Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk a "legszebb" forgatókönyv az lenne, ha ősszel sikerülne ütni a románokat hazai pályán, de a prognosztizálható meccs közbeni/utáni balhé miatt kapott pontlevonás/kizárás okán mégse sikerülne kijutni.... De persze a hangulat az jó lesz, lehet örömködni miatta

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Mintha korábban már valaki említette volna az MLSZ patkányságát a hétvégi finn meccsel kapcsolatban. Most az alább belinkelt beszámoló szerint, vagy az MLSZ vagy a finn szövetség hazudik... vagy esetleg a beszámoló írója találta ki az egészet... a fene tudja miért én az eddigi tapasztalataimból kiindulva, valamint ismerve azt a határtalan aljasságot, amit csak itt képesek a saját szurkolóikkal megtenni, én mégiscsak a bmlsz-re tenném a voksom. Az meg, hogy az UEFA-hoz mennek sírni a saját szurkolóik ellen az a legalja mindennek, nem is tudom kommentálni...
 ultrasliberi.hu/a-finn-szovetseg-biztonsagi-igazgatoja-your-fuckin-hungarian-football-federation/Dub
igazából azt nem értem, hogy ha Bukarestben nem volt balhé, akkor miért tartottak attól, hogy majd Helsinkiben lesz ...csebi
???
 mno.hu/foci/igy-harcoltak-a-magyar-szurkolok-a-bukaresti-lelaton-1253121Schleck
Aki az utcán fut,stadionban meg mutogat az kb ezt érdemli.Mellesleg előre borítékolható a balhé szeptemberben is,már ha eljönnek a facebook huligánok mordorból.

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Látom sikerült megragadni a "lényeget". 😊

Hogyha anno nem kellett tekintettel lenni az agyhalottakra, akkor egy olyan ország ellen idegenben, akinek lakóival semmi baja sincs még az agyhalottaknak sem, miért kell tekintettel lenni?
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Itt szerintem arról lehetett szó, hogyha nem az MLSZ-en keresztül, az ő szabályai szerint megy a dolog, akkor ne menjen sehogy se. Ha meg nem sikerült meggátolni a jegyvételt, akkor meg jöhet a kicsinyes bosszú.
Érdekes, hogy most féltek a románok elleni zárt kaputól, de bezzeg anno nem voltak ennyire előrelátóak, amikor értelmetlenül felkészülési meccsre hívták Izraelt, holott tudták milyen a szurkolótábor egy része.
Nem vagyok kártya ellenes, de ez már szerintem is a szarháziság legalja, nem ők szervezték a meccset, mégis szurkolói kártyához kötötték a jegyvételt, holott a finneknél semmi ilyesmi szabály nincs. Az meg a legszarabb duma, hogy féltek a rendbontástól és a következményeitől, amikor azelőtt nem volt balhé a finnek elleni meccseken és mint a finnek is kifejezték baráti a viszony a két tábor között.Tony
Szóval akkor ezentúl csakis európai csapattal játszhatunk barátságos meccset (kivéve persze Románia, Szlovákia, Franciaország, Szerbia.....), mert tekintettel kell lenni az agyhalottakra.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mintha korábban már valaki említette volna az MLSZ patkányságát a hétvégi finn meccsel kapcsolatban. Most az alább belinkelt beszámoló szerint, vagy az MLSZ vagy a finn szövetség hazudik... vagy esetleg a beszámoló írója találta ki az egészet... a fene tudja miért én az eddigi tapasztalataimból kiindulva, valamint ismerve azt a határtalan aljasságot, amit csak itt képesek a saját szurkolóikkal megtenni, én mégiscsak a bmlsz-re tenném a voksom. Az meg, hogy az UEFA-hoz mennek sírni a saját szurkolóik ellen az a legalja mindennek, nem is tudom kommentálni...
 ultrasliberi.hu/a-finn-szovetseg-biztonsagi-igazgatoja-your-fuckin-hungarian-football-federation/Dub
igazából azt nem értem, hogy ha Bukarestben nem volt balhé, akkor miért tartottak attól, hogy majd Helsinkiben lesz ...csebi
???
 mno.hu/foci/igy-harcoltak-a-magyar-szurkolok-a-bukaresti-lelaton-1253121

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Itt szerintem arról lehetett szó, hogyha nem az MLSZ-en keresztül, az ő szabályai szerint megy a dolog, akkor ne menjen sehogy se. Ha meg nem sikerült meggátolni a jegyvételt, akkor meg jöhet a kicsinyes bosszú.
Érdekes, hogy most féltek a románok elleni zárt kaputól, de bezzeg anno nem voltak ennyire előrelátóak, amikor értelmetlenül felkészülési meccsre hívták Izraelt, holott tudták milyen a szurkolótábor egy része.
Nem vagyok kártya ellenes, de ez már szerintem is a szarháziság legalja, nem ők szervezték a meccset, mégis szurkolói kártyához kötötték a jegyvételt, holott a finneknél semmi ilyesmi szabály nincs. Az meg a legszarabb duma, hogy féltek a rendbontástól és a következményeitől, amikor azelőtt nem volt balhé a finnek elleni meccseken és mint a finnek is kifejezték baráti a viszony a két tábor között.
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Mintha korábban már valaki említette volna az MLSZ patkányságát a hétvégi finn meccsel kapcsolatban. Most az alább belinkelt beszámoló szerint, vagy az MLSZ vagy a finn szövetség hazudik... vagy esetleg a beszámoló írója találta ki az egészet... a fene tudja miért én az eddigi tapasztalataimból kiindulva, valamint ismerve azt a határtalan aljasságot, amit csak itt képesek a saját szurkolóikkal megtenni, én mégiscsak a bmlsz-re tenném a voksom. Az meg, hogy az UEFA-hoz mennek sírni a saját szurkolóik ellen az a legalja mindennek, nem is tudom kommentálni...
 ultrasliberi.hu/a-finn-szovetseg-biztonsagi-igazgatoja-your-fuckin-hungarian-football-federation/Dub
igazából azt nem értem, hogy ha Bukarestben nem volt balhé, akkor miért tartottak attól, hogy majd Helsinkiben lesz ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk azon kívúl jó megoldása nem sok volt.
Akkor konkrétan agyfaszt kaptam, amikor létszámfölényben a 16-osnál odaívelte a senki földjére. Ugyanezt eljátszotta anno a Puskásban a svédek ellen a 92. percben, a 93-ban jött Ibra....
Ő inkább már mentálisan jelent sokat, illetve egy-egy klasszis megoldása van, különben inkább fék 85 percen keresztül...gabokocka
Gera a magyar Pirlo.Schleck
kurvára fog ő még nekünk 5 év múlva hiányoznidavemayer
Gerával 50-60 perc után 10-en vagyunk nemzetközi szinten...ozibozi
Nem is mondta senki, hogy bírja 90 percig már. De fontos láncszeme ő a csapatnak, főleg kb. egyenlő erősségű ellenfelek ellen. A románok ellen például nettó öngyilkosság egy Tőzsér-Gera középső középpálya, de egy finn-északír-feröer ellen nagyon jól jön a rutinja és a kreativitása

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 558
Mondjuk azon kívúl jó megoldása nem sok volt.
Akkor konkrétan agyfaszt kaptam, amikor létszámfölényben a 16-osnál odaívelte a senki földjére. Ugyanezt eljátszotta anno a Puskásban a svédek ellen a 92. percben, a 93-ban jött Ibra....
Ő inkább már mentálisan jelent sokat, illetve egy-egy klasszis megoldása van, különben inkább fék 85 percen keresztül...gabokocka
Gera a magyar Pirlo.Schleck
kurvára fog ő még nekünk 5 év múlva hiányoznidavemayer
Gerával 50-60 perc után 10-en vagyunk nemzetközi szinten...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Az U20-as szereplésünk lassan egész szépen felértékelődik, szerb-brazil döntő lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Mintha korábban már valaki említette volna az MLSZ patkányságát a hétvégi finn meccsel kapcsolatban. Most az alább belinkelt beszámoló szerint, vagy az MLSZ vagy a finn szövetség hazudik... vagy esetleg a beszámoló írója találta ki az egészet... a fene tudja miért én az eddigi tapasztalataimból kiindulva, valamint ismerve azt a határtalan aljasságot, amit csak itt képesek a saját szurkolóikkal megtenni, én mégiscsak a bmlsz-re tenném a voksom. Az meg, hogy az UEFA-hoz mennek sírni a saját szurkolóik ellen az a legalja mindennek, nem is tudom kommentálni...
 ultrasliberi.hu/a-finn-szovetseg-biztonsagi-igazgatoja-your-fuckin-hungarian-football-federation/
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ez a Dzsudzsák -> Hertha vonal tetszene.
Következő lépésben az OTP lesz a főszponzora a berlinieknek, majd Dárdai hosszabbít a bmlsz-nél az EB végéig kijutás esetén 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Csá Reina

Hello Ulreich

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
szerintem jó ez a Copa, kimondottan szép gólok születnek, nem is kevés.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 977
gondoltam megosztom a velemenyem, h nekem tet nelkuli igy (konkretan a vb selejtezoben oda-vissza jatszanak egymassal) es izgalmasabb lenne ha a concacaf zona bekapcsolodna.
Illetve a meghivasos dolog is fura nekem.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Lehet,hogy 11gol, de 20eve sem hozott lazba.ZoliMP
jó. ha nem nézed, és nem is érdekel, akkor miért koptatod a billentyűzetet?
(nem lebaszás, csak érdekel)
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 977
Lehet,hogy 11gol, de 20eve sem hozott lazba.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel a copa americaval nem tudok mit kezdeni.
Annyira nem köt le😊
Jó lenne egy olyan vaidal ahol észak és közép amerika is részt vesz.

Igazából még olyan nagy értéke sincs sincs 😕ZoliMP
Ja, olyan béna meccsek vannak, most is két meccs, és csak 11 gól, de gyenge😉 😛
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Mondjuk azon kívúl jó megoldása nem sok volt.
Akkor konkrétan agyfaszt kaptam, amikor létszámfölényben a 16-osnál odaívelte a senki földjére. Ugyanezt eljátszotta anno a Puskásban a svédek ellen a 92. percben, a 93-ban jött Ibra....
Ő inkább már mentálisan jelent sokat, illetve egy-egy klasszis megoldása van, különben inkább fék 85 percen keresztül...gabokocka
Gera a magyar Pirlo.Schleck
kurvára fog ő még nekünk 5 év múlva hiányozni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk azon kívúl jó megoldása nem sok volt.
Akkor konkrétan agyfaszt kaptam, amikor létszámfölényben a 16-osnál odaívelte a senki földjére. Ugyanezt eljátszotta anno a Puskásban a svédek ellen a 92. percben, a 93-ban jött Ibra....
Ő inkább már mentálisan jelent sokat, illetve egy-egy klasszis megoldása van, különben inkább fék 85 percen keresztül...gabokocka
Gera a magyar Pirlo.

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Biztos én vagyok elfogult, de a csapat 85%-nak nem volt épkézláb megoldása. A svédek ellen meccset meg hagyjuk, mert köze nem volt hozzá...
Lehetne mondani, hogy bent meg nem érkezett senki, nem támadtuk meg az ívelni készülő játékost, ja és megye 3-ban nem pattan át úgy labda a 45 éves mozgássérült belső védőn, mint anno akkor..
Fék basszus... az 😀JC6
ennyi erővel kantajózsit is be lehetne rakni vagy 10 éve folyamatosan.
Olyan okok miatt nem rakta be soha senki amik Gerára is jellemzőek. Sőt, nem kérdés melyikük a jobb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 977
Ezzel a copa americaval nem tudok mit kezdeni.
Annyira nem köt le😊
Jó lenne egy olyan vaidal ahol észak és közép amerika is részt vesz.

Igazából még olyan nagy értéke sincs sincs 😕
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Mondjuk azon kívúl jó megoldása nem sok volt.
Akkor konkrétan agyfaszt kaptam, amikor létszámfölényben a 16-osnál odaívelte a senki földjére. Ugyanezt eljátszotta anno a Puskásban a svédek ellen a 92. percben, a 93-ban jött Ibra....
Ő inkább már mentálisan jelent sokat, illetve egy-egy klasszis megoldása van, különben inkább fék 85 percen keresztül...gabokocka
Abszolút egyet kell értsek, pedig imádom Zolit. Rendszeresen rajta lassulnak le az akciók. A labdafelpörgetéseitől konkrétan agyf*szt kapok már. Nyilván van 1-2 nagyszerű megmozdulása meccsenként, de ennyi...

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
A copa american egyáltalán nemléphet pályára Luis? Eléggé le vagyok most maradva ..balazs799
egyáltalán nem.
9 meccs nemzetközi eltiltása van, és ez az első hivatalos sorozat a vb óta (ugye erre nincs selejtező). itt maximum 6 meccset tölthet le a csapat eredményétől függően, tehát a 2018-as vb-selejtezőkből is ki kell hagynia 3-6 meccset.slowmotion
Köszönöm, arra emlékeztem én is, hogy 10 körül kapott eltiltást, de nem is jutott eszembe, hogy még egy se telt le.balazs799
mondom, az a szívás, hogy a dél-amerikaiaknál négy évente egy sorozat van (a vb-selejtező), mert annyira kevés ország van arrafelé, hogy a Copára még importálni is kell csapatokat, hogy kilegyen a létszám...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Biztos én vagyok elfogult, de a csapat 85%-nak nem volt épkézláb megoldása. A svédek ellen meccset meg hagyjuk, mert köze nem volt hozzá...
Lehetne mondani, hogy bent meg nem érkezett senki, nem támadtuk meg az ívelni készülő játékost, ja és megye 3-ban nem pattan át úgy labda a 45 éves mozgássérült belső védőn, mint anno akkor..
Fék basszus... az 😀