Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
na most három nap van felkészülni a Dinamora, aztán egy hét a Brightonig, aztán két hét a BL-döntőig.
egy döntetlennel húzzuk ki valahogy a Abráéknál, onnantól már jó lesz
slowmotion
Az a baj hiába ütünk titeket a hétvégén, a Brighton ellen is kéne részetekről a pontvesztés, mert vagy 15el jobb a gólaránya a Poolnak.

Más:
nagyon remélem, hogy marad Conte, de az elmúlt 17 év tapasztalata nem ezt mutatja. Még ha megnyernénk az FA kupát se. Ha meg nem lesz BL, akkor a fél keretet megint világnak eresztik...
kicsit felbaszós csak, hogy 60 körüli fiatal játékosunk van kölcsönben, és a riválisokhoz engedjük el őket(Solanke).


Más 2, BL döntő:
szvsz annyin fog múlni a döntő, hogy melyik csapat tudja ráerőltetni a játékát a másikra. nyilván mindig ezt a közhelyt puffogtatják. de ha a Kroos-Modric-Casemiro hármas képes lesz lelassítani és megszűrni a Pool támadásokat, akkor nem sok esélyt látok az angol sikerre. Hiába baszott jó az a támadó szekció, a Real nem fog kitámadni 0-0nál, így nem lesz kontra lehetőség se. Kurva fontos lesz a helyzetkihasználás. A München 2 góllal nyerhette volna kb mindkét meccset, ha egy 3évvel ezelőtt Ribery-Lewa van náluk.
kurvára jót tenne sztem úgy a (világ)futballnak, ha a Pool behúzná. aztán majd persze lehet utálni/irigykedni a Madrida ha összejön nekik a tripla...
Borbinho
De miért jó ha marad Conte?
Miért gondolod, hogy jön lesz a Chelsea mint idén ? Max ha nem lesz BL és megint csak PLre figyelnek.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Szerintem azon fog múlni, hogy Klopp mennyire tudja fejben összeszedni a Poolt.
Egy meccsen nálam a Pool jobb is lehet, de azért a BL és döntő rutin nem náluk lesz.
Őrült meccs lesz, remelem a bíró nem lesz főszereplő.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na most három nap van felkészülni a Dinamora, aztán egy hét a Brightonig, aztán két hét a BL-döntőig.
egy döntetlennel húzzuk ki valahogy a Abráéknál, onnantól már jó lesz
slowmotion
Az a baj hiába ütünk titeket a hétvégén, a Brighton ellen is kéne részetekről a pontvesztés, mert vagy 15el jobb a gólaránya a Poolnak.

Más:
nagyon remélem, hogy marad Conte, de az elmúlt 17 év tapasztalata nem ezt mutatja. Még ha megnyernénk az FA kupát se. Ha meg nem lesz BL, akkor a fél keretet megint világnak eresztik...
kicsit felbaszós csak, hogy 60 körüli fiatal játékosunk van kölcsönben, és a riválisokhoz engedjük el őket(Solanke).


Más 2, BL döntő:
szvsz annyin fog múlni a döntő, hogy melyik csapat tudja ráerőltetni a játékát a másikra. nyilván mindig ezt a közhelyt puffogtatják. de ha a Kroos-Modric-Casemiro hármas képes lesz lelassítani és megszűrni a Pool támadásokat, akkor nem sok esélyt látok az angol sikerre. Hiába baszott jó az a támadó szekció, a Real nem fog kitámadni 0-0nál, így nem lesz kontra lehetőség se. Kurva fontos lesz a helyzetkihasználás. A München 2 góllal nyerhette volna kb mindkét meccset, ha egy 3évvel ezelőtt Ribery-Lewa van náluk.
kurvára jót tenne sztem úgy a (világ)futballnak, ha a Pool behúzná. aztán majd persze lehet utálni/irigykedni a Madrida ha összejön nekik a tripla...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
2000 nyara óta vagyok Roma szurkoló. 2001-es scudetto óta csak a szopáshoz értünk. Most mégsem vagyok csalódott. Ebben ennyi volt. Köszi srácok az élményt. 😊 Még ráadásként lehetőleg Juve ellen kéne bebiztosítani a BL-t. 😀
dawyd728
ebben tényleg ennyi volt szerintem is, vlsz inkább ez csak egy science fiction volt... ezt el kell mesélni mindenkinek, mert a mi életünkben vlsz ilyen már nem nagyon lesz.. (egy Róma a negyed döntőben? ez tényleg science fiction...)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
a Roma minden dicséretet megérdemel, de azért viszont lehet őket szidni, hogy röhögve továbbmehettek volna
NB2
helló
amennyire ők röhögve hozhatták volna gólokkal ezt a meccset, ugyanúgy lehetett volna az odavágó is mercy rule-os meccs
slowmotion
azt nem láttam 😀
és amit nem láttam az nincs 😀 😀 😀
NB2
Ez jó! Majdnem belikeoltam, de hàt még is csak Patses vagy! 😁😉
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Ja és magam részéről innentől hajrá Salah, előre az aranylabdáért!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na most három nap van felkészülni a Dinamora, aztán egy hét a Brightonig, aztán két hét a BL-döntőig.
egy döntetlennel húzzuk ki valahogy a Abráéknál, onnantól már jó lesz
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
2000 nyara óta vagyok Roma szurkoló. 2001-es scudetto óta csak a szopáshoz értünk. Most mégsem vagyok csalódott. Ebben ennyi volt. Köszi srácok az élményt. 😊 Még ráadásként lehetőleg Juve ellen kéne bebiztosítani a BL-t. 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Juve mióta nem olasz?
Legalább javítanák ki, hogy hülyeséget mond...
#m4szakértelem


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2007 után ismét van csapatom a döntőben! Bár ez már a sorsolásnál eldőlt. 😊
Számomra tökéletes 2 meccs. Egyszer ez, egyszer az nyert de a végén a Pool s döntőben.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
a Roma minden dicséretet megérdemel, de azért viszont lehet őket szidni, hogy röhögve továbbmehettek volna
NB2
helló
amennyire ők röhögve hozhatták volna gólokkal ezt a meccset, ugyanúgy lehetett volna az odavágó is mercy rule-os meccs
slowmotion
azt nem láttam 😀
és amit nem láttam az nincs 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Megvan a döntő, de ezt a meccset nem tesszük ki az ablakba, az biztos. A bíró meg oda-vissza hülye volt...

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Naingolannál ugyanez simán tovább volt. Komolyan, idén utálnak minket a sporik 11es ügyileg... Olyanokat adtak ellenünk, de olyanokat nem nekünk, hogy váóóóó.
kristóf17
ezen a két elődöntőn egészen kompletten fordítva ítélték meg az összes kezezésgyanús tizenegyes-helyzetet.
az összeset.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nabazmeg, a két meccsen a legkevésbé fújható kezezést fújják be.
muhaha.
slowmotion
komolyan meglepődsz ezen, gurulós foci meg a bíráskodás?

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Naingolannál ugyanez simán tovább volt. Komolyan, idén utálnak minket a sporik 11es ügyileg... Olyanokat adtak ellenünk, de olyanokat nem nekünk, hogy váóóóó.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
a Roma minden dicséretet megérdemel, de azért viszont lehet őket szidni, hogy röhögve továbbmehettek volna
NB2
helló
amennyire ők röhögve hozhatták volna gólokkal ezt a meccset, ugyanúgy lehetett volna az odavágó is mercy rule-os meccs
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Csak mert nem akarta hogy szidják még jobban. Bravó Roma!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
a Roma minden dicséretet megérdemel, de azért viszont lehet őket szidni, hogy röhögve továbbmehettek volna
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
nabazmeg, a két meccsen a legkevésbé fújható kezezést fújják be.
muhaha.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Az komoly

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Mondjuk ez egyértelműbb volt, mint Marceloé
Fast Willie
nem kicsit
csak itt nem három bíró volt vonalban, csak egy
slowmotion
És az nem látta az égbe emelt kezet? Vagy mit hitt, h AA hirtelen csúcsfejet növesztett?
Fast Willie
azt én sem értem.
bal kézzel az arcát védte, de jobbal ért labdába. pusztán a szokás alapján megadják erre a tizit, mert ez futballmeccs, nem jégtáncverseny.
slowmotion
Sőt puhlsanyisan még a kéz is mozdult a labda felé. Szép sánc lett volna röplabdában
Fast Willie
igazából pont nem, mindössze nem húzta le fej mellé.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Allison a vb-n ilyet nem csinálhatsz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
a tegnapi keresztes hadjárat után furcsa, hogy most nincs csalás
de ami még meglepőbb, hogy a közönség és a játékosok sem balhéztak nagyon😊
NB2
semmi nem múlik rajta jelen állás szerint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
a tegnapi keresztes hadjárat után furcsa, hogy most nincs csalás
de ami még meglepőbb, hogy a közönség és a játékosok sem balhéztak nagyon😊
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Antonucci mesterhármast

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.