Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 251 — a new hope (again)
Ehhez a dárdai féle csapathoz sajna nem passzol szalai, pláne ilyen szar formában. Valami futóbolond kéne végig előre mert gólt csak vmi kontra féléből tudunk lőni akcióból. Mondjuk az uccsó 5-10 percre még vártam egy stieber-simon k. cserét, de látványosan nem erölködtünk a gólért a végén...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 506 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megbocsásson a világ de ezt az X-t semmilyen szinten nem tudom sikerként elkönyvelni. Szánalmas volt az egész. Azért ennél sokkal többet vártam volna már játékban, de hát lehet nem is akartunk játszani. Szalait meg remélem elfelejtjük. Nikolics az alatt a kevés idő alatt többet tett. Egy épkézlábnak mondható támadásunk nem volt........ az baj, hogy ettől is mi leszünk a császárok......dande
Mi alapján vártál többet játékban? Dárdai még el is mondta, hogy ez lesz 😊Jakehomer
Attól, hogy sok amerikai focit nézek és fórumot olvasok, és ott mindig elhangzik, hogy majd jövőre 😛 Azt reméltem idén már jövőre van 😀

Egyébként biztos nekem túl nagy elvárás, hogy ötször egymás után tudjunk saját csapattársnak passzolni úgy, hogy haladjunk is vele előre, és esetleg eljussunk helyzetig, 90 percen keresztül legalább kétszer, na jó legyen egyszer, de hát a milliókat így is megkapják, úgyhogy tényleg mindegy...... meg végül is gólt nem kapunk, ez is valami, igaz, hogy a játékot rúgott gólokra játsszák.

Na befejeztem a füstölgést mert még csúnya ellendrukker leszek a végén, aki nem látja át a zsenialitást a koncepcióban 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Megbocsásson a világ de ezt az X-t semmilyen szinten nem tudom sikerként elkönyvelni. Szánalmas volt az egész. Azért ennél sokkal többet vártam volna már játékban, de hát lehet nem is akartunk játszani. Szalait meg remélem elfelejtjük. Nikolics az alatt a kevés idő alatt többet tett. Egy épkézlábnak mondható támadásunk nem volt........ az baj, hogy ettől is mi leszünk a császárok......dande
Mi alapján vártál többet játékban? Dárdai még el is mondta, hogy ez lesz 😊Jakehomer
csak ami a finnek ellen bement, az most kimaradt.
az a vicces, hogy tulajdonképpen ez egyébként egy elég eredményes taktika lenne, és erről pont a görögök tudnának mesélni...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
De nem a legfrissebbtől + csaltuk a focit meg sem próbáltunk nyerni...ThundersNFL
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
a spanyolok az Európa-bajnokokkaszo
ezért nem tart sehol ez az ország, mert tele van ilyen negatív gondolkodású emberekkel 😛

Elképesztőnek tartom, hogy hosszú évek óta nincs egy jó képességű jobblábas játékosunk, aki el tud menni a szélen és be tudja adni a labdát...Klaci79
Dombi 😛kaszo
félreértés ne essék, Dombi sem tudott beadni, csak elfutni a tizenhatosig, aztán ott hirtelen összeesni

akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
Ez kb. akkor lenne fair, ha így írtad volna: a vb-döntős hazai pályán 1 pontot szerzett az Európa-bajnoktól.somoskovig
viszont a vb-döntős az Európa-bajnokoktól nem egy pontot lop, hanem kettőt veszít, legalábbis fociban. ha kéziről vagy pólóról lenne szó, akkor igaz lenne, de így... 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megbocsásson a világ de ezt az X-t semmilyen szinten nem tudom sikerként elkönyvelni. Szánalmas volt az egész. Azért ennél sokkal többet vártam volna már játékban, de hát lehet nem is akartunk játszani. Szalait meg remélem elfelejtjük. Nikolics az alatt a kevés idő alatt többet tett. Egy épkézlábnak mondható támadásunk nem volt........ az baj, hogy ettől is mi leszünk a császárok......dande
Mi alapján vártál többet játékban? Dárdai még el is mondta, hogy ez lesz 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
ha meg Nikolic belövi 3 méterről fordulásból akkor meg pontosan az történt volna végig a meccsen amit Dárdai akartdavemayer
mondjuk én csak sztrímen néztem, hang nélkül, de egész eddig azt hittem, Kádár volt az a kiváló képességű, aki FG-t rúgott.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
Ez kb. akkor lenne fair, ha így írtad volna: a vb-döntős hazai pályán 1 pontot szerzett az Európa-bajnoktól.

Egyébként legalább van valami struktúra és tartás a csapatban, ezzel a védőállománnyal stabilan 0-0-ra játszani elég bátor taktika, de ezt összerakta Dárdai. Sajnos innentől nincs tovább egyelőre, a ne kapjunk gólt már megyeget, de a rúgjunk az teljesen esetleges...

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
De nem a legfrissebbtől + csaltuk a focit meg sem próbáltunk nyerni...ThundersNFL
ha meg Nikolic belövi 3 méterről fordulásból akkor meg pontosan az történt volna végig a meccsen amit Dárdai akartdavemayer
De helyette inkább az extra pont rúgást gyakorolta 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
De nem a legfrissebbtől + csaltuk a focit meg sem próbáltunk nyerni...ThundersNFL
ha meg Nikolic belövi 3 méterről fordulásból akkor meg pontosan az történt volna végig a meccsen amit Dárdai akart

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kiejtettük a görögöket, yeeeah! 😀 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 506 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megbocsásson a világ de ezt az X-t semmilyen szinten nem tudom sikerként elkönyvelni. Szánalmas volt az egész. Azért ennél sokkal többet vártam volna már játékban, de hát lehet nem is akartunk játszani. Szalait meg remélem elfelejtjük. Nikolics az alatt a kevés idő alatt többet tett. Egy épkézlábnak mondható támadásunk nem volt........ az baj, hogy ettől is mi leszünk a császárok......
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
a spanyolok az Európa-bajnokok


Elképesztőnek tartom, hogy hosszú évek óta nincs egy jó képességű jobblábas játékosunk, aki el tud menni a szélen és be tudja adni a labdát...Klaci79
Dombi 😛
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontotslowmotion
De nem a legfrissebbtől + csaltuk a focit meg sem próbáltunk nyerni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Én csak azon csodálkoztam, hogy magunk elől csaltuk az időt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
akárki akármit is mond, azért az Európa-bajnokoktól loptuk el egy pontot
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 727 — Keep pounding
Négy pont maradt Nikolics lábában...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Igazából most kijön, hogy képességekben, gondolkodásban sehol nem vagyunk. Nem is véletlen, hogy hol játszanak a játékosok. Mennek, darálnak becsülettel, ennyit tudnak.tüsi91
És abba gondolj bele, hogy ez a becsületes hajtás, darálás is már fejlődés.Amadeus91
Dárdai összekapta a csapadtvédekezést, adott egy kis hitet és mentalitást, de a képességek hiánya sajnos nem maszkírozható.tüsi91
Elképesztőnek tartom, hogy hosszú évek óta nincs egy jó képességű jobblábas játékosunk, aki el tud menni a szélen és be tudja adni a labdát...akadémiák ide vagy oda, de egyszerűen senkit nem tudnék mondani, akit jó szívvel oda tudnék tenni...totálisan esetleges az egész képzési rendszer Magyarországon
és most a lelkesedés legalább tényleg dicsérhető, na meg hogy az előző évekhez képest sokkal kevesebbet bakizunk védekezésben
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
gyerünk menni fog ez

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
b@zmeg mit hagyunk ki...ez hihetetlen 😕
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából most kijön, hogy képességekben, gondolkodásban sehol nem vagyunk. Nem is véletlen, hogy hol játszanak a játékosok. Mennek, darálnak becsülettel, ennyit tudnak.tüsi91
És abba gondolj bele, hogy ez a becsületes hajtás, darálás is már fejlődés.Amadeus91
Dárdai összekapta a csapadtvédekezést, adott egy kis hitet és mentalitást, de a képességek hiánya sajnos nem maszkírozható.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Igazából most kijön, hogy képességekben, gondolkodásban sehol nem vagyunk. Nem is véletlen, hogy hol játszanak a játékosok. Mennek, darálnak becsülettel, ennyit tudnak.tüsi91
És abba gondolj bele, hogy ez a becsületes hajtás, darálás is már fejlődés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
"több kiváló teljesítmény van a magyar válogatottban"
jajj, ne már
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Gera is mélyen tudása alatt játszik...ZERO_L
én nem így gondolom...sajnos nagyjából ez a tudásunk...és ez Gera tudása is...vannak jobb és rosszabb meccsek, de borzalmasan keveset futunk, így nem is lehet jól játszani...Klaci79
minden labdát elszór, elhiszem hogy ő a közelmúlt legtechnikásabb játékosa, de mai teljesítményét még Koman "salesman" Vladimir is megirigyelné

azért neki még mindig felülről kéne kilógnia az amúgy közepes csapatból(mert ma is max ezt a szintet ütjük meg), de ma nagyon nem sikerül nekiZERO_L
Azért ez a Koman hasonlat erős 😀
Gera nem játszik jól, de nincs is könnyű helyzetben...semmi segítséget nem kap a többiektől, akik közűl ma jó teljesítményt egyedül talán Juhász mutat.
Dzsudziban néha pislákol valami, de a többiek...és hozzájuk képest Gera legalább erőlködik
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából most kijön, hogy képességekben, gondolkodásban sehol nem vagyunk. Nem is véletlen, hogy hol játszanak a játékosok. Mennek, darálnak becsülettel, ennyit tudnak.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Gera is mélyen tudása alatt játszik...ZERO_L
én nem így gondolom...sajnos nagyjából ez a tudásunk...és ez Gera tudása is...vannak jobb és rosszabb meccsek, de borzalmasan keveset futunk, így nem is lehet jól játszani...Klaci79
minden labdát elszór, elhiszem hogy ő a közelmúlt legtechnikásabb játékosa, de mai teljesítményét még Koman "salesman" Vladimir is megirigyelné

azért neki még mindig felülről kéne kilógnia az amúgy közepes csapatból(mert ma is max ezt a szintet ütjük meg), de ma nagyon nem sikerül neki



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/