Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
-nincs ligakupa.
-légiós STOP.
-létszámcsökkentés.

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Elklassszikoo lesz!
Kar,hogy nem raktam ra penzt par honapja...ZoliZoltán
Barca-Juve lesz.
Meccs végén Pirlo-Xavi mezcserével.priceless.

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Elklassszikoo lesz!
Kar,hogy nem raktam ra penzt par honapja...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Könnyen összefoglalható: Burcsa...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi vagyok,hogy a mai sajttájon mit jelent be Csányi,remélem tökös lesz és 14 csapat lesz jövőre az első osztály.

Amúgymeg,mizu Fehérváron?Nikolic,Sándor,Calatayud,most meg Juhász távozását szellőztették meg.

több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az, hogy benzema mit csinál meg egy takony 20 éves magyar gyerek a barca B-ben sztem külön kasztba tartozik...peach
Jah, értem. Akkor a 20 éves Barca B-s gyerekek szerintetek nem kurváznak soha. Ez kb ugyanolyan buta naívság, minthogy arra fogni a magyar utánpótlás csapatok gyenge teljesítményét, hogy többet törődnek a hajukkal, mint a játékkal.Schleck
ha focizott volna azon a szinten, akkor foglalkoztak volna vele, és megtanítják kurvázni isozibozi
Ennyi amúgy. Itt tudásban van különbség, nem kurvázásban és nem hajviseletben.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 455
Az, hogy benzema mit csinál meg egy takony 20 éves magyar gyerek a barca B-ben sztem külön kasztba tartozik...peach
Jah, értem. Akkor a 20 éves Barca B-s gyerekek szerintetek nem kurváznak soha. Ez kb ugyanolyan buta naívság, minthogy arra fogni a magyar utánpótlás csapatok gyenge teljesítményét, hogy többet törődnek a hajukkal, mint a játékkal.Schleck
ha focizott volna azon a szinten, akkor foglalkoztak volna vele, és megtanítják kurvázni is
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az, hogy benzema mit csinál meg egy takony 20 éves magyar gyerek a barca B-ben sztem külön kasztba tartozik...peach
Jah, értem. Akkor a 20 éves Barca B-s gyerekek szerintetek nem kurváznak soha. Ez kb ugyanolyan buta naívság, minthogy arra fogni a magyar utánpótlás csapatok gyenge teljesítményét, hogy többet törődnek a hajukkal, mint a játékkal.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az, hogy benzema mit csinál meg egy takony 20 éves magyar gyerek a barca B-ben sztem külön kasztba tartozik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Vincze O. csak kurvázott,iivott, bulizott barcelonában ezért paterolták el onnan mihamarabb...peach
tehát futballistaként viselkedett egy futballklubnál? az mondjuk már csak az ő tragédiája, hogy a nyugati és a keleti futballistamodell eltér egymástól, de hát...slowmotion
Jaja, a nyugati focisták soha nem kurváznak. Lásd Benzema.Schleck
javaslom értelmezni peach hozzászólását, és annak a fényében tekinteni az enyémre
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vincze O. csak kurvázott,iivott, bulizott barcelonában ezért paterolták el onnan mihamarabb...peach
tehát futballistaként viselkedett egy futballklubnál? az mondjuk már csak az ő tragédiája, hogy a nyugati és a keleti futballistamodell eltér egymástól, de hát...slowmotion
Jaja, a nyugati focisták soha nem kurváznak. Lásd Benzema.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Vincze O. csak kurvázott,iivott, bulizott barcelonában ezért paterolták el onnan mihamarabb...peach
tehát futballistaként viselkedett egy futballklubnál? az mondjuk már csak az ő tragédiája, hogy a nyugati és a keleti futballistamodell eltér egymástól, de hát...
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Vincze O. csak kurvázott,iivott, bulizott barcelonában ezért paterolták el onnan mihamarabb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
ETO -> NB3...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
nem lepődnék meg, ha a Mo-i semleges szurkolók azért drukkolnának a Barca ellen, hogy ne kelljen a vinceottó önelégült vigyorát látniuk...ozibozi
Jaj szegény Messi bábú mit fog kapni a paplan alatt ha apuci örömittasan hazatér 😊
Csak Görbe meg ne tudjaflzoli
oké, de azért ő mégiscsak játszott abban a csapatban, nem nagyon van aki egy ekkora klub igazolt labdarúgója volt a magyar foci elmúlt 25 évéből (az már egy más kérdés hogy ha jól emlékszem csak a b csapatig vitte)davemayer
Dávid Kornél is az eddig egyetlen magyar játékosa az NBA-nek... de ő képes szakmai(!!!!) hozzászólásokkal színesíteni a közvetítéseket (még ha a kommunikációs képességén lehetne mit csiszolni)

Vincze Ottó-t meg egy bazári majom is helyettesíthetné, annyira felesleges a stúdióban, semmiféle hozzáadott értékkel nem bír, se Barca vonatkozásban(az alatt az egy év alatt túl sok minden nem történhetett vele), sem úgy általában magával a futballal kapcsolatban

btw, Szalai is volt RM B-ben ráadásul nem is volt rossz, fix kezdő szintet elérte (VO hány meccset is játszott a tarcsiban?), akkor később Ádám visszavonulása után hívják meg minden madridi közvetítésre?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 455
nem lepődnék meg, ha a Mo-i semleges szurkolók azért drukkolnának a Barca ellen, hogy ne kelljen a vinceottó önelégült vigyorát látniuk...ozibozi
Jaj szegény Messi bábú mit fog kapni a paplan alatt ha apuci örömittasan hazatér 😊
Csak Görbe meg ne tudjaflzoli
oké, de azért ő mégiscsak játszott abban a csapatban, nem nagyon van aki egy ekkora klub igazolt labdarúgója volt a magyar foci elmúlt 25 évéből (az már egy más kérdés hogy ha jól emlékszem csak a b csapatig vitte)davemayer
rémlik mintha a 2. v 3. meccsen kiállítatta magát, vlm sportszerűtlenség lehetett, mert eltiltották vagy 6 meccsre, és utána még abban az évben a szezon vége előtt eltanácsolták. (rég volt, akkor még vlsz nem nőtt be a feje lágya 😊
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
nem lepődnék meg, ha a Mo-i semleges szurkolók azért drukkolnának a Barca ellen, hogy ne kelljen a vinceottó önelégült vigyorát látniuk...ozibozi
Jaj szegény Messi bábú mit fog kapni a paplan alatt ha apuci örömittasan hazatér 😊
Csak Görbe meg ne tudjaflzoli
oké, de azért ő mégiscsak játszott abban a csapatban, nem nagyon van aki egy ekkora klub igazolt labdarúgója volt a magyar foci elmúlt 25 évéből (az már egy más kérdés hogy ha jól emlékszem csak a b csapatig vitte)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
nem lepődnék meg, ha a Mo-i semleges szurkolók azért drukkolnának a Barca ellen, hogy ne kelljen a vinceottó önelégült vigyorát látniuk...ozibozi
Jaj szegény Messi bábú mit fog kapni a paplan alatt ha apuci örömittasan hazatér 😊
Csak Görbe meg ne tudja

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan jó nézni Müllert, az übercsatárt...... 😊csi77
Még 3 embert le kéne oltani. 😀Schleck
ja pont írni akartam h szidjátok csak őket, legyen a következő pl Neuer - 5 perc múlva már menne 11est lőni 😊davemayer
Nem, nem jinx volt, Müller egy általam nem kedvelt futballista prototípusa..... 😊 Most elsült a kapanyél .😊csi77
Mert küzd az utolsó másodpercig?Vrijbloed
Nem veled vitatkozom, tudod jól. Szimplán nem szeretem...... 😊csi77
Tudom, hogy nem, őszintén kérdeztem, azt hittem van konkrét oka. 😀
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 455
nem lepődnék meg, ha a Mo-i semleges szurkolók azért drukkolnának a Barca ellen, hogy ne kelljen a vinceottó önelégült vigyorát látniuk...
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Olyan jó nézni Müllert, az übercsatárt...... 😊csi77
Még 3 embert le kéne oltani. 😀Schleck
ja pont írni akartam h szidjátok csak őket, legyen a következő pl Neuer - 5 perc múlva már menne 11est lőni 😊davemayer
Nem, nem jinx volt, Müller egy általam nem kedvelt futballista prototípusa..... 😊 Most elsült a kapanyél .😊csi77
Mert küzd az utolsó másodpercig?Vrijbloed
Nem veled vitatkozom, tudod jól. Szimplán nem szeretem...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan jó nézni Müllert, az übercsatárt...... 😊csi77
Még 3 embert le kéne oltani. 😀Schleck
ja pont írni akartam h szidjátok csak őket, legyen a következő pl Neuer - 5 perc múlva már menne 11est lőni 😊davemayer
Nem, nem jinx volt, Müller egy általam nem kedvelt futballista prototípusa..... 😊 Most elsült a kapanyél .😊csi77
Mert küzd az utolsó másodpercig?
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Olyan jó nézni Müllert, az übercsatárt...... 😊csi77
Még 3 embert le kéne oltani. 😀Schleck
ja pont írni akartam h szidjátok csak őket, legyen a következő pl Neuer - 5 perc múlva már menne 11est lőni 😊davemayer
Nem, nem jinx volt, Müller egy általam nem kedvelt futballista prototípusa..... 😊 Most elsült a kapanyél .😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Guardiola mi a faszt pacsizik vigyorogva? ...Amadeus91
Azért mert ő jó edző, csak a Bayern egy fos csapat (most nem jött ki a mázlifator, mint korábban). Helyre állt a világ rendje.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Guardiola mi a faszt pacsizik vigyorogva? ...Amadeus91
Nyertetek.Ne légy telhetetlen.