Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
és akkor így a Fáy utcában három csapatnak lesznek hazai meccsei? (Vasas, MTK, Újpest) 😀kristof
miért mi lesz a babaházzal? azt is fel kell újítani?máris?davemayer
Nem, ott a bérleti szerződéssel megy a kavarás, de igazából csak zsarolják vele a belga tulajt, hogy hátrább az agarakkal. A Pancho arénát kell felújítani!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
és akkor így a Fáy utcában három csapatnak lesznek hazai meccsei? (Vasas, MTK, Újpest) 😀kristof
miért mi lesz a babaházzal? azt is fel kell újítani?máris?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
és akkor így a Fáy utcában három csapatnak lesznek hazai meccsei? (Vasas, MTK, Újpest) 😀
több mint 9 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
nem úgy van hogy akkor nb2ből jöhetnek fel többen?Negritis
De, pontosan így van.Tony
Elméletileg, viszont a licence-ekkel való cserebere nem lenne újkeletű dolog... Amit nem értek még, hogy az MTK papíron Kispestről Angyalföldre költözik, na de nem pont azért kell felújítani azt a stadiont, mert nem alkalmas mb1-es meccsek fogadására?baggio
Szerintem azt nyáron újítják fel MB1 kompatibilisre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
nem úgy van hogy akkor nb2ből jöhetnek fel többen?Negritis
De, pontosan így van.Tony
Elméletileg, viszont a licence-ekkel való cserebere nem lenne újkeletű dolog... Amit nem értek még, hogy az MTK papíron Kispestről Angyalföldre költözik, na de nem pont azért kell felújítani azt a stadiont, mert nem alkalmas mb1-es meccsek fogadására?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
nem úgy van hogy akkor nb2ből jöhetnek fel többen?Negritis
De, pontosan így van.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Mészöly Géza->Haladás=NB2.JC6
Úgy is, ha a Győr és a Pápa nem kap NB1-es licenszt?Sobri Jóska
nem úgy van hogy akkor nb2ből jöhetnek fel többen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 378 — #NoStress
Mészöly Géza->Haladás=NB2.JC6
Úgy is, ha a Győr és a Pápa nem kap NB1-es licenszt?

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mészöly Géza->Haladás=NB2.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
2-1 idegenben, nem rossz a Realnak, idegenben gólt lőttek, a különbség nem sok szvsz simán tovább mehetnek, kínosabb lenne, ha Madridban nyert volna a Juve. Viszont le a kalappal a zebrák előtt, nem semmi mentalitást mutattak tegnap. Remélem jövő hétre is megmarad ez a felfogásuk és a Real is felnő hozzájuk, mert akkor nagyon jó meccs lesz (ellenkező esetben szerintem többet lesznek a játékosok a földön fájlalva valamijüket, mint két lábon).
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Igy meg akarmi is lehet. 😀
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 942
A Juve az elso golja elott jol eldugta a labdat.Szepen passzolgattak egy ideig ugy h a Real nem is ert labdaba.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Szeretném megköszönni a védelemnek, hogy továbbra sem képesek 2 egymás követő meccset ordító hibák nélkül lehozni . Illetve szeretném megköszönni a Juvénak hogy nem használtak ki minden faszságot, így még van esélyünk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnn!!!!

Nem reméltem, hogy ennyire partiban leszünk de megvan, szuper. Holnap pedig teljesen nyugodt szívvel nézhetem. Persze a Barcának jobban örülnék de most elviselem a Bayern jó eredményét is.

Ritkán van ilyen, hogy 4-ből 3 csapatnak tudok drukkolni a végső sikerért, tán összejön 😀

Forza Juve!!!! Most jó, hogy a bajnokság már megvan!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 009 — nabege2@yahoo.com
Fel nem foghatom, hogy 1-1-nél miért támadott így ki a Real???
Ez a Juve beáll majd 11 emberrel és néha kontrázik. Azokat meg veszélyesen. A játék képe alapján (meg mert a Realnak szurkoltam 😀 ) X igazságosabb lett volna. De ugye gólra játsszák😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!


A magyar profi bírók egyike 😀

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 454
A Bayern egy picit bekavar ezzel, hogy megnyerte a bajnokságot. Most pl a Bayernek ajándékozott 3 pontot, 2 hét múlva meg a kiesés ellen küzdő Freiburghoz megy...NB2
az semmi, de a jövő héten a fizetés nélküli győriekhez mennek a 'mindenáronbentmaradunk' szombathelyiek ... az lesz vicces 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 009 — nabege2@yahoo.com
A Bayern egy picit bekavar ezzel, hogy megnyerte a bajnokságot. Most pl a Bayernek ajándékozott 3 pontot, 2 hét múlva meg a kiesés ellen küzdő Freiburghoz megy...
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
jó ez a sevilla real

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
egész érdekes harc lett ez a Rayo-Valencia (szó szerint), a bírónak egész frankón kicsúszott a kezéből a meccs.
az előbb azért állított ki egy valenciait, mert a kapus adott neki egy alkarost, a csávó meg elgáncsolta - a kapus meg eljátszotta a nagyhalált. utána meg egy frankó fejre célzott vállas volt, ilyenért már az NHL-ben is eltilcsák az embert 😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
hát aki "sztár igazolásként" tekint Balotellire annak nem is értem miért van még köze egy profi labdarúgócsapathoz
(már ha ennek van minimális valóság alapja)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az a baj ezzel a még nem vált be dologgal, hogy itt van: Coates, Iago Aspas, Luis Alberto, Allen (sztem tőle is többet vártunk, bár tény a kezdő közelébe be tudja magát verekedni), Borini, Illori...
Túl sok "fiatalunk" nem válik be akikért azért nagy lóvét adtunk.
Moreno: Na neki még tényleg adok egy kis időt, mert nem ügyetlen srác, de a védekezésén még van mit csiszolni. 6/10
Markovic: Én nagyon megszerettem, szintén még tini, de amikor játszott a szezon közepén tettszett. 6/10
Lovren: Sajnos senki se gondolta, hogy egy olyan jó év után ilyen súlytalan lesz, adok neki még időt, de őszintén,ha túladnánk rajta se bánnám. 4/10
Balotteli: Kommentár nélkül 1/10
Lambert: Szinte ingyen jött, de ha már itt volt azért játszhatott volna is... 3/10 (de itt nem elsősorban az ő hibája, nem pool szintű ember de nagyon esélyese volt bizonyítani).
Manquillo: 2 évre vettük kölcsön, és én meg voltam elégedve az év eleji játékával. Védekezésben jó volt (bár előre fele még fejlődnie kell) és szintén bitang fiatal, a hajamat tépem mikor nem őt játszatjuk hanem inkább Gleninhot... 5/10
Can: Messze a legjobb igazolás volt. A 3 védős rendszerbe nagyon jól illeszkedik. 9/10
Lallana: Túl drága volt, ahhoz képest pedig keveset mutatott. Még mindig a jobbak közé tartozott, de ennyi pénzért többet vártam, de ha csak a játékát nézem 7/10.
Origi: Coming soon...
9 igazolás és 1 az az egy darab aki valóban meg is érte. 3-4 szó-szó... 3-4 melléfogás, és 1 akit majd még meglátjuk, hogy mit tud.
De sajnos be kell látni, hogy az átigazolási politikánk ez, és ezen nem hiszem hogy változtatnának egyhamar. Fiatalokat veszünk, aztán reménykedünk, hogy 3ból 1 igazán jó lesz (leader). Coutinho-Henderson-Strurridge-(Sakho) mind ezen politika alapján jöttek és váltak is be ki előbb, ki utóbb. Csak sajnos ha nem jön be az a 3ból 1 akkor hiába kapunk 75M egy Suarezért.
Véleményem a jövőről: 3-4-2-1et játszva.
- Nálam Mignolet maradna. Egy B. Jonesnál jobb 2. kapust hoznék, de vagy ingyen vagy max 3-4Móért nagyon max.
- A kezdő védelem szerintem rendben van, és kezdő középhátvédre nincs nagyon szükség. Egy jó cserére viszont nagyon. Lovren ha feljavul akkor betöltheti ezt a szerepet, de ha nem gondba leszünk.
- A 4 fős középpályán ha igazán a szívemre teszem a kezem Henderson aki valóban kezdő lenne. De mivel 3 igazolás esélytelen, azt mondom, hogy Markovic - Ibe a jobb oldalon akár még jó is lehet (Manquillo is, ha javul a támadójátéka). Allan-Lucas páros középre viszont nem opció. Lucast elengedném (védekezni remekül tud, de néha a mellette állónak történő labdaátadás is gondot okoz). Allan jó lenne 3. számú KKP-nak így 1 kezdő szintű embert Hendro mellé mindenképpen jó volna látni. Bal oldalon Moreno megint inkább egy jobb csere mint sem kezdő, ide is kéne egy igazolás.
- Támadó középpályánk azt hiszem elég jó. Coutinho-Sterling kezdő, Lallana a 3. ember. Jöhet igazolás de itt a kezdő és az első számú csere is megoldott (Origi akár itt is játszhatna majd).
- Sturridge és ... Balo-Borini menjen, akárcsak Aspas. Lambert jó lesz 3.-4. számúnak (Origi posztjától függ).
és kell egy jó csatár! A legégetőbb igazolás! Egy nemzetközi szinten is bizonyított játékos kell, aki 15 gól felett hoz egy szezonban stabilan. Nem szabad(na) garasoskodni!

Persze jó volna minden, úgyse lesz semmi...
Akit még a keretben tartanék de vagy rotációs ember, vagy posztja nagyon nem lenne: Flanagan (nem tudom hogy a 3 védős rendszerbe vele mi lenne, pedig 4 védővel felállva remek szélsőhátvéd. José??? (szerintem menni fog mert nem kap lehetőséget, de én a bal oldalon lehet még játszatnám ha Moreno nem találja a védekezést). És akinek még adnék időt: Luis Alberto.

Kell(ene) tehát egy KKP, 3-4-es 😀 bal oldali szélső, aki felszántaná a pályát, és egy CSATÁR.

Elnézést hogy hosszú lett, de most ez kikívánkozott belőlem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most ez komoyl ,hogy a két madridi klub se igazolhat ???
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
az a baj hogy akkor ennek nem néztél utána
nem BR intézte az igazolásokat hanem egy 5fős "bizottság" amihez BR nyújthatott be neveket de akartak "sztárt" ez lett mario

Ballo besült kurvára, Lambert nem nagyon kapott lehetőséget
Manq elvileg kölcsön volt de ő se játszott
Lovren felemás szezonon van túl csakúgy mint Moreno
Can berobbant
Lallana-Markovic azért a szezon közepén jó volt, aztán sérülések miatt oda a forma nekik is

Origire kiváncsi leszek majd, valamint Ibe is jól mutatkozott be
innen néztem

az igazolások nagy része a jövőnek szólt Lallana és Lambert aki nem kb tinédzser szóval 1 év után nem vonnám le a konzekvenciákat, viszont nem ez volt a legjobb időszakunk az tény

ami zavar hogy nem tudni pontosan melyik igazolást ki akarta (ballon kívül) és így nehéz megítélni BR munkáját valamint neki se lehet könnyű hogy a nyakára hoznak 1-2 játékost

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
de gondolom nem tartott senki BR fejéhez fegyvert, hogy Balotellit leigazolja... nagyon nem jöttek be az igazolások (max Can), ami megint valahol az edző felelőssége

100M font elköltése után egy picit vicces Sturridge sérülésére mutogatni, megvolt a pénz és megvolt a tuti BL is, hogy komolyan igazoljatok és csapatszinten fejlődjetek, ezt nem tudta megoldani BR, kérdés kinek az ötlete volt idehozni ezeket a játékosokat nyáron



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/