Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛 😀

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az egy dolog, hogy sok a sérült, de hogy Pep szétverte ezt a csapatot az tuti. Semmi elképzelés, csak toszogatják a labdát és összevissza rohangálnak védekezés címszóvalflzoli
Gratulálok ezt is sikerül Pep nyakába varrni........... Most tényleg Messi jelentette a különbséget aki kb 75 percig sokat nem csinált amennyire én láttam (inkább csak a második félidőt), erre meg szinte lehetetlen készülni.

Neki csak egy Robben meg egy Ribery hiányzott ugyan mi az.....

Simán egy 0-0-s meccs volt ha nincs az argentin zseni. Magam is csak titokban reménykedtem egy 2-0 ban, főleg a játék képét látva, remélem ez így már meglesz.

A másik oldalról meg jön a Juve és akkor éltem legnyugodtabb és egyben legvidámabb szívvel való BL döntőjét nézhetem két kedvenc csapatommal.dande
nem tudom hogy az Pep hibája-e vagy sem, de hogy minden egyes kontra lehetőségnél egy-érintő (pöcifocival) akarunk érvényesülni az nagyon felhúzott. A tizenhatos körüli tanácstalanságot meg már megszoktuk.gamerkr
Mondjatok egy olyan meccset amit a Bayern úgy húzott be, hogy nem volt brutális erőfölényben a másikkal szemben (értsd ki-ki meccs). Szép és jó ez a sokpasszos játék az előretolt védelemmel. De ahhoz nem ártana mondjuk 2 értelmes védő. Xabi és Schweinsteiger nagyon nagy királyok még mindig, de lassúak, kell melléjük egy futóbolond. Di Maria mennyivel jobban nézne ki itt mint a kalácsképű nők hazájában... A Rib-Rob-Lewa hármas penge, ha éppen nem sérült senki.

Úgy nézz ki a két spanyol csapat 2 év alatt rendesen beárazza a bajorokat

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az egy dolog, hogy sok a sérült, de hogy Pep szétverte ezt a csapatot az tuti. Semmi elképzelés, csak toszogatják a labdát és összevissza rohangálnak védekezés címszóvalflzoli
Gratulálok ezt is sikerül Pep nyakába varrni........... Most tényleg Messi jelentette a különbséget aki kb 75 percig sokat nem csinált amennyire én láttam (inkább csak a második félidőt), erre meg szinte lehetetlen készülni.

Neki csak egy Robben meg egy Ribery hiányzott ugyan mi az.....

Simán egy 0-0-s meccs volt ha nincs az argentin zseni. Magam is csak titokban reménykedtem egy 2-0 ban, főleg a játék képét látva, remélem ez így már meglesz.

A másik oldalról meg jön a Juve és akkor éltem legnyugodtabb és egyben legvidámabb szívvel való BL döntőjét nézhetem két kedvenc csapatommal.dande
nem tudom hogy az Pep hibája-e vagy sem, de hogy minden egyes kontra lehetőségnél egy-érintő (pöcifocival) akarunk érvényesülni az nagyon felhúzott. A tizenhatos körüli tanácstalanságot meg már megszoktuk.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Egyébként undorító ami itt zajlik. Miért nem lehet visszarakni NB2-be, aki nem teljesíti a feltételeket???NB2
Két csapatos mb1-et akarsz? 😊 ilyen a tipikus kompromisszumspirálbaggio
Nem is rögtön kéne, de kb 3 év alatt meg lehetne tanítani a csapatokat, hogy addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér. Persze lehetnek nem várt csődök, benne van a pakliban, külföldön is tűntek már el klubok, de nálunk a TAO és a közvetítési pénzekkel egész jól tervezhető ám a szezon.

Miért nem lehet visszarakni NB2-be, aki nem teljesíti a feltételeket???NB2
Mindent magadnak akarsz? 😀Schleck
Én leszek a kiscsányi😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
A digis szpíkernek szeretettel:


Jéghoki néztem, de a 3 gólt élőben láttam, de nem ért meglepetés az eredményt illetően. A Barca nagyon jókor kezdett formába lendülni. Nagyon meglepődnék ha a Bayern innen felállna, ahhoz sok mindennek kéne összejönni.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egy dolog, hogy sok a sérült, de hogy Pep szétverte ezt a csapatot az tuti. Semmi elképzelés, csak toszogatják a labdát és összevissza rohangálnak védekezés címszóvalflzoli
Gratulálok ezt is sikerül Pep nyakába varrni........... Most tényleg Messi jelentette a különbséget aki kb 75 percig sokat nem csinált amennyire én láttam (inkább csak a második félidőt), erre meg szinte lehetetlen készülni.

Neki csak egy Robben meg egy Ribery hiányzott ugyan mi az.....

Simán egy 0-0-s meccs volt ha nincs az argentin zseni. Magam is csak titokban reménykedtem egy 2-0 ban, főleg a játék képét látva, remélem ez így már meglesz.

A másik oldalról meg jön a Juve és akkor éltem legnyugodtabb és egyben legvidámabb szívvel való BL döntőjét nézhetem két kedvenc csapatommal.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
azt kell mondjam kellemes meglepetés volt mindkét elődöntő, ahhoz képest hogy első meccsek voltak volt foci is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Jó is, ha a Barca kifocizza magát, mert a legfrissebb hírek szerint a spanyol szövetség a tv-s jogdíjak körüli viták miatt felfüggesztette a bajnokságot 😊baggio
Mennyeiben hol látsz ilyet? 😊petey
Ott min és miért menne a vita? Minden forint talált pénz.baggio
poén volt

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Jó is, ha a Barca kifocizza magát, mert a legfrissebb hírek szerint a spanyol szövetség a tv-s jogdíjak körüli viták miatt felfüggesztette a bajnokságot 😊baggio
Mennyeiben hol látsz ilyet? 😊petey
Ott min és miért menne a vita? Minden forint talált pénz.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na már azt hittem, hogy még hosszabbít annyit hogy meg legyen a négy. Viszlát jövőre 😊

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
ez a 3. nagyon nem kellett volna, de így ennyi sérüléssel ez eldőlt ... majd talán jövőre
szerk.: bár mind1 a visszavágó, de azért remélem mi is kapunk ilyen hazai pályát a bírótól ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az egy dolog, hogy sok a sérült, de hogy Pep szétverte ezt a csapatot az tuti. Semmi elképzelés, csak toszogatják a labdát és összevissza rohangálnak védekezés címszóval

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Jó is, ha a Barca kifocizza magát, mert a legfrissebb hírek szerint a spanyol szövetség a tv-s jogdíjak körüli viták miatt felfüggesztette a bajnokságot 😊baggio
Mennyeiben hol látsz ilyet? 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Jó is, ha a Barca kifocizza magát, mert a legfrissebb hírek szerint a spanyol szövetség a tv-s jogdíjak körüli viták miatt felfüggesztette a bajnokságot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na indulhat a felszopás LOL, szép picksix volt , akárki is jegyezte.gamerkr
Mert indokolatlan. 😀 Boateng. 😀Schleck
igen, ő tetszhalott szerepét vállalta 😀

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
Boateng nem tudta milyen rendezvényen van, gondolta akkor lepihen

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na indulhat a felszopás LOL, szép picksix volt , akárki is jegyezte.gamerkr
Mert indokolatlan. 😀 Boateng. 😀

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na indulhat a felszopás LOL, szép picksix volt , akárki is jegyezte.

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
schade schade

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
most már minden bayern münchen szabálytalanságra sárgát fog adni??? mascherano meg büntetlenül rugdoshat embereket???csebi
mi aligha kapunk majd ilyen hazai pályát az Allianz-ban. De legalább nem spanyol a spori 😊gamerkr
lassan tiszteletbeli, kap díszpolgári címet Barcelonában ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
most már minden bayern münchen szabálytalanságra sárgát fog adni??? mascherano meg büntetlenül rugdoshat embereket???csebi
mi aligha kapunk majd ilyen hazai pályát az Allianz-ban. De legalább nem spanyol a spori 😊

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
most már minden bayern münchen szabálytalanságra sárgát fog adni??? mascherano meg büntetlenül rugdoshat embereket???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
azért az nevetséges, hogy Benatia semmiért sárgát kap, első félidőben meg Rakitic rátapos Alonso bokájára, és még sárgát sem kap ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért nem lehet visszarakni NB2-be, aki nem teljesíti a feltételeket???NB2
Mindent magadnak akarsz? 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Egyébként undorító ami itt zajlik. Miért nem lehet visszarakni NB2-be, aki nem teljesíti a feltételeket???NB2
Két csapatos mb1-et akarsz? 😊 ilyen a tipikus kompromisszumspirál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal