Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
Kicsit belenéztem az észak ír - finnbe, ne legyenek illúzióink, nagyon durva atmoszférája van annak a stadionnak tele örjöngő amúgy is nyugodt észak írekkel. nagyon nem lesz egyszerű ( az sem)...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Egyértelmű, hogy a Koeman féle utat kell követni, lehet butítani a népet szerethető, támadó focival, csak a jelenlegi viszonyok közt nincs realitása. Nyolc pont kell még, abból lehetőleg három Belfastban, és akkor jók lehetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy kíváncsi vagyok kiben látjátok egyáltalán az esélyt, hogy a közeljövőben beépülhetne a válogatottban, és valamennyire előrevinné a támadójátékot. Én szerintem Kanta még mindig elférne a csapatban és legalább barátságos meccseken meg lehetne próbálni.

És bárki bármit mond, csatárposzton abban kell reménykedni, hogy Németh összeszedi magát Amerikában (hátha kap egy kis szteroidot is amit az NFL-ben tolnak) és huzamosabb ideig megragad a kezdőcsapatban. Remélem látta már valaki amúgy játszani, és nem egy oltári nagy parasztvakítás az egész, hogy mondjuk a KFC-be ment el pultosfiúnak a Kansas City helyett...

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
a jelenlegi magyar keret nem alkalmas kb semmire, Pali megoldotta hogy tudjunk védekezni mert ahhoz kb 1 dolog kell fegyelem és rend a fejekben
ennyit tudott hozzátenni amúgy a Herthánál is elvileg

csak ugye egy szar csapat középcsapat lehet ha fegyelmezetten berakja a buszt
nincs jó formában lévő kreatív játékosunk aki egyedül megoldja (az egyedül rész miatt esik ki Stieber)
értelmetlen lenni bárki ellen is nyílt sisakkal támadni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Sztem teljesen jó taktika volt. Igazából nekünk a 0-0 jó volt, a görögöknek nem. Igazából a 2. félidő elején megijedtem, ott éreztem egyedül igazán, hogy a görögök jók, de utána stabilizáltuk a meccset. Koeman-t anno én kedveltem, semmi baj nem volt a keretével, kár, hogy kicsinálták, neki kellett volna időt adni, de ezen már nem lehet változtatni. Ne feledjük, hogy a finnek ellen is nekünk elég az X is, jelenleg el tudom képzelni, hogy akár észak-írországban is nyerhetünk. Azért az is megér egy misét, hogy átjáróház volt a védelmünk korábban, míg most ha szélen meg is bontanak minket, középen olyan szinten rombolunk, hogy az ellenfélnek esélye sincsen, ilyet egy magyar válogatottól régen láttam, és igenis a 4 meccsen 1 kapott gól nagyon szép eredmény (ugye Bukarestben kaptuk azt az egy gólt)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Minden meccs más és más.
Azért mert Feröer nyerni tudott Görögországban, még nem lett jobb csapat a helléneknél.
A jelenlegi magyar keret arra alkalmas, hogy védekezzünk és bízzunk benne, hogy találunk egy gólt. Álmodozhatunk arról, hogy felmegyünk három csatárral és lefocizunk mindenkit, csak ne lepődjünk meg, ha nyolc a vége...

Ha a finnek ellen is tudjuk hozni legalább a döntetlent, egész jól fogunk állni, mert az észak-írek sem fognak ám mindenkit megverni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
Megbocsásson a világ de ezt az X-t semmilyen szinten nem tudom sikerként elkönyvelni. Szánalmas volt az egész. Azért ennél sokkal többet vártam volna már játékban, de hát lehet nem is akartunk játszani. Szalait meg remélem elfelejtjük. Nikolics az alatt a kevés idő alatt többet tett. Egy épkézlábnak mondható támadásunk nem volt........ az baj, hogy ettől is mi leszünk a császárok......dande
Megint kezdünk átesni a túloldalra. Nem tudod elkönyvelni sikernek ok, akkor ne tedd ,de a Görögöket kvázi ezzel kiejtettük az Észak-Írekkel meg szvsz csak elboldogulunk majd.
Többet vártál játékban? Miért, mire fel ? El lett előre mondva Pali által is, illetve ha láttad vagy hallottad mit játszanak mostanában a csapatai akkor semmi meglepetés nem érhetett. Ő felszabott egy taktikát ami stabil brusztolós játékra megy, illetve egy-két ellentámadásból beakadhat egy gól. Beakadhatott volna? Simán, volt 2-3 szép lövés, Nikolics és Gera is 7 m-ről felé csapta erről is Pali tehet?
Eddig azért volt rinya mert senki nem stabilizálta a védelmet, most azért megy a rinya mert stabil a védelem és nincs előre játék...
Előrejátékot perpill 2 embertől lehet várni Gera és Dzsudzsi esetleg Stieber de neki ebben a keretben nehéz lesz. Ha nekik nem megy cseszhetjük. Szalai bár padozott volna mert gyenge, nincs játékban nem meglepő. A középpálya magyar szinten nem rossz, de ez már nem magyar szint.
Nem verem a földhöz a seggem, hogy lehoztunk itthon egy 0-0-t, de sokkal jobb helyzetben vagyunk mint a görögök.
Persze Itthon Románia , Idegenben Észak Írország és Finnország egyik sem sétagalopp 7 pont kéne, akkor az utolsó meccsre úgy mehetünk Görögországba hogy 2. vagy 3. vagyunk. Ilyen jó helyzetben azért eddig még nem nagyon voltunk.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekem csak az a furcsa, hogy így, hogy dárdai a captain a közvélemény mennyire elfogadó a bunker focival kapcsolatban, bezzeg koemant aki ugyanerre gyúrt ( egy 5ször erősebb csoportban ) annó mindenki majd minden meccs után máglyára akarta küldeni az ilyen játék miatt. ( mondjuk én akkor is kiálltam mellette, mint most is, ez a keret erre alkalmas, nem többre )peach
Talán mert most a hangadó "a magyar edzőszakma krémje" (lásd Mezey, Bognár, Csank, Détári....) takarékra van állítva és szerencsére kikopni látszanak a médiából. Plussz a pöcegödör valódi összetartó közege, mondhatni a lé a szilárd testek között, a Nemzeti Sportnak és társainak ki van adva a visszafojtó ukáz. Na nem mintha egyébként túl nagy hasznuk lenne....

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Fulham-Puskás Akadémia, Videoton, Lech Poznan, Apoel Nicosia-Csangcsun Jataj, Watford, Hamburg, Fradi, Dinamo Moszkva-Hoffenheim
vs.
Udinese-Leverkusen, Dortmund, Roma, Roma-Udinese, Schalke, Benfica, Verona, Genoa-Paok

Aki szerint a döntetlen nem egy jó eredmény, az egy hülye.Schleck
De akkor miért utolsók a csoportban? 😊

Nekem csak az a furcsa...peach
Én minden magyar válogatott edzőnek szurkolok (legyen Egervári vagy bárki, max elismerem, hogy hülye az egészhez), de kétségtelen, hogy Palinál hatalmas a türelem a szurkolóknál. Biztos a trollfoci miatt😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Fulham-Puskás Akadémia, Videoton, Lech Poznan, Apoel Nicosia-Csangcsun Jataj, Watford, Hamburg, Fradi, Dinamo Moszkva-Hoffenheim
vs.
Udinese-Leverkusen, Dortmund, Roma, Roma-Udinese, Schalke, Benfica, Verona, Genoa-Paok

Aki szerint a döntetlen nem egy jó eredmény, az egy hülye.Schleck
ez aztán az érvelés...

gondolom a feröeriek, észak írek, románok, meg a barca-real-bayern hármasban húzóemberek, így egyáltalán nem meglepő, hogy nyerni tudtak ellenük

ha ez jó eredmény, akkor mégis kik ellen fogunk nyerni? melyik meccs lesz az, amikor úgy megyünk fel a pályára, hogy majd most győzelemre játszunk? semelyikre? mindenhol játszunk az x-re (=nulla bekapott gólra), aztán vagy elég a 3. helyre vagy nem?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Fulham-Puskás Akadémia, Videoton, Lech Poznan, Apoel Nicosia-Csangcsun Jataj, Watford, Hamburg, Fradi, Dinamo Moszkva-Hoffenheim
vs.
Udinese-Leverkusen, Dortmund, Roma, Roma-Udinese, Schalke, Benfica, Verona, Genoa-Paok

Aki szerint a döntetlen nem egy jó eredmény, az egy hülye.Schleck
Pontosan.Es akkor a jatekpercekrol nem is ejtettünk szót.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
Nekem csak az a furcsa, hogy így, hogy dárdai a captain a közvélemény mennyire elfogadó a bunker focival kapcsolatban, bezzeg koemant aki ugyanerre gyúrt ( egy 5ször erősebb csoportban ) annó mindenki majd minden meccs után máglyára akarta küldeni az ilyen játék miatt. ( mondjuk én akkor is kiálltam mellette, mint most is, ez a keret erre alkalmas, nem többre )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Szerintem örüljünk neki, hogy a korábbi libafos erősségű védelmünket fel tudta hozni elfogadható szintre. Amióta Dárdai a kapitány hol látunk olyat, hogy a 2. percben gólpasszt adunk az ellenfélnek vagy hogy az utolsó 10 percben kapunk kettőt és nyert helyzetből bukunk egy meccset? Azóta 4 meccsen kaptunk 1 gólt és nem rajtunk röhög fél Európa, amikor megnézik az Eurosporton a WATTS-ot. Már ez is fejlődés.
Az meg egyértelmű, hogy nem Dárdai fogja 25-35 éves korukban megtanítani a játékosokat focizni és technikásan támadni. Ő max gyakoroltatni tudja őket, ami édeskevés. Jobb anyag kell a keze alá és azután lehet sikert remélni, szarból nem lehet várat építeni.
Az EB-re való kijutás sorsa meg sajnos már akkor megpecsételődött, amikor Pintér lett kinevezve. Hol tartanánk, ha még mindig ő lenne a kapitány és ugyanaz a fos védelmünk lenne, mint volt? Feröer biztos örült volna az ajándék 3 pontnak...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na jo, de ilyen alapon a gorogok se nyertek volna EB-t '04-ben.
Nem mindig a jobb (erokbol all) csapat nyer.

Nem kell felreerteni, nem mondom hogy (nagy) favoritok voltunk.. de ez eleg kifogasszagu magyarazat.
Pont ezert van az a poszt is hogy "edzo"...Igor
És egy edző annyit tud csinálni, hogy kiegyenlítse az erőviszonyokat egy döntetlen körüli állapotra, ahol már csak a nüanszok döntenek. Ez a görögöknek szerencsésen jött ki 2004-ben, nekünk is a finnek ellen. Ma nem, ennyi történt.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na jo, de ilyen alapon a gorogok se nyertek volna EB-t '04-ben.
Nem mindig a jobb (erokbol all) csapat nyer.

Nem kell felreerteni, nem mondom hogy (nagy) favoritok voltunk.. de ez eleg kifogasszagu magyarazat.
Pont ezert van az a poszt is hogy "edzo"...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fulham-Puskás Akadémia, Videoton, Lech Poznan, Apoel Nicosia-Csangcsun Jataj, Watford, Hamburg, Fradi, Dinamo Moszkva-Hoffenheim
vs.
Udinese-Leverkusen, Dortmund, Roma, Roma-Udinese, Schalke, Benfica, Verona, Genoa-Paok

Aki szerint a döntetlen nem egy jó eredmény, az egy hülye.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
ó már megint a magyar neurózis... az észak-írek aztán tényleg hülyére verték a csoportot, csak döntetlenre vedd pintérek elleni meccset, és majdnem ugyanott tart a két válogatott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
azért vegyük már észre, hogy ez a görög válogatott kriminálisan gyenge... ha őket nem tudjuk megverni otthon(!), akkor mégis mit akarunk majd a románok, észak írek ellen, de még a két idegenbeli finn-görög sem lesz sima...

miért a 3. hely a cél, mikor a többi csoportban az Albánokat kivéve, mindegyik csapat (aki 3. helyen áll) ellen minimális továbbjutási esélyeink lennének

véleményem szerint az EB-re csak 1-2. hellyel tudunk kijutni, a mai meccsel viszont nagyon messzire kerültünk ettőlZERO_L
Románok ellen pedig idegenben lett döntetlen, akkor az mire elég a finnek, északírek stb ellen. Egy meccsből következtetést levonni a többi meccsre, pont semmi értelme nincsen.

Ezen a meccsen nem szabadott kikapni, és ez teljesült.

2 dolog amit szerintem meg kell jegyezni:
- Görögöknek alapból nehéz gólt rúgni, nekünk olyan szempontból nem volt szerencsénk, hogy új edzővel jöttek erre a meccsre, akit (még) nem akarnak megbuktatni.
- Építkezni csak úgy lehet, hogyha biztos védelem van, ez pipa, hiszen 4 meccs alatt kaptunk 1 gólt. Ahhoz hogy a támadásokban is lássunk előrelépést, ahhoz sokkal több idő kell (kontrák ez alól kivétel, mert azt rövidebb idő alatt elfogadható szintre lehet hozni)

És még egy dolog, nem hiába játszanak a mi játékosaink olyan klubokban amilyenben, és az ellenfeleknél nem hiába játszanak sorban topligákban. Ezek után irreális elvárás lehet az, hogy majd a magyar focisták lefocizzák az aktuális ellenfelet. El kell fogadni hogy ez az alapanyag és ebből kell a lehető legjobbat kifőzni, de ez nem az, hogy látványos játékkal lefocizzuk az ellenfelet.ervinator
jobb csapat ellen idegenben az x nem rossz, ha ezt a tegnapi teljesítményt idegenben hoztuk volna én sokkal pozitívabban viszonyulnék a meccshez (nem azt mondom, hogy azzal maximálisan elégedett lettem volna), de így csak olyan meccsekre görgetjük a fontos pontok megszerzését, ahol véleményem szerint ennél sokkal nehezebb lesz nyerni
itthon van a kötelező 3pont a feröeriek ellen, a másik a románok, ami megint lutri és a többi mind idegenben lesz, ahol gondolom megint nem mi fogunk kezdeményezni

ez nem egy meccsből levont következtetés, a románok elleni második félidőn kívül, komoly támadóerőt ez a csapat nem mutatott(nem német-spanyol-francia szinten, egy harmadik kalapos szinten se), se a finnek, se a feröeriek(!!!!) ellen, se most


az észak írek, mivel tudnak többet? Ők miért tudják hülyére verni a csoportban lévőket, mi miért nem?
A mostani EB selejtező, a megnövelt létszámmal és azzal, hogy az első kalapos görögök évtizedes mélységben vannak, plusz hogy mi második kalaposak voltunk, az ahogy az angol mondja "once in a lifetime opportunity" és mi képtelenek vagyunk élni vele
mert minket mindig ver a sors, mondogatják állandóan, de amikor a csillagok állása végre egyszer nekünk kedveznek, akkor vagyunk akkora pancserek, hogy lábon lőjük magunkat


és ki beszél itt látványos futballról, lefocizásról... alig vannak normális, KIDOLGOZOTT akcióink, a leggyengébb csoportban(!!!!) azon görcsölünk, hogy legalább egy gólt összehozzunk, bármelyik másik csoportban minimum van 3 csapat, amelyik simán jobb vagy azonos szintet képvisel mint az a román csapat, amelyik veretlenül vezeti a csoportunkat, de mi még itt is 3. helyre játszunk...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Belgium U19-es labdarúgó-válogatottja 2-0-ra legyőzte Svédországot szombaton. A belgák második találatát a mindössze 17 esztendős Marco Weymans szerezte, aki kihasználta, hogy a kapus a kelleténél jóval kijjebb állt a kapujából.
 sport.hir24.hu/foci-eredmenyek/2015/03/29/sajat-terfelerol-lott-golt-a-belga-tini/
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A helyszínről nézve elég lagymatag benyomást keltett a csapat, nem is nagyon volt ötlet az előrefele játékban. Ultrák ide, ultrák oda, nem volt azért rossz hangulat a stadionban. Mondjuk a Grupama akkusztikája elég érdekes, hiába egy romhalmaz a Puskás, a maga nagyobb méretével és nyitott terével jobban terjedt a hang valahogy.

Magáról a meccsről: Fiola nem nagy eresztés, támadásban semmi pluszt nem nyújtott. A tutit megoldja, ami még így is nagy szó. Leandro szintén zenész. Elek,Juhász és Kádár jól dolgozott. Tőzsér alibizett végig. Stiebert úgy nyomták el mint a csikket, alkalmatlan az a testalkat a profi footballra. Nem tudom mért nem pakolnak rá jó pár kiló izmot....
Az látszik, hogy Gera és Dzsudzsák az ész ebben a csapatban. Ma nekik sem ment igazán, de ők legalább próbáltak alkotni valamit támadásban. Szalai szánalmas volt. Oké, hogy nem könnyű 2 torony mellett vergődni, de néha azért igazán passzolhatott volna jó helyre is.
Cserék: Pintér szerintem mindig hozott egy tűrhető átlagot, bőven elfér ő a keretben Elek mellett/cseréjeként a továbbiakban is. Nikolics csak a megszokott, küzd, hajt, de fejben nem egy túl erős játékos. Nem véletlen, hogy még mindig a mennyeiben rúgja a bőrt. Ha egy domináló, sok helyzetet kidolgozó csapatban van, akkor 3-4 helyzetből bever jobb napjain 1-2 gólt, de a válogatottban ez pont semmire sem jó. Na nem mintha lenne jobb alternatíva mostanában

...Azért most nagyon elférne egy bomba formában lévő Rudolf oda előre. Volt időszak, amikor messze a legjobb splíer volt a válogatottban és a Debrecenben is, aztán abból sikerűlt lesüllyednie ebbe a híg f*s ETO szintre

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 410
apró szépséghiba, hogy a 3. hely elérése csak arra lesz jó hogy konzerválja ezt a szart, (magyarfoci) és még pár évig ne történjen érdemi változás + arról harsoghat majd megint a lakájmédia', "hogy jó úton járunk"+"elindult a magyar foci végre felfelé", "a pozitív eredményeket nem kell megmagyarázni" stb.stb ...hallottuk már ezerszer, pedig valójában csak 1 módosítás történt, hogy a 3. hely is ér valamit.(ezért a pozícióért már régebben is versenyben voltunk nem egyszer most+ véletlenül pont kifogtuk a görög válságot.)

Mellesleg szvsz ezzel a csapattal/kerettel pont ezt lehet játszani, és ennek a felismerése az egyetlen igazi előrelépés ami történt. (pár játékos(+poszt) még nincs meg, de a ki-ki meccseken ebben a csoportban most már ez akár elég is lehet.) Csak küzdjenek meg érte ! (ha már focizni nem tudnak)
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
azért vegyük már észre, hogy ez a görög válogatott kriminálisan gyenge... ha őket nem tudjuk megverni otthon(!), akkor mégis mit akarunk majd a románok, észak írek ellen, de még a két idegenbeli finn-görög sem lesz sima...

miért a 3. hely a cél, mikor a többi csoportban az Albánokat kivéve, mindegyik csapat (aki 3. helyen áll) ellen minimális továbbjutási esélyeink lennének

véleményem szerint az EB-re csak 1-2. hellyel tudunk kijutni, a mai meccsel viszont nagyon messzire kerültünk ettőlZERO_L
Románok ellen pedig idegenben lett döntetlen, akkor az mire elég a finnek, északírek stb ellen. Egy meccsből következtetést levonni a többi meccsre, pont semmi értelme nincsen.

Ezen a meccsen nem szabadott kikapni, és ez teljesült.

2 dolog amit szerintem meg kell jegyezni:
- Görögöknek alapból nehéz gólt rúgni, nekünk olyan szempontból nem volt szerencsénk, hogy új edzővel jöttek erre a meccsre, akit (még) nem akarnak megbuktatni.
- Építkezni csak úgy lehet, hogyha biztos védelem van, ez pipa, hiszen 4 meccs alatt kaptunk 1 gólt. Ahhoz hogy a támadásokban is lássunk előrelépést, ahhoz sokkal több idő kell (kontrák ez alól kivétel, mert azt rövidebb idő alatt elfogadható szintre lehet hozni)

És még egy dolog, nem hiába játszanak a mi játékosaink olyan klubokban amilyenben, és az ellenfeleknél nem hiába játszanak sorban topligákban. Ezek után irreális elvárás lehet az, hogy majd a magyar focisták lefocizzák az aktuális ellenfelet. El kell fogadni hogy ez az alapanyag és ebből kell a lehető legjobbat kifőzni, de ez nem az, hogy látványos játékkal lefocizzuk az ellenfelet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
De tudtam, hogy 0-0-át kell pakolni, most milyen kasza lett volna. Nikolicshoz nem szólok hozzá, mert nem tudnék szépet. Elek nagyot ment, küzdött, hiányozni fog arra az egy meccsre.Gerzsonnak nem lesz szép a búcsúja így, pedig megérdemelné, de ez így csak szenvedés.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Kene egy jo csatar, de nagyon.Blevi
És Gerzson is kevés már ehhez.Felnézni se volt ereje az utolsó 20 percben.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
azért vegyük már észre, hogy ez a görög válogatott kriminálisan gyenge... ha őket nem tudjuk megverni otthon(!), akkor mégis mit akarunk majd a románok, észak írek ellen, de még a két idegenbeli finn-görög sem lesz sima...

miért a 3. hely a cél, mikor a többi csoportban az Albánokat kivéve, mindegyik csapat (aki 3. helyen áll) ellen minimális továbbjutási esélyeink lennének

véleményem szerint az EB-re csak 1-2. hellyel tudunk kijutni, a mai meccsel viszont nagyon messzire kerültünk ettől



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/