Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most ez komoyl ,hogy a két madridi klub se igazolhat ???
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
az a baj hogy akkor ennek nem néztél utána
nem BR intézte az igazolásokat hanem egy 5fős "bizottság" amihez BR nyújthatott be neveket de akartak "sztárt" ez lett mario

Ballo besült kurvára, Lambert nem nagyon kapott lehetőséget
Manq elvileg kölcsön volt de ő se játszott
Lovren felemás szezonon van túl csakúgy mint Moreno
Can berobbant
Lallana-Markovic azért a szezon közepén jó volt, aztán sérülések miatt oda a forma nekik is

Origire kiváncsi leszek majd, valamint Ibe is jól mutatkozott be
innen néztem

az igazolások nagy része a jövőnek szólt Lallana és Lambert aki nem kb tinédzser szóval 1 év után nem vonnám le a konzekvenciákat, viszont nem ez volt a legjobb időszakunk az tény

ami zavar hogy nem tudni pontosan melyik igazolást ki akarta (ballon kívül) és így nehéz megítélni BR munkáját valamint neki se lehet könnyű hogy a nyakára hoznak 1-2 játékost

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
de gondolom nem tartott senki BR fejéhez fegyvert, hogy Balotellit leigazolja... nagyon nem jöttek be az igazolások (max Can), ami megint valahol az edző felelőssége

100M font elköltése után egy picit vicces Sturridge sérülésére mutogatni, megvolt a pénz és megvolt a tuti BL is, hogy komolyan igazoljatok és csapatszinten fejlődjetek, ezt nem tudta megoldani BR, kérdés kinek az ötlete volt idehozni ezeket a játékosokat nyáron



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
én adnék BRnek még 1 évet
ha esetleg jönne Klopp akkor rúgnám ki maximum, de egyébként tuti h nemNegritis
ebben az egészben az a legjobb, hogy ha Sturridge nem a tavalyi meccseinek a 40 százalékát játssza le, akkor esetleg most szóba sem kerülne Rodgers menesztése, csak hát lényegében négy meccs után kihagyott 3 hónapot, aztán meg nem sikerült felvennie a ritmust. aztán megint megsérült.
ha csak az idei átlagát hozta volna eddig, az plusz négy-hat gól, ami optimális esetben plusz három-hat pont mindenképpen, és azzal még akár versenyben is lehetnénk a Wenger kupáért. és akkor esetleg az lenne a téma, hogy sikerült egy világszinten top5-ös csatár elvesztését kiheverni (amit nyilván csak egy másik top5-össel lehetne amúgy megoldani, amire meg nincs pénzünk)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
én adnék BRnek még 1 évet
ha esetleg jönne Klopp akkor rúgnám ki maximum, de egyébként tuti h nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
kell egy normális csatár továbbra is, de olyan aki együtt tud élni a játékkal/kerettel és egész évben lehet rá számítaniNegritis
Ehhez csak annyit, hogy Lambertnek nem volt 1 darab jó passza sem a 71. perctől kezdve. Ez nagyon durva.Schlenincs n
Lambert 5-10 percre nem rossz, ősszel nem is ment neki szarul csak játék nélkül nehéz
ő eleve ajándékba kapta a szerződtetést mer hogy nagy szurkolója a csapatnak más indokot nem tudok

nagyon csalódott vagyok a szezon miatt, jövőre mindenkinek át kell gondolnia a dolgokat, mert az utóbbi 1 hónap azért nem bíztató
én mondjuk félek hogy edzőt akarnak buktatni a srácokNegritis
Az a baj, hogy szerintem Kloppra nincs nagy sansz. Pedig ha valaki akkor ő tudna motiválni, és a legjobbat kihozni ebből az alapvetően fiatal csapatból. Rodgers lassan elveszti mindenki bizalmát, de egy másik Hodson vagy stb managernél még mindig jobb.
Én is a váltás mellett állok alapvetően, de félek, hogy ha megy Brandon és nem egy Klopp szintű edző jön, akkor csövörből vödörbe kerülünk csak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
akkor én is belőttem volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 146 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan hogy a Bayern -Dortmund meccsen csak az hagyott ki büntetőt, aki korábban már volt világbajnok? 😀😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
kell egy normális csatár továbbra is, de olyan aki együtt tud élni a játékkal/kerettel és egész évben lehet rá számítaniNegritis
Ehhez csak annyit, hogy Lambertnek nem volt 1 darab jó passza sem a 71. perctől kezdve. Ez nagyon durva.Schleck
Lambert 5-10 percre nem rossz, ősszel nem is ment neki szarul csak játék nélkül nehéz
ő eleve ajándékba kapta a szerződtetést mer hogy nagy szurkolója a csapatnak más indokot nem tudok

nagyon csalódott vagyok a szezon miatt, jövőre mindenkinek át kell gondolnia a dolgokat, mert az utóbbi 1 hónap azért nem bíztató
én mondjuk félek hogy edzőt akarnak buktatni a srácok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a mázlista dortmundot............
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bayern alól kihúzták a talajt :p (Lahm és Xabi is ugyan úgy elcsúzva lőtte fölé a 11-st....)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kell egy normális csatár továbbra is, de olyan aki együtt tud élni a játékkal/kerettel és egész évben lehet rá számítaniNegritis
Ehhez csak annyit, hogy Lambertnek nem volt 1 darab jó passza sem a 71. perctől kezdve. Ez nagyon durva.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
asszem nem bánom hogy nem néztem a meccset
a szezon eleje és a vége keretbe foglalóan pocsék 😕

a keret alapvetően nem lenne rossz, csak van 1-2 indokolatlan alappillér (glen-mario ...) akik valamiért pont ezekben a szakaszokban vannak túljátszatva

kell egy normális csatár továbbra is, de olyan aki együtt tud élni a játékkal/kerettel és egész évben lehet rá számítani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mi ez te? Hogy az életbe tudom még ennyi év után is így elveszíteni a fejemet egy ilyen meccs, ilyen szezon után.kristóf17
úgy látszik, rájöttek, hogy a keret nem elég mély a többfrontos küzdelemhez, így inkább bukják az EL-t is.
nem megoldhatatlan, bár ha a csúzlisok nyerik a kupát, akkor kilenc pontot kell leadni 4 meccs alatt.
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Mi ez te? Hogy az életbe tudom még ennyi év után is így elveszíteni a fejemet egy ilyen meccs, ilyen szezon után.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
valaki nem olvasott arról valamit, hogy angolok nem akarnak-e véletlenül kinevelni egy jó játékvezető generációt?

ez a Probert is akkora f*sz, hogy hihetetlen.

#nemazértmertvezetahállsziti.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Valencia viszont megint jól játszva tért vissza egy kemény meccs után és simán győzött. Komoly verseny alakult ki itt a Sevillaval, de egy jó hajrával még az ATL sem utolérhetetlen.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Dear Luis..."


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
úgy néz ki, a Bournemouth is feljutott a PL-be. örülök nekik. 😊

remélem a harmadik feljutó is szimpatikus csapat lesz.Mikey
nos, nézzük.
a Boro nem lehet, mert elküldte Vargajózsit.
az Ipswich nem lehet, mert elküldte Bajnert.
a többi még képlékeny, de utoljára hatodik helyezett csapat talán a Blackpool volt, amelyik feljutott. azóta is nyögi a PL Charlie Adamet.

szóval szerintem Norwich. (meg persze azért is, mert nekik szorítok második-harmadik-negyedik* helyen Angliában)

* ez csak elméleti lehetőség, mert a Hereford csődbe ment, és felszámolták. majd ha újraalakul, akkor megint szorítok nekik.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
úgy néz ki, a Bournemouth is feljutott a PL-be. örülök nekik. 😊

remélem a harmadik feljutó is szimpatikus csapat lesz.Mikey
Még nem biztos
 twitter.com/CAFCofficial/status/592789244357255168 😀

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
úgy néz ki, a Bournemouth is feljutott a PL-be. örülök nekik. 😊

remélem a harmadik feljutó is szimpatikus csapat lesz.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
fociba teljesítmény nélkül is nagy pénzek vannak ezért mennek oda az "okosak"
vívásban meg evezésben nehéz nyúlni a nincsből 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
végül úgy is fel lehet fogni, hogy a fociba koncentrálódik a sok lenyúlás, így a többi sportágban viszonylag zavartalanul folyhat az érdemi, szakmai munka 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
 www.mifocink.com/?p=5334ZoliMP
igazából olyan szépen ki van emelve a "szurkolói kártya" mizéria hogy a lényegről van aki lemarad és az ez :
"Lehet, ha a futballban az elmúlt években nem azzal lettek volna leginkább elfoglalva, hogyan lehet a legtöbb TAO- pénzt elcsalni, ellopni, elhazudni, akkor a futballunk is előrébb járna, akkor a fiatal futballisták is sikeresebbek lennének."
és a probléma innen fakad, főleg hogy az utánpótlásban vannak a legdurvább dolgok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 942
 www.mifocink.com/?p=5334