Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 021 — nabege2@yahoo.com
remélem a Bayern nem támad fejetlenül, simán lehet 4 gólt lőni a Barkának😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
 www.espnfc.com/club/bayern-munich/132/blog/post/2444505/pep-guardiola-retains-bayern-munich-faith-raf-honigstein

"Modern football is drenched in nostalgia but it has no memory."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Ez kicsit sántít mert a barca is meg a bayern is nyert bajnokságot és bl-t is az előtte lévő rezsimmel is. Én egy ilyen mancity féle bandára gondolok az ő esetében, ahol nincs egy kialakított és évek óta jól működő stílusa a csapatnak, "csak" 1-1 kiugró jó eredménye. Na ha ott kezdene építkezni és verné bucira a világot pár év múlva egy full általa teremtett filozófiával sztem végképp nem lehetne belekötni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Guardiolának szvsz az hiányzik a pedigréjéből, hogy egy olyan csapattal nyerjen bajnokságot, bl-t amit teljesen ő épített fel. A barcánál ugye reijkard rakta le az alapokat amit ő vitt tökéletesre, a bayernél meg ugyanez a helyzet a heynckessel.peach
Guardiola esetében viszont türelem az nincs, szerintem sokan utálják még azért, mert az összeérett Barcával és a tiki-takával unalomig fokozta a csapat fölényét a pályán.
Így bárhová megy azonnal kellenek a sikerek, nem fér bele hogy évekig kevés vagy sikerek nélkül legyen a csapata. Ha egyből nincs kirobbanó siker és triplázás akkor köcsög kókler, ha meg van bármilyen siker is, akkor azt a csapatot az előd rakta össze. Szóval Guardiola szép (sem) lehet, de okos (pláne) nem.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Gyere haza Pep!

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 021 — nabege2@yahoo.com
1. bár nem rajongok érte, de azért adjuk már meg az esélyt neki, holnap meccs van😊 ha nyesnek egy 4-est 0 kapott góllal akkor mi lesz?😊
2. én is azok közé tartozom akiknek Heynckessel nagyon bejött a BM játéka, gólra törő, gyors, ötletes volt.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 266 — a new hope (again)
Guardiolának szvsz az hiányzik a pedigréjéből, hogy egy olyan csapattal nyerjen bajnokságot, bl-t amit teljesen ő épített fel. A barcánál ugye reijkard rakta le az alapokat amit ő vitt tökéletesre, a bayernél meg ugyanez a helyzet a heynckessel.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 458
szvsz akkor fog kiderülni mennyire nagy edző valójában, mikor egyszer majd olyan csapatnál fog dolgozni, amikor nem az övé a legerősebb játékoskeret az adott országbanvagy.a világon😊 ... ráadásul ha egy edzőként semmire sem tartott bukdácsolóLuis Enrique megnyeri a BL-t a bajnoksággal + a spanyol kupával (!)..., az is csak azt mutatja hogy egy Barcelonánál azért ez nem lehetetlen küldetés. A bajoroknál pedig szintén nem megoldhatatlan feladat bajnokságot nyerni kihívók nélkül... (csak szólok előre, hogy nem tartozom a Pep utálók közé, elismerem az eredményeit, de...)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...gdavid
Ne engem osszál, másfél éve mondom, hogy Guardiola egy köcsög.Amadeus91
ne csak siránkozz, mondj alternatívát. ki az, aki szted legyen az edző?csebi
Klopp, Favre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már pedig Guardiloa marad ha tetszik ha nem 😉 😛

 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja_2014_2015/bayern-a-kovetkezo-szezonban-is-itt-leszek-guardiola-2412797

| s jövőre megnyeri a BL-t ha teszik ha nem 😀 |
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 792 — Cowboys fan
Klopp azért vicces lenne 😊

A spanyol vonalat rendesen beárazta Guardiola, így szerintem tuti, hogy visszatérnek a német vonalhoz. (Klinsmann, Sammer, talán Löw...)flzoli
Klinsmann szerintem nem játszik, pontosabban a Bayern nem játszik Jürgennél
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...gdavid
Ne engem osszál, másfél éve mondom, hogy Guardiola egy köcsög.Amadeus91
ne csak siránkozz, mondj alternatívát. ki az, aki szted legyen az edző?csebi
Klopp azért vicces lenne 😊

A spanyol vonalat rendesen beárazta Guardiola, így szerintem tuti, hogy visszatérnek a német vonalhoz. (Klinsmann, Sammer, talán Löw...)

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 792 — Cowboys fan


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...gdavid
Ne engem osszál, másfél éve mondom, hogy Guardiola egy köcsög.Amadeus91
ne csak siránkozz, mondj alternatívát. ki az, aki szted legyen az edző?csebi
biztos Dzsozét akarja
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...gdavid
Ne engem osszál, másfél éve mondom, hogy Guardiola egy köcsög.Amadeus91
ne csak siránkozz, mondj alternatívát. ki az, aki szted legyen az edző?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Top 4 Finishes Since 1992:

Man Utd 22
Arsenal 20
Chelsea 14
Liverpool 13
Man City 5

Newcastle 5
Blackburn 3
Leeds 3
Aston Villa 2
Spurs 2ozibozi
erről az in bruges jutott eszembe (1 perc után)  www.youtube.com/watch?v=4XBYsLM1vNY
ugyanis ha csinálnánk egy olyan statot ami az 5-6. helyről szól ott tuti toronymagasan a T'ham vezetne 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Top 4 Finishes Since 1992:

Man Utd 22
Arsenal 20
Chelsea 14
Liverpool 13
Man City 5

Newcastle 5
Blackburn 3
Leeds 3
Aston Villa 2
Spurs 2
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Erre Mi is X-elünk...vázzz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Lambert egeszen vicces egy Liverpool szintu csapatban...Schleck
Az egész csapat egy kib' nagy vicc, könyörgöm...
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lambert egeszen vicces egy Liverpool szintu csapatban...

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkodom, hogy ha a Pápa és a Hali kieső helyen végez, amire nagy az esély, de az ETO-t kizárják, akkor melyik csapatot kérik fel, helyette? Vajon BigM elintézi, hogy a kicsifia továbbra is Mennyei edző legyen?
A Vasas és Csaba vállalja, aztán a Gyirmót egybesül? És akkor ki esik ki vajon? Hihetetlen izgalmak elé nézünk...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tegnap nagyon nagyot játszott a Valencia, és ha nem Diego Alves véd, kitömött volna a Reál.
De azért érdekes az elmúlt 4 Bernabeuban rendezett Reál - Valencia mind döntetlennel zárult, otthon pedig el el hozzuk néha a 3 pontot. Amunt Valencia!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 942
Erdekesnek igerkezik ha megy a citybe.Nagyobb kihivas ele nez .
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...gdavid
Ne engem osszál, másfél éve mondom, hogy Guardiola egy köcsög.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan


remélem el is takarodik végre a picsába.Amadeus91
Annyira szánalmas, amit előadsz. Amikor két hete bucira vertétek a Portót, akkor miért nem jöttél sírni? Te fritzek fritze...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009


remélem el is takarodik végre a picsába.

criminal lawyer or criminal lawyer?