Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Aszongya hogy ha berúgják a ziccereket, akkor könnyebb lett volna. (Y)

Meg a nap is rossz szögben sütött a pályára...
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
hát biztos csak nekik volt meleg, az ellenfélnek nem. amúgy ez nem kifogás, így már érthető minden.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
"Nem akarok kifogásokat keresni, de kegyetlen meleg volt" - Bódi Ádám.

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

"Ööö illetve nemmmm akarok kissssss nem akarok kifogásokat keresni, de minden körülmény olyan volt, hogy hogy azért elég nehéz volt ezen a talajon, ezzel a labdával, öööeeee nagy iramú mérkőzést játszani. ööööeeee A nagy meleg biztos, hogy rányomta a bélyegét a játékra...öööeeee... "

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Na,valaki hatalmas ésszel telesírta az fb-t az mtk-nál 😀

több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 977
A Vojvodina dressze szallitoja nem nagyon ujit.Kb 95ben ragadt.

Az MTK-tol nem is vartam nagy dolgot.Ok a magyar mezonybol jol megelnek.Fiatal jatekosok kinevelese.A tobbi csapat szegyene h megeloztek oket,mivel mashol tobb penzbol gazdalkodnak.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Az mtk meccset néztem, itt nem volt kérdés melyik a jobb csapat. Erősebb, gyorsabb, technikásabb csapat a vojvodina, szvsz ez nem volt gáz kiesés. Vukmirt adom, ehhez a szinthez kevés már ő...peach
szerintem ez a vojvodina kiejtette volna a Lokit és a Fradit is, ahogy mentek ma

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Az mtk meccset néztem, itt nem volt kérdés melyik a jobb csapat. Erősebb, gyorsabb, technikásabb csapat a vojvodina, szvsz ez nem volt gáz kiesés. Vukmirt adom, ehhez a szinthez kevés már ő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Sajnos az MTK-nak nem jött össze, pedig nagyon jól kezdtek. A legfájóbb pont Vukmir a csapatban, réges rég vissza kellett volna már vonulnia. Ehhez a szinthez öreg és lassú is. Rutin? Az van. Csak az első gólnál nem látszott... Kár érte...

Fradi sima, Loki gáz. Kíváncsi leszek a következő körre.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
azért vicces lenne ha megint összejönne egy nevetségesen egyszerű csoport, egy esetleges EB kijutással a köv selejtezőben már simán második kalaposak lennénk 😀
de akár jöhet egy
-német/angol/spanyol
-francia/olasz
-izraeli/török
csoport is, ahol még a 3. helyre se lenne sok esélyünkZERO_L
Ennek a Dárdai-féle csapatnak Izrael nagyon jó matchup szvsz egyébként egyetértünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
FIFA újfent bizonyította a kompetenciát ezzel a világranglistával és kalap beosztással. Elképesztően nevetséges...Schleck
Keresném benne az értelmet de nem igazán találom, igaz azt sem tudom, hogy mi alapján rangsorolják.
Gyanítom az EB selejtező elég nagy súllyal számít bele, ami megmagyarázná (?) hogyan kerül Románia és Wales az első kalapba, viszont felvetne olyan kérdést, hogy hogyan kerülhet Lengyelország a 3. kalapba...

Ezen a fonál mentén a Bosnyákok 2. kalapja is érdekes, bár ők szerepeltek a VB-n is, biztos ezért.ervinator
simán a FIFA ranglista európai csapatainak sorrendje alkotják a kiemelést...

a ranglista meg az utóbbi 4 év eredményeit, egy igen bonyolult formula alapján számolják ki, ahol súlyozzák az ellenfél erősségét, a meccs tétjét(barátságos vagy nem) és a meccs óta eltelt időt is

nyilván azok vannak előnyben ebben a rendszerben, akiknek a közelmúltban sokkal jobban megy mint 3-4 éve (lsd minket,Wales,románok)

azért vicces lenne ha megint összejönne egy nevetségesen egyszerű csoport, egy esetleges EB kijutással a köv selejtezőben már simán második kalaposak lennénk 😀
de akár jöhet egy
-német/angol/spanyol
-francia/olasz
-izraeli/török
csoport is, ahol még a 3. helyre se lenne sok esélyünk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
FIFA újfent bizonyította a kompetenciát ezzel a világranglistával és kalap beosztással. Elképesztően nevetséges...Schleck
Keresném benne az értelmet de nem igazán találom, igaz azt sem tudom, hogy mi alapján rangsorolják.
Gyanítom az EB selejtező elég nagy súllyal számít bele, ami megmagyarázná (?) hogyan kerül Románia és Wales az első kalapba, viszont felvetne olyan kérdést, hogy hogyan kerülhet Lengyelország a 3. kalapba...

Ezen a fonál mentén a Bosnyákok 2. kalapja is érdekes, bár ők szerepeltek a VB-n is, biztos ezért.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
FIFA újfent bizonyította a kompetenciát ezzel a világranglistával és kalap beosztással. Elképesztően nevetséges...

több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jövő héten indul a mennyei bajnokság, ha elegen leszünk idén is lesz a bowl.hu-n MB1 fantasy. Eddig heten vagyunk, jó lenne még legalább 3 ember. Jelentkezni ebben a topikban lehet:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NB1 fantasy - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma egy éve volt ez! 😀 (És ma 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben! Az volt az első VB döntő, amit láttam. Még mindig emlékszem Brehme tizenegyesére. 😀)

Sőt ma nyert 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben!iktriad
te figyi, ráadásul a németek pont 25 éve nyertek a vb-döntőben, nem? 😉slowmotion
Meg kell várni amíg van alkalmam harmadszor vagy negyedszer is átolvasni/kijavítani azt amit írtam. 😀
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Tipik story, mindenki hibás, csak ők csináltak mindent jól...

 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/jartak-a-citynel-lemaradtak-a-vb-rol-de-nem-adjak-fel-a-bobal-ikrek-2424491peach
Személyesen ismerem őket, tarjániak... Nem mondok inkább semmit..JC6
a bátyjuk nagyobb bohóc 😀

így hogy casillas out merem ajánlani hogy jöjjön de gea, mert ez a barom még képes lesz leigazolni casillát és keylor lesz megint a csere...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ma egy éve volt ez! 😀 (És ma 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben! Az volt az első VB döntő, amit láttam. Még mindig emlékszem Brehme tizenegyesére. 😀)

Sőt ma nyert 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben!iktriad
te figyi, ráadásul a németek pont 25 éve nyertek a vb-döntőben, nem? 😉
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval akkor nagy eséllyel Casillas OUT, 40 milla OUT, DeGea IN

Alapjában véve érne ennyit, TOP5 kapus simán, de azért kemény pénz így a szerződés lejárta előtt 1 évvel....

Még kéne egy futóbolond a középpályára és egy csatárnak kinéző valami. Ha véletlen Perez bekattanna és hozná Pogbát 100 millióért és Zlatant csilliós fizetésért hát nem tudom milyen apokaliptikus ego párharc menne az öltözőben 😀

De legalább jobb napjain ez a csapat simán térdeltetne bármilyen klubcsapatot több góllal.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma egy éve volt ez! 😀 (És ma 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben! Az volt az első VB döntő, amit láttam. Még mindig emlékszem Brehme tizenegyesére. 😀)



Sőt ma nyert 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben!iktriad
aszittem', sokkal vénebb vagy...ozibozi
Biztos a szakáll(ami jelenleg nincs , haha) miatt, ami a facebookos avataromon látható. 😀
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Ma egy éve volt ez! 😀 (És ma 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben! Az volt az első VB döntő, amit láttam. Még mindig emlékszem Brehme tizenegyesére. 😀)



Sőt ma nyert 25. éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben!iktriad
aszittem', sokkal vénebb vagy...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Há bocsánat, hogy nem írtam le részletesebben, naggggyából ugyanaz a téma, sztori, mint eddig mindenkinél. Előjött az arc, én mindent megtettem, mindenki hülye, csak én vagyok helikopter. Mondjuk Dávid sokkal többre volt hivatott, de azok az állandó sérülések, kinyírták teljesen. Geri más téma. Melldöngetés, jól belőtt haj, tehetség, de semmi alázat.. Azért van ott, ahol. De mentségükre, pont a legrosszabb helyre kerültek, úgymond, hiszen pár éve a Honvéd 2-es, 3-as, U-s csapatai is tele voltak külföldiekkel.
Több edzés, szorgalom, alázat, keménység. Sajnos nem volt elég az, amiről azt hiszik: minden.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma egy éve volt ez! 😀 (És ma 25 éve a német válogatott a 90es VBn is az argentinok ellen a döntőben! Az volt az első VB döntő, amit láttam. Még mindig emlékszem Brehme tizenegyesére. 😀)

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem mintha nem tudnátok rá a választ magatoktól. Elkényeztetett kis faszcibbantók akiknek még megszületni se volt nehéz valszeg, a biológia megáldotta őket egy kis tehetséggel, ami a lóvénak köszönhetően ki is tudott jönni belőlük, ám amikor rádöbbentek, hogy nem ők lesznek a következő céronáldó/mangala, bármennyire is akkora az arcuk, akkor besírtak. RIP karrier.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Tipik story, mindenki hibás, csak ők csináltak mindent jól...

 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/jartak-a-citynel-lemaradtak-a-vb-rol-de-nem-adjak-fel-a-bobal-ikrek-2424491peach
Személyesen ismerem őket, tarjániak... Nem mondok inkább semmit..JC6
sok értelme volt ennek a hozzászólásnak így, akkor vagy írd le, vagy tényleg ne írj inkább semmit.... (az utóbbi lehetőséget most már nem tudod megoldani, csak legközelebbre tanács)kaszo
Törli a hsz-t 8-)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Tipik story, mindenki hibás, csak ők csináltak mindent jól...

 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/jartak-a-citynel-lemaradtak-a-vb-rol-de-nem-adjak-fel-a-bobal-ikrek-2424491peach
Személyesen ismerem őket, tarjániak... Nem mondok inkább semmit..JC6
sok értelme volt ennek a hozzászólásnak így, akkor vagy írd le, vagy tényleg ne írj inkább semmit.... (az utóbbi lehetőséget most már nem tudod megoldani, csak legközelebbre tanács)
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tipik story, mindenki hibás, csak ők csináltak mindent jól...

 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/jartak-a-citynel-lemaradtak-a-vb-rol-de-nem-adjak-fel-a-bobal-ikrek-2424491peach
Személyesen ismerem őket, tarjániak... Nem mondok inkább semmit..JC6
Na most már akkor mondjad.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.