kéne legyen a semmire? Hol fújnak be olyanokat könyörgöm? Mikor már a ziccerben levő vasquez lökés+rúgás miatt is ment a sírás hogy miért tizi...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Ez a meccsek végi fetrengés meg egyéb időhúzás mikor éri majd el a döntéshozók ingerküszöbét? Élvezhetetlen ez így...
Jughead
soha.
a másik ágról akárki jut be a döntőbe, ott garantáltan alá tudnak úgy rúgni a spanyoloknak, hogy akkor tényleg tudni fogják, miért is fetrengenek.
slowmotion
Nem hiszem, hogy ezért a játékosokat elő kell venni. Szerintem jól (és okosan) csinálják, hogy fetrengenek, a vezetőknek kellene változtatni ezen és legalább az utolsó 10 percben bevezetni a tiszta játékidőt.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Látva a meccset: Müllerrel lefuttatnám a 40 yard dasht, és hozzámérném Brady idejéhez. Lehet közelebb lenne egymáshoz a 2 szám, mint gondolnánk.
shagi0206
Müller amúgy nem lassú, csak balf**z. Nem kicsit, nagyon.
Ha a mázli faktora a csúcsra van pörgetve, akkor már-már klasszisnak tűnik az ügyetlenségével kombinált mák, de ha nincs lóhere kúp tolva a fenekébe akkor egy megye2-es szintű Andy Caroll
flzoli
Nem lassú? Akkor szándékosan nem akar futni? Mert akárhogy néztem, a Real védők 2x körbefutották, mire tett 1 métert.
shagi0206
Nem egy gazella az tény, de nem is egy mocsárba ragadt traktor. Nem a Real védelméhez kell viszonyítani feltétlen.
Marcelo és Vasquez szélsőt játszanak, alapból gyorsak és alacsonyan van a súlypontjuk.
Varane kb. a Real keret leggyorsabb játékosa. Ramos meg szélső védőt játszott fiatalon, nyilván nem a lassúsága miatt.
flzoli
Ha a Pool lesz az ellenfél, meglátjuk mennyire gyorsak. Ellenük biztos, hogy le leszek tesztelve 😊
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ez a meccsek végi fetrengés meg egyéb időhúzás mikor éri majd el a döntéshozók ingerküszöbét? Élvezhetetlen ez így...
Jughead
soha.
a másik ágról akárki jut be a döntőbe, ott garantáltan alá tudnak úgy rúgni a spanyoloknak, hogy akkor tényleg tudni fogják, miért is fetrengenek.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azért azt hozzátenném az összképhez, hogy a BM kb 16 percig állt továbbjutásra a 180+ perc alatt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Látva a meccset: Müllerrel lefuttatnám a 40 yard dasht, és hozzámérném Brady idejéhez. Lehet közelebb lenne egymáshoz a 2 szám, mint gondolnánk.
shagi0206
Müller amúgy nem lassú, csak balf**z. Nem kicsit, nagyon.
Ha a mázli faktora a csúcsra van pörgetve, akkor már-már klasszisnak tűnik az ügyetlenségével kombinált mák, de ha nincs lóhere kúp tolva a fenekébe akkor egy megye2-es szintű Andy Caroll
flzoli
Nem lassú? Akkor szándékosan nem akar futni? Mert akárhogy néztem, a Real védők 2x körbefutották, mire tett 1 métert.
shagi0206
Nem egy gazella az tény, de nem is egy mocsárba ragadt traktor. Nem a Real védelméhez kell viszonyítani feltétlen.
Marcelo és Vasquez szélsőt játszanak, alapból gyorsak és alacsonyan van a súlypontjuk.
Varane kb. a Real keret leggyorsabb játékosa. Ramos meg szélső védőt játszott fiatalon, nyilván nem a lassúsága miatt.

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
az alapvonalon azok a szerencsétlenek tényleg csak arra vannak ott, hogy nézzék, hogy bent volt-e a labda. Más esetekben csak pályakellékként funkcionálnak.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Látva a meccset: Müllerrel lefuttatnám a 40 yard dasht, és hozzámérném Brady idejéhez. Lehet közelebb lenne egymáshoz a 2 szám, mint gondolnánk.
shagi0206
Müller amúgy nem lassú, csak balf**z. Nem kicsit, nagyon.
Ha a mázli faktora a csúcsra van pörgetve, akkor már-már klasszisnak tűnik az ügyetlenségével kombinált mák, de ha nincs lóhere kúp tolva a fenekébe akkor egy megye2-es szintű Andy Caroll
flzoli
Nem lassú? Akkor szándékosan nem akar futni? Mert akárhogy néztem, a Real védők 2x körbefutották, mire tett 1 métert.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:


De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
 indavideo.hu/video/Marcelo_kezezese

Marcelo kifelé ugrik, de nem sokkal a 16-oson kívül ér le. Ebből nekem valahogy nem egyértelmű, hogy kint lett volna...

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Látva a meccset: Müllerrel lefuttatnám a 40 yard dasht, és hozzámérném Brady idejéhez. Lehet közelebb lenne egymáshoz a 2 szám, mint gondolnánk.
shagi0206
Müller amúgy nem lassú, csak balf**z. Nem kicsit, nagyon.
Ha a mázli faktora a csúcsra van pörgetve, akkor már-már klasszisnak tűnik az ügyetlenségével kombinált mák, de ha nincs lóhere kúp tolva a fenekébe akkor egy megye2-es szintű Andy Caroll

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
amúgy páran megfeledkeztek róla, de az is komoly hogy minden idők legkeményebb sorsolásával kerültünk döntőbe idén: 3 kör 3 bajnok.

ugye amíg nem a bírók toltak, akkor az uefa segített, és folyamatosan A real kapa a legkönnyebb sorsolást. Most az drága lett volna Pereznek, szerencsére cakir kevesebbet kért mint kassai, így jutott pénz az ellenfél kapusára is.
eaglesmcnabb
de szar nyertes vagy. Az ilyenek miatt utál titeket mindenki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
amúgy páran megfeledkeztek róla, de az is komoly hogy minden idők legkeményebb sorsolásával kerültünk döntőbe idén: 3 kör 3 bajnok.

ugye amíg nem a bírók toltak, akkor az uefa segített, és folyamatosan A real kapa a legkönnyebb sorsolást. Most az drága lett volna Pereznek, szerencsére cakir kevesebbet kért mint kassai, így jutott pénz az ellenfél kapusára is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Oké, ezt elcseszte a Bayern, nincs vita, a Real okosan játszott, na de Marcelo kezezése tiszta 11-es. Fordítva simán befújta volna... ezek a dühítő dolgok.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Látva a meccset: Müllerrel lefuttatnám a 40 yard dasht, és hozzámérném Brady idejéhez. Lehet közelebb lenne egymáshoz a 2 szám, mint gondolnánk.