Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Azt hiszem, ez már nevezhető TÉNYnek. Szóval most akkor kell, hogy zavarjanak a tények, vagy nem? 😀
Korrekt volt a kócos, sokan még ilyenkor is vetítenek.
(és asszem a tizi, vagy sem kérdést ezennel túl is tárgyaltuk)
Bálesz
senki nem vitatja a kezezést. AZt már annál inkább hogy belül volt-e vagy kint. Még visszajátszásból sem lehet megítélni 100%-osan.
eaglesmcnabb
Szerintem ha ő azt gondolja, akkor valszeg az volt, talán ő állt a legközelebb az esethez... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azt hiszem, ez már nevezhető TÉNYnek. Szóval most akkor kell, hogy zavarjanak a tények, vagy nem? 😀
Korrekt volt a kócos, sokan még ilyenkor is vetítenek.
(és asszem a tizi, vagy sem kérdést ezennel túl is tárgyaltuk)
Bálesz
senki nem vitatja a kezezést. AZt már annál inkább hogy belül volt-e vagy kint. Még visszajátszásból sem lehet megítélni 100%-osan. Helyszínen meg pláne...

Ugyanúgy pattant mint ramos kezezése a gólnál, ziccerbe került utána a bayern, ramos kezezésénél nem volt probléma mert bement, itt meg kihagyták

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
amire értetted a kérdést: attól függ, hogy hogyan mozog a védő keze.

viszont a konkrét kérdésfeltevés hibás, mert ugyan a tizenhatoson belül mi az, amiről azt lehet mondani, hogy biztosan nem gólhelyzetet akadályoz meg?
slowmotion
pl:
A csapat szélsője elfut, majd az alapvonaltól 50 centiméterről belövi a labdát a szögletzászlónál a 16-os irányába, de mivel az összes csapattársa a saját térfelén kóvályog, így tuti nem lesz gólhelyzet, de épp sikerül rárúgnia az ellenfél játékosának kezére. Persze elég abszurdum eset, de erre aztán nem mondhatod, hogy gólhelyzet mégis tizit adsz rá? (urambocsá, eldöntve egy mérkőzést?)
NB2
gondoltam, hogy megpróbálod megtalálni a legrealisztikusabb szcenáriót 😊
úgy gondolom, hogy ha ebben az esetben a védő nem testhez szorított kézzel ott a tizenhatoson belül hozzáér, akkor igenis megérdemli, hogy tizenegyest ítéljen a bíró. tizenöt méterről nehogy már ne tudja elvenni a kezét... és amúgy mi van, ha jön mögötte egy védőtárs, aki nem számít arra, hogy a labda beér a kapu elé, megtéveszti a nem-kezezés, és öngólt vét?
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Gondolom erre gondolsz, azért beteszem hogy ne kelljen keresni:

 www.bavarianfootballworks.com/2018/5/2/17309850/real-madrid-bayern-munich-marcelo-admits-handball-penalty

Interviewer: “Did it hit your hand?”

Marcelo: “Yes, it hit my hand.”

Interviewer: “If it hit your hand, then it was penalty.”

Marcelo: “It hit my hand, yes, I think it was a penalty . . . but I'm not going to talk about the referees. They've let us down many times, so now I cannot talk about the referees, when they benefit us. It was difficult for the referee, because he had many players in front of him, I'd be lying if I said it didn't hit me on the hand.”
StormST
Azt hiszem, ez már nevezhető TÉNYnek. Szóval most akkor kell, hogy zavarjanak a tények, vagy nem? 😀
Korrekt volt a kócos, sokan még ilyenkor is vetítenek.
(és asszem a tizi, vagy sem kérdést ezennel túl is tárgyaltuk)

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
jelenlegi szabályok alapján, ha nem természetes helyzetben van a kéz, akkor igen.
csebi
Kicsit olyan ez, mint az NFL-ben az elkapás. Nincs normálisan megfogalmazva, vagy én nem tudok róla. Puhl szokta mindig mondani, hogy a kéz keresi-e a labdát, hát jelen esetben nem ez történt.
Danny
az a helyzet (gondolom itt Marcelo kezezésére gondolsz), hogy eleve rossz az alaphipotézised.

kicsit off: amíg kosarazgattam, iszonyatosan utáltam nb1b-nb2-es öregfiúk ellen játszani a bajnokságban. ennek az volt az egyszerű három oka, hogy 1, a technikai tudásuk megvolt; 2, az a húsz kiló, amit a régi testalkatukra felszedtek, az effektíve horgonyként működött, és nem tudtad őket kitolni a palánk alól; és 3, ismerték az összes alattomos húzást, amit a játékvezető nem vett észre, az ellenfelet viszont megakadályozta a mozgásban.

na itt visszatérve a brazil Stavros felugrására: ez egy nagyon rafkós megoldás volt, mivel a felkarját a testéhez szorította, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló a szándék. de attól még az alkarját kitette, hogy megpróbáljon minél nagyobb sávot lefedni a beadás elől, és ez végül sikerült is. röplabdában ezt sáncolásnak hívják.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
amire értetted a kérdést: attól függ, hogy hogyan mozog a védő keze.

viszont a konkrét kérdésfeltevés hibás, mert ugyan a tizenhatoson belül mi az, amiről azt lehet mondani, hogy biztosan nem gólhelyzetet akadályoz meg?
slowmotion
pl:
A csapat szélsője elfut, majd az alapvonaltól 50 centiméterről belövi a labdát a szögletzászlónál a 16-os irányába, de mivel az összes csapattársa a saját térfelén kóvályog, így tuti nem lesz gólhelyzet, de épp sikerül rárúgnia az ellenfél játékosának kezére. Persze elég abszurdum eset, de erre aztán nem mondhatod, hogy gólhelyzet mégis tizit adsz rá? (urambocsá, eldöntve egy mérkőzést?)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.
flzoli
Nem akarsz személyeskedni, de a másik lelki békéjét és igazságérzetét emlegeted, bravó... 😀

Ahelyett, hogy megmondanád miért is gondoltad, hogy másokat a tények zavarnak meg, amikor 11-est kiáltottak. Nem látom az ordítóan nagy tényt sehol. Mellesleg ha kívül lett volna, akkor is rohadt nagy hiba ilyet nem lefújni, főleg ha tényleg 3-an láthatták, bár szerintem a partjelző annyira nem, mert tőle a kezet pont a labda takarhatta, de 2 is elég kéne, hogy legyen...

De legalább kegyes voltál, ez is valami, igaz az utolsó mondat, aminek az esethez semmi köze, azért ront a dolgon...

(tipp: lehet bocsánatot kérni, ha az ember téved, én is tudom, hogy nehéz, nekem se mindig sikerül, de néha nem árt)
StormST
Nem igazán láttam, hogy fotóval vagy videóval támasztanátok alá az igazatok egyébként. Csak fröcsögtök ész nélkül mindenféle frusztraciot osszehordva. Mi a fenéért kéne a ti álláspontotok (=csalás) alapnak venni, ami ellen kéne hordjam a megdonthetetlen képi vagy tárgyi bizonyítékot? Amit nagy kegyesen elbiralhattok és itelkezhettek felette. Hurrá

Olvassátok el Müller nyilatkozatát a tegnapi meccsről.... Korrekt és sportemberhez méltó. Tanulhatátok esetleg tőle, hogy kell normálisan veszíteni
flzoli
Az érintett elismerő nyilatkozata elég bizonyíték?
somoskovig
Gondolom erre gondolsz, azért beteszem hogy ne kelljen keresni:

 www.bavarianfootballworks.com/2018/5/2/17309850/real-madrid-bayern-munich-marcelo-admits-handball-penalty

Interviewer: “Did it hit your hand?”

Marcelo: “Yes, it hit my hand.”

Interviewer: “If it hit your hand, then it was penalty.”

Marcelo: “It hit my hand, yes, I think it was a penalty . . . but I'm not going to talk about the referees. They've let us down many times, so now I cannot talk about the referees, when they benefit us. It was difficult for the referee, because he had many players in front of him, I'd be lying if I said it didn't hit me on the hand.”



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ja, és a kezezés, mint szabály: ez a kéz kereste a labdát nekem ilyen hagyjuk kategória. Ha nincs természetes testhelyzetben, és kezet talál (mind1, hogy milyen közelről), akkor az nem szabályos. Kéz akkor nem kéz, ha maga előtt, mellett van a keze. Nálam minden más nem az.
Ha nézzük a Pool-Roma meccset, ott sem volt Milner keze test mellett (de ahogy mondják, nem kereste a labdát, viszont kapura tartó lövés volt, simán meg kellett adni). Az, hogy Marcelo keze nem kereste a labdát, az nem menti fel attól, hogy megakadt benne úgy, hogy nem test mellett volt.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Lehet bírózni, bár én nem teszem.
Viszont egy megjegyzés (nem a tegnapira, úgy általánosságban):
A Real ugye az elmúlt években viszonylag sok lesgólt szerzett. Ebben valószínűleg közrejátszik az is, hogy a gyors kontrákat vezető csapatok (mint a Real, vagy a Pool) játéka kibaszott kemény dió a partjelzőknek, mert amint megvan a labda, már nyomják is előre a labdát. Csóró partjelzőknek dolog feleszmélni, hogy mi is van. Ezt úgy mondom, hogy volt egy lesgólja a Realnak az Atleti elleni döntőben is (merthogy Atleti a kedvenc, mondhatni 2. kedvenc a Pool). Ugyanez volt a Pool-City párosításon is. A Pool 7 góljából 2 lesről indult, mind2x Salah kapta leshelyzetben a labdát (bár nem hiszem, hogy igazán befolyásolta a végkimenetelt).
Ami a tegnapit illeti: A kezezés az szabálytalan volt, a kérdés, hogy belül, vagy kívül történt-e (erre döntő képi bizonyíték sincs, nem hogy élesben lássák a bírók). A vonalbíró volt főleg a ludas, hogy nem látta/nem akarta látni. Kb teljesen feleslegesek oda, az esetek jelentős részében semmi hasznuk nincs.
A Lewa esetről nem tudok nyilatkozni, azt pont nem láttam (olvasni olvastam róla mind2 fél részéről véleményt, semlegest is szeretnék olvasni. Bár jelenleg ott tartunk, hogy a semlegesek is inkább a Real ellen vannak). Én, mint Atletico szurkoló természetes, hogy nem szurkolok a Realnak senki ellen sem, de reálisan szoktam nézni a dolgokat, az Atleti meccsein is.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
amire értetted a kérdést: attól függ, hogy hogyan mozog a védő keze.

viszont a konkrét kérdésfeltevés hibás, mert ugyan a tizenhatoson belül mi az, amiről azt lehet mondani, hogy biztosan nem gólhelyzetet akadályoz meg?
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
jelenlegi szabályok alapján, ha nem természetes helyzetben van a kéz, akkor igen.
csebi
Kicsit olyan ez, mint az NFL-ben az elkapás. Nincs normálisan megfogalmazva, vagy én nem tudok róla. Puhl szokta mindig mondani, hogy a kéz keresi-e a labdát, hát jelen esetben nem ez történt.
Danny
Puhl szabályfelfogásával az a bajom, hogy innentől kezdve, ha valaki végig feltartott kézzel tartózkodik és nem mozdítja a labda felé a kezét, azonban az eltalálja, akkor nem lehet azt mondani, hogy kéz kereste a labdát, mert hát jóval előbb fenn volt mielőtt elrúgták volna, és akkor nem tizenegyes.
nincs normálisan megfogalmazva, és nem konzekvens az egész. és sajnos ezen a videóbíró sem segített a bundásban sem, de kb ugyanez a szabály a goalie interference-szel az NHL-ben. ott is kb Toronto minden esetet egy érmével dönti el.
csebi
Igen, ahogy elküldtem és agyaltam rajta egy percet rögtön ez ugrott be nekem is. Jó lenne már kitalálni valamit erre
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
jelenlegi szabályok alapján, ha nem természetes helyzetben van a kéz, akkor igen.
csebi
Kicsit olyan ez, mint az NFL-ben az elkapás. Nincs normálisan megfogalmazva, vagy én nem tudok róla. Puhl szokta mindig mondani, hogy a kéz keresi-e a labdát, hát jelen esetben nem ez történt.
Danny
Puhl szabályfelfogásával az a bajom, hogy innentől kezdve, ha valaki végig feltartott kézzel tartózkodik és nem mozdítja a labda felé a kezét, azonban az eltalálja, akkor nem lehet azt mondani, hogy kéz kereste a labdát, mert hát jóval előbb fenn volt mielőtt elrúgták volna, és akkor nem tizenegyes.
nincs normálisan megfogalmazva, és nem konzekvens az egész. és sajnos ezen a videóbíró sem segített a bundásban sem, de kb ugyanez a szabály a goalie interference-szel az NHL-ben. ott is kb Toronto minden esetet egy érmével dönti el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
jelenlegi szabályok alapján, ha nem természetes helyzetben van a kéz, akkor igen.
csebi
Kicsit olyan ez, mint az NFL-ben az elkapás. Nincs normálisan megfogalmazva, vagy én nem tudok róla. Puhl szokta mindig mondani, hogy a kéz keresi-e a labdát, hát jelen esetben nem ez történt.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
NB2
jelenlegi szabályok alapján, ha nem természetes helyzetben van a kéz, akkor igen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Müllert féregezni az azért szép dolog. csávót szerintem életében nem állították ki, durva belépőjére sem emlékszem, nem favágó játékos. igen reklamál, de semmivel sem durvábban, mint a többiek. mostani nyilatkozatát is meg lehetne nézni, az ellenfelekről mindig nagyon tisztelően beszél, nem lekezelő, és csak saját magában, csapatában szokta keresni a hibát. mind ezek mellett ő az európai álom: a mai sok ügyetlen 10 éves gyerekkel ő hiteti el, hogy nem kell zsonglőrnek lenned ahhoz, hogy BL győztes támadó lehess.
csebi
Tudom , senkit sem érdekel, de nálam a Pepés esete óta féreg. Sajnálom.
Amúgy soha nem volt bajom egy Bayern játékossal sem.
eaglesmcnabb
azzal a konkrét szituációval igazad van, ott nagyszínészkedett Müller. mindemellett azért örülök, hogy kb ez az egyetlen helyzet, amit fel lehet hozni ellene. én tartom, hogy üde és ritka színfoltja a focinak, és ha Torres visszavonul, akkor ő lesz a kedvenc játékosom még ha esetleg eligazol a Bayernből is valamikor.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Elvonatkoztatva a konkrét esettől, csak úgy általánosságban...
Ha valakinek a kezét találják el egy beadáskor a tizenhatoson belül, ami nem gólhelyzetet akadályoz meg, jogosnak érzitek a tizit?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.
flzoli
Nem akarsz személyeskedni, de a másik lelki békéjét és igazságérzetét emlegeted, bravó... 😀

Ahelyett, hogy megmondanád miért is gondoltad, hogy másokat a tények zavarnak meg, amikor 11-est kiáltottak. Nem látom az ordítóan nagy tényt sehol. Mellesleg ha kívül lett volna, akkor is rohadt nagy hiba ilyet nem lefújni, főleg ha tényleg 3-an láthatták, bár szerintem a partjelző annyira nem, mert tőle a kezet pont a labda takarhatta, de 2 is elég kéne, hogy legyen...

De legalább kegyes voltál, ez is valami, igaz az utolsó mondat, aminek az esethez semmi köze, azért ront a dolgon...

(tipp: lehet bocsánatot kérni, ha az ember téved, én is tudom, hogy nehéz, nekem se mindig sikerül, de néha nem árt)
StormST
Nem igazán láttam, hogy fotóval vagy videóval támasztanátok alá az igazatok egyébként. Csak fröcsögtök ész nélkül mindenféle frusztraciot osszehordva. Mi a fenéért kéne a ti álláspontotok (=csalás) alapnak venni, ami ellen kéne hordjam a megdonthetetlen képi vagy tárgyi bizonyítékot? Amit nagy kegyesen elbiralhattok és itelkezhettek felette. Hurrá

Olvassátok el Müller nyilatkozatát a tegnapi meccsről.... Korrekt és sportemberhez méltó. Tanulhatátok esetleg tőle, hogy kell normálisan veszíteni
flzoli
Az érintett elismerő nyilatkozata elég bizonyíték?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Müllert féregezni az azért szép dolog. csávót szerintem életében nem állították ki, durva belépőjére sem emlékszem, nem favágó játékos. igen reklamál, de semmivel sem durvábban, mint a többiek. mostani nyilatkozatát is meg lehetne nézni, az ellenfelekről mindig nagyon tisztelően beszél, nem lekezelő, és csak saját magában, csapatában szokta keresni a hibát. mind ezek mellett ő az európai álom: a mai sok ügyetlen 10 éves gyerekkel ő hiteti el, hogy nem kell zsonglőrnek lenned ahhoz, hogy BL győztes támadó lehess.
csebi
Tudom , senkit sem érdekel, de nálam a Pepés esete óta féreg. Sajnálom.
Amúgy soha nem volt bajom egy Bayern játékossal sem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Nem igazán láttam, hogy fotóval vagy videóval támasztanátok alá az igazatok egyébként. Csak fröcsögtök ész nélkül mindenféle frusztraciot osszehordva. Mi a fenéért kéne a ti álláspontotok (=csalás) alapnak venni, ami ellen kéne hordjam a megdonthetetlen képi vagy tárgyi bizonyítékot? Amit nagy kegyesen elbiralhattok és itelkezhettek felette. Hurrá

Olvassátok el Müller nyilatkozatát a tegnapi meccsről.... Korrekt és sportemberhez méltó. Tanulhatátok esetleg tőle, hogy kell normálisan veszíteni
flzoli
Te mivel támasztottad alá a nagy "ne zavarjanak a tények" meggyőződésedet?
Szóval, ha már ennyire TÉNYeket emlegetsz, akkor bizonyára van a birtokodban minden kétséget eloszlató bizonyíték, amitől TÉNY lesz a TÉNY. Addig a Te véleményed sem több a miénknél...
Szóval vagy ne emlegess tényeket, ha nem tudod alátámasztani, vagy viseld el, hogy szavadon fognak.

Egyébként, mielőtt ki lennék hozva Bayern-drukkernek, elárulom, hogy tévedés. Olyan messze vagyok a bajoroktól, mint ide Vlagyivosztok. Én csak az ilyen eseteket nem szeretem...

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Sajnalom a bajorokat, de talan at kene most mar gondolni az atigazolasi politikat, mert az, hogy elorefele csak egy Sandro Wagnert tudsz becserelni az nagyon-nagyon keves, serulesek ide-vagy oda, mig a Realnal egy Bale ul a padon.
Danny
valamilyen szinten igazad van, de másrészről nem. ha teljes a keretünk, akkor a következő emberek lehettek volna a padon: Ribéry, Robben/Müller, Thiago/James, Tolisso. azért úgy gondolom, hogy ez a 4 név már olyan kvalitást jelenthet előrefele, ami megfelelő lehet a cserére.
egy-két hiányzót lehet pótolni (bár ugye a Realnál is megmutatta, hogy a kezdő jobb bekk kiválása is mit számít), de amikor 6 kezdő játékosod hiányzik, azt mki megérezné. mondjuk a fordított esetben így nézett volna ki a Real hiányzó listája: Navas, Ramos, Marcelo, Kroos, Asensio, Isco. akkor mutogathatnánk az átigazolás politikára odaát is? arra nem lehet semmilyen átigazolás politikával felkészülni, hogy 6 kezdő játékosod hiányzik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Komolyan nincs ennel a birora mutogatasnal gyerekesebb dolog. Tunjon mar fel, hogy a szennylapok uszitasra hasznaljak ezt es klikkszam novelesere egy-egy cikk alatt... Komolyan nekem neha ugy tunik, hogy nem is az aktualis ellenfel szurkoloinak faj jobban a vereseg, hanem a Barca szurkolok mennek oda frocsogni. Pique tegnapi dumaja is... Kozben Ramos meg kiall erte a spanyol szurkolok elott...

A Bayern ugy tunt, hogy dominalta a jatekot a 2 meccs alapjan, megis az tortent, ami a Realnak tokeletes. A Real kivaloan jatssza a gyors kontrajatekot, nekik az a legjobb, ha igy be tudnak allni (lasd Asensio golja az odavagon). A Bayern meg hiaba jut el ziccerekig, ha azokat nem tudja bevagni. Rohadt nagy kozhely, de a focit golra jatsszak es a Madrid eredmenyessegben felulmulta a Bayernt, ennyi tortent. Itt nincs olyan, hogy melyik csapat erdemli meg jobban a tovabbjutast: mindketto, mert itt mar csak jo csapatok vannak, de valakinek ki kell esni. Nem sokon mult, de most is a Real kerult ki gyozteskent, ezzel a celfutballal. En nem varrnek semmit Ulreich nyakaba, Navas ugyan ugy benne volt Kimmich goljaban az elso meccsen, illetve Tolissot is megkerdeznem, hogy mi a jo anyjanak passzolgat haza ilyen helyzetben. Sajnalom a bajorokat, de talan at kene most mar gondolni az atigazolasi politikat, mert az, hogy elorefele csak egy Sandro Wagnert tudsz becserelni az nagyon-nagyon keves, serulesek ide-vagy oda, mig a Realnal egy Bale ul a padon.

Az meg, hogy egymas utan a 8. szezonjaban ott van a 4 kozott a Real, es Zidaneval a triplazasra keszulnek, az nem lehet se veletlen, se szerencse, se Uefamaffia, se Soros, stb...
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Mindegy, ezt 2 meccs alapján mi basztuk el, nem a Real nyerte meg, örüljenek, hogy ilyen balherék voltunk helyzetkihasználás téren mind a két meccsen. Tanulnunk kell belőle.
Vrij6
őszintén alapvetően én is ezt mondanám, hogy tanulnunk kell belőle, de nem marad Jupp. jön Kovac, aki vszeg teljesen új szisztémát hoz, 3 középső védős felállást, amihez még számban sem vagyunk meg (Hummels, Boateng párosból vmeik általában sérült), és igazából innentől kezdve borul az egész előre rendszer. nekem tegnap nagyon tetszett ez a középpálya trió, esetleg Thiago mutathatna többet. Martinez egyáltalán nem hiányzott. bennük van a jövő mindhárman (Thiago, Tolisso - aki amúgy nekem kezd új kedvenccé válni - James) kellenek. Javit én vszeg visszatenném középső hátvéddé vagy mehet. Lewa projekt az én szememben megdőlt. mezőnymunkát végez, de azt szerintem mások is el tudnák végezni. nevéből nem tud a bíróknál megélni az is látható. valamint minden hónapban felröppenti(k), hogy megy a Realba. én nyugodt szívvel elengedném. a pénzből vennék egy másik csatárt, és vkit Robben helyére. az sem járja, hogy ő lesérül, és nincs a helyére emberünk. sztem az idei nyár el fogja dönteni, hogy komolyan be akarunk-e kerülni a top 3-ba (még egy ilyen év nem lesz, hogy a 4 angol csapat ennyire gyengén fog szerepelni kvázi) vagy inkább visszalépünk, és kis pénz kis foci. de egyértelmű, hogy legalább egy világsztárt igazolni kell, és én Lewat elengedném.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.
flzoli
Nem akarsz személyeskedni, de a másik lelki békéjét és igazságérzetét emlegeted, bravó... 😀

Ahelyett, hogy megmondanád miért is gondoltad, hogy másokat a tények zavarnak meg, amikor 11-est kiáltottak. Nem látom az ordítóan nagy tényt sehol. Mellesleg ha kívül lett volna, akkor is rohadt nagy hiba ilyet nem lefújni, főleg ha tényleg 3-an láthatták, bár szerintem a partjelző annyira nem, mert tőle a kezet pont a labda takarhatta, de 2 is elég kéne, hogy legyen...

De legalább kegyes voltál, ez is valami, igaz az utolsó mondat, aminek az esethez semmi köze, azért ront a dolgon...

(tipp: lehet bocsánatot kérni, ha az ember téved, én is tudom, hogy nehéz, nekem se mindig sikerül, de néha nem árt)
StormST
Nem igazán láttam, hogy fotóval vagy videóval támasztanátok alá az igazatok egyébként. Csak fröcsögtök ész nélkül mindenféle frusztraciot osszehordva. Mi a fenéért kéne a ti álláspontotok (=csalás) alapnak venni, ami ellen kéne hordjam a megdonthetetlen képi vagy tárgyi bizonyítékot? Amit nagy kegyesen elbiralhattok és itelkezhettek felette. Hurrá

Olvassátok el Müller nyilatkozatát a tegnapi meccsről.... Korrekt és sportemberhez méltó. Tanulhatátok esetleg tőle, hogy kell normálisan veszíteni
flzoli
OK, látom tényleg megy a személyeskedés, ha azt akarod. Te írtad, hogy vannak tények, aztán nem hoztál rá bizonyítékot. Aztán meg most fröcsögsz. Korrekt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglehetett volna pedig ez a párharc.
Vrij6
és ez benne a legdühítőbb
gamerkr
A futball igazságtalan. De nem bírjuk el azt hogy 2 egyértelmű tizenegyest nem fújnak be. Utálom hogy birozni kell de az ideit is ok döntöttek el
csebi
Persze, véletlenül sem a nyomoronckodas elől és hátul... Ilyen ideges meccset baromi jól vezetett le a spori de nem lényeg
flzoli
Te melyik meccset nézted?
StormST
Aki szerint egy ilyen lüktető meccset lehet jobban vezetni az nem tudom hol él. Alig szerepelt a bíró
flzoli
Esetleg az egyértelmű tizenegyesnél szerepelhetett volna...
Bálesz
Kívül volt de ne zavarjanak meg a tények
flzoli
Erről esetleg egy kép, vagy videó, vagy rajz, akármi? Élőben nem úgy tűnt...
Bálesz
Nem a legjobb minőség:
 pbs.twimg.com/media/DcIuaGfX4AEMqFh.jpg:large

De legalább látszik, hogy 2 bíró is takarás nélkül láthatta az esetet.
flzoli
Szerintem ez minden, csak nem 16-oson kívüli. A legrosszabb esetben is vonal fölött volt, ami ugyanúgy a 16-os része.

Azt hittem, hogy a "ne zavarjanak meg a tények" szintű magas ló után kicsit egyértelműbb bizonyítékot mutatsz, mert így azt a szent meggyőződést nem igazán tudom komolyan venni.
Bálesz
Ezen felesleges vitatkozni szerintem. Legalább is nekem nincs energiám hozzá (meg személyeskedni sincs kedvem)
Ha ez kell a lelki békédhez vagy az igazságérzeted lecsillapításához akkor legyen: Tizi volt, benézte vagy elcsalta a bíró. Ha megadja azt a tizit utána egy csapásra jött volna a Müller tripla és a Lewa lesipuskás gól.
flzoli
Nem akarsz személyeskedni, de a másik lelki békéjét és igazságérzetét emlegeted, bravó... 😀

Ahelyett, hogy megmondanád miért is gondoltad, hogy másokat a tények zavarnak meg, amikor 11-est kiáltottak. Nem látom az ordítóan nagy tényt sehol. Mellesleg ha kívül lett volna, akkor is rohadt nagy hiba ilyet nem lefújni, főleg ha tényleg 3-an láthatták, bár szerintem a partjelző annyira nem, mert tőle a kezet pont a labda takarhatta, de 2 is elég kéne, hogy legyen...

De legalább kegyes voltál, ez is valami, igaz az utolsó mondat, aminek az esethez semmi köze, azért ront a dolgon...

(tipp: lehet bocsánatot kérni, ha az ember téved, én is tudom, hogy nehéz, nekem se mindig sikerül, de néha nem árt)
StormST
Nem igazán láttam, hogy fotóval vagy videóval támasztanátok alá az igazatok egyébként. Csak fröcsögtök ész nélkül mindenféle frusztraciot osszehordva. Mi a fenéért kéne a ti álláspontotok (=csalás) alapnak venni, ami ellen kéne hordjam a megdonthetetlen képi vagy tárgyi bizonyítékot? Amit nagy kegyesen elbiralhattok és itelkezhettek felette. Hurrá

Olvassátok el Müller nyilatkozatát a tegnapi meccsről.... Korrekt és sportemberhez méltó. Tanulhatátok esetleg tőle, hogy kell normálisan veszíteni

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Gyerekek, komedia ami itt folyik.
Tizi nem tizi? Riberyt megkerdezhetne a biro h pl miert nem tudta 2 szer levenni a kipattanot helyzetben.
A munchen magat verte meg. Navas parades napott fogott ki.5 ev alatt 4 bl donto nem veletlen.Nem vagyok real fan, de konyortelenek.
ZoliMP
De miért kell összemosni a kettőt? Ez nem vita, csak csapkodás! Vagy szerinted a bíró mérlegelhet, hogy "nem fújom be, amit látok, oldják meg a játékosok maguktól"?

Igen, sok helyzetet kihagyott a Bayern, nem, szerintem nem a bírón múlt, de ettől még ami szabálytalan, azt le kell fújni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!